Buz hokeyi

Canlı en popüler

Aktüel Bahisler

19:30
20.3
22:08
20.3
12:30
21.3
09:30
22.3
14:15
22.3
14:15
22.3
14:30
22.3
14:30
22.3
09:45
23.3
09:45
23.3

Bahis türü filtresi

Hızlı-Bahis

Çarşamba - 20.3.2019

Sonuç (1X2)

AHL - Kuzey Amerika

Utica Comets at Belleville Senators 19:00
1 X 2 (Normal süre)
Syracuse Crunch at Charlotte Checkers 19:00
1 X 2 (Normal süre)
Toronto Marlies at Bridgeport Sound Tigers 19:00
1 X 2 (Normal süre)
Providence Bruins at Laval Rocket 19:30
1 X 2 (Normal süre)
Chicago Wolves at Rockford IceHogs 20:00
1 X 2 (Normal süre)
Grand Rapids Griffins at Texas Stars 20:00
1 X 2 (Normal süre)
Iowa Wild at Tucson Roadrunners 22:05
1 X 2 (Normal süre)

NHL - Kuzey Amerika

Toronto Maple Leafs at Buffalo Sabres 19:08
1 X 2 (Normal süre)
Tampa Bay Lightning at Washington Capitals 19:30
1 X 2 (Normal süre)
Ottawa Senators at Vancouver Canucks 22:08
1 X 2 (Normal süre)
Winnipeg Jets at Anaheim Ducks 22:08
1 X 2 (Normal süre)

Perşembe - 21.3.2019

Sonuç (1X2)

Vysshaya League - Playoff - Kazakistan

HC Nomad - HK Arlan Kokschetau 03:00
1 X 2 (Normal süre)
HC Kulager - Beibarys Atyrau 09:00
1 X 2 (Normal süre)

Junior Hockey League (MHL) Playoff - Rusya

Avto Ekaterinburg - Tolpar Ufa 09:30
1 X 2 (Normal süre)
Mamonty Yugry - Omskie Yastreby 10:00
1 X 2 (Normal süre)
MHK Dynamo St. Petersburg - Loko Yaroslavl 11:30
1 X 2 (Normal süre)
SKA-1946 St.Petersburg - Almaz Cherepovets 12:00
1 X 2 (Normal süre)

Kontinental Hockey League Playoff - Rusya

CSKA Moskova - Dinamo Moskova 12:30
1 X 2 (Normal süre)
SKA St Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Play Out - Slovakya

Dukla Michalovce - MsHK Zilina 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Liiga Playoffs - Finlandiya

Pelicans - HIFK 12:30
1 X 2 (Normal süre)
TPS - HPK 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Mestis Playoff - Finlandiya

Keupa HT - Hermes 12:30
1 X 2 (Normal süre)
Jokipojat - Kettera 12:30
1 X 2 (Normal süre)

PHL - Playoffs - Polonya

MMKS Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 13:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga Playoff - Beyaz Rusya

Yunost Minsk - Dinamo-Molodechno 13:00
1 X 2 (Normal süre)

GET Ligaen - Qualification - Norveç

Ringerike - Gruner 13:30
1 X 2 (Normal süre)

HockeyAllsvenskan - Relegation/Promotion Round - İsveç

Almtuna IS - Tranas AIF 14:00
1 X 2 (Normal süre)
HC Vita Hasten - Hudiksvalls HC 14:00
1 X 2 (Normal süre)
Bodens IK - Kristianstads IK 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Norgesmesterskapet - Norveç

Valerenga - Frisk/Asker 14:30
1 X 2 (Normal süre)

National League Playoff - İsviçre

Geneve Servette HC - Bern 15:00
1 X 2 (Normal süre)
SCL Tigers - Lausanne HC 15:00
1 X 2 (Normal süre)

National League - Ranking Round - İsviçre

HC Davos - HC Fribourg-Gotteron 15:00
1 X 2 (Normal süre)
ZSC Lions - Rapperswil-Jona Lakers 15:00
1 X 2 (Normal süre)

Cuma - 22.3.2019

Sonuç (1X2)

Kontinental Hockey League Playoff - Rusya

Barys Astana - Avangard Omsk 09:30
1 X 2 (Normal süre)
Avtomobilist Ekaterinburg - Salavat Ufa 10:00
1 X 2 (Normal süre)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) Playoff - Rusya

Zauralye Kurgan - Toros Neftekamsk 09:30
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Playoff - Çek Cumhuriyeti

HC Olomouc - HC Skoda Plzen 12:00
1 X 2 (Normal süre)
HC Kometa Brno - Mountfield HK 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Promotion/Relegation - Çek Cumhuriyeti

KLH Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 12:30
1 X 2 (Normal süre)
HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvinov 13:00
1 X 2 (Normal süre)

Liiga Playoffs - Finlandiya

Kärpät - Ilves 12:30
1 X 2 (Normal süre)
Tappara - Lukko 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Norgesmesterskapet - Norveç

Storhamar - Stavanger 14:00
1 X 2 (Normal süre)

SHL - Play-off - İsveç

Färjestads BK - HV 71 14:00
1 X 2 (Normal süre)
Luleå HF - Växjö Lakers HC 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Erste Bank - EHL - Playoff - Avusturya

Graz 99ers - EHC LIWEST Black Wings Linz 14:15
1 X 2 (Normal süre)
Sapa Fehervar AV19 - EC Red Bull Salzburg 14:15
1 X 2 (Normal süre)
Vienna Capitals - HC Znojmo 14:15
1 X 2 (Normal süre)
EC KAC - HC Bozen Südtirol 14:15
1 X 2 (Normal süre)

Play-off - Danimarka

Frederikshavn Whitehawks - Esbjerg Energy 14:30
1 X 2 (Normal süre)

DEL Playoff - Almanya

Dusseldorfer EG - Augsburger Panther 14:30
1 X 2 (Normal süre)
ERC Ingolstadt - Kölner Haie 14:30
1 X 2 (Normal süre)
Thomas Sabo Ice Tigers - Adler Mannheim 14:30
1 X 2 (Normal süre)
Eisbären Berlin - EHC Red Bull Münih 14:30
1 X 2 (Normal süre)

DEL 2 - Playoff - Almanya

ESV Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 14:30
1 X 2 (Normal süre)
Löwen Frankfurt - Eispiraten Crimmitschau 14:30
1 X 2 (Normal süre)

DEL 2 - Playdown - Almanya

Tolzer Lowen - EHC Freiburg 14:30
1 X 2 (Normal süre)

Ligue Magnus - Relegation Round - Fransa

Mulhouse - Anglet 15:00
1 X 2 (Normal süre)
Bahis seçilmedi.
Bir bahis seçmek için lütfen tahmininizin üzerine tıklayınız.
  •  

3D Blackjack

Canlı bahis takvimi

Şimdi canlı bahis oynayın, haftanın 7 günü 24 saat boyunca!

Şimdi canlı oynayın!

Sitemizde, hizmetlerimizi geliştirmek, site ile ilgili analiz yapmak, kişisel ayarların kaydedilmesi ve uygun reklamların gösterimi için birinci ve üçüncü taraf çerezler kullanmaktayız. Sitemizdeki ziyaretinize devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayarlarınızı değiştirmek için Çerez Bildirimi bölümümüze göz atabilirsiniz.

Web sitesinin işletimcisi olan ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı Gibraltar Hükümeti tarafından verilmiş olup, bu lisans Gibraltar Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling Act 2005 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası 051 altında (RGL No. 051), sabit oranlı spor bahisleri ve buna ek olarak, 050 nolu (RGL N0. 50) bir uzaktan Casino oyunları sunma lisansları verilmiştir.

Ayrıca, ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı İngiltere Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası No. 000-039011-R-319371-004 altında İngiltere'de şans oyunları sunma lisansı verilmiştir.