Favorilerim

Favorilerinize eklemek için bahisinizin yanında yer alan yıldız sembolüne tıklayın.

Sosyal Medya

Basketbol

Canlı en popüler

Aktüel Bahisler

13:45
18.04
14:00
18.04
14:30
18.04
20:05
18.04
21:05
18.04
13:15
19.04
09:45
20.04
12:00
20.04
14:30
20.04
14:30
20.04

Bahis türü filtresi

Hızlı-Bahis

Perşembe - 18.04.2019

Kim kazanır?

Hollanda Basketbol Ligi - Erkekler - Hollanda

Zwolle - Basketball Academie Limburg 13:30
Feyenoord Basketball - Groningen 13:45
Leiden - Den Helder 14:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - İtalya

SS Basket Giarre ASD - ASD Polisportiva Alfa (U20) 13:30

Division A - Lübnan

Champville - Riyadi Beirut 13:30

Eurolig - Erkekler - Avrupa

Fenerbahçe (TUR) - Zalgiris (LTU) 13:45

Premier League - İsrail

Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 13:55

LEB Gold - İspanya

Forca Lleida - Leyma Basquet Coruna 14:00

Lega A1 - Women - İtalya

Reyer Venezia - Virtus Eirene (ITA) 14:00
Famila Wuber Schio - FILA San Martino di Lupari 14:30

Bundesliga - Almanya

Crailsheim Merlins - Ratiopharm Ulm 14:30

Buenos Aires Liga Provincial De Clubes U19 - Arjantin

Club Estudiantes de Bahia Blanca (U19) - Club Atletico Quilmes de Mar del Plata (U19) 15:00
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata (U19) - Belgrano de San Nicolas (U19) 16:00
Club Nautico Zarate (U19) - Atenas de La Plata (U19) 16:00
Club Atletico Argentino Junior de Tres Arroyos (U19) - Club Atletico Penarol de Mar del Plata (U19) 18:00
Club Gimnasia y Esgrima de Pergamino (U19) - AC y Dep. Universal de La Plata (U19) 18:00
Kimberley de Mar del Plata (U19) - Estudiantes de Olavarria (U19) 18:30

Premier League - İzlanda

Stjarnan - IR Reykjavik 15:15

U22 Liga de Desarrollo - Women - Arjantin

Obras Basket (U22) - Club Tomas de Rocamora (U22) 17:00
Asociacion Atletica Quimsa (U22) - Club Atletico Velez Sarsfield (U22) 18:00

Campeonato Brasileiro Adulto - Brezilya

NBPG/CCR RodoNorte/UniSecal/LDPG - LSB/PMS 18:30
Sao Jose dos Pinhais/Guaxo - UNIFAE/Sao Joao da Boa Vista 18:30

NBB - Brezilya

Pinheiros Sky - Botafogo 18:30

Baloncesto Superior Nacional - Porto Riko

Leones de Ponce - Indios de Mayaguez 20:00
Piratas de Quebradillas - Santeros de Aguada 20:00
Atleticos de San German - Brujos de Guayama 20:00
Cariduros de Fajardo - Capitanes de Arecibo 20:00

La Liga Feminina - Arjantin

Obras - Rocamora 20:00

NBA - Kuzey Amerika

Philadelphia 76ers at Brooklyn Nets (3. Maç) 20:05
Denver Nuggets at San Antonio Spurs (3. Maç) 21:05
Golden State Warriors at Los Angeles Clippers (3. Maç) 22:35

Liga Nacional - Arjantin

San Martin de Corrientes - Ferrocarril Oeste 20:30
Atenas - Libertad 20:30
Olimpico de la Banda - San Lorenzo de Almagro 21:00

U22 Liga de Desarrollo - Arjantin

Comunicaciones Corrientes (U22) - Hispano Americano (U22) 20:30
Regatas Corrientes (U22) - Instituto Cordoba (U22) 20:30

Cuma - 19.04.2019

Kim kazanır?

National League - Women - Kazakistan

Kaspiy Aktau - Sinegoryie Kokshetau 02:00

NBL - Yeni Zelanda

Wellington Saints - Hobart Huskies 03:00

Superleague - 2nd Division - Women - Rusya

Shakhty-Urgpu - Yenisey 2 Krasnoyarsk 03:30

B2.League - Japonya

Nishinomiya Storks - Kanazawa Samurai Orchestra 06:00

B.League - Japonya

Seahorses Mikawa - Brave Thunders 06:05
Tochigi Brex - Akita Northern Happinets 06:05

KBSL - Türkiye

Mersin Büyükşehir Belediye - Botaş 11:00

Championnat Pro A - Fransa

Strasbourg - Boulazac 12:30
Gravelines-Dunkerque - Le Mans 14:00
Fos Provence Basket - Chalons-Reims 14:00
Antibes - Cholet 14:30
Paris-Levallois - Dijon 14:30

Liga ABA - Avrupa

Buducnost VOLI - Kızılyıldız 13:00

Eurolig - Erkekler - Avrupa

Anadolu Efes (TUR) - Barcelona (ESP) 13:15
Real Madrid (ESP) - Panathinaikos Atina (GRE) 15:15

BLB - Belçika

Kangoeroes Basket Mechelen - Telenet Oostende 14:30
Liege Basket - Brussels Basketball 14:30
Hubo Limburg United - Belfius Mons-Hainaut 14:30
Okapi Aalstar - Leuven Bears 14:30
Spirou Basket Charleroi - Giants Antwerp 14:30

NBA - Kuzey Amerika

Toronto Raptors at Orlando Magic (3. Maç) 19:00
Boston Celtics at Indiana Pacers (3. Maç) 20:30
Portland Trail Blazers at Oklahoma City Thunder (3. Maç) 21:30

NBB - Brezilya

Mogi das Cruzes - Basquete Cearense 20:10
Bahis seçilmedi.
Bir bahis seçmek için lütfen tahmininizin üzerine tıklayınız.
  •  

3D Blackjack

Canlı bahis takvimi

Şimdi canlı bahis oynayın, haftanın 7 günü 24 saat boyunca!

Şimdi canlı oynayın!

Sitemizde, hizmetlerimizi geliştirmek, site ile ilgili analiz yapmak, kişisel ayarların kaydedilmesi ve uygun reklamların gösterimi için birinci ve üçüncü taraf çerezler kullanmaktayız. Sitemizdeki ziyaretinize devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayarlarınızı değiştirmek için Çerez Bildirimi bölümümüze göz atabilirsiniz.

Web sitesinin işletimcisi olan ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı Gibraltar Hükümeti tarafından verilmiş olup, bu lisans Gibraltar Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling Act 2005 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası 051 altında (RGL No. 051), sabit oranlı spor bahisleri ve buna ek olarak, 050 nolu (RGL N0. 50) bir uzaktan Casino oyunları sunma lisansları verilmiştir.

Ayrıca, ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı İngiltere Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası No. 000-039011-R-319371-004 altında İngiltere'de şans oyunları sunma lisansı verilmiştir.