Резултати

Събития

24 април 2018 г.

  Апертура, ВенецуелаРезултат
1:00Минерос - Карабобо3:3 (2:1)
1:00Минерос - Карабобо3:3 (2:1)
  Кампеонато Гаучо Б, БразилияРезултат
0:00Игрежиня РС - Passo Fundo1:3 (1:2)
0:00Игрежиня РС - Passo Fundo1:3 (1:2)
  Лига де Асенсо, ВенецуелаРезултат
1:00Ангостура ФК - Яракуй ФКPostponed
  Лига Мексико, жени, МексикоРезултат
2:00Монтерей - Толука4:1 (1:1)
2:00Монтерей - Толука4:1 (1:1)
  Национал В, АржентинаРезултат
1:30Сантамарина де Тандил - Клуб Феро Карил Оесте2:1 (1:1)
1:30Сантамарина де Тандил - Клуб Феро Карил Оесте2:1 (1:1)
2:00Сармиенто - Атлетико Рафаела2:2 (1:1)
2:00Сармиенто - Атлетико Рафаела2:2 (1:1)
  Примера В, АржентинаРезултат
2:05Платенсе - К.А. Тайерес-Р.Е.3:0 (1:0)
2:05Платенсе - К.А. Тайерес-Р.Е.3:0 (1:0)
  Примера В, КолумбияРезултат
1:00Реал Сантандер - Кукута Депортиво0:0 (0:0)
1:00Реал Сантандер - Кукута Депортиво0:0 (0:0)
  Серия D, БразилияРезултат
0:00Imperatriz - Америка РН0:0 (0:0)
0:00Imperatriz - Америка РН0:0 (0:0)
1:00Витория ди Конкиста - Treze0:0 (0:0)
1:00Витория ди Конкиста - Treze0:0 (0:0)
  Серия А, БразилияРезултат
1:00Спорт Ресифе - Ботафого1:1 (0:0)
1:00Спорт Ресифе - Ботафого1:1 (0:0)
  Суперлига, АржентинаРезултат
0:00Колон де Санта Фе - Патронато Парана4:0 (2:0)
0:00Колон де Санта Фе - Патронато Парана4:0 (2:0)
  Турнир Апертура, ПарагвайРезултат
1:50Спортиво Лукеньо - Деп. Капиата1:2 (0:1)
1:50Спортиво Лукеньо - Деп. Капиата1:2 (0:1)
1:50Спортиво Лукеньо - Деп. Капиата1:2 (0:1)

23 април 2018 г.

  1-ва Дивизия, КазахстанРезултат
12:00Спорт Академи Кайрат - ФК Киран1:2 (0:0)
12:00Спорт Академи Кайрат - ФК Киран1:2 (0:0)
  1-ва Дивизия, КипърРезултат
18:00Олимпиакос Никозия - Алки Ороклинис0:3 (0:2)
18:00Олимпиакос Никозия - Алки Ороклинис0:3 (0:2)
  1-ва дивизия, юг, ШвецияРезултат
19:30Кристианстадс ФФ - Енгелхолмс ФФ2:1
  1-ва лига, АрменияРезултат
14:00Artsagh - ФК Арарат 24:1 (1:1)
14:00ФК Лори Ванадзор - ФК Бананц Ереван 23:0 (1:0)
14:00Алашкерт ФК 2 - ФК Пюник 23:2 (3:1)
14:00Гандзасар Капан 2 - Арарат Москва2:4 (0:2)
14:00ФК Ширак 2 - Еребуни3:1 (1:0)
  1-ва Лига, ЛитваРезултат
15:00Жалгирис II - ФК Стумбрас Каунас II1:1 (0:1)
15:00Жалгирис II - ФК Стумбрас Каунас II1:1 (0:1)
  1-ва ХФЛ, ХърватскаРезултат
16:00Интер Запрешич - НК Рудеш1:1 (0:0)
16:00Интер Запрешич - НК Рудеш1:1 (0:0)
18:00ХНК Цибалия Винковци - Славен Белупо1:3 (1:2)
18:00ХНК Цибалия Винковци - Славен Белупо1:3 (1:2)
  2-ра Бундеслига, ГерманияРезултат
20:30Холщайн Кил - ФК Нюрнберг1:3 (1:2)
  2-ра Дивизия Avd. 2, НорвегияРезултат
16:00Видар - Валеренга 21:2 (0:1)
  2-ра дивизия, Avd.2, НорвегияРезултат
16:00Видар - Валеренга 21:2 (0:1)
  2-ра НХЛ, ХърватскаРезултат
17:00Хайдук Сплит II - ХНК Горица4:1 (3:0)
  2-ра ХФЛ, ХърватскаРезултат
17:00Хайдук Сплит II - ХНК Горица4:1 (3:0)
  3-та дивизия Avd 1, НорвегияРезултат
17:30Опсал - Молде 25:1 (3:1)
18:00Локомотив Осло - Rilindja IL2:1 (2:0)
18:15KFUM Oslo Fotball II - ИФ Реди3:1 (1:1)
  3-та дивизия Avd 2, НорвегияРезултат
18:00Квик Халден - Лилестрьом 20:2 (0:1)
19:00Стрьомсгодсет 2 - Лоренског3:4 (3:1)
  3-та дивизия Avd 5, НорвегияРезултат
17:00СК Гьовик-Лин - Розенборг 20:4 (0:0)
  3-та дивизия Avd. 1, НорвегияРезултат
17:30Опсал - Молде 25:1 (3:1)
18:00Локомотив Осло - Rilindja IL2:1 (2:0)
18:15KFUM Oslo Fotball II - ИФ Реди3:1 (1:1)
  3-та дивизия Avd. 2, НорвегияРезултат
18:00Квик Халден - Лилестрьом 20:2 (0:1)
19:00Стрьомсгодсет 2 - Лоренског3:4 (3:1)
  3-та дивизия Avd. 5, НорвегияРезултат
17:00СК Гьовик-Лин - Розенборг 20:4 (0:0)
  3-та Лига, ГерманияРезултат
18:30Цвикау - СК Карлсруе2:4 (0:2)
18:30Цвикау - СК Карлсруе2:4 (0:2)
  Campeonato de reserva de Primera, АржентинаРезултат
15:00КА Колон (Б) - Патронато (Б)1:2 (0:0)
15:00Атлетико Тукуман (Б) - Унион Санта Фе (Б)1:0 (0:0)
15:00КА Колон (Б) - Патронато (Б)1:2 (0:0)
15:00Атлетико Тукуман (Б) - Унион Санта Фе (Б)1:0 (0:0)
16:00КА Тигре БА (Б) - Уракан (Б)1:0 (0:0)
16:00КА Тигре БА (Б) - Уракан (Б)1:0 (0:0)
20:00Росарио Сентрал (Б) - Расинг Клуб (АРЖ) (Б)5:0 (1:0)
20:00Росарио Сентрал (Б) - Расинг Клуб (АРЖ) (Б)5:0 (1:0)
  Campionato Primavera 1, ИталияРезултат
14:30Милан (U19) - Рома (U19)5:2 (1:1)
14:30Милан (U19) - Рома (U19)5:2 (1:1)
  EA Спортс Къп, ИрландияРезултат
20:45Уотърфорд ФК - Корк Сити0:0 (0:0)
20:45Уотърфорд ФК - Корк Сити0:0 (0:0)
  Emir of Qatar Cup, КатарРезултат
16:15Ал Мeсаймеер - Ал-Ахли Доха0:0 (0:0)
19:00Ал Вакра - Катар СК3:2 (1:2)
  I Лига - 2. Дивизия, ИндияРезултат
12:30Делхи Динамос ФК II - Пуне Сити ФК Б0:0 (0:0)
12:30Делхи Динамос ФК II - Пуне Сити ФК Б0:0 (0:0)
  Lancashire Co-operative Challenge Trophy, АнглияРезултат
20:45Хорли - Клитероу (Неутрален Терен)3:2 (1:1)
20:45Хорли - Клитероу3:2 (1:1)
  Northern Division One North, АнглияРезултат
20:45Atherton Collieries - Прескът Кейбълс1:0 (1:0)
20:45Бригхаус Таун - Рамсботъм Юнайтед3:2 (1:0)
  Northern Division One South, АнглияРезултат
20:45Карлтън Таун - Клийторпс Таун1:1 (0:0)
20:45Стамфорд - Гресли6:0 (3:0)
  Northern Premier, АнглияРезултат
20:45Микловър Спортс - Стейлибридж Селтик1:0 (0:0)
20:45Микловър Спортс - Стейлибридж Селтик1:0 (0:0)
  Southern Division One East, АнглияРезултат
20:45Кеймбридж Сити - Бартън Роувърс0:1 (0:0)
20:45Ъксбридж - Марлоу1:2 (0:1)
20:45Кеймбридж Сити - Бартън Роувърс0:1 (0:0)
20:45Ъксбридж - Марлоу1:2 (0:1)
  U19 Купа, ИсландияРезултат
21:00Лейкнир/КБ Рейкявик (U19) - КР Рейкявик (U19)2:8 (1:5)
21:00Лейкнир/КБ Рейкявик (U19) - КР Рейкявик (U19)2:8 (1:5)
  U21 Лига, Група Суперлига, ТурцияРезултат
11:00Фенербахче (U21) - Анталияспор (U21)0:1 (0:0)
11:00Фенербахче (U21) - Анталияспор (U21)0:1 (0:0)
  U21 юг, ШвецияРезултат
17:00Фалкенбергс ФФ (U21) - ГАИС (U21)2:2 (2:0)
  U21 Юг, ШвецияРезултат
17:00Фалкенбергс ФФ (U21) - ГАИС (U21)2:2 (2:0)
  USL Pro, Северна АмерикаРезултат
2:30ЛА Галакси II - Ню Йорк Ред Булс (резерви)1:1 (1:0)
3:00Фресно ФК - Сан Антонио ФК0:0 (0:0)
  Азадеган Лига, ИранРезултат
14:30Барг Шираз - Гол Гохар Сирян4:0 (1:0)
14:30Мес Керман - Алуминиум Арак0:0 (0:0)
14:30Мес Рафсанян - Ираняван Бушехр2:1 (0:0)
Няма избрани залози.
За да изберете залог, моля, кликнете върху съответния резултат.
  •  

3D Blackjack

Live календар

Залагайте на живо 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата!

Залагайте на живо сега!

Ние използваме "бисквитки" и "бисквитки" на трети страни, за да подобряваме услугите си, за да анализираме и персонализираме Вашите предпочитания и за да Ви показваме реклами. Продължавайки да разглеждате сайта, Вие приемате използването на "бисквитки". Настройките можете да промените. Допълнителна информация ще намерите на страницата Политика за използване на "бисквитки".

Операторът на този уебсайт ElectraWorks Limited притежава лицензи, които са издадени от правителството на Гибралтар и се управлява от Гибралтарската комисия по хазарта (Gibraltar Gambling Commissioner) съгласно Закона за хазарта (Gambling Act 2005). Компанията ElectraWorks Limited притежава лиценз за провеждане на залагания с фиксирани коефициенти (RGL No. 051) и лиценз за казино (RGL N0. 50) за организиране на хазартни игри в интернет.