Výsledky

Podujatia

22. januára 2018

  Clausura, MexikoVýsledok
0:00Santos Laguna - Monarcas Morelia1:0 (0:0)
0:00Santos Laguna - Monarcas Morelia1:0 (0:0)
  Clausura, NikaraguaVýsledok
0:00Diriangen - Chinandega FC6:0 (3:0)
0:00Diriangen - Chinandega FC6:0 (3:0)
  Liga Nacional de Ascenso, PanamaVýsledok
0:00San Martín FC - Leones de América1:0 (0:0)
0:00San Martín FC - Leones de América1:0 (0:0)

21. januára 2018

  1. divízia, CyprusVýsledok
13:00Nea Salamina - AE Pafos3:0 (1:0)
13:00Nea Salamina - AE Pafos3:0 (1:0)
14:00APOEL - AEK Larnaka3:1 (1:1)
14:00APOEL - AEK Larnaka3:1 (1:1)
16:00Aris Limassol - Apollon Limassol0:1 (0:1)
16:00Aris Limassol - Apollon Limassol0:1 (0:1)
  1. divízia, HongkongVýsledok
5:30Mutual FC - Hong Kong FC1:1 (0:0)
5:30Mutual FC - Hong Kong FC1:1 (0:0)
7:30Wan Chai - Tai Chung1:1 (1:0)
7:30Wan Chai - Tai Chung1:1 (1:0)
  2. League Beyaz Group, TureckoVýsledok
10:00Gumushanespor - Fatih Karagumruk3:1
10:00Kahramanmarasspor - Nazilli Belediyespor1:1 (0:0)
10:00Kahramanmarasspor - Nazilli Belediyespor1:1 (0:0)
10:30Bandirmaspor - Silivrispor1:1 (1:0)
10:30Hacettepe - Fethiyespor3:1 (0:0)
10:30Karsiyaka - Sakaryaspor0:1 (0:0)
10:30Zonguldak Komurspor - Altay Izmir0:0
10:30Bandirmaspor - Silivrispor1:1 (1:0)
10:30Karsiyaka - Sakaryaspor0:1 (0:0)
10:30Hacettepe - Fethiyespor3:1 (0:0)
  2. League Kirmizi Group, TureckoVýsledok
10:00Amed Sportif Faaliyetler - Mersin Idman Yurdu3:1 (2:0)
10:00Sariyer - Bodrumspor3:1 (2:1)
10:30Afjet Afyonspor - Tokatspor2:0 (0:0)
10:30Inegolspor - Tuzlaspor2:1 (1:1)
10:30Kastamonuspor - Hatayspor0:1
10:30Keciorengucu - Bucaspor3:3
  2. liga - skupina Kirmizi, TureckoVýsledok
10:00Amed Sportif Faaliyetler - Mersin Idman Yurdu3:1 (2:0)
10:00Sariyer - Bodrumspor3:1 (2:1)
10:30Afjet Afyonspor - Tokatspor2:0 (0:0)
10:30Inegolspor - Tuzlaspor2:1 (1:1)
  3. League - 1. skupina, TureckoVýsledok
10:30Erbaaspor - Dardanelspor AS0:0 (0:0)
10:30Manisa Buyuksehir Belediyespor - Yomraspor0:0 (0:0)
  3. League - 2. skupina, TureckoVýsledok
10:00Pazarspor - Kayseri Erciyesspor1:0 (0:0)
10:00Orduspor - Golcukspor1:0 (1:0)
10:30Ergene Velimese Spor - Darica Genclerbirligi1:3
  3. League - 3. skupina, TureckoVýsledok
10:30Kocaelispor - Sultanbeyli Belediyespor0:2 (0:2)
10:30Payasspor - Adliyespor1:0 (1:0)
10:30Tarsus Idman Yurdu - UTAS Usakspor A.S2:2 (2:0)
  3. League - skupina 2, TureckoVýsledok
10:00Pazarspor - Kayseri Erciyesspor1:0 (0:0)
10:00Orduspor - Golcukspor1:0 (1:0)
10:30Ergene Velimese Spor - Darica Genclerbirligi1:3
  3. League - skupina 3, TureckoVýsledok
10:30Kocaelispor - Sultanbeyli Belediyespor0:2 (0:2)
10:30Payasspor - Adliyespor1:0 (1:0)
10:30Tarsus Idman Yurdu - UTAS Usakspor A.S2:2 (2:0)
  3. League Group 1, TureckoVýsledok
10:30Erbaaspor - Dardanelspor AS0:0 (0:0)
10:30Manisa Buyuksehir Belediyespor - Yomraspor0:0 (0:0)
  3. liga, GréckoVýsledok
11:00Panthiraikos - Diagoras Agias Paraskevis1:0 (1:0)
11:00Panthiraikos - Diagoras Agias Paraskevis1:0 (1:0)
13:00Orfeas Xanthis - Aetos Orfanou2:4 (1:2)
13:00Orfeas Xanthis - Aetos Orfanou2:4 (1:2)
  3. Liga, NemeckoVýsledok
13:00SV Meppen - Preußen Münster2:0 (1:0)
13:00SV Werder Brémy II - Würzburger Kickers0:1 (0:0)
13:00SV Meppen - Preußen Münster2:0 (1:0)
13:00SV Werder Brémy II - Würzburger Kickers0:1 (0:0)
  Africké majstrovstvá národov, AfrikaVýsledok
19:00Mauretánia - Guinea0:1 (0:1)
19:00Sudán - Maroko0:0 (0:0)
  A-League, AustráliaVýsledok
8:00Melbourne City - Adelaide United5:0 (2:0)
8:00Melbourne City - Adelaide United5:0 (2:0)
  Apertura, HondurasVýsledok
1:00Real España - Vida1:0 (0:0)
1:00Real España - Vida1:0 (0:0)
21:00Platense - Marathon2:4 (1:2)
21:00Platense - Marathon2:4 (1:2)
  Apertura, SalvádorVýsledok
1:00Isidro Metapán - Alianza FC San Salvador0:1 (0:0)
1:00CD Sonsonate - CD Dragon1:1 (1:1)
1:00Isidro Metapán - Alianza FC San Salvador0:1 (0:0)
1:00CD Sonsonate - CD Dragon1:1 (1:1)
21:00CD Águila - Santa Tecla0:0 (0:0)
21:00Municipal Limeno - CD Luis Ángel Firpo0:0 (0:0)
21:00CD Audaz - Chalatenango0:0 (0:0)
21:00CD Águila - Santa Tecla0:0 (0:0)
21:00Municipal Limeno - CD Luis Ángel Firpo0:0 (0:0)
21:00CD Audaz - Chalatenango0:0 (0:0)
  Azadegan League, IránVýsledok
10:30Baderan Tehran - Malavan1:1 (0:0)
10:30Bargh Shiraz - Shahrdari Mahshahr3:4 (2:1)
10:30Mes Kerman - Rah Ahan2:1 (1:0)
10:30Mes Rafsanjan - Fajr Sepasi FC2:1 (1:0)
10:30Naft Masjed Soleyman - Iranjavan BushehrOdklad
10:30Nassaji Mazandaran - Aluminium Arak1:0 (1:0)
10:30Oxin Alborz - Shahrdari Tabriz1:0 (0:0)
10:30Saba Qom - Khouneh Be Khouneh1:2 (0:2)
10:30Machine Sazi Tabriz - Gol Gohar Sirjan0:0 (0:0)
10:30Baderan Tehran - Malavan1:1 (0:0)
10:30Bargh Shiraz - Shahrdari Mahshahr3:4 (2:1)
10:30Mes Kerman - Rah Ahan2:1 (1:0)
10:30Mes Rafsanjan - Fajr Sepasi FC2:1 (1:0)
10:30Naft Masjed Soleyman - Iranjavan BushehrOdklad
10:30Nassaji Mazandaran - Aluminium Arak1:0 (1:0)
10:30Oxin Alborz - Shahrdari Tabriz1:0 (0:0)
10:30Saba Qom - Khouneh Be Khouneh1:2 (0:2)
10:30Machine Sazi Tabriz - Gol Gohar Sirjan0:0 (0:0)
  Brisbane Silver Boot, AustráliaVýsledok
7:00Lions FC - SWQ Thunder0:0 (0:0)
7:00Lions FC - SWQ Thunder0:0 (0:0)
9:00Ipswich Knights - Holland Park Hawks2:0 (1:0)
9:00Ipswich Knights - Holland Park Hawks2:0 (1:0)
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. Upraviť môžete nastavenia a získať ďalšie informácie v našich Užívateľských pravidlách cookies.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.