Резултати

Събития

19 септември 2018 г.

  Клаусура, БоливияРезултат
0:15Дестройърс - Royal Pari FC2:0 (1:0)
0:15Дестройърс - Royal Pari FC2:0 (1:0)
  Серия B, БразилияРезултат
0:15Атлетико ГО - Ювентуде0:1 (0:1)
  Серия В, БразилияРезултат
0:15Атлетико ГО - Ювентуде0:1 (0:1)
  Т и Т Про Лига, Тринидад и ТобагоРезултат
0:00Сейнт Аннс Рейнджърс - Клуб Сандо0:5
0:00У Кънекшън - Сан Хуан Хаблотех4:1 (2:0)
0:00У Кънекшън - Сан Хуан Хаблотех4:1 (2:0)
1:00Пойнт Фортин ФК - Норт Ийст Старс0:0
2:00Дифенс Форс - Сентрал0:1 (0:1)
2:00Дифенс Форс - Сентрал0:1 (0:1)
  Торнео Федерал, АржентинаРезултат
1:30Alvarado - Club Villa Mitre2:2 (1:1)
1:30Alvarado - Club Villa Mitre2:2 (1:1)

18 септември 2018 г.

  1. Лига, жени, ЧехияРезултат
18:30SK Slavia Praha - АК Спарта Прага2:3 (2:2)
18:30SK Slavia Praha - АК Спарта Прага2:3 (2:2)
  1-ва Дивизия, НорвегияРезултат
19:00Нотоден ФК - Викинг1:2 (0:1)
19:00Нотоден ФК - Викинг1:2 (0:1)
  1-ва Дивизия, Саудитска АрабияРезултат
17:20Ал Халедж Сайхат - Ал Орубах1:2
17:20Хаджер - Ал Муджазал ФК2:0
  1-ва лига, АрменияРезултат
14:00ФК Пюник 2 - Еребуни3:0 (2:0)
  2nd Division Pulje 1, ДанияРезултат
17:15Таруп-Пааруп ИФ - Ямербугт ФК0:4 (0:3)
17:15Таруп-Пааруп ИФ - Ямербугт ФК0:4 (0:3)
  2-ра Бундеслига, ГерманияРезултат
18:30Динамо Дрезден - Хамбургер ШФ0:1 (0:0)
  3-та дивизия Avd 1, НорвегияРезултат
17:00KFUM Oslo Fotball II - Кристиансунд 24:2 (2:1)
  3-та дивизия Avd. 1, НорвегияРезултат
17:00KFUM Oslo Fotball II - Кристиансунд 24:2 (2:1)
  Alan Turvey Trophy, АнглияРезултат
20:45Barking FC - Брентуд Таун2:2 (1:2)
20:45Богнър Реджис Таун - Уайтхоук8:0 (1:0)
20:45Хертфорд Таун ФК - Бишъпс Стортфорд1:2 (0:2)
20:45Tooting and Mitcham United FC - Маргейт ФК2:0 (2:0)
20:45Barking FC - Брентуд Таун2:2 (1:2)
20:45Богнър Реджис Таун - Уайтхоук8:0 (1:0)
20:45Хертфорд Таун ФК - Бишъпс Стортфорд1:2 (0:2)
20:45Tooting and Mitcham United FC - Маргейт ФК2:0 (2:0)
  Calcutta Premier Division, ИндияРезултат
13:00Мохун Баган - Мохамедан СК2:1 (0:0)
13:00Ийст Бенгал - Food Corporation of India ZSC1:0 (1:0)
13:00Мохун Баган - Мохамедан СК2:1 (0:0)
13:00Ийст Бенгал - Food Corporation of India ZSC1:0 (1:0)
  Campeonato de reserva de Primera B, АржентинаРезултат
20:00Клуб Комуникасионес (Резерви) - Алмиранте Браун (Резерви)1:3 (0:1)
20:00Нуева Чикаго (Резерви) - Клуб Ферол Карил Оесте (Резерви)1:2 (1:1)
20:00Клуб Комуникасионес (Резерви) - Алмиранте Браун (Резерви)1:3 (0:1)
20:00Нуева Чикаго (Резерви) - Клуб Ферол Карил Оесте (Резерви)1:2 (1:1)
  County Antrim Shield, Северна ИрландияРезултат
20:45ФК Крусейдърс - Нокбреда2:1 (1:1)
20:45Линфилд - ПСНИ2:1 (1:1)
  LIGA III - Group 2, РумънияРезултат
16:00Medgidia - КСМ Олтенита2:0 (2:0)
  Southern League Premier - Central, АнглияРезултат
20:45Alvechurch FC - Сторбридж0:0 (0:0)
20:45Бедворт Юнайтед - Банбъри Юнайтед1:3 (1:2)
20:45Alvechurch FC - Сторбридж0:0 (0:0)
20:45Бедворт Юнайтед - Банбъри Юнайтед1:3 (1:2)
  Southern League Premier - South, АнглияРезултат
20:45Лолтън Кежуалс - Salisbury FC3:1 (1:0)
20:45Лолтън Кежуалс - Salisbury FC3:1 (1:0)
  SPFL Reserves League 2, ШотландияРезултат
20:45Албион Роувърс (Резерви) - Рейт (Рез)3:2 (2:0)
20:45Албион Роувърс (Резерви) - Рейт (Рез)3:2 (2:0)
21:00Беруик (Рез) - Ливингстън (Рез)0:9 (0:2)
21:00Беруик (Рез) - Ливингстън (Рез)0:9 (0:2)
  Steirer Cup, АвстрияРезултат
19:30УШФ Дойч Гьориц - ФК Унион РБ Вайланд Гамлиц2:3 (1:2)
  V-лига, ВиетнамРезултат
12:00Да Нанг - Сана Ханх Хоа0:0 (0:0)
13:00Куанг Нинх - Сонг Лам2:2 (0:2)
  V-Лига, ВиетнамРезултат
12:00Да Нанг - Сана Ханх Хоа0:0 (0:0)
13:00Куанг Нинх - Сонг Лам2:2 (0:2)
  Бундеслига 2, ГерманияРезултат
18:30Динамо Дрезден - Хамбургер ШФ0:1 (0:0)
  Висша лига, КенияРезултат
14:00Кариобанги Шаркс - АФК Леопардс3:1 (1:1)
14:00Кариобанги Шаркс - АФК Леопардс3:1 (1:1)
  Висша лига, Южна АфрикаРезултат
19:30Фрий Стейт Старс - Кайзер Чийфс0:2 (0:2)
19:30Фрий Стейт Старс - Кайзер Чийфс0:2 (0:2)
  Висша лига, ЯмайкаРезултат
3:35ФК Уотърхаус - Dunbeholden FC1:0 (1:0)
3:35ФК Уотърхаус - Dunbeholden FC1:0 (1:0)
  Есилига Б, ЕстонияРезултат
18:30Флора Талин III - Kohtla-Jarve JK Jarve0:9 (0:4)
18:30Флора Талин III - Kohtla-Jarve JK Jarve0:9 (0:4)
  Каконен C, ФинландияРезултат
17:30ЯС Херкулес - Ск ФуКу-984:3 (2:0)
  Каконен С, ФинландияРезултат
17:30ЯС Херкулес - Ск ФуКу-984:3 (2:0)
  Кампеонато де Аспирантес, БразилияРезултат
20:00Америка МГ (U23) - ЕК Витория Салвадор (U23)0:0 (0:0)
20:00Сантос ФК (U23) - Чапекоензе СК (U23)3:3 (1:1)
20:00Америка МГ (U23) - ЕК Витория Салвадор (U23)0:0 (0:0)
20:00Сантос ФК (U23) - Чапекоензе СК (U23)3:3 (1:1)
  Каунти Антрим Шилд, Северна ИрландияРезултат
20:45ФК Крусейдърс - Нокбреда2:1 (1:1)
20:45Линфилд - ПСНИ2:1 (1:1)
  Клубни приятелски мачове, СветътРезултат
17:30ФфР Нойбург 1926 - Инголщат 04 II3:4 (2:1)
17:30ФфР Нойбург 1926 - Инголщат 04 II3:4 (2:1)
  Копа Гаучо (U19), БразилияРезултат
20:00Ново Оризонте РС (U19) - Торино ФК Бразил (U19)0:4 (0:1)
20:00Ново Оризонте РС (U19) - Торино ФК Бразил (U19)0:4 (0:1)
  КОСАФА Къп, жени, АфрикаРезултат
15:00Замбия - Мозамбик3:0 (1:0)
15:00Замбия - Мозамбик3:0 (1:0)
  Купа, РумънияРезултат
14:00КСМ Флакара Морени - ФК Чиндия Търговище1:2 (1:0)
14:00КСМ Флакара Морени - ФК Чиндия Търговище1:2 (1:0)
  Купа, УзбекистанРезултат
15:00FK Kokand 1912 - Кизилкум Зарафшон2:0 (1:0)
15:00FK Kokand 1912 - Кизилкум Зарафшон2:0 (1:0)
17:00Пахтакор Ташкент - Локомотив Ташкент4:0 (1:0)
17:00Пахтакор Ташкент - Локомотив Ташкент4:0 (1:0)
  Купа, ХърватскаРезултат
15:30NK Bednja Beletinec - Интер Запрешич0:3 (0:2)
15:30NK Bednja Beletinec - Интер Запрешич0:3 (0:2)
  Купа на АФК, АзияРезултат
18:00Ал-Джазира (ЙОР) - Еър Форс Спортс Клуб (ИРАК)0:1 (0:0)
18:00Ал-Джазира (ЙОР) - Еър Форс Спортс Клуб (ИРАК)0:1 (0:0)
  Купа на султана, ОманРезултат
15:25Ал Бдеа - Ал Шабаб Сееб1:0
15:25Фаня - Ал Салам3:1 (2:0)
15:30Сахам - Сохар2:3 (1:1)
15:40Салалах - Ал Рустак3:0 (0:0)
  Купа на Щайермарк, АвстрияРезултат
19:30УШФ Дойч Гьориц - ФК Унион РБ Вайланд Гамлиц2:3 (1:2)
  Купа на Южна Лига, АнглияРезултат
20:45АФК Кемпстън Роувърс - AFC Dunstable3:1 (0:1)
20:45Суиндън Супермарин - Йейт Таун4:1 (1:0)
20:45АФК Кемпстън Роувърс - AFC Dunstable3:1 (0:1)
20:45Суиндън Супермарин - Йейт Таун4:1 (1:0)
Няма избрани залози.
За да изберете залог, моля, кликнете върху съответния резултат.
  •  

3D Blackjack

Live календар

Залагайте на живо 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата!

Залагайте на живо сега!

Ние използваме "бисквитки" и "бисквитки" на трети страни, за да подобряваме услугите си, за да анализираме и персонализираме Вашите предпочитания и за да Ви показваме реклами. Продължавайки да разглеждате сайта, Вие приемате използването на "бисквитки". Можете да промените своите настройки. Допълнителна информация ще намерите в нашата Декларация за използване на "бисквитки".

Операторът на този уебсайт ElectraWorks Limited притежава лицензи, които са издадени от правителството на Гибралтар и се управлява от Гибралтарската комисия по хазарта (Gibraltar Gambling Commissioner) съгласно Закона за хазарта (Gambling Act 2005). Компанията ElectraWorks Limited притежава лиценз за провеждане на залагания с фиксирани коефициенти (RGL No. 051) и лиценз за казино (RGL N0. 50) за организиране на хазартни игри в интернет.