Sonuçlar

Etkinlikler

18 Temmuz 2018 Çarşamba

  Campeonato de Aspirantes, BrezilyaSonuç
00:00Figueirense (U23) - EC Vitoria Salvador (U23)0:4 (0:3)
00:00Figueirense (U23) - EC Vitoria Salvador (U23)0:4 (0:3)
  Clausura, ParaguaySonuç
01:00Club Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion1:2 (1:0)
01:00Club Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion1:2 (1:0)
  Copa Sudamericana, Güney AmerikaSonuç
00:30Caracas (VEN) - Sport Huancayo (PER)2:0 (1:0)
00:30Caracas (VEN) - Sport Huancayo (PER)2:0 (1:0)
  NPSL, ABDSonuç
01:00Miami FC II - Atlanta Silverbacks2:1 (1:1)
01:10Miami FC II - Atlanta Silverbacks2:1 (1:1)
  Serie B, BrezilyaSonuç
00:15Avai - Atletico GO0:0 (0:0)
00:15Avai - Atletico GO0:0 (0:0)
01:30Vila Nova GO - Brasil Pelotas0:0 (0:0)
01:30Sampaio Correa - Juventude0:0 (0:0)
01:30Sampaio Correa - Juventude0:0 (0:0)
01:30Vila Nova GO - Brasil Pelotas0:0 (0:0)

17 Temmuz 2018 Salı

  4. Deild, İzlandaSonuç
22:00Berserkir - KFR Hvolsvollur3:0 (0:0)
22:00Berserkir - KFR Hvolsvollur3:0 (0:0)
  Brasileiro Feminino, BrezilyaSonuç
20:00CR Flamengo - Foz Cataratas2:0 (2:0)
20:00CR Flamengo - Foz Cataratas2:0 (2:0)
20:00Portuguesa - Gremio Osasco Audax ECErtelendi
  CAF Champions League, AfrikaSonuç
14:00TP Mazembe - MC Alger1:0 (0:0)
15:00Mbabane Swallows - Etoile Sportive du Sahel0:3 (0:2)
15:00ZESCO United - Desportivo Primeiro de Agosto0:0 (0:0)
15:00AS Togo-Port - Mamelodi Sundowns1:0 (1:0)
15:00Mbabane Swallows - Etoile Sportive du Sahel0:3 (0:2)
15:00ZESCO United - Desportivo Primeiro de Agosto0:0 (0:0)
15:00TP Mazembe - MC Alger1:0 (0:0)
15:00AS Togo-Port - Mamelodi Sundowns1:0 (1:0)
18:00Horoya AC - WAC Casablanca1:1 (1:1)
18:00Horoya AC - WAC Casablanca1:1 (1:1)
21:00AL Ahly Cairo - Township Rollers3:0 (1:0)
21:00Esperance Sportive de Tunis - Kampala City Council3:2 (2:2)
21:00ES Setif - DHJ Difaa Hassani Jdidi2:1 (1:1)
21:00AL Ahly Cairo - Township Rollers3:0 (1:0)
21:00Esperance Sportive de Tunis - Kampala City Council3:2 (2:2)
21:00ES Setif - DHJ Difaa Hassani Jdidi2:1 (1:1)
  Campeonato Carioca B, BrezilyaSonuç
20:00Itaborai - ArtSul0:1 (0:0)
20:00Bonsucesso FC - Barra da Tijuca1:1 (0:0)
  Campeonato Carioca B - Livebet, BrezilyaSonuç
20:00Itaborai - ArtSul0:1 (0:0)
20:00Bonsucesso FC - Barra da Tijuca1:1 (0:0)
  Campeonato de Aspirantes, BrezilyaSonuç
22:00Chapecoense SC (U23) - Atletico GO (U23)2:1 (1:0)
22:00Chapecoense SC (U23) - Atletico GO (U23)2:1 (1:0)
  Champions League Qualifiers, AvrupaSonuç
18:00Valletta - Kukesi1:1 (0:0)
18:00HJK Helsinki - Vikingur3:1 (3:1)
19:00Hapoel Beer Sheva - FC Flora Tallinn3:1 (2:0)
19:00Malmö FF - KF Drita2:0 (0:0)
19:00APOEL - Suduva1:0 (1:0)
20:00The New Saints - Skendija 794:0 (3:0)
20:15Videoton FC - F91 Dudelange2:1 (1:0)
20:30Kızılyıldız Belgrad - FK Spartaks Jurmala2:0 (0:0)
21:00Crusaders - PFC Ludogorets0:2 (0:1)
21:00Legia Varşova - Cork City3:0 (1:0)
  China League One, ÇinSonuç
13:30Meizhou Meixian Techand - Zhejiang Greentown1:2 (1:0)
  Clausura, ParaguaySonuç
22:453 De Febrero - General Diaz1:1 (1:0)
  Copa Argentina, ArjantinSonuç
21:00Velez Sarsfield - Central Cordoba1:1 (0:1)
21:00Velez Sarsfield - Central Cordoba1:1 (0:1)
  Futbolnaya Natsionalnaya Liga, RusyaSonuç
11:00SKA-Khabarovsk - FC Armavir3:0 (2:0)
11:00Luch Vladivostok - FC Khimki0:1 (0:0)
11:00SKA-Khabarovsk - FC Armavir3:0 (2:0)
11:00Luch Vladivostok - FC Khimki0:1 (0:0)
14:00Tom Tomsk - Fakel Voronezh2:0 (1:0)
14:00Tom Tomsk - Fakel Voronezh2:0 (1:0)
16:00FC Tyumen - Baltika Kaliningrad4:1 (3:0)
16:00Zenit-2 Sankt-Petersburg - FC Tambov1:2 (0:1)
16:00FC Tyumen - Baltika Kaliningrad4:1 (3:0)
16:00Zenit-2 Sankt-Petersburg - FC Tambov1:2 (0:1)
17:00Mordoviya Saransk - FC Nizhniy Novgorod2:2 (1:1)
17:00Mordoviya Saransk - FC Nizhniy Novgorod2:2 (1:1)
17:30Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl1:2 (1:1)
17:30Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl1:2 (1:1)
18:00FC Sochi - Spartak-2 Moskova0:1 (0:0)
18:00FC Krasnodar-2 - Sibir Novosibirsk1:1 (0:1)
18:00FC Sochi - Spartak-2 Moskova0:1 (0:0)
18:00FC Krasnodar-2 - Sibir Novosibirsk1:1 (0:1)
18:30Chertanovo Moskova - Rotor Volgograd1:1 (0:1)
18:30Chertanovo Moskova - Rotor Volgograd1:1 (0:1)
  Gold Coast Premier League, AvustralyaSonuç
11:00Nerang - Gold Coast Knights2:4
  Indonesia Cup, EndonezyaSonuç
10:00Madiun Putra FC - Blitar United2:4
  İskoçya Lig Kupası, İskoçyaSonuç
20:30Stenhousemuir - Albion Rovers4:0 (0:0)
20:45Alloa Athletic - Arbroath4:2 (4:2)
20:45Ross County - Dundee United1:0 (0:0)
20:45Falkirk - Forfar Athletic2:0 (0:0)
20:45Montrose - East Fife1:0 (0:0)
20:45Cowdenbeath - Inverness Caledonian Thistle2:5 (1:3)
20:45Dunfermline - Peterhead3:0 (1:0)
20:45Stirling Albion - Brechin1:2 (1:1)
20:45Partick Thistle - Greenock Morton2:1 (2:0)
20:45Annan Athletic - Berwick4:0 (2:0)
20:45Hamilton Academical - Livingston0:0 (0:0)
20:45Motherwell - Edinburgh City5:0 (5:0)
20:45Queen Of The South - Clyde3:0 (0:0)
20:45Dumbarton - Queens Park1:0 (1:0)
20:45St Mirren - Spartans FC2:2 (0:1)
  Kupa, EstonyaSonuç
18:00JK Sillamae Kalev - JK Viljandi Tulevik II4:2 (3:2)
18:00JK Sillamae Kalev - JK Viljandi Tulevik II4:2 (3:2)
  Liga 1, EndonezyaSonuç
13:30Madura United - Perseru Serui2:0 (1:0)
13:30Persija Jakarta - Bali United Pusam0:2 (0:1)
13:30Madura United - Perseru Serui2:0 (1:0)
13:30Persija Jakarta - Bali United Pusam0:2 (0:1)
  Liga 2, EndonezyaSonuç
10:30Persita Tangerang - Persibat Batang3:0 (1:0)
10:30Persita Tangerang - Persibat Batang3:0 (1:0)
Bahis seçilmedi.
Bir bahis seçmek için lütfen tahmininizin üzerine tıklayınız.
  •  

3D Blackjack

Canlı bahis takvimi

Şimdi canlı bahis oynayın, haftanın 7 günü 24 saat boyunca!

Şimdi canlı oynayın!

Sitemizde, hizmetlerimizi geliştirmek, site ile ilgili analiz yapmak, kişisel ayarların kaydedilmesi ve uygun reklamların gösterimi için birinci ve üçüncü taraf çerezler kullanmaktayız. Sitemizdeki ziyaretinize devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayarlarınızı değiştirmek için Çerez Bildirimi bölümümüze göz atabilirsiniz.

Web sitesinin işletimcisi olan ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı Gibraltar Hükümeti tarafından verilmiş olup, bu lisans Gibraltar Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling Act 2005 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası 051 altında (RGL No. 051), sabit oranlı spor bahisleri ve buna ek olarak, 050 nolu (RGL N0. 50) bir uzaktan Casino oyunları sunma lisansları verilmiştir.

Ayrıca, ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı İngiltere Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası No. 000-039011-R-319371-004 altında İngiltere'de şans oyunları sunma lisansı verilmiştir.