Rezultati

Događanja

20. veljače 2018.

  1. divizija, Saudijska ArabijaRezultat
13:00Al-Hazm - Al-Wehda Meka2:0 (1:0)
13:00Al-Hazm - Al-Wehda Meka2:0 (1:0)
15:30Al-Kawkab - Al-Mojzel4:1
  1. SNL, SlovenijaRezultat
12:00Ankaran Hrvatini - Aluminij Kidričevo (Neutralni teren)1:1 (0:1)
12:00Ankaran Hrvatini - Aluminij Kidričevo (Neutralni teren)1:1 (0:1)
  AFC kup, AzijaRezultat
9:00FK Hučand (TJK) - Ahal FC (TKM)0:2
14:30Bengaluru FC (IND) - TC Sports Club (MDV)5:0 (3:0)
14:30Bengaluru FC (IND) - TC Sports Club (MDV)5:0 (3:0)
  AFC Liga prvaka, AzijaRezultat
10:00Ulsan (KOR) - Kawasaki Frontale (JPN)2:1 (1:0)
10:00Ulsan (KOR) - Kawasaki Frontale (JPN)2:1 (1:0)
10:30Kashiwa Reysol (JPN) - Tianjin Quanjian (CHN)1:1 (0:0)
10:30Kashiwa Reysol (JPN) - Tianjin Quanjian (CHN)1:1 (0:0)
12:00Kitchee (HKG) - Jeonbuk (KOR)0:6 (0:5)
12:00Shanghai SIPG (CHN) - Melbourne Victory (AUS)4:1 (2:0)
12:00Kitchee (HKG) - Jeonbuk (KOR)0:6 (0:5)
12:00Shanghai SIPG (CHN) - Melbourne Victory (AUS)4:1 (2:0)
13:00Nasaf Karši (UZB) - Al Wasl (UAE)1:0 (0:0)
13:00Nasaf Karši (UZB) - Al Wasl (UAE)1:0 (0:0)
15:10Al Ain (UAE) - Al-Rayyan (QAT)1:1 (1:1)
15:10Al Ain (UAE) - Al-Rayyan (QAT)1:1 (1:1)
15:30Esteghlal (IRI) - Al-Hilal (KSA)1:0 (0:0)
15:30Al Sadd (QAT) - Persepolis (IRI)3:1 (1:0)
15:30Al Sadd (QAT) - Persepolis (IRI)3:1 (1:0)
15:30Esteghlal (IRI) - Al-Hilal (KSA)1:0 (0:0)
  Berks and Bucks FA Senior Cup, EngleskaRezultat
19:45Didcot Town - Chesham United0:1 (0:0)
19:45Didcot Town - Chesham United0:1 (0:0)
  CAF Kup konfederacija, AfrikaRezultat
16:00CR Belouizdad - Onze Créateurs2:0 (1:0)
16:00CR Belouizdad - Onze Créateurs2:0 (1:0)
17:30Cape Town City FC - Young Buffaloes1:0 (0:0)
17:30Cape Town City FC - Young Buffaloes1:0 (0:0)
  CAF Liga prvaka, AfrikaRezultat
16:00Williamsville AC - Stade Malien de Bamako1:0 (0:0)
16:00Williamsville AC - Stade Malien de Bamako1:0 (0:0)
17:30Al Hilal Omdurman - LISCR FC3:0 (2:0)
17:30Al Hilal Omdurman - LISCR FC3:0 (2:0)
  Campeonato Brasiliense, BrazilRezultat
18:30Real FC - Formosa (Neutralni teren)2:2 (1:1)
18:30Real FC - Formosa (Neutralni teren)2:2 (1:1)
  Campeonato de reserva de Primera, ArgentinaRezultat
12:00CA Tigre BA (B) - CSD Defensa y Justicia (B)0:6 (0:1)
12:00CA Tigre BA (B) - CSD Defensa y Justicia (B)0:6 (0:1)
20:00Unión Santa Fe (B) - Arsenal de Sarandí (B)1:0 (1:0)
20:00Unión Santa Fe (B) - Arsenal de Sarandí (B)1:0 (1:0)
  Campeonato de reserva de Primera B, ArgentinaRezultat
20:00CA Brown de Adrogué (pričuve) - Almagro BA (pričuve)0:2 (0:1)
20:00CA Brown de Adrogué (pričuve) - Almagro BA (pričuve)0:2 (0:1)
  Campeonato Pernambucano, BrazilRezultat
23:00Nautico - Afogados2:1 (0:0)
23:00Nautico - Afogados2:1 (0:0)
  Central League, EngleskaRezultat
13:00Cheltenham Town FC (pričuve) - Bristol Rovers (pričuve)1:2 (1:1)
13:00Mansfield Town (pričuve) - Grimsby Town FC (pričuve)5:0 (4:0)
13:00Morecambe (pričuve) - Port Vale (pričuve)4:2 (3:1)
13:00Southend United (pričuve) - Milton Keynes Dons FC (pričuve)5:0
13:00York City FC (pričuve) - Rotherham United FC (pričuve)1:1 (0:1)
13:00Cheltenham Town FC (pričuve) - Bristol Rovers (pričuve)1:2 (1:1)
13:00Morecambe (pričuve) - Port Vale (pričuve)4:2 (3:1)
13:00Southend United (pričuve) - Milton Keynes Dons FC (pričuve)5:0
13:00York City FC (pričuve) - Rotherham United FC (pričuve)1:1 (0:1)
14:00Walsall FC (pričuve) - Bradford City AFC (pričuve)0:0 (0:0)
14:00Walsall FC (pričuve) - Bradford City AFC (pričuve)0:0 (0:0)
15:00Mansfield Town (pričuve) - Grimsby Town FC (pričuve)5:0 (4:0)
  Championship, EngleskaRezultat
19:45Aston Villa - Preston North End1:1 (0:1)
19:45Barnsley - Burton Albion1:2 (0:2)
19:45Brentford - Birmingham City5:0 (2:0)
19:45Middlesbrough - Hull City3:1 (2:1)
19:45Millwall - Sheffield Wednesday2:1 (0:1)
19:45Nottingham Forest - Reading1:1 (0:1)
19:45Sheffield United - Queens Park Rangers2:1 (1:0)
20:00Bolton Wanderers - Sunderland1:0 (1:0)
  Copa Sudamericana, Južna AmerikaRezultat
22:15Sport Rosario (PER) - Cerro (URU)0:0 (0:0)
22:15Sport Rosario (PER) - Cerro (URU)0:0 (0:0)
  Copa Verde, BrazilRezultat
22:30Paysandú/PA - Interporto4:0 (2:0)
22:30Paysandú/PA - Interporto4:0 (2:0)
  FNL Cup, RusijaRezultat
8:15FC Krasnodar-2 - Ararat Moskva0:2 (0:1)
8:15FC Krasnodar-2 - Ararat Moskva0:2 (0:1)
10:45FK Lokomotiv-Kazanka - FC Tjumenj0:1 (0:0)
10:45FK Lokomotiv-Kazanka - FC Tjumenj0:1 (0:0)
13:30Rotor Volgograd - Spartak-2 Moskva1:1 (1:0)
13:30Rotor Volgograd - Spartak-2 Moskva1:1 (1:0)
16:00Šinik Jaroslavl - Ural Jekaterinburg0:2 (0:1)
16:00Šinik Jaroslavl - Ural Jekaterinburg0:2 (0:1)
  Football League, GrčkaRezultat
13:30Kissamikos - Kallithea2:0 (1:0)
13:30Kissamikos - Kallithea2:0 (1:0)
  Goa First Division, IndijaRezultat
10:30Goa Velha SC - Curtorim Gymkhana2:3 (1:2)
10:30Goa Velha SC - Curtorim Gymkhana2:3 (1:2)
  Goa Pro League, IndijaRezultat
10:30SCC Cavelossim - FC Goa II1:1 (0:0)
10:30SCC Cavelossim - FC Goa II1:1 (0:0)
  I League, IndijaRezultat
8:30Minerva Academy FC - Gokulam Kerala FC0:1 (0:0)
  Klupske prijateljske utakmice, SvijetRezultat
7:00Sogdijona Jizak - Istiklol2:0 (1:0)
10:30Metalurg Zaporižžja - Gornjak Krivoj Rog2:2 (1:1)
15:00MFK Frýdek-Místek - FK Mohelnice4:0 (2:0)
15:00Kristiansund BK - FK Krasnodar (Neutralni teren)3:0 (1:0)
15:30SC Cham - Cartagena B2:1 (1:1)
16:00NK Nafta Lendava - Koprivnica1:3 (0:2)
17:00Deutschlandsberg - Frauental1:5 (0:4)
17:00Pachern - AC Linden LeibnitzOtkazano
17:30SC Röthis - FC Kennelbach2:0 (1:0)
18:00TSG Sprockhövel 1881 - FC Kray3:1 (1:1)
18:30AFK Linköping - FC Linköping City2:3 (0:1)
19:30FC Schwarzach - SV Gaißau1:1 (1:0)
  Klupske prijateljske utakmice , SvijetRezultat
17:00Deutschlandsberg - Frauental1:5 (0:4)
17:30SC Röthis - FC Kennelbach2:0 (1:0)
18:00TSG Sprockhövel 1881 - FC Kray3:1 (1:1)
18:30AFK Linköping - FC Linköping City2:3 (0:1)
19:30FC Schwarzach - SV Gaißau1:1 (1:0)
Nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite na odgovarajući rezultat.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Možete promijeniti postavke i potražiti dodatne informacije u našoj politici o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.