Resultater

Begivenheder

23. maj 2019

  Campeonato Gaucho B, BrasilienResultat
01:00Associacao Nova Prata - SERC1:2 (0:0)
01:00Associacao Nova Prata - SERC1:2 (0:0)
  Copa do Brasil, BrasilienResultat
00:15Sampaio Correa - Palmeiras0:1 (0:0)
00:15Sampaio Correa - Palmeiras0:1 (0:0)
  Copa Santa Fe, ArgentinaResultat
02:009 de Julio Rafaela - CA San Jorge1:1 (1:0)
02:009 de Julio Rafaela - CA San Jorge1:1 (1:0)
  Copa Sudamericana, SydamerikaResultat
00:15Sol de America (PAR) - Botafogo RJ (BRA)0:1 (0:0)
00:15Deportivo Cali (COL) - Penarol (URU)1:1 (0:0)
  Copa Sudamericana , SydamerikaResultat
00:15Sol de America (PAR) - Botafogo RJ (BRA)0:1 (0:0)
00:15Deportivo Cali (COL) - Penarol (URU)1:1 (0:0)
  MLS, NordamerikaResultat
02:00New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps FC2:2 (1:1)
02:00New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps FC2:2 (1:1)
  Torneo Apertura, Bolivia Resultat
00:15Jorge Wilstermann - Blooming2:5 (1:1)
00:15Jorge Wilstermann - Blooming2:5 (1:1)
  U20, MexicoResultat
02:00Monterrey (U20) - Atlas (U20)1:2 (1:0)
  U20 - Livebet, MexicoResultat
02:00Monterrey (U20) - Atlas (U20)1:2 (1:0)
  United Women’s Soccer, USAResultat
01:30New Jersey Copa FC - Long Island Rough Riders0:2 (0:1)
01:30New Jersey Copa FC - Long Island Rough Riders0:2 (0:1)
  USL Championship, NordamerikaResultat
02:00Swope Park Rangers KC - Memphis 901 FC2:2 (1:1)
02:00Swope Park Rangers KC - Memphis 901 FC2:2 (1:1)
  USL League One, NordamerikaResultat
01:30Orlando City II - Richmond Kickers3:2 (2:1)
01:30Orlando City II - Richmond Kickers3:2 (2:1)
  Venskabskampe - Klubber, VerdenResultat
02:00DC United - Real Betis2:5 (0:2)
02:00DC United - Real Betis2:5 (0:2)
  WPSL, USAResultat
01:00Philly Fever - Opsa Magic (Women)5:2 (1:0)
01:00Philly Fever - Opsa Magic (Women)5:2 (1:0)

22. maj 2019

  1.SNL, SlovenienResultat
16:55ND Gorica - Aluminij Kidricevo0:0 (0:0)
16:55NK Celje - NK Rudar0:2 (0:0)
16:55NK Maribor - NK Krsko2:0 (1:0)
16:55NK Olimpija Ljubljana - NS Mura1:0 (0:0)
16:55NK Triglav Kranj - NK Domzale1:4 (1:1)
16:55NK Celje - NK Rudar0:2 (0:0)
16:55NK Maribor - NK Krsko2:0 (1:0)
16:55NK Triglav Kranj - NK Domzale1:4 (1:1)
16:55ND Gorica - Aluminij Kidricevo0:0 (0:0)
16:55NK Olimpija Ljubljana - NS Mura1:0 (0:0)
  2. Division - Playoff, DanmarkResultat
19:00HIK - Bronshoj BK3:0 (1:0)
19:00B 93 København - Akademisk Boldklub Gladsaxe1:0 (0:0)
19:00Middelfart - Aarhus Fremad1:1 (1:1)
19:00Skive - KIF Kolding1-0
19:00Ringkobing - Jammerbugt FC1:1 (0:1)
19:00Brabrand IF - Vanløse 1:3 (0:3)
19:00HIK - Bronshoj BK3:0 (1:0)
19:00B 93 København - Akademisk Boldklub Gladsaxe1:0 (0:0)
19:00Middelfart - Aarhus Fremad1:1 (1:1)
19:00Ringkobing - Jammerbugt FC1:1 (0:1)
19:00Brabrand IF - Vanløse 1:3 (0:3)
  2. Division VG, SverigeResultat
19:00IS Halmia - Hittarps IK2:1 (0:1)
  2nd Division - Relegation, DanmarkResultat
19:00Skive - KIF Kolding1:0 (1:0)
19:00Marienlyst - Tarup-Paarup IF2:1 (1:0)
19:00Dalum IF - Slagelse B&I2:2 (0:1)
19:00Hillerod Fodbold - Avarta0:0 (0:0)
19:00Kjellerup - Vejgaard B0:3 (0:1)
19:00Odder - FC Sydvest 051-1
19:00Skive - KIF Kolding1:0 (1:0)
19:00Kjellerup - Vejgaard B0:3 (0:1)
19:00Marienlyst - Tarup-Paarup IF2:1 (1:0)
19:00Dalum IF - Slagelse B&I2:2 (0:1)
19:00Hillerod Fodbold - Avarta0:0 (0:0)
  2nd Division VG, SverigeResultat
19:00IS Halmia - Hittarps IK2:1 (0:1)
  3. Deild, IslandResultat
22:00Kordrengir - Reynir S.0:0 (0:0)
22:00Kordrengir - Reynir S.0:0 (0:0)
  3.Liga, SlovakietResultat
17:00SK 1923 Gabcikovo - FC Spartak Trnava BUdsat
17:00SK 1923 Gabcikovo - FC Spartak Trnava BUdsat
  3rd Division Södra Svealand, SverigeResultat
19:15Syrianska Eskilstuna IF - Hargs BK5:5 (1:2)
19:15Syrianska Eskilstuna IF - Hargs BK5:5 (1:2)
  4. Deild, IslandResultat
21:00Hviti Riddarinn - IH Hafnarfjordur4:1 (1:0)
21:00Hviti Riddarinn - IH Hafnarfjordur4:1 (1:0)
22:00Skautafelag Reykjavikur - Bjorninn 1:3 (0:1)
22:00Skautafelag Reykjavikur - Bjorninn 1:3 (0:1)
23:00Kria - Ellidi1:1 (1:0)
23:00Kria - Ellidi1:1 (1:0)
  A Lyga, LitauenResultat
17:00Kauno Zalgiris - Stumbras4:3 (1:3)
17:00Kauno Zalgiris - Stumbras4:3 (1:3)
19:00Suduva - Zalgiris Vilnius1:0 (0:0)
19:00Suduva - Zalgiris Vilnius1:0 (0:0)
  AFC Champions League, AsienResultat
12:00Kashima Antlers (JPN) - Shandong Luneng (CHN)2:1 (0:1)
12:00Gyeongnam FC (KOR) - Darul Takzim (MAS)2:0 (0:0)
12:00Guangzhou Evergrande (CHN) - Daegu FC (KOR)1:0 (0:0)
12:00Melbourne Victory (AUS) - Sanfrecce Hiroshima (JPN) 1:3 (0:1)
12:00Gyeongnam FC (KOR) - Darul Takzim (MAS)2:0 (0:0)
12:00Guangzhou Evergrande (CHN) - Daegu FC (KOR)1:0 (0:0)
12:00Kashima Antlers (JPN) - Shandong Luneng (CHN)2:1 (0:1)
12:00Melbourne Victory (AUS) - Sanfrecce Hiroshima (JPN) 1:3 (0:1)
  Brasileiro Feminino A2, BrasilienResultat
20:00Sao Paulo FC - Botafogo FC Joao Pessoa4:0 (2:0)
  Brasileiro Feminino A2 - Livebet, BrasilienResultat
20:00Sao Paulo FC - Botafogo FC Joao Pessoa4:0 (2:0)
  Bundesliga - Kvinder, ØstrigResultat
19:30SK Sturm Graz - SV Neulengbach1:0 (0:0)
19:30SK Sturm Graz - SV Neulengbach1:0 (0:0)
  Campeonato Catarinense (U20), BrasilienResultat
20:00Criciuma (U20) - Guarani SC (U20)4:0 (1:0)
20:00Criciuma (U20) - Guarani SC (U20)4:0 (1:0)
  Campeonato Gaucho (U20), BrasilienResultat
16:00Uniao Harmonia FC (U20) - Gremio RS (U20)1:9
20:00Associacao Nova Prata (U20) - EC Novo Horizonte (U20)6:2 (3:0)
20:00Associacao Nova Prata (U20) - EC Novo Horizonte (U20)6:2 (3:0)
20:15EC Sao Jose RS (U20) - Novo Hamburgo (U20)1:1 (1:0)
20:15EC Sao Jose RS (U20) - Novo Hamburgo (U20)1:1 (1:0)
  Campeonato Mineiro (U20), BrasilienResultat
20:00Cruzeiro Esporte Clube (U20) - Coimbra EC (U20)1:1 (0:1)
20:00Cruzeiro Esporte Clube (U20) - Coimbra EC (U20)1:1 (0:1)
  Campeonato Tocantinense, BrasilienResultat
01:15Clube Atletico Cerrado - Palmas FR0:4 (0:2)
01:15Clube Atletico Cerrado - Palmas FR0:4 (0:2)
  Campionato Primavera 1, ItalienResultat
15:00Genoa (U19) - Fiorentina (U19)1:0 (0:0)
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

3D Blackjack

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Cookieerklæring.

ElectraWorks Limited, som driver denne hjemmeside, er licenseret af myndighederne i Gibraltar og reguleres af Gibraltar Gambling Commissioner under Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited er blevet tildelt en „fixed-odds“-licens (RGL No. 051) og casinolicens (RGL N0. 50) til drift af online-spil.

Desuden er ElectraWorks Limited licenseret af UK Gambling Commission under Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. Denne licens anvendes til drift af fjernspil i Storbritannien (referencenummer 39011).