Favorilerim

Favorilerinize eklemek için bahisinizin yanında yer alan yıldız sembolüne tıklayın.

Sosyal Medya

Buz hokeyi

Canlı en popüler

Aktüel Bahisler

12:00
18.3
14:00
18.3
14:00
18.3
19:38
18.3
22:38
18.3
10:00
19.3
12:00
19.3
13:30
19.3
14:15
19.3
12:00
20.3

Bahis türü filtresi

Hızlı-Bahis

Pazartesi - 18.3.2019

Sonuç (1X2)

Kontinental Hockey League Playoff - Rusya

Salavat Ufa - Avtomobilist Ekaterinburg 10:00
1 X 2 (Normal süre)
Avangard Omsk - Barys Astana 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Vysshaya League - Playoff - Kazakistan

Beibarys Atyrau - HC Kulager 10:00
1 X 2 (Normal süre)

U20 Extraliga - Slovakya

Dukla Trencin (U20) - HK Nitra (U20) 12:00
1 X 2 (Normal süre)
HK Poprad (U20) - HC 05 Banska Bystrica (U20) 12:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Playoff - Çek Cumhuriyeti

Mountfield HK - HC Kometa Brno 12:00
1 X 2 (Normal süre)
HC Skoda Plzen - HC Olomouc 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Erste Liga Playoffs - Macaristan

HSC Csíkszereda - UTE 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Professional Hockey League - Playoff - Ukrayna

Dnipro Kherson - HK Kremenchug 13:00
1 X 2 (Normal süre)

PHL - Playoffs - Polonya

GKS Tychy - MMKS Podhale Nowy Targ 13:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Playoff - Slovakya

HK Nitra - Dukla Trencin 13:00
1 X 2 (Normal süre)
HC Kosice - HK Poprad 13:00
1 X 2 (Normal süre)

HockeyAllsvenskan - Qualification for Playoff - İsveç

Karlskrona HK - Leksands IF 14:00
1 X 2 (Normal süre)
MODO Hockey - Vasterviks IK 14:00
1 X 2 (Normal süre)
BIK Karlskoga - Vasteras 14:00
1 X 2 (Normal süre)

SHL - Play-off - İsveç

Rogle BK - HV 71 14:00
1 X 2 (Normal süre)
Orebro HK - Växjö Lakers HC 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Alps Hockey League - Playoffs - Avusturya

EC Red Bull Salzburg Junior - EHC Lustenau 14:15
1 X 2 (Normal süre)
HDD Olimpija Ljubljana - Ritten 14:15
1 X 2 (Normal süre)
Pustertal - SG Cortina 15:00
1 X 2 (Normal süre)
Asiago Hockey AS - HDD Jesenice 15:30
1 X 2 (Normal süre)

NHL - Kuzey Amerika

Arizona Coyotes at Tampa Bay Lightning 19:38
1 X 2 (Normal süre)
Winnipeg Jets at Los Angeles Kings 22:38
1 X 2 (Normal süre)

Salı - 19.3.2019

Sonuç (1X2)

Kontinental Hockey League Playoff - Rusya

Dinamo Moskova - CSKA Moskova 10:00
1 X 2 (Normal süre)
Lokomotiv Yaroslavl - SKA St Petersburg 12:00
1 X 2 (Normal süre)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) Playoff - Rusya

Toros Neftekamsk - Zauralye Kurgan 10:00
1 X 2 (Normal süre)
SKA-Neva St.Petersburg - Sokol Krasnoyarsk 12:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga Playoff - Beyaz Rusya

Yunost Minsk - Dinamo-Molodechno 12:00
1 X 2 (Normal süre)

1. Liga - Playoff - Çek Cumhuriyeti

HC Motor Ceske Budejovice - HC Slovnaft Vsetin 12:30
1 X 2 (Normal süre)
Rytiri Kladno - HC Dukla Jihlava 13:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Promotion/Relegation - Çek Cumhuriyeti

HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvinov 12:30
1 X 2 (Normal süre)
KLH Chomutov - HC Dynamo Pardubice 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Play Out - Slovakya

MsHK Zilina - Dukla Michalovce 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Mestis Playoff - Finlandiya

Hermes - Keupa HT 12:30
1 X 2 (Normal süre)
LeKi - RoKi 12:30
1 X 2 (Normal süre)
SaPKo - TUTO Hockey 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Liiga Playoffs - Finlandiya

Lukko - JyP 12:30
1 X 2 (Normal süre)
Ilves - SaiPa 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Erste Bank - EHL - Playoff - Avusturya

HC Znojmo - Vienna Capitals 13:30
1 X 2 (Normal süre)
EHC LIWEST Black Wings Linz - Graz 99ers 14:15
1 X 2 (Normal süre)
EC Red Bull Salzburg - Sapa Fehervar AV19 14:15
1 X 2 (Normal süre)
HC Bozen Südtirol - EC KAC 14:15
1 X 2 (Normal süre)

Play-off - Danimarka

Rodovre Mighty Bulls - SonderjyskE 14:00
1 X 2 (Normal süre)
Esbjerg Energy - Frederikshavn Whitehawks 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Norgesmesterskapet - Norveç

Lillehammer - Frisk/Asker 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Hockeyallsvenskan - Promotion Playoff - İsveç

AIK IF - IK Oskarshamn 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Ligue Magnus - Playoffs - Fransa

Amiens - Grenoble 15:00
1 X 2 (Normal süre)
Gap - Rouen 15:30
1 X 2 (Normal süre)

National League Playoff - İsviçre

Bern - Geneve Servette HC 15:00
1 X 2 (Normal süre)
Lausanne HC - SCL Tigers 15:00
1 X 2 (Normal süre)
EHC Biel - HC Ambri-Piotta 15:00
1 X 2 (Normal süre)

National League - Ranking Round - İsviçre

HC Davos - ZSC Lions 15:00
1 X 2 (Normal süre)
Rapperswil-Jona Lakers - HC Fribourg-Gotteron 15:00
1 X 2 (Normal süre)

Ligue Magnus - Relegation Round - Fransa

Anglet - Strasbourg 15:30
1 X 2 (Normal süre)
Lyon - Mulhouse 15:30
1 X 2 (Normal süre)

Çarşamba - 20.3.2019

Sonuç (1X2)

Junior Hockey League (MHL) Playoff - Rusya

Avto Ekaterinburg - Tolpar Ufa 09:30
1 X 2 (Normal süre)
Mamonty Yugry - Omskie Yastreby 10:00
1 X 2 (Normal süre)
MHK Dynamo St. Petersburg - Loko Yaroslavl 11:30
1 X 2 (Normal süre)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) Playoff - Rusya

Rubin Tyumen - Zvezda Chekhov 10:00
1 X 2 (Normal süre)
Neftyanik Almetyevsk - Saryarka Karaganda 11:30
1 X 2 (Normal süre)
Bahis seçilmedi.
Bir bahis seçmek için lütfen tahmininizin üzerine tıklayınız.
  •  

3D Blackjack

Canlı bahis takvimi

Şimdi canlı bahis oynayın, haftanın 7 günü 24 saat boyunca!

Şimdi canlı oynayın!

Sitemizde, hizmetlerimizi geliştirmek, site ile ilgili analiz yapmak, kişisel ayarların kaydedilmesi ve uygun reklamların gösterimi için birinci ve üçüncü taraf çerezler kullanmaktayız. Sitemizdeki ziyaretinize devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayarlarınızı değiştirmek için Çerez Bildirimi bölümümüze göz atabilirsiniz.

Web sitesinin işletimcisi olan ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı Gibraltar Hükümeti tarafından verilmiş olup, bu lisans Gibraltar Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling Act 2005 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası 051 altında (RGL No. 051), sabit oranlı spor bahisleri ve buna ek olarak, 050 nolu (RGL N0. 50) bir uzaktan Casino oyunları sunma lisansları verilmiştir.

Ayrıca, ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı İngiltere Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası No. 000-039011-R-319371-004 altında İngiltere'de şans oyunları sunma lisansı verilmiştir.