Sonuçlar

Etkinlikler

21 Ocak 2018 Pazar

  Clausura, NikaraguaSonuç
00:00Real Madriz FC - UNAN Managua2:1 (0:0)
00:00Real Madriz FC - UNAN Managua2:1 (0:0)
  Clausura, PanamaSonuç
00:00CA Independiente - Santa Gema FC1:0 (0:0)
00:00Sporting San Miguelito - Arabe Unido1:2 (0:2)
00:00Sporting San Miguelito - Arabe Unido1:2 (0:2)
00:00CA Independiente - Santa Gema FC1:0 (0:0)
  Scottish FA Cup, İskoçyaSonuç
12:00Fraserburgh - Glasgow RangersErtelendi

20 Ocak 2018 Cumartesi

  1. Division, Kıbrıs Rum KesimiSonuç
14:00AEL Limassol - Omonia Nicosia2:3 (2:1)
15:00Doxa Katokopias - Alki Oroklinis0:1 (0:1)
17:00Anorthosis - Ethnikos Achnas3:1 (0:0)
  1. Lig, Kıbrıs Rum KesimiSonuç
14:00AEL Limassol - Omonia Nicosia2:3 (2:1)
15:00Doxa Katokopias - Alki Oroklinis0:1 (0:1)
17:00Anorthosis - Ethnikos Achnas3:1 (0:0)
  2. League Beyaz Group, TürkiyeSonuç
10:30Bugsaşspor - Kırklarelispor1:2 (0:1)
10:30Pendikspor - Anadolu Selçukluspor1:1 (0:1)
  2. League Kirmizi Group, TürkiyeSonuç
09:00Eyupspor - Etimesgut Belediye0:2 (0:0)
10:30Kocaeli Birlik SK - Menemen Belediyespor1:3 (0:1)
10:30Sancaktepe Belediye - Sivas Belediyespor1:0 (0:0)
  2. Lig, Kıbrıs Rum KesimiSonuç
12:30A.S.I.L. Lysis - Enosis Neon Paralimni0:1 (0:0)
12:30Anagennisi Derynia - Othellos2:2 (1:0)
12:30A.S.I.L. Lysis - Enosis Neon Paralimni0:1 (0:0)
12:30Anagennisi Derynia - Othellos2:2 (1:0)
  2. Lig Beyaz Grup, TürkiyeSonuç
10:30Bugsaşspor - Kırklarelispor1:2 (0:1)
10:30Pendikspor - Anadolu Selçukluspor1:1 (0:1)
  2. Lig Kırmızı Grup, TürkiyeSonuç
09:00Eyupspor - Etimesgut Belediye0:2 (0:0)
10:30Kocaeli Birlik SK - Menemen Belediyespor1:3 (0:1)
10:30Sancaktepe Belediye - Sivas Belediyespor1:0 (0:0)
  3. League Group 1, TürkiyeSonuç
10:30Çatalcaspor - Belediye Bingolspor2:0
10:30Halide Edip Adıvar - Duzcespor0:0
10:30Ofspor - Yeni Altindag Belediyespor1:0
  3. League Group 2, TürkiyeSonuç
10:30Anadolu Bagcilar - Yeni Diyarbakırspor1:2
10:30Ankara Demirspor - Van Buyuksehir Belediyespor1:1
10:30Kirikhanspor - 1461 Trabzon1:0
10:30Yeşil Bursa - Turgutluspor0:1
  3. League Group 3, TürkiyeSonuç
10:00Duzyurtspor - Osmaniyespor1:1 (1:1)
10:00Duzyurtspor - Osmaniyespor1:1 (1:1)
  3. Liga, AlmanyaSonuç
13:00SV Wehen Wiesbaden - Osnabrück5:1 (4:1)
13:00SC Fortuna Koln - FC Carl Zeiss Jena1:0 (0:0)
13:00Hallescher FC - VfR Aalen3:2 (2:0)
13:00Chemnitzer FC - Paderborn 070:2 (0:1)
13:00Sportfreunde Lotte - FSV Zwickau1:0 (0:0)
13:00SG Sonnenhof Großaspach - Hansa RostockErtelendi
13:00Karlsruhe - Unterhaching3:1 (1:1)
13:00SV Wehen Wiesbaden - Osnabrück5:1 (4:1)
13:00SC Fortuna Koln - FC Carl Zeiss Jena1:0 (0:0)
13:00Hallescher FC - VfR Aalen3:2 (2:0)
13:00Chemnitzer FC - Paderborn 070:2 (0:1)
13:00Sportfreunde Lotte - FSV Zwickau1:0 (0:0)
13:00SG Sonnenhof Großaspach - Hansa RostockErtelendi
13:00Karlsruhe - Unterhaching3:1 (1:1)
  African Championship of Nations, AfrikaSonuç
16:30Angola - Kamerun1:0 (1:0)
19:30Kongo - Burkina Faso2:0 (0:0)
  African Nations Championship, AfrikaSonuç
16:30Angola - Kamerun1:0 (1:0)
19:30Kongo - Burkina Faso2:0 (0:0)
  A-League, AvustralyaSonuç
06:30Newcastle Jets - Wellington Phoenix2:3 (0:2)
06:30Newcastle Jets - Wellington Phoenix2:3 (0:2)
08:45Sydney FC - Central Coast Mariners1:1 (0:1)
08:45Sydney FC - Central Coast Mariners1:1 (0:1)
  Brisbane Silver Boot, AvustralyaSonuç
07:00Brisbane Knights - Mitchelton4:5 (2:3)
  Brisbane Silver Boot - Livebet, AvustralyaSonuç
07:00Brisbane Knights - Mitchelton4:5 (2:3)
  Bundesliga, AlmanyaSonuç
14:301899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen1:4 (0:1)
14:30Freiburg - RasenBallsport Leipzig2:1 (0:0)
14:30Mönchengladbach - Augsburg2:0 (1:0)
14:30Mainz 05 - Stuttgart3:2 (1:1)
14:30Wolfsburg - Eintracht Frankfurt1:3 (0:2)
14:301899 Hoffenheim - Bayer Leverkusen1:4 (0:1)
14:30Freiburg - RasenBallsport Leipzig2:1 (0:0)
14:30Mönchengladbach - Augsburg2:0 (1:0)
14:30Mainz 05 - Stuttgart3:2 (1:1)
14:30Wolfsburg - Eintracht Frankfurt1:3 (0:2)
17:30Hamburg - Köln0:2 (0:1)
17:30Hamburg - Köln0:2 (0:1)
  Campeonato carioca, BrezilyaSonuç
18:00Resende - America RJ2:1 (2:0)
18:00Boavista RJ - Macae0:1 (0:1)
18:00Portuguesa RJ - Madureira0:0 (0:0)
19:00Fluminense - Botafogo RJ0:0 (0:0)
  Campeonato Carioca, BrezilyaSonuç
18:00Portuguesa RJ - Madureira0:0 (0:0)
18:00Resende - America RJ2:1 (2:0)
18:00Boavista RJ - Macae0:1 (0:1)
19:00Fluminense - Botafogo RJ0:0 (0:0)
  Campeonato Cearense, BrezilyaSonuç
19:00Horizonte - Floresta EC1:2 (0:1)
19:00Horizonte - Floresta EC1:2 (0:1)
  Campeonato Gaucho, BrezilyaSonuç
18:30Gremio RS - Caxias3:5 (3:2)
18:30Gremio RS - Caxias3:5 (3:2)
  Campeonato Goiano, BrezilyaSonuç
19:00Atletico GO - Gremio Anapolis0:0 (0:0)
19:00Atletico GO - Gremio Anapolis0:0 (0:0)
  Campeonato Mineiro, BrezilyaSonuç
19:00Tupi - Uberlandia2:5 (2:2)
19:00Tupi - Uberlandia2:5 (2:2)
23:30Caldense - Cruzeiro0:0 (0:0)
23:30Caldense - Cruzeiro0:0 (0:0)
  Campeonato Paranaense, BrezilyaSonuç
19:00Atletico PR - Maringa2:1 (1:1)
19:00Atletico PR - Maringa2:1 (1:1)
  Campeonato Paulista, BrezilyaSonuç
18:30Mirassol - Sao Bento0:0 (0:0)
21:00Sao Paulo - Novorizontino SP0:0 (0:0)
23:00Ferroviaria SP - Ituano1:1 (0:1)
  Campeonato Paulista - CANLI Bahis, BrezilyaSonuç
18:30Mirassol - Sao Bento0:0 (0:0)
21:00Sao Paulo - Novorizontino SP0:0 (0:0)
23:00Ferroviaria SP - Ituano1:1 (0:1)
  Campeonato Paulista A2, BrezilyaSonuç
21:00Sertaozinho - EC Taubate0:2 (0:0)
21:00Batatais - Inter de Limeira0:0 (0:0)
Bahis seçilmedi.
Bir bahis seçmek için lütfen tahmininizin üzerine tıklayınız.
  •  

3D Blackjack

Canlı bahis takvimi

Şimdi canlı bahis oynayın, haftanın 7 günü 24 saat boyunca!

Şimdi canlı oynayın!

Sitemizde, hizmetlerimizi geliştirmek, site ile ilgili analiz yapmak, kişisel ayarların kaydedilmesi ve uygun reklamların gösterimi için birinci ve üçüncü taraf çerezler kullanmaktayız. Sitemizdeki ziyaretinize devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayarlarınızı değiştirmek için Çerez Politikası bölümümüze göz atabilirsiniz.

Web sitesinin işletimcisi olan ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı Gibraltar Hükümeti tarafından verilmiş olup, bu lisans Gibraltar Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling Act 2005 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası 051 altında (RGL No. 051), sabit oranlı spor bahisleri ve buna ek olarak, 050 nolu (RGL N0. 50) bir uzaktan Casino oyunları sunma lisansları verilmiştir.

Ayrıca, ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı İngiltere Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası No. 000-039011-R-319371-004 altında İngiltere'de şans oyunları sunma lisansı verilmiştir.