Výsledky

Podujatia

27. júna 2017

  Nacional B, ArgentínaVýsledok
1:00Instituto AC Córdoba - Club Social y Deportivo Flandria0:2 (0:2)
1:00Instituto AC Córdoba - Club Social y Deportivo Flandria0:2 (0:2)
2:05Argentinos Juniors - Juventud Unida Gualeguaychu4:0 (2:0)
2:05Argentinos Juniors - Juventud Unida Gualeguaychu4:0 (2:0)
  Primera Division, ArgentínaVýsledok
1:15C.A. Aldosivi - Olimpo Bahía Blanca0:3 (0:2)
1:15Huracán - Belgrano0:0 (0:0)
1:15Vélez Sarsfield - Club Atlético Temperley0:0 (0:0)
1:15C.A. Aldosivi - Olimpo Bahía Blanca0:3 (0:2)
1:15Huracán - Belgrano0:0 (0:0)
1:15Vélez Sarsfield - Club Atlético Temperley0:0 (0:0)
  Seria C, BrazíliaVýsledok
2:00CSA - Fortaleza1:0 (1:0)
  Serie A, BrazíliaVýsledok
1:00Botafogo RJ - Avai (SC)0:2 (0:2)
1:00Botafogo RJ - Avai (SC)0:2 (0:2)
  Serie C, BrazíliaVýsledok
2:00CSA - Fortaleza1:0 (1:0)

26. júna 2017

  1. Division Södra, ŠvédskoVýsledok
19:00Utsiktens BK - Assyriska BK2:1 (1:0)
  1. divízia Norra, ŠvédskoVýsledok
19:00Akropolis IF - Sollentuna FF5:2 (2:2)
19:00Vasteras SK FK - IK Brage1:2 (0:1)
  1. divízia Södra, ŠvédskoVýsledok
19:00Utsiktens BK - Assyriska BK2:1 (1:0)
  1st Division Norra, ŠvédskoVýsledok
19:00Akropolis IF - Sollentuna FF5:2 (2:2)
19:00Vasteras SK FK - IK Brage1:2 (0:1)
  2. Division NG, ŠvédskoVýsledok
19:00IK Gauthiod - Grebbestads IF0:1 (0:0)
19:00IK Gauthiod - Grebbestads IF0:1 (0:0)
  2. Division SS, ŠvédskoVýsledok
19:00IK Sleipner - IF Sylvia2:1 (0:0)
19:00IK Sleipner - IF Sylvia2:1 (0:0)
  2. divízia, VietnamVýsledok
10:00Cong Anh Nhan Dan - Ha Noi TT II0:3 (0:1)
10:00Lam Dong - Khanh Hoa II4:0 (2:0)
11:00Kon Tum - Binh Dinh0:2 (0:1)
  2. liga - Zona Riga, LotyšskoVýsledok
18:30FC Raita - FK Dinamo Riga1:0
18:30FK Salaspils - FC Caramba Riga0:3
  3. Division Avd 3, NórskoVýsledok
18:00Viking 2 - Lura2:2 (1:0)
  3. Division Avd 4, NórskoVýsledok
18:00Os - FK Haugesund 21:1 (0:0)
  3. divízia Avd. 2, NórskoVýsledok
19:30Raufoss 2 - Stabaek IF II2:5
  3. divízia Avd. 3, NórskoVýsledok
18:00Viking 2 - Lura2:2 (1:0)
19:00Tonsberg FK - Bryne 24:0
  3. Divízia, Avd. 1, NórskoVýsledok
19:00Kvik Halden - Sarpsborg 08 24:0
  3. Divízia, Avd. 6, NórskoVýsledok
18:00Tromsø 2 - FK Senja0:1
  3rd Division Avd. 4, NórskoVýsledok
18:00Os - FK Haugesund 21:1 (0:0)
19:00Herd - Aalesund 23:1
  Apertura, EkvádorVýsledok
0:00Barcelona SC - Delfin SC1:2 (1:0)
0:00Barcelona SC - Delfin SC1:2 (1:0)
  Apertura, VenezuelaVýsledok
1:00Monagas - Caracas1:0 (0:0)
1:00Monagas - Caracas1:0 (0:0)
  Brisbane Cup, AustráliaVýsledok
11:30Brisbane Phoenix - Westside4:0 (2:0)
11:35Brisbane Phoenix - Westside4:0 (2:0)
  Campeonato de reserva de Primera, ArgentínaVýsledok
15:30Huracan (B) - Belgrano (B)0:1 (0:1)
15:30Huracan (B) - Belgrano (B)0:1 (0:1)
  COSAFA Cup, AfrikaVýsledok
17:00Mozambik - Zimbabwe0:4 (0:1)
17:00Mozambik - Zimbabwe0:4 (0:1)
19:30Madagaskar - Seychely2:0 (1:0)
19:30Madagaskar - Seychely2:0 (1:0)
  Damallsvenskan, ŠvédskoVýsledok
18:30FC Rosengard - IF Limhamn Bunkeflo3:0 (2:0)
18:30FC Rosengard - IF Limhamn Bunkeflo3:0 (2:0)
  Eliteserien, NórskoVýsledok
19:00Stromsgodset - Molde1:1 (0:1)
19:00Stromsgodset - Molde1:1 (0:1)
  K-league Challenge, Kórea (Južná)Výsledok
12:30Ansan Greeners - Busan I Park0:3 (0:1)
12:30Ansan Greeners - Busan I Park0:3 (0:1)
13:00Seoul E-Land FC - Daejeon Citizen3:3 (2:0)
13:00Seoul E-Land FC - Daejeon Citizen3:3 (2:0)
  LFF Cup, LitvaVýsledok
18:00Dainava - FK Vytis Vilnius3:6
  Ligue 2, KamerunVýsledok
16:30Tonnerre Kalara Club De Yaounde - Douala AC1:0 (0:0)
16:30Tonnerre Kalara Club De Yaounde - Douala AC1:0 (0:0)
  MLS, Severná AmerikaVýsledok
4:00Portland Timbers - Seattle Sounders2:2 (2:1)
4:00Portland Timbers - Seattle Sounders2:2 (2:1)
  Nacional B, ArgentínaVýsledok
0:00Crucero del Norte - Boca Unidos2:3 (0:1)
0:00Crucero del Norte - Boca Unidos2:3 (0:1)
23:05Chacarita Juniors - Santamarina de Tandil3:0 (2:0)
23:05Chacarita Juniors - Santamarina de Tandil3:0 (2:0)
  NPL - Victoria, AustráliaVýsledok
12:30Kingston City - Pascoe Vale2:1 (1:0)
12:30Kingston City - Pascoe Vale2:1 (1:0)
  NPL - Victoria (U20), AustráliaVýsledok
10:30Kingston (U20) - Pascoe Vale (U20)1:2 (1:2)
10:30Kingston (U20) - Pascoe Vale (U20)1:2 (1:2)
  NPSL, USAVýsledok
0:00Buxmont Torch FC - West Chester United2:2 (2:0)
0:00Buxmont Torch FC - West Chester United2:2 (2:0)
  NWSL, USAVýsledok
0:00Chicago Red Stars - Sky Blue FC2:1 (0:1)
0:00Chicago Red Stars - Sky Blue FC2:1 (0:1)
  PDL, USAVýsledok
0:00Seacoast United Phantoms - GPS Portland Phoenix2:1 (1:1)
0:00Seacoast United Phantoms - GPS Portland Phoenix2:1 (1:1)
3:00Southern California Surf - Fresno Fuego0:4
4:00TSS FC Rovers - Victoria Highlanders FC3:1 (0:0)
4:00TSS FC Rovers - Victoria Highlanders FC3:1 (0:0)
  Pohár, RwandaVýsledok
15:30Amagaju - APR FC Kigali1:1 (0:0)
15:30Amagaju - APR FC Kigali1:1 (0:0)
  Premier, ÍrskoVýsledok
20:45Dundalk - Galway FC2:0 (1:0)
20:45Dundalk - Galway FC2:0 (1:0)
  Priateľské zápasy, SvetVýsledok
9:01FC Tambov - FC Tyumen (Neutrálna pôda)1:1 (0:1)
12:00Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk4:0 (3:0)
14:00Baltika Kaliningrad - Avangard Kursk (Neutrálna pôda)0:1 (0:0)
15:00FC Dolgoprudnyj - SKA-Energia Chabarovsk1:1 (1:1)
15:00Hammarby - Ostersunds FK0:3 (0:0)
16:30Černomorec Novorossijsk - Rotor Volgograd (Neutrálna pôda)1:1 (0:1)
17:30Lokomotiv Moskva - NK Ankaran (Neutrálna pôda)10:0 (4:0)
17:30Slavia Sofia - PFC Beroe Stara Zagora0:1 (0:0)
18:00Olympiakos Pireus - PFC Ludogorec1:1 (1:1)
18:00Zaglebie Lubin - Hapoel Beer Sheva1:2 (0:0)
20:00NK Celje - Viitorul Constanta2:3 (1:2)
  Priateľské zápasy (na klubovej úrovni), SvetVýsledok
18:00Olympiakos Pireus - PFC Ludogorec (Neutrálna pôda)1:1 (1:1)
18:00Zaglebie Lubin - Hapoel Beer Sheva (Neutrálna pôda)1:2 (0:0)
18:00Lokomotiv Moskva - NK Ankaran (Neutrálna pôda)10:0 (4:0)
19:00TSV Havelse - Union Saint-Gilloise1:0
20:00NK Celje - Viitorul Constanta2:3 (1:2)
Stávkový tiket
Nebola zvolená žiadna stávka.
Ak si chcete vybrať stávku, kliknite na príslušný výsledok.

3D Blackjack

Stávky live

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. Upraviť môžete nastavenia a získať ďalšie informácie v našich Užívateľských pravidlách cookies.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.