Rezultate

Evenimente

luni, 22 iulie 2019

  Apertura, MexicRezultat
01:45Santos Laguna - Chivas Guadalajara3:0 (1:0)
01:45Santos Laguna - Chivas Guadalajara3:0 (1:0)
  Clausura, BoliviaRezultat
01:30Oriente Petrolero - Real PotosiPostponed
01:30Oriente Petrolero - Real PotosiPostponed
  Copa Centroamericana, AmericaRezultat
02:00Comunicaciones - Arabe Unido3:0 (0:0)
02:00Comunicaciones - Arabe Unido3:0 (0:0)
  Copa Chile, ChileRezultat
00:30Universidad Catolica - Santiago MorningPostponed
00:30Universidad Catolica - Santiago MorningPostponed
  Jocuri amicale între cluburi, MondialRezultat
00:00FC Liverpool - FC Sevilla1:2 (1:1)
00:00Girondins de Bordeaux - Montpellier HSC2:1 (1:1)
  Meci amical, MondialRezultat
00:00Girondins de Bordeaux - Montpellier HSC2:1 (1:1)
00:00FC Liverpool - FC Sevilla1:2 (1:1)
  MLS, America de NordRezultat
00:00FC Cincinnati - New England Revolution0:2 (0:1)
00:00FC Cincinnati - New England Revolution0:2 (0:1)
01:30Orlando City - New York Red Bulls0:1 (0:1)
01:30Orlando City - New York Red Bulls0:1 (0:1)
  NPSL, SUARezultat
00:00New York Cosmos B - FC Baltimore3:1 (1:1)
00:00New York Cosmos B - FC Baltimore3:1 (1:1)
  NWSL, SUARezultat
00:00Chicago Red Stars - North Carolina Courage2:1 (1:1)
  NWSL - Livebet, SUARezultat
00:00Chicago Red Stars - North Carolina Courage2:1 (1:1)
  Primera A, ColumbiaRezultat
00:00Millonarios - Once Caldas1:0 (1:0)
00:00Millonarios - Once Caldas1:0 (1:0)
00:45Boyaca Patriotas - Junior Barranquilla2:0 (1:0)
00:45Boyaca Patriotas - Junior Barranquilla2:0 (1:0)
  Primera Division, Costa RicaRezultat
00:00Perez Zeledon - Limon2:0 (0:0)
00:00Perez Zeledon - Limon2:0 (0:0)
  Serie A, BraziliaRezultat
00:00Avai - Goias0:0 (0:0)
00:00Avai - Goias0:0 (0:0)

duminică, 21 iulie 2019

  1. deild, IslandaRezultat
21:15Fram Reykjavik - Keflavik1:2 (0:1)
21:15Fram Reykjavik - Keflavik1:2 (0:1)
  1. HNL, CroaţiaRezultat
20:00HNK Hajduk Split - NK Istra 1961 Pula2:0 (1:0)
  1. Liga, CehiaRezultat
16:30Bohemians 1905 - FK Mlada Boleslav3:0 (3:0)
16:30Bohemians 1905 - FK Mlada Boleslav3:0 (3:0)
19:00FK Teplice - SK Slavia Praga1:5 (0:3)
19:00FK Teplice - SK Slavia Praga1:5 (0:3)
  1.HNL, CroaţiaRezultat
20:00HNK Hajduk Split - NK Istra 1961 Pula2:0 (1:0)
  1.SNL, SloveniaRezultat
18:00NS Mura - NK Bravo Publikum4:3 (2:1)
18:00NS Mura - NK Bravo Publikum4:3 (2:1)
20:10NK Olimpija Ljubljana - NK Domzale4:2 (2:2)
20:10NK Olimpija Ljubljana - NK Domzale4:2 (2:2)
  2. Liga, SlovaciaRezultat
10:30FC Petrzalka 1898 - Slavoj Trebisov5:3 (2:2)
10:30FC Petrzalka 1898 - Slavoj Trebisov5:3 (2:2)
  3. Liga, GermaniaRezultat
13:00Chemnitzer FC - SV Waldhof Mannheim1:1 (0:1)
14:00KFC Uerdingen 05 - Hallescher FC1:0 (0:0)
  3rd Division Avd 4, NorvegiaRezultat
14:00Strømsgodset 2 - Brann 24:1 (1:1)
18:00Os - Djerv0:0 (0:0)
  3rd Division Avd 5, NorvegiaRezultat
14:00Rosenborg II - SK Gjovik-Lyn4:2 (0:0)
  3rd Division Avd 6, NorvegiaRezultat
17:00Lillestrøm 2 - Floya3:1 (2:0)
18:00Skjetten - Junkeren2:3 (0:2)
  Allsvenskan, SuediaRezultat
15:00IFK Göteborg - AFC Eskilstuna1:0 (1:0)
15:00Malmö FF - IK Sirius FK1:1 (1:1)
15:00IFK Göteborg - AFC Eskilstuna1:0 (1:0)
15:00Malmö FF - IK Sirius FK1:1 (1:1)
17:30IFK Norrkoping - Ostersunds FK3:0 (2:0)
17:30IFK Norrkoping - Ostersunds FK3:0 (2:0)
  Apertura, MexicRezultat
00:00Atletico San Luis - Pumas Unam0:2 (0:0)
00:00Pachuca - Leon1:3 (0:2)
00:00Atletico San Luis - Pumas Unam0:2 (0:0)
00:00Pachuca - Leon1:3 (0:2)
02:00Club America - Monterrey4:2 (2:2)
02:00Club America - Monterrey4:2 (2:2)
04:00Tigres - Monarcas Morelia4:2 (3:0)
04:00Necaxa - Cruz Azul0:0 (0:0)
04:00Tigres - Monarcas Morelia4:2 (3:0)
04:00Necaxa - Cruz Azul0:0 (0:0)
19:00Toluca - Queretaro0:2 (0:0)
19:00Toluca - Queretaro0:2 (0:0)
  Brasileiro Feminino A1, BraziliaRezultat
19:00Corinthians - CR Flamengo1:0 (0:0)
19:00Corinthians - CR Flamengo1:0 (0:0)
20:00Ponte Preta - EC Iranduba da Amazonia3:2 (1:1)
20:00Minas Icesp DF - Kindermann SC1:0 (1:0)
20:00Ponte Preta - EC Iranduba da Amazonia3:2 (1:1)
20:00Minas Icesp DF - Kindermann SC1:0 (1:0)
  Brasileiro Feminino A2, BraziliaRezultat
20:00Palmeiras - Chapecoense5:1 (3:1)
  Brasileiro Feminino A2 - Livebet, BraziliaRezultat
20:00Palmeiras - Chapecoense5:1 (3:1)
  Campeonato Brasileiro (U20), BraziliaRezultat
01:00Cruzeiro (U20) - CA Paranaense PR (U20)0:0 (0:0)
01:00Cruzeiro (U20) - CA Paranaense PR (U20)0:0 (0:0)
16:00Palmeiras (U20) - Santos (U20)3:1 (2:0)
16:00Corinthians (U20) - Flamengo (U20)2:2 (2:2)
16:00Corinthians (U20) - Flamengo (U20)2:2 (2:2)
16:00Palmeiras (U20) - Santos (U20)3:1 (2:0)
20:00Atletico-MG (U20) - Gremio RS (U20)2:0 (2:0)
20:00Coritiba (U20) - Ponte Preta (U20)2:0 (0:0)
20:00Vasco da Gama (U20) - Sao Paulo (U20)1:1 (0:0)
20:00EC Bahia (U20) - America MG (U20)1:2 (0:0)
20:00Internacional RS (U20) - Chapecoense SC (U20)5:1 (2:1)
20:00Botafogo RJ (U20) - Sport Recife (U20)0:1 (0:0)
20:00Fluminense RJ (U20) - EC Vitoria Salvador (U20)0:1 (0:0)
20:00Fluminense RJ (U20) - EC Vitoria Salvador (U20)0:1 (0:0)
20:00Atletico-MG (U20) - Gremio RS (U20)2:0 (2:0)
20:00Botafogo RJ (U20) - Sport Recife (U20)0:1 (0:0)
20:00Coritiba (U20) - Ponte Preta (U20)2:0 (0:0)
20:00Vasco da Gama (U20) - Sao Paulo (U20)1:1 (0:0)
20:00Internacional RS (U20) - Chapecoense SC (U20)5:1 (2:1)
20:00EC Bahia (U20) - America MG (U20)1:2 (0:0)
20:00Fluminense RJ (U20) - Vitoria BA (U20)0:1 (0:0)
  Campeonato Carioca (U20), BraziliaRezultat
20:00Goytacaz (U20) - Americano RJ (U20)0:1 (0:0)
20:00Goytacaz (U20) - Americano RJ (U20)0:1 (0:0)
  Campeonato Catarinense Serie B, BraziliaRezultat
20:00Esporte Clube Prospera - Internacional de Lages0:1 (0:0)
20:00GE Juventus Jaragua do Sul - Almirante Barroso1:0 (1:0)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

3D Blackjack

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare în cadrul Notificării privind modulele cookie.

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-004 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.