Резултати

Събития

25 март 2017 г.

  НПЛ - Ню Саут Уелс, АвстралияРезултат
8:00Бонириг Уайт Ийгълс - Блектаун Сити ФКPostponed
  Примера Дивисион, АржентинаРезултат
0:00Патронато Парана - Нюелс Олд Бойс1:1 (1:0)
0:00Патронато Парана - Нюелс Олд Бойс1:1 (1:0)
  Шампионат Паулиста А2, БразилияРезултат
0:00Сао Каетано - Оесте1:1 (0:0)
0:00Сао Каетано - Оесте1:1 (0:0)

24 март 2017 г.

  1-ва Дивизия, Саудитска АрабияРезултат
13:10Ал-Тай - Ал-Адалх2:0
  2nd Division, АлжирРезултат
14:00АС Хруб - АК Параду0:2 (0:0)
14:00АСМ Оран - РК Арба3:1 (1:0)
14:00Асо Шлеф - МС Ел Еулма1:1 (1:0)
14:00Бордж Бу Ареридж - Аин Факрун1:0
14:00ЖСМ Бежая - ЖСМ Скикда1:0 (0:0)
14:00ВА Буфарик - ГК Маскара1:1 (1:0)
  2-ра дивизия, АлжирРезултат
14:00Амал Бу Саада - УСМ Билда0:0
14:00АС Хруб - АК Параду0:2 (0:0)
14:00АСМ Оран - РК Арба3:1 (1:0)
14:00Асо Шлеф - МС Ел Еулма1:1 (1:0)
14:00Бордж Бу Ареридж - Аин Факрун1:0
14:00ЖСМ Бежая - ЖСМ Скикда1:0 (0:0)
14:00УС Бискра - МК Сайда1:1
14:00ВА Буфарик - ГК Маскара1:1 (1:0)
  Brisbane Premier League - Reserves, АвстралияРезултат
8:30Олбани Крийк (Рез) - Логан Лайтнинг (Рез)Postponed
8:30Олбани Крийк (Рез) - Логан Лайтнинг (Рез)Postponed
  Campeonato de reserva de Primera, АржентинаРезултат
13:30Росарио Сентрал (Б) - КА Тигре БА (Б)6:0 (1:0)
13:30Росарио Сентрал (Б) - КА Тигре БА (Б)6:0 (1:0)
  Chennai Senior Division, ИндияРезултат
11:30Ченай Сити ФК - Вива Ченай ФК2:2 (1:0)
11:30Ченай Сити ФК - Вива Ченай ФК2:2 (1:0)
  I Лига, ПолшаРезултат
17:00Подбескидзе Биелско Бяла - Стомил Олщин2:2 (1:0)
17:00Подбескидзе Биелско Бяла - Стомил Олщин2:2 (1:0)
  II Лига, ПолшаРезултат
17:00Енергетика РОВ Рибник - Раков Честохова1:2 (1:1)
17:00Радомяк Радом - Олимпия Замбрув1:1 (0:1)
17:00Енергетика РОВ Рибник - Раков Честохова1:2 (1:1)
17:00Радомяк Радом - Олимпия Замбрув1:1 (0:1)
  LIGA III - Group 2, РумънияРезултат
13:00Инаинте Моделу - Виторул Домнещ0:1 (0:1)
  Liga III - Group 4, РумънияРезултат
13:00Cetate Deva - Национал Себис1:0 (0:0)
13:00Нуова Мама Мия - Industria Galda0:2 (0:0)
13:00Униреа Алба Юлиа - АКС Поли Тимишоара II5:2 (3:1)
13:00Cetate Deva - Национал Себис1:0 (0:0)
13:00Нуова Мама Мия - Industria Galda0:2 (0:0)
13:00Униреа Алба Юлиа - АКС Поли Тимишоара II5:2 (3:1)
  Lowland League, ШотландияРезултат
19:30Престън Атлетик ФК - Cumbernauld Colts FC0:2 (0:1)
19:30Престън Атлетик ФК - Cumbernauld Colts FC0:2 (0:1)
  U17 Европейски Шампионат - Жени - Квалификации, ЕвропаРезултат
16:00Белгия (U17) - Гърция (U17) (Неутрален Терен)1:0 (0:0)
18:00Франция (U17) - Русия (U17)4:0 (2:0)
  U19 Европейски Шампионат - Мъже, ЕвропаРезултат
10:00Австрия (U19) - Унгария (U19) (Неутрален Терен)1:3 (1:2)
14:00Норвегия (U19) - Беларус (U19) (Неутрален Терен)2:1 (2:0)
14:00Испания (U19) - Англия (U19) (Played in England)0:3 (0:1)
15:30Израел (U19) - Босна и Херцеговина (U19) (Неутрален Терен)1:1 (1:1)
16:00Чехия (U19) - Шотландия (U19)1:0 (0:0)
18:00Франция (U19) - България (U19)1:2 (0:1)
  U19 Шампионат, ВиетнамРезултат
8:30ПВФ (U19) - Кханх Хоа (U19)3:0 (2:0)
8:30ПВФ (U19) - Кханх Хоа (U19)3:0 (2:0)
11:00Нгхе Ан (U19) - Ха Ной ТТ (U19)0:1 (0:0)
11:00Нгхе Ан (U19) - Ха Ной ТТ (U19)0:1 (0:0)
  А-Лига, АвстралияРезултат
8:50Уестърн Сидни Уондърърс - Мелбърн Сити3:1 (1:1)
8:50Уестърн Сидни Уондърърс - Мелбърн Сити3:1 (1:1)
  Апертура, ВенецуелаРезултат
23:00Депортиво Тачира - Португеза1:1 (0:0)
23:00Депортиво Тачира - Португеза1:1 (0:0)
  Бризбейн Премиър Лига, жени, АвстралияРезултат
10:30Саутс Юнайтед ФК - Логан Лайтнинг0:3 (0:1)
10:30Капалаба - Peninsula PowerPostponed
10:30Саутс Юнайтед ФК - Логан Лайтнинг0:3 (0:1)
  Висша лига, Северна ИрландияРезултат
19:45Гленторан - Карик Рейнджърс1:0 (0:0)
  Висша лига на Бризбейн, АвстралияРезултат
10:30Олбани Крийк - Лоуган ЛайтнингPostponed
10:30Олбани Крийк - Лоуган ЛайтнингPostponed
  Данмаркссериен, Група 3, ДанияРезултат
17:30Колдинг БК - SSV Hojfyn1:1 (0:0)
  Денмарксериен - група 1, ДанияРезултат
17:30Херлев - Стенльозе2:1 (1:1)
  Денмарксериен - Група 1, ДанияРезултат
17:30Херлев - Стенльозе2:1 (1:1)
  Денмарксериен - група 3, ДанияРезултат
17:30Колдинг БК - SSV Hojfyn1:1 (0:0)
  Дивизия Терсера - група 12, ИспанияРезултат
21:00Унион Виера КФ - Арукас КФ1:0 (1:0)
21:00КФ Панадериа Пулидо - Естрела КФ0:0 (0:0)
  Европейски шампионат U19 - мъже, ЕвропаРезултат
10:00Австрия (U19) - Унгария (U19) (Неутрален Терен)1:3 (1:2)
14:00Норвегия (U19) - Беларус (U19) (Неутрален Терен)2:1 (2:0)
14:00Испания (U19) - Англия (U19) (Played in England)0:3 (0:1)
16:00Чехия (U19) - Шотландия (U19)1:0 (0:0)
18:00Франция (U19) - България (U19)1:2 (0:1)
  Елитна Група U19, БългарияРезултат
12:30Нефтохимик (U19) - Левски София (U19)0:3 (0:2)
12:30Дунав Русе (U19) - Локомотив Пловдив (U19)1:0 (0:0)
12:30Септември София (U19) - Берое Стара Загора (U19)2:2 (0:1)
12:30Нефтохимик (U19) - Левски София (U19)0:3 (0:2)
12:30Дунав Русе (U19) - Локомотив Пловдив (U19)1:0 (0:0)
12:30Септември София (U19) - Берое Стара Загора (U19)2:2 (0:1)
  Ередивизи, жени, ХоландияРезултат
18:30Ахилес 29 - Хееренвеен5:0 (2:0)
18:30ПЕК Цволе - Телстар4:3 (3:1)
18:30ПСВ Айндховен - Аякс1:0 (1:0)
  Ередивизие, жени, ХоландияРезултат
18:30Ахилес 29 - Хееренвеен5:0 (2:0)
18:30ПЕК Цволе - Телстар4:3 (3:1)
18:30ПСВ Айндховен - Аякс1:0 (1:0)
  Кампеонато Кариока, БразилияРезултат
0:45Ботафого - Флуминенсе2:3 (2:0)
0:45Ботафого - Флуминенсе2:3 (2:0)
  Квалификации за Световно Първенство - КОНКАКАФ, АмерикаРезултат
23:00Тринидад и Тобаго - Панама1:0 (1:0)
23:00Тринидад и Тобаго - Панама1:0 (1:0)
  Клубни приятелски мачове, СветътРезултат
15:00Мюнхен 1860 - ФК Вакер Инсбрук2:0 (2:0)
15:00Борусия Мьонхенгладбах - Санкт Паули4:4 (1:1)
15:00ФК Арендал - Йерв2:3
16:00Хелсингборг - ФК Нордселанд3:1 (1:0)
16:00Йоргрите ИС - Ландскрона3:1
16:00Лилестрьом - Кристиансунд БК1:1
17:00Айнтрахт Франкфурт - Вюрцбургер Кикерс0:1 (0:0)
17:00Ерцгебирге Ауе - Динамо Брест0:0 (0:0)
17:00Розелар - Ваасланд-Беверен0:2
17:30Гьовик-Лин - Редален0:2
Талон за залози
Няма избрани залози.
За да изберете залог, моля, кликнете върху съответния резултат.

3D Blackjack

Live залагания

Залагайте на живо 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата!

Залагайте на живо сега!

Ние използваме "бисквитки" и "бисквитки" на трети страни, за да подобряваме услугите си, за да анализираме и персонализираме Вашите предпочитания и за да Ви показваме реклами. Продължавайки да разглеждате сайта, Вие приемате използването на "бисквитки". Настройките можете да промените. Допълнителна информация ще намерите на страницата Политика за използване на "бисквитки".

Операторът на този уебсайт ElectraWorks Limited притежава лицензи, които са издадени от правителството на Гибралтар и се управлява от Гибралтарската комисия по хазарта (Gibraltar Gambling Commissioner) съгласно Закона за хазарта (Gambling Act 2005). Компанията ElectraWorks Limited притежава лиценз за провеждане на залагания с фиксирани коефициенти (RGL No. 051) и лиценз за казино (RGL N0. 50) за организиране на хазартни игри в интернет.