Rezultati

Događanja

17. siječnja 2019.

  Copa Argentina, ArgentinaRezultat
0:00Atlético Parana - Sportivo AC Las Parejas1:0 (0:0)
0:00Defensores Pronunciamiento - Juventud Unida Gualeguaychú1:0 (0:0)
0:00Atlético Parana - Sportivo AC Las Parejas1:0 (0:0)
0:00Defensores Pronunciamiento - Juventud Unida Gualeguaychú1:0 (0:0)
  Klupske prijateljske utakmice, SvijetRezultat
0:00Zamora CF - Llaneros de Guanare4:0 (2:0)
0:00Royal Pari FC - River Plate3:2 (3:0)
  Klupske prijateljske utakmice , SvijetRezultat
0:00Zamora CF - Llaneros de Guanare4:0 (2:0)
0:00Royal Pari FC - River Plate3:2 (3:0)
  Premier League, JamajkaRezultat
0:00Harbour View FC - Cavaliers FC0:2 (0:0)
0:00Harbour View FC - Cavaliers FC0:2 (0:0)

16. siječnja 2019.

  AFC Azijski kup - skupina C, AzijaRezultat
13:30Kirgistan - Filipini3:1 (1:0)
13:30Južna Koreja - Kina2:0 (1:0)
13:30Kirgistan - Filipini3:1 (1:0)
13:30Južna Koreja - Kina2:0 (1:0)
  AFC Azijski kup - skupina D, AzijaRezultat
16:00Vijetnam - Jemen2:0 (1:0)
16:00Iran - Irak0:0 (0:0)
16:00Vijetnam - Jemen2:0 (1:0)
16:00Iran - Irak0:0 (0:0)
  Alan Turvey Trophy, EngleskaRezultat
19:45Merstham - Bishop's Stortford1:1 (1:0)
19:45Merstham - Bishop's Stortford1:1 (1:0)
  A-League, AustralijaRezultat
8:50Central Coast Mariners - Melbourne City2:1 (1:0)
8:50Central Coast Mariners - Melbourne City2:1 (1:0)
  Campeonato Catarinense, BrazilRezultat
21:00Brusque - Joinville1:1 (1:1)
21:00Brusque - Joinville1:1 (1:1)
23:00Tubarao - Hercílio Luz Futebol Clube2:2 (1:0)
23:00Tubarao - Hercílio Luz Futebol Clube2:2 (1:0)
  Campeonato Cearense, BrazilRezultat
19:00Floresta EC - Guarany de Sobral0:0 (0:0)
19:00Floresta EC - Guarany de Sobral0:0 (0:0)
23:00Guaraní de Juazeiro - Horizonte0:1 (0:0)
  Ciparski kup, CiparRezultat
14:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni2:3 (2:1)
14:00Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni2:3 (2:1)
15:00Omonia Nikozija - Apollon Limassol1:1 (0:0)
15:00Aris Limassol - AE Pafos2:1 (0:0)
15:00Asil - Ermis Aradippou0:4 (0:2)
15:00Omonia Nikozija - Apollon Limassol1:1 (0:0)
15:00Aris Limassol - AE Pafos2:1 (0:0)
15:00Asil - Ermis Aradippou0:4 (0:2)
16:30Nea Salamina - AEK Larnaka1:2 (1:1)
16:30Nea Salamina - AEK Larnaka1:2 (1:1)
  Copa Argentina, ArgentinaRezultat
20:30CD San Martín de Formosa - Crucero del Norte1:1 (0:0)
20:30CD San Martín de Formosa - Crucero del Norte1:1 (0:0)
  Copa do Nordeste, BrazilRezultat
0:30Botafogo PB - Santa Cruz0:0 (0:0)
0:30CSA - Vitória BA1:1 (0:0)
0:30Náutico - Fortaleza1:3 (0:1)
0:30Botafogo PB - Santa Cruz0:0 (0:0)
0:30CSA - Vitória BA1:1 (0:0)
0:30Náutico - Fortaleza1:3 (0:1)
21:00ABC - Sergipe2:1 (1:1)
21:00ABC - Sergipe2:1 (1:1)
23:30Bahia - CRB1:1 (1:1)
23:30Moto Clube - AA Altos1:1 (1:0)
23:30Moto Clube - AA Altos1:1 (1:0)
23:30Bahia - CRB1:1 (1:1)
  Copa México, MeksikoRezultat
1:00FC Juárez - Tampico Madero3:0 (0:0)
1:00Necaxa - Club América1:2 (1:0)
1:00Necaxa - Club América1:2 (1:0)
1:00FC Juárez - Tampico Madero3:0 (0:0)
3:00Mineros de Zacatecas - Tiburones2:0 (1:0)
3:00Chivas Guadalajara - Cafetaleros de Tapachula3:0 (2:0)
3:00Mineros de Zacatecas - Tiburones2:0 (1:0)
3:00Chivas Guadalajara - Cafetaleros de Tapachula3:0 (2:0)
3:06Tijuana - Atlante1:1 (1:1)
3:06Tijuana - Atlante1:1 (1:1)
  Copa São Paulo (U20), BrazilRezultat
17:00Atlético Mineiro (U20) - Volta Redonda (U20)0:2 (0:0)
17:00Atlético Mineiro (U20) - Volta Redonda (U20)0:2 (0:0)
19:15Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense (U20) - Grêmio Osasco Audax (U20)3:0 (1:0)
19:15Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense (U20) - Grêmio Osasco Audax (U20)3:0 (1:0)
21:30Coritiba (U20) - Vasco da Gama (U20)0:3 (0:0)
21:30Coritiba (U20) - Vasco da Gama (U20)0:3 (0:0)
23:45SC Corinthians Paulista (U20) - Visão Celeste EC (U20)8:0 (3:0)
23:45SC Corinthians Paulista (U20) - Visão Celeste EC (U20)8:0 (3:0)
  Coupe de France, FrancuskaRezultat
18:15Grenoble - Racing Strasbourg0:0 (0:0)
  Eredivisie (U19), NizozemskaRezultat
17:30SC Heerenveen (U19) - FC Groningen (U19)3:5 (2:5)
17:30SC Heerenveen (U19) - FC Groningen (U19)3:5 (2:5)
  FA kup, EngleskaRezultat
19:45Southampton FC - Derby County2:2 (0:0)
19:45Southampton FC - Derby County2:2 (0:0)
  Federation Cup, KuvajtRezultat
14:45Al-Jahra - Al-Sulaibikhat1:0
14:45Burgan SC - Al-Salmiyah1:2 (0:1)
14:45Kazma - Al-Fahaheel3:1 (0:0)
14:45Kazma - Al-Fahaheel3:1 (0:0)
14:45Al-Jahra - Al-Sulaibikhat1:0
14:45Burgan SC - Al-Salmiyah1:2 (0:1)
  Francuski kup, FrancuskaRezultat
18:15Grenoble - Racing Strasbourg0:0 (0:0)
  Hong Kong liga pričuva, Hong KongRezultat
10:30Dreams Metro Gallery (pričuve) - TSW Pegasus FC (pričuva)2:1 (1:1)
10:30Hoi King SA (pričuve) - Guangzhou R&F (pričuve)2:2 (1:1)
10:30Dreams Metro Gallery (pričuve) - TSW Pegasus FC (pričuva)2:1 (1:1)
10:30Hoi King SA (pričuve) - Guangzhou R&F (pričuve)2:2 (1:1)
12:30Eastern Football Team (pričuve) - Wofoo Tai Po (pričuve)0:1 (0:1)
12:30Kitchee SC (pričuve) - Yuen Long District (pričuve)1:3 (0:1)
12:30Southern District RSA (pričuve) - Lee Man FC (pričuve)1:1 (0:1)
12:30Eastern Football Team (pričuve) - Wofoo Tai Po (pričuve)0:1 (0:1)
12:30Kitchee SC (pričuve) - Yuen Long District (pričuve)1:3 (0:1)
12:30Southern District RSA (pričuve) - Lee Man FC (pričuve)1:1 (0:1)
  I-League - 2. Division, IndijaRezultat
10:15FC Goa II - Bengaluru FC (B)1:4 (0:0)
10:15FC Goa II - Bengaluru FC (B)1:4 (0:0)
  I-League (U18), IndijaRezultat
3:30Shillong Lajong FC (U18) - Aizawl FC (U18)1:1 (0:0)
3:30Shillong Lajong FC (U18) - Aizawl FC (U18)1:1 (0:0)
  Izraelski kup, IzraelRezultat
17:30Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Nazareth Elite2:0 (0:0)
17:30Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Nazareth Elite2:0 (0:0)
18:45Bnei Sakhnin - Maccabi HaifaOdgođeno
Nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite na odgovarajući rezultat.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Postavke možete mijenjati i dodatne informacije potražiti u našoj obavijesti o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.