Výsledky

Podujatia

23. januára 2017

  Clausura, MexikoVýsledok
0:00Puebla - Queretaro0:0 (0:0)
0:00Puebla - Queretaro0:0 (0:0)

22. januára 2017

  1. divízia, CyprusVýsledok
14:00Apollon Limassol - Ermis Aradippou3:0 (2:0)
14:00Nea Salamina - AEL Limassol1:3 (1:1)
14:00Apollon Limassol - Ermis Aradippou3:0 (2:0)
14:00Nea Salamina - AEL Limassol1:3 (1:1)
15:00APOEL - AE Zakakiou7:0 (5:0)
15:00APOEL - AE Zakakiou7:0 (5:0)
16:00APK Karmiotissa - Anagennisi Derynia2:2 (0:1)
16:00APK Karmiotissa - Anagennisi Derynia2:2 (0:1)
  1. divízia - ženy, CyprusVýsledok
9:00Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol LFC3:1
9:00Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol LFC3:1
  2. League Beyaz Group, TureckoVýsledok
10:00Erzurum BB - Fatih Karagumruk0:1
10:30Buyukcekmece Tepecikspor - Pendikspor1:0
10:30Anadolu Uskudar - Kocaeli Birlik SK1:0
10:30Fethiyespor - Bucaspor4:0
10:30Zonguldak Komurspor - Sivas Belediyespor4:1
10:30Anadolu Selcukluspor - Amed Sportif Faaliyetler0:3
10:30Keciorengucu - Ofspor5:0
10:30Nazilli Belediyespor - Kahramanmarasspor2:0
10:30Istanbulspor AS - HacettepeOdklad
  2. League Kirmizi Group, TureckoVýsledok
10:30Ankaragücü - Kirklarelispor1:1
10:30Etimesgut Belediye - Nigde Belediyespor0:0
10:30Kastamonuspor - Hatayspor1:0
10:30Eyupspor - Sariyer1:0
  3. liga, GréckoVýsledok
13:00Asteras Petriti - Amvrakia Aridaias0:0
13:00Ergotelis - Ermis Zonianon2:0
13:00Ialysos - AEEK INKA2:1
13:00Panarkadikos - Thiva1:1
  Africký pohár národov - skupina A, AfrikaVýsledok
19:00Kamerun - Gabon0:0 (0:0)
19:00Guinea Bissau - Burkina Faso0:2 (0:1)
19:00Kamerun - Gabon0:0 (0:0)
19:00Guinea Bissau - Burkina Faso0:2 (0:1)
  A-League, AustráliaVýsledok
6:00Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets2:0 (1:0)
6:00Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets2:0 (1:0)
  Botola 2, MarokoVýsledok
14:30Moghreb Fes - Olympique Dcheira2:1 (0:0)
14:30Moghreb Fes - Olympique Dcheira2:1 (0:0)
  Brisbane Silver Boot, AustráliaVýsledok
7:00SWQ Thunder - Redlands United0:2 (0:0)
7:00SWQ Thunder - Redlands United0:2 (0:0)
9:00Lions FC - Capalaba5:0 (3:0)
9:00Lions FC - Capalaba5:0 (3:0)
  Bundesliga, NemeckoVýsledok
14:30Bayer Leverkusen - Hertha BSC3:1 (2:1)
14:30Bayer Leverkusen - Hertha BSC3:1 (2:1)
16:30FSV Mainz 05 - 1. FC Kolín0:0 (0:0)
16:30FSV Mainz 05 - 1. FC Kolín0:0 (0:0)
  Campeonato Alagoano, BrazíliaVýsledok
19:00Agremiacao Sportiva Arapiraquense - Olhodaguense3:1 (2:1)
19:00Agremiacao Sportiva Arapiraquense - Olhodaguense3:1 (2:1)
  Campeonato Cearense, BrazíliaVýsledok
19:00Guarani de Juazeiro - Ferroviario0:0 (0:0)
19:00Guarany de Sobral - Itapipoca3:2
19:00Maranguape - Horizonte3:1 (0:1)
19:00Guarani de Juazeiro - Ferroviario0:0 (0:0)
19:00Maranguape - Horizonte3:1 (0:1)
21:15Fortaleza - Ceara1:0 (0:0)
21:15Fortaleza - Ceara1:0 (0:0)
  Campeonato Maranhense, BrazíliaVýsledok
19:00Maranhao - Americano/MA1:1 (1:0)
19:00Maranhao - Americano/MA1:1 (1:0)
  Campeonato Nacional, PortugalskoVýsledok
14:30SC Coimbroes - CD Estarreja4:3 (3:1)
14:30SC Coimbroes - CD Estarreja4:3 (3:1)
15:00AD Camacha - Pedras Rubras3:2 (2:2)
15:00AD Oliveirense - GD Uniao Torcatense3:0 (0:0)
15:00ARS Martinho - Felgueiras1:0 (0:0)
15:00Casa Pia AC - Loures3:0 (1:0)
15:00Lusitano FCV - FC Pampilhosa2:0 (2:0)
15:00Mortagua - Gouveia3:1 (1:0)
15:00Real Sport Clube - Barreirense0:2 (0:1)
15:00SG Sacavenense - AC Malveira3:0 (1:0)
15:00SR Almancilense - SC Farense1:6 (1:2)
15:00Vilafranquense - Sport Clube Lusitânia4:2 (2:1)
15:00Canical - AFC Gandra0:2 (0:1)
15:00Sintrense - Atlético CP6:0 (3:0)
15:00AD Camacha - Pedras Rubras3:2 (2:2)
15:00AD Oliveirense - GD Uniao Torcatense3:0 (0:0)
15:00ARS Martinho - Felgueiras1:0 (0:0)
15:00Casa Pia AC - Loures3:0 (1:0)
15:00Lusitano FCV - FC Pampilhosa2:0 (2:0)
15:00Mortagua - Gouveia3:1 (1:0)
15:00Real Sport Clube - Barreirense0:2 (0:1)
15:00SG Sacavenense - AC Malveira3:0 (1:0)
15:00SR Almancilense - SC Farense1:6 (1:2)
15:00Vilafranquense - Sport Clube Lusitânia4:2 (2:1)
15:00Canical - AFC Gandra0:2 (0:1)
15:00Sintrense - Atlético CP6:0 (3:0)
  Campeonato Paraibano, BrazíliaVýsledok
19:00Botafogo PB - Auto Esporte2:1 (0:0)
19:00Cajazeirense de Desportos - Sousa EC0:0
19:00Campinense - Treze1:1
  Campeonato Pernambucano, BrazíliaVýsledok
18:00Afogados - America (RE)0:0
18:00Belo Jardim FC - Serra Talhada FC1:0 (0:0)
18:00Flamengo Arcoverde - Atletico PE1:0
18:00Belo Jardim FC - Serra Talhada FC1:0 (0:0)
19:00Salgueiro - Central-PE0:0
  Campeonato Potiguar, BrazíliaVýsledok
19:00America RN - ABC0:1
  Campeonato Sergipano, BrazíliaVýsledok
19:00Boca Junior - AD Confianca Aracaju0:1
20:00AO de Itabaiana - AD Frei Paulistano2:1 (1:0)
20:00AO de Itabaiana - AD Frei Paulistano2:1 (1:0)
  Clausura, GuatemalaVýsledok
0:00Deportivo Petapa - Marquense1:2
17:00Mictlan - Antigua GFC0:1
17:00Municipal - Deportivo Carcha1:0 (1:0)
18:00Malacateco - Suchitepequez1:0 (0:0)
20:30Guastatoya - Comunicaciones0:1
21:00Coban Imperial - Xelaju MC0:1
Stávkový tiket
Nebola zvolená žiadna stávka.
Ak si chcete vybrať stávku, kliknite na príslušný výsledok.

3D Blackjack

Stávky live

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. Upraviť môžete nastavenia a získať ďalšie informácie v našich Užívateľských pravidlách cookies.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.