Rezultate

Evenimente

luni, 10 decembrie 2018

  1. HNL, CroaţiaRezultat
17:00NK Rudeš - NK Slaven Belupo1:1 (0:1)
  1. Liga, CehiaRezultat
17:00FC Slovan Liberec - SFC Opava1:2 (1:1)
17:00FC Slovan Liberec - SFC Opava1:2 (1:1)
  1.HNL, CroaţiaRezultat
17:00NK Rudeš - NK Slaven Belupo1:1 (0:1)
  2. Bundesliga, GermaniaRezultat
19:30VfL Bochum - FC St. Pauli1:3 (1:2)
19:30VfL Bochum - FC St. Pauli1:3 (1:2)
  3. Liga, GermaniaRezultat
18:00FSV Zwickau - SG Sonnenhof Großaspach3:0 (1:0)
  Apertura, GuatemalaRezultat
00:00Xelaju MC - Comunicaciones2:0 (0:0)
00:00Xelaju MC - Comunicaciones2:0 (0:0)
  Apertura, MexicRezultat
00:45Club America - Pumas Unam6:1 (3:1)
00:45Club America - Pumas Unam6:1 (3:1)
  Arab Club Champions Cup, MondialRezultat
18:00USM Alger - Al Merreikh2:0 (1:0)
18:00USM Alger - Al Merreikh2:0 (1:0)
  Bangalore Super Division, IndiaRezultat
10:00Students Union - Bangalore Dream UnitedResult missing
  Bangalore Super Division - Livebet, IndiaRezultat
10:00Students Union - Bangalore Dream UnitedResult missing
  Birinci Dasta, AzerbaijanRezultat
10:00Agsu - FC Kapaz0:0 (0:0)
10:00Sabail FK II - PFK Turan Tovuz4-1
10:00Shuvelan FC - Keshla II0:1 (0:0)
10:00Qarabag II - Sabah FK II2:0 (0:0)
10:00FK MOIK Baku - Qaradag Lokbatan FK1-2
10:00Agsu - FC Kapaz0:0 (0:0)
10:00Shuvelan FC - Keshla II0:1 (0:0)
10:00Qarabag II - Sabah FK II2:0 (0:0)
10:30Neftchi Baki II - FK Zaqatala2-3
  Botola, MarocRezultat
14:00Mouloudia Oujda - Chabab Rif Hoceima1:0 (1:0)
14:00Mouloudia Oujda - Chabab Rif Hoceima1:0 (1:0)
17:00Moghreb Tetouan - DHJ Difaa Hassani Jdidi0:0 (0:0)
17:00Moghreb Tetouan - DHJ Difaa Hassani Jdidi0:0 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera, ArgentinaRezultat
12:00Gimnasia La Plata (B) - Huracan (B)1:2 (1:0)
12:00Gimnasia La Plata (B) - Huracan (B)1:2 (1:0)
21:15Belgrano (B) - CA Tigre BA (B)0:0 (0:0)
21:15Belgrano (B) - CA Tigre BA (B)0:0 (0:0)
  Campionato Primavera 1, ItaliaRezultat
18:00AC Milan (U19) - Cagliari Calcio (U19)1:2 (0:0)
18:00AC Milan (U19) - Cagliari Calcio (U19)1:2 (0:0)
  Division 2, IranRezultat
10:30Besat Kermanshah - Esteghlal Ramshir2-1
10:30Mes Shahr Babak - Pas Novin Hamedan0-1
10:30Naft Gachsaran - Shahrdari Bandar Abbas1-0
10:30Naft Omidiyeh - Shahrdari Fuman5-2
10:30Persepolis Ganaveh - Arman Gohar2-0
  Divizia 1, CipruRezultat
17:00AEL Limassol - Ermis Aradippou3:2 (2:2)
17:00AEL Limassol - Ermis Aradippou3:2 (2:2)
  Eerste Divisie, OlandaRezultat
19:00Jong PSV Eindhoven - Cambuur1:2 (1:1)
19:00Jong AZ Alkmaar - Telstar0:2 (0:1)
19:00Jong PSV Eindhoven - Cambuur1:2 (1:1)
19:00Jong AZ Alkmaar - Telstar0:2 (0:1)
  Ekstraklasa, PoloniaRezultat
17:00Arka Gdynia - Cracovia Kraków0:3 (0:2)
17:00Arka Gdynia - Cracovia Kraków0:3 (0:2)
  First Professional Football League, BulgariaRezultat
15:30Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa3:0 (3:0)
15:30Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa3:0 (3:0)
  LaLiga, SpaniaRezultat
20:00Athletic Club - Girona1:0 (0:0)
20:00Athletic Club - Girona1:0 (0:0)
  Leinster Senior League Senior Division, IrlandaRezultat
19:45Swords Celtic FC - Crumlin United1:2 (0:1)
19:45Swords Celtic FC - Crumlin United1:2 (0:1)
  Liga 1, RomâniaRezultat
15:30Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - FC Botoşani0:1 (0:1)
15:30Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - FC Botoşani0:1 (0:1)
18:00FCSB - Viitorul Constanţa2:0 (1:0)
18:00CS Universitatea Craiova - Voluntari3:1 (2:1)
18:00FCSB - Viitorul Constanţa2:0 (1:0)
18:00CS Universitatea Craiova - Voluntari3:1 (2:1)
  Liga 3, GermaniaRezultat
18:00FSV Zwickau - SG Sonnenhof Großaspach3:0 (1:0)
  Liga Alef, IsraelRezultat
11:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Shfaram7:1 (5:0)
11:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Shfaram7:1 (5:0)
12:00Hapoel Azur - Maccabi ShaaraimPostponed
12:00Hapoel Azur - Maccabi Shaaraim1:2 (1:1)
12:00Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Herzliya0:2 (0:1)
12:00Hapoel Azur - Maccabi Shaaraim1:2 (1:1)
12:00Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Herzliya0:2 (0:1)
12:30Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Yavne2:2 (1:1)
12:30Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Yavne2:2 (1:1)
15:00Maccabi Herzliya - Hapoel Mahane Yehuda0:2 (0:2)
15:00Maccabi Herzliya - Hapoel Mahane Yehuda0:2 (0:2)
  Liga Bet North, IsraelRezultat
16:00Hapoel Beit Shean Mesilot - Maccabi Nujeidat Ahmad3-1
  Liga Bet South, IsraelRezultat
11:45Shimshon Tel Aviv - Hapoel Ihud Bnei Jat2:1 (2:1)
11:45Shimshon Tel Aviv - Hapoel Ihud Bnei Jat2:1 (2:1)
12:00Hapoel Nahalat Yehuda - Maccabi Ironi Amishav2:3 (0:2)
12:00Hapoel Nahalat Yehuda - Maccabi Ironi Amishav2:3 (0:2)
  Mumbai Elite Division, IndiaRezultat
08:00Mumbai Customs - Air India0:6 (0:2)
08:00Mumbai Customs - Air India0:6 (0:2)
10:00Western Railway - M. S. Police5-1
  Nacional B, ArgentinaRezultat
20:00Club Almagro - Central Cordoba1:3 (1:2)
20:00Club Almagro - Central Cordoba1:3 (1:2)
  National League, IsraelRezultat
17:00Ironi Ramat Hasharon - Hapoel Ashkelon0:0 (0:0)
17:00Hapoel Afula - Hapoel Petach Tikva1:2 (1:0)
17:00Hapoel Katamon - Hapoel Iksal FC1:3 (0:1)
17:00Sektzia Nes Tziona - Hapoel Acre FC6:0 (2:0)
17:00Hapoel Afula - Hapoel Petach Tikva1:2 (1:0)
17:00Hapoel Katamon - Hapoel Iksal FC1:3 (0:1)
17:00Sektzia Nes Tziona - Hapoel Acre FC6:0 (2:0)
17:00Ironi Ramat Hasharon - Hapoel Ashkelon0:0 (0:0)
  NIFL Premiership Development League, Irlanda de NordRezultat
19:45Glenavon (U20) - Cliftonville (U20)3:1 (1:1)
19:45Glenavon (U20) - Cliftonville (U20)3:1 (1:1)
  Premier, EgiptRezultat
12:45Al Mokawloon - Petrojet3:0 (0:0)
12:45Al Mokawloon - Petrojet3:0 (0:0)
15:00Al Masry - El Daklyeh1:1 (0:1)
15:00Al Masry - El Daklyeh1:1 (0:1)
17:30Pyramids FC - Haras El Hedoud3:1 (1:0)
17:30Pyramids FC - Haras El Hedoud3:1 (1:0)
  Premier - Liga Youth, RusiaRezultat
10:00Akhmat Grozny Youth - Arsenal Tula Youth3:0 (1:0)
10:00Akhmat Grozny Youth - Arsenal Tula Youth3:0 (1:0)
  Premier League, AngliaRezultat
20:00Everton - Watford2:2 (1:0)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

3D Blackjack

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare în cadrul Notificării privind modulele cookie.

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-004 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.