Rezultate

Evenimente

19 noiembrie 2017

  Apertura, PanamaRezultat
0:00Chorrillo - Tauro0:0 (0:0)
0:00Chorrillo - Tauro0:0 (0:0)
  Schleswig Holstein Liga, GermaniaRezultat
13:00Holstein Kiel II - TSV WankendorfPostponed

18 noiembrie 2017

  1. HNL, CroaţiaRezultat
14:00NK Osijek - HNK Cibalia Vinkovci1:1 (0:0)
17:00HNK Rijeka - NK Inter Zapresic0:0 (0:0)
  1. HNL Juniori, CroaţiaRezultat
9:00NK Hrvatski Dragovoljac (U19) - NK Sesvete (U19)1:3 (0:1)
9:00NK Hrvatski Dragovoljac (U19) - NK Sesvete (U19)1:3 (0:1)
11:30NK Osijek (U19) - Rudes (U19)3:2 (0:2)
11:30NK Osijek (U19) - Rudes (U19)3:2 (0:2)
12:30NK Istra 1961 Pula (U19) - GNK Dinamo Zagreb (U19)0:1 (0:1)
12:30HNK Rijeka (U19) - NK Slaven Koprivnica (U19)4:3 (2:2)
12:30NK Istra 1961 Pula (U19) - GNK Dinamo Zagreb (U19)0:1 (0:1)
12:30HNK Rijeka (U19) - NK Slaven Koprivnica (U19)4:3 (2:2)
13:00NK Inter Zapresic (U19) - HNK Cibalia Vinkovci (U19)2:0 (0:0)
13:00NK Lokomotiva Zagreb (U19) - HNK Hajduk Split (U19)1-2
13:00NK Inter Zapresic (U19) - HNK Cibalia Vinkovci (U19)2:0 (0:0)
  1. Liga, CehiaRezultat
15:00FC Zbrojovka Brno - FK Teplice1:0 (0:0)
15:00FC Slovan Liberec - FC Banik Ostrava2:1 (1:1)
15:00SK Sigma Olomouc - Fastav Zlin2:0 (1:0)
15:00FC Zbrojovka Brno - FK Teplice1:0 (0:0)
15:00FC Slovan Liberec - FC Banik Ostrava2:1 (1:1)
15:00SK Sigma Olomouc - Fastav Zlin2:0 (1:0)
17:00SK Slavia Praga - FK Dukla Praga5:0 (2:0)
17:00SK Slavia Praga - FK Dukla Praga5:0 (2:0)
19:001. FC Slovacko - FC Viktoria Plzen1:4 (0:2)
19:001. FC Slovacko - FC Viktoria Plzen1:4 (0:2)
  1.HNL, CroaţiaRezultat
14:00NK Osijek - HNK Cibalia Vinkovci1:1 (0:0)
17:00HNK Rijeka - NK Inter Zapresic0:0 (0:0)
  1.SNL, SloveniaRezultat
11:00Ankaran Hrvatini - NK Celje1:2 (0:0)
11:00Ankaran Hrvatini - NK Celje1:2 (0:0)
13:00NK Triglav Kranj - Aluminij Kidricevo0:3 (0:1)
13:00NK Triglav Kranj - Aluminij Kidricevo0:3 (0:1)
19:20NK Rudar - ND Gorica Abandoned
19:20NK Rudar - ND Gorica Abandoned
  2. Bundesliga, GermaniaRezultat
12:001. FC Heidenheim - 1. FC Union Berlin4:3 (1:0)
12:00VfL Bochum - SpVgg Greuther Fürth1:1 (1:1)
12:001. FC Nürnberg - Holstein Kiel2:2 (0:0)
12:001. FC Heidenheim - 1. FC Union Berlin4:3 (1:0)
12:00VfL Bochum - SpVgg Greuther Fürth1:1 (1:1)
12:001. FC Nürnberg - Holstein Kiel2:2 (0:0)
  2. League Beyaz Group, TurciaRezultat
10:30Hacettepe - Sanliurfaspor1:0 (1:0)
10:30Hacettepe - Sanliurfaspor1:0 (1:0)
  2. League Kirmizi Group, TurciaRezultat
10:30Sariyer - Hatayspor0:2 (0:0)
10:30Etimesgut Belediye - Sivas Belediyespor1:2 (0:0)
10:30Eyupspor - Mersin Idman Yurdu5:2 (2:1)
10:30Inegolspor - Keciorengucu2:1 (2:1)
10:30Kocaeli Birlik SK - Tokatspor0:1 (0:0)
10:30Sariyer - Hatayspor0:2 (0:0)
10:30Etimesgut Belediye - Sivas Belediyespor1:2 (0:0)
10:30Eyupspor - Mersin Idman Yurdu5:2 (2:1)
10:30Inegolspor - Keciorengucu2:1 (2:1)
10:30Kocaeli Birlik SK - Tokatspor0:1 (0:0)
15:00Menemen Belediyespor - Tuzlaspor3:0 (2:0)
15:00Menemen Belediyespor - Tuzlaspor3:0 (2:0)
  2. Liga, SlovaciaRezultat
12:00FC STK 1914 Samorin - KFC Komarno3-0
12:00FK Spisska Nova Ves - MFK Tatran Liptovsky Mikulas2-2
12:00Partizan Bardejov - MFK Lokomotiva Zvolen3-0
16:00MFK Skalica - AFC Nove Mesto nad Vahom2-0
  2.HNL, CroaţiaRezultat
12:00Kustosija - NK Dugopolje2:1 (1:0)
12:00Kustosija - NK Dugopolje2:1 (1:0)
12:30GNK Dinamo Zagreb II - NK Varazdin SN1:2 (0:1)
12:30HNK Gorica - NK Lucko Zagreb1-1
12:30HNK Hajduk Split II - NK Novigrad5:1 (2:0)
12:30NK Sesvete - HNK Sibenik2:2 (0:0)
12:30NK Solin - NK Hrvatski Dragovoljac4-1
12:30GNK Dinamo Zagreb II - NK Varazdin SN1:2 (0:1)
12:30HNK Gorica - NK Lucko Zagreb1-1
12:30HNK Hajduk Split II - NK Novigrad5:1 (2:0)
12:30NK Sesvete - HNK Sibenik2:2 (0:0)
  2.SNL, SloveniaRezultat
13:00Roltek Dob - Nafta1-0
  2nd Division Yug, RusiaRezultat
13:00Spartak Vladikavkaz - Chernomorets Novorossiisk1:1 (1:0)
  3. League Group 2, TurciaRezultat
10:001461 Trabzon - Golcukspor2:3 (1:2)
10:001461 Trabzon - Golcukspor2:3 (1:2)
  3. Liga, GermaniaRezultat
13:00FC Carl Zeiss Jena - SV Werder Bremen II2:1 (1:0)
13:00SG Sonnenhof Großaspach - FC Rot-Weiss Erfurt1:0 (0:0)
13:00Sportfreunde Lotte - SV Meppen2:2 (0:1)
13:00Chemnitzer FC - Würzburger Kickers0:3 (0:0)
13:00SC Fortuna Koln - 1. FC Magdeburg1:2 (1:1)
13:00Karlsruher SC - FSV Zwickau1:0 (1:0)
13:00SpVgg Unterhaching - SC Paderborn 070:3 (0:1)
  AFC Liga Campionilor, AsiaRezultat
16:15Al Hilal Riyadh - Urawa Red Diamonds (JPN)1:1 (1:1)
16:15Al Hilal Riyadh - Urawa Red Diamonds (JPN)1:1 (1:1)
  A-Junioren Bundesliga Nord/Nordost, GermaniaRezultat
10:00FC St. Pauli (U19) - Chemnitzer FC (U19)3:1 (1:0)
10:00SV Werder Bremen (U19) - Hertha BSC (U19)1:3 (1:2)
11:00VfL Wolfsburg (U19) - Hannover 96 (U19)4:4 (2:1)
13:00Niendorfer TSV (U19) - 1. FC Union Berlin (U19)2:0 (0:0)
  A-Junioren Bundesliga Süd/Südwest, GermaniaRezultat
10:00FC Augsburg (U19) - 1. FSV Mainz 05 (U19)0-1
10:00SV Wehen Wiesbaden (U19) - FC Bayern München (U19)1-2
10:00SV Wehen Wiesbaden (U19) - FC Bayern München (U19)1-2
12:001899 Hoffenheim (U19) - 1. FC Nuremberg (U19)5-0
12:00SC Freiburg (U19) - 1. FC Kaiserslautern (U19)4-0
  A-Junioren Bundesliga West, GermaniaRezultat
10:00Borussia Mönchengladbach (U19) - Bayer Leverkusen (U19)5:0 (2:0)
10:00Borussia Mönchengladbach (U19) - Bayer Leverkusen (U19)5:0 (2:0)
12:00Rot-Weiss Oberhausen (U19) - 1. FC Köln (U19)0:0 (0:0)
12:00Arminia Bielefeld (U19) - VfL Bochum (U19)1:1 (0:0)
12:00Borussia Dortmund (U19) - Preußen Münster (U19)1:1 (1:0)
12:00Rot-Weiss Oberhausen (U19) - 1. FC Köln (U19)0:0 (0:0)
12:00Arminia Bielefeld (U19) - VfL Bochum (U19)1:1 (0:0)
12:00Borussia Dortmund (U19) - Preußen Münster (U19)1:1 (1:0)
  A-League, AustraliaRezultat
8:50Sydney FC - Newcastle Jets2:1 (1:0)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, daţi click pe rezultatul corespunzător.
  •  

3D Blackjack

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare la Politica noastră de cookie-uri.

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-004 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.