Favorilerim

Favorilerinize eklemek için bahisinizin yanında yer alan yıldız sembolüne tıklayın.

Sosyal Medya

Basketbol

Canlı en popüler

Aktüel Bahisler

20:05
18.3
20:05
18.3
20:35
18.3
22:05
18.3
22:35
18.3
13:30
19.3
15:00
19.3
15:30
19.3
13:15
20.3
15:05
20.3

Bahis türü filtresi

Hızlı-Bahis

Pazartesi - 18.3.2019

Kim kazanır?

Liga Argentina - Arjantin

Rocamora - CA Estudiantes 20:00

Torneo Federal - Arjantin

Pedro Echague - Club Atletico River Plate 20:00

Liga Nacional de Baloncesto Profesional - Meksika

Capitanes Ciudad de Mexico - Soles de Mexicali 20:00
Fuerza Regia de Monterrey - Lenadores de Durango 20:00

Baloncesto Superior Nacional - Porto Riko

Leones de Ponce - Vaqueros de Bayamon 20:00

NBA - Kuzey Amerika

Golden State Warriors at San Antonio Spurs 20:05
Miami Heat at Oklahoma City Thunder 20:05
New Orleans Pelicans at Dallas Mavericks 20:35
Chicago Bulls at Phoenix Suns 22:05
Indiana Pacers at Portland Trail Blazers 22:35

LUB - Uruguay

Hebraica y Macabi - Bigua 20:15
Goes - Olimpia 20:15

Liga Nacional - Arjantin

Estudiantes de Concordia - Libertad 20:30
La Union - Penarol 21:00

U22 Liga de Desarrollo - Arjantin

Deportivo Atenas (U22) - Ferro Carril Oeste (U22) 20:30
Olimpico La Banda (U22) - Quimsa (U22) 21:00

Salı - 19.3.2019

Kim kazanır?

WSBL - Tayvan

Chunghwa Telecom - Taiyuan 06:00

Kore Basketbol Ligi - Kore (Güney)

Mobis Phoebus - Samsung Thunders 06:30
Orions - KT Sonicboom 06:30
KGC - SK Knights 06:30
ET Land Elephants - KCC Egis 06:30
Dongbu Promy - LG Sakers 06:30

Georgien Cup - Gürcistan

BC Cactus - Kutaisi 08:00
Batumi-Rsu - BC Delta Marneuli 10:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - İtalya

ASD Polisportiva Alfa (U20) - Asd Orsa Basket Barcellona (U20) 11:30
ASD Basket Giovane Pesaro Rossa (U20) - Junior BK Porto Recanati A Dil. (U20) 13:30
USSA Nova Milanese (U20) - A. Dil. Basket Biassono (U20) 16:00
ASD PGA (U20) - AD Victoria Pallacanestro Torino (U20) 16:15

A2 - Erkekler - Yunanistan

Ethnikos Piraeus - GS Amarousiou 12:00

Cup - Men - Romanya

SCM Universitatea Craiova - CSU Atlassib Sibiu 12:00

Korisliiga - Finlandiya

KTP-Basket - Lapuan Korikobrat 12:30

Korisliiga - Women - Finlandiya

Kouvottaret - Forssan Alku 12:30
Espoo Basket Team - Catz Lappeenranta 12:30
Hyvinkaan Ponteva - Helmi Basket HBA 12:30

ZBL - Women - Çek Cumhuriyeti

KP Brno - BLK Slavia Praha 12:30

Eurolig - Erkekler - Avrupa

Anadolu Efes (TUR) - CSKA Moskova (RUS) 13:00
Fenerbahçe (TUR) - Buducnost VOLI (MNE) 13:45
Olympiakos Pire (GRE) - Bayern Münih (GER) 15:00
Barcelona (ESP) - CB Gran Canaria (ESP) 16:00

Polska Liga Koszykówki - Polonya

Anwil Wloclawek - Legia Varşova 13:00

National League - İsrail

Elitzur Yavne - Maccabi Kiryat Motzkin 13:00
Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba 13:00
Hapoel Ramat Gan - Elitzur Ironi Netanya 13:00
Elitzur Ashkelon - Hapoel Hayfa 13:30
Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Galil Elion Safed 13:30
Maccabi Ironi Raanana - Hapoel Afula 13:30

Balkan League - Avrupa

Blokotehna Gevgelija (MKD) - BC Beroe (BUL) 13:30

Eurocup - Erkekler - Avrupa

Valencia Basket (ESP) - Unics Kazan (RUS) 13:30
ALBA Berlin (GER) - MoraBanc Andorra (ESP) 15:00

Premier League - Women - İzlanda

Haukar - Stjarnan 15:15

Bundesliga - Almanya

Mitteldeutscher BC - Giessen46ers 15:30

BBL Championship - İngiltere

London Lions - London City Royals 15:30

NBB - Brezilya

Sao Jose Unimed Vinac - Corinthians 16:00

U22 Liga de Desarrollo - Arjantin

San Lorenzo (U22) - Boca Juniors (U22) 19:00

Çarşamba - 20.3.2019

Kim kazanır?

VTB League - Avrupa

BC Nizhny Novgorod (RUS) - VEF Riga (LAT) 12:00

Polska Liga Koszykówki - Polonya

King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 13:00
Trefl Sopot - Stelmet Zielona Gora 13:00
Rosa Radom - AZS Koszalin 14:00
Polski Cukier Torun - MKS Dabrowa Gornicza 14:30
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 15:15

Eurolig - Erkekler - Avrupa

Darüşşafaka (TUR) - Khimki Moskova (RUS) 13:15
Panathinaikos Atina (GRE) - Baskonia Vitoria (ESP) 15:00
Maccabi Tel Aviv (ISR) - Zalgiris (LTU) 15:05
Real Madrid (ESP) - Olimpia Milano (ITA) 16:00

Perşembe - 21.3.2019

Kim kazanır?

Eurolig - Erkekler - Avrupa

CSKA Moskova (RUS) - Fenerbahçe (TUR) 13:00

Polska Liga Koszykówki - Polonya

KS Spojnia Stargard Szczecinski - KKK Krosno 13:00
Stal Ostrow Wielkopolski - MKS Start SA Lublin 14:00
Bahis seçilmedi.
Bir bahis seçmek için lütfen tahmininizin üzerine tıklayınız.
  •  

3D Blackjack

Canlı bahis takvimi

Şimdi canlı bahis oynayın, haftanın 7 günü 24 saat boyunca!

Şimdi canlı oynayın!

Sitemizde, hizmetlerimizi geliştirmek, site ile ilgili analiz yapmak, kişisel ayarların kaydedilmesi ve uygun reklamların gösterimi için birinci ve üçüncü taraf çerezler kullanmaktayız. Sitemizdeki ziyaretinize devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayarlarınızı değiştirmek için Çerez Bildirimi bölümümüze göz atabilirsiniz.

Web sitesinin işletimcisi olan ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı Gibraltar Hükümeti tarafından verilmiş olup, bu lisans Gibraltar Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling Act 2005 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası 051 altında (RGL No. 051), sabit oranlı spor bahisleri ve buna ek olarak, 050 nolu (RGL N0. 50) bir uzaktan Casino oyunları sunma lisansları verilmiştir.

Ayrıca, ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı İngiltere Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası No. 000-039011-R-319371-004 altında İngiltere'de şans oyunları sunma lisansı verilmiştir.