Buz hokeyi

Canlı en popüler

Bahis türü filtresi

Hızlı-Bahis

Pazartesi - 20.11.2017

Sonuç (1X2)

Kontinental Hockey League - Rusya

Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk 04:30
1 X 2 (Normal süre)
Admiral - Lokomotiv Yaroslavl 04:30
1 X 2 (Normal süre)
Sibir Novosibirsk - Barys Astana 07:30
1 X 2 (Normal süre)
Torpedo NN - Metallurg Magnitogorsk 11:00
1 X 2 (Normal süre)
AK Bars Kazan - Avangard Omsk 11:00
1 X 2 (Normal süre)
Severstal Cherepovec - Lada Togliatti 11:00
1 X 2 (Normal süre)

Junior Hockey League (MHL) - Rusya

Irbis Kazan - Tyumensky Legion 05:00
1 X 2 (Normal süre)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusya

HC Bars Kazan - KRS Heilongjiang 09:00
1 X 2 (Normal süre)
CSK VVS Samara - Ceng Tou 10:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Beyaz Rusya

Metallurg Zhlobin - Lida 11:00
1 X 2 (Normal süre)
Dinamo-Molodechno - HC Neman Grodno 11:00
1 X 2 (Normal süre)

1.Liga - Çek Cumhuriyeti

HC Benatky nad Jizerou - HC Stadion Litomerice 11:30
1 X 2 (Normal süre)
HC Energie Karlovy Vary - HC Motor Ceske Budejovice 11:30
1 X 2 (Normal süre)
VHK Vsetin - HC Frydek Mistek 11:30
1 X 2 (Normal süre)
SK Horacka Slavia Trebic - SK Kadan 11:30
1 X 2 (Normal süre)
HC Zubr Prerov - HC Slavia Praha 12:00
1 X 2 (Normal süre)
HC Slovan Usti nad Labem - HK Jestrabi Prostejov 12:00
1 X 2 (Normal süre)

Hockeyallsvenskan - İsveç

IF Troja/Ljungby - MODO Hockey 13:00
1 X 2 (Normal süre)

NHL - Kuzey Amerika

Arizona Coyotes at Toronto Maple Leafs 19:05
1 X 2 (Normal süre)
Calgary Flames at Washington Capitals 19:05
1 X 2 (Normal süre)
Winnipeg Jets at Nashville Predators 20:05
1 X 2 (Normal süre)
New Jersey Devils at Minnesota Wild 20:05
1 X 2 (Normal süre)

Salı - 21.11.2017

Sonuç (1X2)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusya

HC Gornyak Uchaly - Rubin Tyumen 08:30
1 X 2 (Normal süre)
Yuzhny Ural Orsk - Zauralye Kurgan 08:30
1 X 2 (Normal süre)
Chelmet Chelyabinsk - Saryarka Karaganda 08:30
1 X 2 (Normal süre)
Sputnik Nizhny Tagil - Torpedo Ust-Kamenogorsk 09:00
1 X 2 (Normal süre)
Buran Voronezh - Sokol Krasnoyarsk 11:00
1 X 2 (Normal süre)
HC Ryazan - Ermak Angarsk 11:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Slovakya

Team Slovakia U20 - HK Nitra 11:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Çek Cumhuriyeti

HC Vitkovice Steel - Mountfield HK 11:20
1 X 2 (Normal süre)
Pirati Chomutov - HC Ocelari Trinec 11:30
1 X 2 (Normal süre)
HC Dukla Jihlava - HC Bili Tygri Liberec 11:30
1 X 2 (Normal süre)
BK Mlada Boleslav - HC Olomouc 11:30
1 X 2 (Normal süre)
HC Skoda Plzen - HC Kometa Brno 11:30
1 X 2 (Normal süre)
HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvinov 12:00
1 X 2 (Normal süre)
HC Sparta Prag - PSG Zlin 12:30
1 X 2 (Normal süre)

SM-Liiga - Finlandiya

SaiPa - Ässät 11:30
1 X 2 (Normal süre)
Kärpät - Tappara 11:30
1 X 2 (Normal süre)
TPS - Ilves 11:30
1 X 2 (Normal süre)
Vaasan Sport - Pelicans 11:30
1 X 2 (Normal süre)

Kontinental Hockey League - Rusya

SKA St Petersburg - Yugra 11:30
1 X 2 (Normal süre)
Spartak Moskova - Avtomobilist Ekaterinburg 11:30
1 X 2 (Normal süre)
Dinamo Riga - Tractor Chelyabinsk 12:30
1 X 2 (Normal süre)
Slovan Bratislava - Vityaz Podolsk 13:00
1 X 2 (Normal süre)

Erste Bank - EHL - Avusturya

HC Znojmo - EC VSV 12:30
1 X 2 (Normal süre)
Sapa Fehervar AV19 - KAC Klagenfurt 12:45
1 X 2 (Normal süre)
EHC LIWEST Black Wings Linz - HK TWK Innsbruck 13:15
1 X 2 (Normal süre)
Graz 99ers - Vienna Capitals 13:15
1 X 2 (Normal süre)
KHL Medvescak Zagreb - EC Red Bull Salzburg 13:15
1 X 2 (Normal süre)
Dornbirner Eishockey Club - HC Bozen Sudtirol 13:15
1 X 2 (Normal süre)

SHL - İsveç

Malmö Redhawks - Frölunda HC 13:00
1 X 2 (Normal süre)
Luleå HF - Skelleftea AIK 13:00
1 X 2 (Normal süre)
Växjö Lakers HC - Färjestads BK 13:00
1 X 2 (Normal süre)
Rögle BK - Orebro HK 13:00
1 X 2 (Normal süre)
Linköpings HC - Brynäs IF 13:00
1 X 2 (Normal süre)

GET Ligaen - Norveç

Stjernen - Storhamar 13:00
1 X 2 (Normal süre)

Metal Ligaen - Danimarka

Herning Bluefox - Rungsted Ishockey 13:00
1 X 2 (Normal süre)
Gentofte Stars - Rodovre Mighty Bulls 13:00
1 X 2 (Normal süre)
Esbjerg Energy - Odense Bulldogs 13:00
1 X 2 (Normal süre)
Herlev Eagles - SonderjyskE 13:00
1 X 2 (Normal süre)
Bahis seçilmedi.
Bir bahis seçmek için tahmin ettiğiniz sonuca tıklayın.
  •  

3D Blackjack

Canlı bahis takvimi

Şimdi canlı bahis oynayın, haftanın 7 günü 24 saat boyunca!

Şimdi canlı oynayın!

Sitemizde, hizmetlerimizi geliştirmek, site ile ilgili analiz yapmak, kişisel ayarların kaydedilmesi ve uygun reklamların gösterimi için birinci ve üçüncü taraf çerezler kullanmaktayız. Sitemizdeki ziyaretinize devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Çerezler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayarlarınızı değiştirmek için Çerez Politikası bölümümüze göz atabilirsiniz.

Web sitesinin işletimcisi olan ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı Gibraltar Hükümeti tarafından verilmiş olup, bu lisans Gibraltar Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling Act 2005 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası 051 altında (RGL No. 051), sabit oranlı spor bahisleri ve buna ek olarak, 050 nolu (RGL N0. 50) bir uzaktan Casino oyunları sunma lisansları verilmiştir.

Ayrıca, ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı İngiltere Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası No. 000-039011-R-319371-004 altında İngiltere'de şans oyunları sunma lisansı verilmiştir.