Sonuçlar

Etkinlikler

18 Temmuz 2019 Perşembe

  Campeonato Catarinense Serie B, BrezilyaSonuç
00:00Concordia Atletico Clube - Esporte Clube Prospera2:0 (1:0)
00:00GE Juventus Jaragua do Sul - Barra1:0 (1:0)
00:00GE Juventus Jaragua do Sul - Barra1:0 (1:0)
00:00Concordia Atletico Clube - Esporte Clube Prospera2:0 (1:0)
01:30Fluminense de Joinville - Camboriu1:1 (0:0)
01:30Fluminense de Joinville - Camboriu1:1 (0:0)
  Copa do Brasil, BrezilyaSonuç
00:15Atletico MG - Cruzeiro2:0 (1:0)
00:15Bahia/BA - Gremio RS0:1 (0:0)
00:15Atletico MG - Cruzeiro2:0 (1:0)
00:15Bahia/BA - Gremio RS0:1 (0:0)
  MLS, Kuzey AmerikaSonuç
01:00Atlanta United FC - Houston Dynamo5:0 (2:0)
01:00New England Revolution - Vancouver Whitecaps FC4:0 (1:0)
01:00Atlanta United FC - Houston Dynamo5:0 (2:0)
01:00New England Revolution - Vancouver Whitecaps FC4:0 (1:0)

17 Temmuz 2019 Çarşamba

  2. Deild, İzlandaSonuç
22:00KB Breidholt - KM Reykjavik4:2 (2:0)
22:00KB Breidholt - KM Reykjavik4:2 (2:0)
  3. Deild, İzlandaSonuç
22:00Berserkir - Lettir Reykjavík3:1 (1:0)
22:00Berserkir - Lettir Reykjavík3:1 (1:0)
  4. Deild, İzlandaSonuç
22:00IH Hafnarfjordur - Hviti Riddarinn1:3 (0:1)
22:00IH Hafnarfjordur - Hviti Riddarinn1:3 (0:1)
22:30Kria - KFR1:3 (0:1)
22:30Kria - KFR1:3 (0:1)
  Afrika Uluslar Kupası, AfrikaSonuç
21:00Tunus - Nijerya0:1 (0:1)
21:00Tunus - Nijerya0:1 (0:1)
  Brasileiro Feminino A1, BrezilyaSonuç
20:00AAD Vitoria das Tobaca - EC Vitoria Salvador0:1 (0:1)
20:00Sao Francisco - Minas Icesp DF1:1 (1:0)
20:00Kindermann SC - Ponte Preta1:0
20:00Sao Francisco - Minas Icesp DF1:1 (1:0)
20:00AAD Vitoria das Tobaca - EC Vitoria Salvador0:1 (0:1)
  Campeonato Amazonense (U19), BrezilyaSonuç
02:00Iranduba AM (U19) - Sao Raimundo (U19)1:1 (1:1)
  Campeonato Amazonense (U19) - Livebet, BrezilyaSonuç
02:00Iranduba AM (U19) - Sao Raimundo (U19)1:1 (1:1)
  Campeonato Brasileiro (U20), BrezilyaSonuç
20:00America MG (U20) - Botafogo RJ (U20)2:1 (0:1)
20:00CA Paranaense PR (U20) - Palmeiras (U20)1:3 (1:1)
20:00Gremio RS (U20) - Corinthians (U20)2:0 (1:0)
20:00Santos (U20) - Cruzeiro (U20)0:1 (0:0)
20:00Sport Recife (U20) - Coritiba (U20)2:2 (0:0)
20:00Chapecoense AF (U20) - Clube Atletico Mineiro (U20)2:3 (1:1)
20:00America MG (U20) - Botafogo RJ (U20)2:1 (0:1)
20:00CA Paranaense PR (U20) - Palmeiras (U20)1:3 (1:1)
20:00Gremio RS (U20) - Corinthians (U20)2:0 (1:0)
20:00Santos (U20) - Cruzeiro (U20)0:1 (0:0)
20:00Sport Recife (U20) - Coritiba (U20)2:2 (0:0)
20:00Chapecoense AF (U20) - Clube Atletico Mineiro (U20)2:3 (1:1)
  Campeonato Catarinense Serie B, BrezilyaSonuç
20:00Guarani de Palhoca - Blumenau Esporte Clube0:1 (0:0)
20:00Guarani de Palhoca - Blumenau Esporte Clube0:1 (0:0)
  CECAFA Club Cup, AfrikaSonuç
16:00Gor Mahia - Green Eagles1:2 (1:1)
16:00Gor Mahia - Green Eagles1:2 (1:1)
18:30APR FC Kigali - Maniema Union0:0 (0:0)
18:30APR FC Kigali - Maniema Union0:0 (0:0)
  Champions League Qualifiers, AvrupaSonuç
18:30Riga FC - Dundalk0:0 (0:0)
19:00Rosenborg - Linfield 4:0 (1:0)
19:00AIK - Ararat-Armenia3:1 (0:0)
19:00FK Qarabag - FK Partizani Tirana2:0 (0:0)
19:30PFC Ludogorets - Ferencvarosi Torna Club2:3 (1:2)
20:00CFR Cluj - Astana3:1 (2:1)
20:00Piast Gliwice - BATE Borisov1:2 (1:0)
20:15Sutjeska - SK Slovan Bratislava1:1 (0:0)
20:15NK Maribor - Valur Reykjavik2:0 (2:0)
20:45Celtic - FK Sarajevo2:1 (1:0)
  Copa Argentina, ArjantinSonuç
02:15Gimnasia y Esgrima Mendoza - River Plate1:1 (0:0)
02:15Gimnasia y Esgrima Mendoza - River Plate1:1 (0:0)
  Copa Paraguay, ParaguaySonuç
23:15C.A. El Porvenir - Sol de America1:4 (0:1)
23:15C.A. El Porvenir - Sol de America1:4 (0:1)
  Copa Rio, BrezilyaSonuç
15:00Audax Rio - Portuguesa RJ0:1 (0:1)
15:00Audax Rio - Portuguesa RJ0:1 (0:1)
20:00Volta Redonda - Tigres do Brasil1:0 (1:0)
20:00Marica FC - Bonsucesso FC0:0 (0:0)
20:00EC Nova Cidade - Itaborai Profute FC2:0 (1:0)
20:00Marica FC - Bonsucesso FC0:0 (0:0)
20:00Volta Redonda - Tigres do Brasil1:0 (1:0)
20:00EC Nova Cidade - Itaborai Profute FC2:0 (1:0)
  Copa Sudamericana, Güney AmerikaSonuç
02:30La Equidad (COL) - Royal Pari Sion (BOL)2:1 (0:1)
02:30La Equidad (COL) - Royal Pari Sion (BOL)2:1 (0:1)
  FA Cup, TaylandSonuç
10:30Bankhai United - Trat FC1:4 (0:0)
10:30Nakhon Si United - Ratchaburi FC0:2 (0:0)
13:00Nakhon Ratchasima FC - Surat Thani4:0 (0:0)
13:00Thai Honda FC - Samut Prakan City FC3:2 (1:0)
13:00Buriram United - PTT Rayong FC5:0 (2:0)
13:00Customs United FC - Chiangrai United1:4 (1:3)
14:00Muang Thong United - Thai Port FC0:2 (0:0)
14:00Bangkok United FC - Police Tero FC3:1 (1:1)
  FA Kupası, TaylandSonuç
10:30Bankhai United - Trat FC1:4 (0:0)
10:30Nakhon Si United - Ratchaburi FC0:2 (0:0)
13:00Nakhon Ratchasima FC - Surat Thani4:0 (0:0)
13:00Thai Honda FC - Samut Prakan City FC3:2 (1:0)
13:00Buriram United - PTT Rayong FC5:0 (2:0)
13:00Customs United FC - Chiangrai United1:4 (1:3)
14:00Muang Thong United - Thai Port FC0:2 (0:0)
14:00Bangkok United FC - Police Tero FC3:1 (1:1)
  International Champions Cup, DünyaSonuç
03:00Fiorentina - CD Guadalajara (Neutral Venue)2:1 (1:1)
03:00Fiorentina - CD Guadalajara (Neutral Venue)2:1 (1:1)
  İskoçya Lig Kupası, İskoçyaSonuç
20:45Stirling Albion - Arbroath1:6 (0:2)
20:45Cove Rangers - Dundee0:0 (0:0)
20:45Dunfermline - Albion Rovers6:0 (5:0)
20:45St Mirren - Edinburgh City1:0 (0:0)
20:45Clyde - Hamilton Academical1:3 (0:1)
  Kakkonen C, FinlandiyaSonuç
18:00GBK Kokkola - PK-371:1 (1:0)
18:00GBK Kokkola - PK-371:1 (1:0)
  Kolmonen - Kaakois-Suomi, FinlandiyaSonuç
17:30HaPK - FC Peltirumpu0:3 (0:3)
17:30SiU - IPS Edustus3:4 (2:2)
Bahis seçilmedi.
Bir bahis seçmek için lütfen tahmininizin üzerine tıklayınız.
  •  

3D Blackjack

Canlı bahis takvimi

Şimdi canlı bahis oynayın, haftanın 7 günü 24 saat boyunca!

Şimdi canlı oynayın!

Sitemizde, hizmetlerimizi geliştirmek, site ile ilgili analiz yapmak, kişisel ayarların kaydedilmesi ve uygun reklamların gösterimi için birinci ve üçüncü taraf çerezler kullanmaktayız. Sitemizdeki ziyaretinize devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayarlarınızı değiştirmek için Çerez Bildirimi bölümümüze göz atabilirsiniz.

Web sitesinin işletimcisi olan ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı Gibraltar Hükümeti tarafından verilmiş olup, bu lisans Gibraltar Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling Act 2005 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası 051 altında (RGL No. 051), sabit oranlı spor bahisleri ve buna ek olarak, 050 nolu (RGL N0. 50) bir uzaktan Casino oyunları sunma lisansları verilmiştir.

Ayrıca, ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı İngiltere Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası No. 000-039011-R-319371-004 altında İngiltere'de şans oyunları sunma lisansı verilmiştir.