Resultat

Event

den 19 januari 2018

  Premier League, JamaicaResultat
00:00Arnett Gardens F.C - UWI2:1 (0:1)
00:00Arnett Gardens F.C - UWI2:1 (0:1)

den 18 januari 2018

  Afrikanska mästerskapen, AfrikaResultat
19:30Uganda - Namibia0:1 (0:0)
  Afrikanska nationella mästerskapen, AfrikaResultat
16:30Elfenbenskusten - Zambia0:2 (0:1)
19:30Uganda - Namibia0:1 (0:0)
  A-League, AustralienResultat
08:50Brisbane Roar - Perth Glory3:2 (1:1)
08:50Brisbane Roar - Perth Glory3:2 (1:1)
  Brisbane Silver Boot, AustralienResultat
08:30Capalaba - Brisbane Strikers0:3 (0:1)
10:30Southside Eagles - Eastern Suburbs2:1 (1:0)
  Brisbane Silver Boot - Livebet, AustralienResultat
08:30Capalaba - Brisbane Strikers0:3 (0:1)
10:30Southside Eagles - Eastern Suburbs2:1 (1:0)
  Campeonato carioca, BrasilienResultat
21:30Vasco da Gama - Bangu0:2 (0:1)
  Campeonato Carioca, BrasilienResultat
21:30Vasco da Gama - Bangu0:2 (0:1)
  Campeonato Cearense, BrasilienResultat
00:30Uniclinic CE - Fortaleza0:4 (0:2)
00:30Uniclinic CE - Fortaleza0:4 (0:2)
  Campeonato Gaucho, BrasilienResultat
23:00SC Internacional - Veranopolis1:0 (0:0)
23:00SC Internacional - Veranopolis1:0 (0:0)
  Campeonato Goiano, BrasilienResultat
21:30Vila Nova GO - Ipora GO1:1 (0:1)
21:30Vila Nova GO - Ipora GO1:1 (0:1)
22:30Anapolis - Rio Verde GO2:3 (1:1)
22:30Anapolis - Rio Verde GO2:3 (1:1)
  Campeonato Matogrossense, BrasilienResultat
23:15CE Operario Varzea-Grandense (CEOV) - Luverdense/MT1:2 (1:2)
23:15CE Operario Varzea-Grandense (CEOV) - Luverdense/MT1:2 (1:2)
  Campeonato Mineiro, BrasilienResultat
21:30Boa - Atletico Mineiro/MG0:0 (0:0)
21:30Boa - Atletico Mineiro/MG0:0 (0:0)
  Campeonato Paulista, BrasilienResultat
21:30Bragantino - Botafogo SP2:0 (0:0)
21:30Palmeiras - Santo Andre3:1 (2:0)
  Campeonato Paulista - L!VE-spel, BrasilienResultat
21:30Bragantino - Botafogo SP2:0 (0:0)
21:30Palmeiras - Santo Andre3:1 (2:0)
  Campeonato Pernambucano, BrasilienResultat
00:30Flamengo Arcoverde - Sport Recife0:0 (0:0)
00:30Flamengo Arcoverde - Sport Recife0:0 (0:0)
23:00Santa Cruz - Vitoria das Tabocas1:1 (0:0)
23:00Santa Cruz - Vitoria das Tabocas1:1 (0:0)
  Club Friendlies, VärldenResultat
02:00Universitario - Independiente Medellín1:1 (1:1)
09:00Police FC (TT) - Thai Honda FC2:2 (2:0)
09:00Airforce FC - Khonkaen0:1 (0:0)
09:00Avangard Bziv - Spartak Kyiv8:1 (3:1)
10:00Rayong FC - GangWon FC1:2 (1:1)
10:00GRYF Wejherowo - Wisla Plock4:4 (2:2)
11:00Dunav Ruse - Botev Galabovo3:1 (2:0)
12:00FC Vereya Stara Zagora - Etar 1924 Veliko Tarnovo0:2 (0:1)
12:00FC Köpenhamn - Vejle BK4:0 (3:0)
12:30Shkupi - KF Drita1:1 (1:0)
12:45Petaling Jaya Rangers FC - Kelantan0:2 (0:2)
13:00Al-Ahli SC Amman - Al-Faisaly FC0-2
13:00Wolfsberger AC - NK Rudar Velenje1:0 (1:0)
13:00Aris Limassol - Dinamo BukarestFörflyttad
13:00Silkeborg IF - AC Horsens2:0 (0:0)
13:30Sumgayit FC - Sabayil1:2 (0:1)
14:00Dinamo Moskva - CS Gaz Metan Medias1:0 (0:0)
14:00FC Botosani - FC Tosno2:2 (1:1)
14:30SK Rapid Wien - Beijing Renhe4:2 (3:2)
15:00Lokomotiv Moskva - FC Luzern0:3 (0:0)
15:00Spartak Moskva - Shanghai SIPG0:1 (0:1)
15:45FC Roskilde - Greve Fodbold3:1 (1:1)
18:00Stadl-P. ATSV - FC Blau Weiss Linz (Neutral spelort)0:4 (0:3)
18:00FC Astoria Walldorf - Neckarsulmer Sport-Union2:2 (1:1)
18:00SK Austria Klagenfurt - Treibach8:1 (5:0)
18:00Hutnik Kraków - Bochenski KS4:3 (3:1)
18:45Altonaer FC 1893 - Borussia Dortmund IIFörflyttad
18:50FC Rapperswil-Jona - SC Bruhl2:0 (1:0)
19:00Caracas - Metropolitanos2:3 (1:2)
21:00Zulia - Trujillanos1:0 (0:0)
23:00Zamora - Club Deportivo Mineros de Guayana1:1 (1:0)
  CONCACAF Championship (U20), damer, AmerikaResultat
20:00Costa Rica (U20) - Kanada (U20)1:3 (1:0)
20:00Costa Rica (U20) - Kanada (U20)1:3 (1:0)
22:30Trinidad And Tobago (U20) - Haiti (U20)2:3 (2:2)
22:30Trinidad And Tobago (U20) - Haiti (U20)2:3 (2:2)
  Copa del Rey, SpanienResultat
20:30Leganes - Real Madrid0:1 (0:0)
20:30Leganes - Real Madrid0:1 (0:0)
  Copa do Nordeste, BrasilienResultat
22:00Ferroviario CE - ABC1:3 (0:2)
22:00CSA - Sampaio Correa1:1 (0:1)
22:00Ferroviario CE - ABC1:3 (0:2)
22:00CSA - Sampaio Correa1:1 (0:1)
  Copa Mexico, MexikoResultat
01:00Gallos Blancos de Queretaro - Monarcas Morelia3:1 (1:0)
01:00Gallos Blancos de Queretaro - Monarcas Morelia3:1 (1:0)
02:30Lobos BUAP - Pumas Unam2:0 (0:0)
02:30Lobos BUAP - Pumas Unam2:0 (0:0)
03:00Dorados - Monterrey1:2 (0:0)
03:00Dorados - Monterrey1:2 (0:0)
  Copa Sao Paulo (U20), BrasilienResultat
18:00Sao Paulo (U20) - EC Vitoria Salvador (U20)2:2 (1:2)
18:00Sao Paulo (U20) - EC Vitoria Salvador (U20)2:2 (1:2)
20:30Santos (U20) - SC Internacional Porto Alegre (U20)0:4 (0:2)
20:30Santos (U20) - SC Internacional Porto Alegre (U20)0:4 (0:2)
  Federation Cup, BangladeshResultat
09:30Saif SC - Arambagh KS0:0 (0:0)
09:30Saif SC - Arambagh KS0:0 (0:0)
11:45Farashganj SC - Muktijoddha SKC1:1 (1:0)
11:45Farashganj SC - Muktijoddha SKC1:1 (1:0)
  Fotbolti.net Cup, IslandResultat
18:30UMF Njardvik - Afturelding4:1 (1:1)
18:30UMF Njardvik - Afturelding4:1 (1:1)
  Goa Pro League, IndienResultat
10:30Vasco SC - Sporting Clube de Goa0:2 (0:1)
10:30Vasco SC - Sporting Clube de Goa0:2 (0:1)
  Kuwait League, KuwaitResultat
13:25Kazma - Al-TadhamonFörflyttad
15:55Al-Kuwait SC - Al-SalmiyahFörflyttad
  LaLiga2, SpanienResultat
18:00Osasuna - Gimnastic de Tarragona0:2 (0:1)
18:00Osasuna - Gimnastic de Tarragona0:2 (0:1)
  Ligi Kuu Bara, TanzaniaResultat
11:00Maji Maji - Azam FC1:1 (0:1)
11:00Simba - Singida United4:0 (2:0)
11:00Maji Maji - Azam FC1:1 (0:1)
13:00Simba - Singida United4:0 (2:0)
Inga spel har valts.
För att välja ett spel, behöver du bara klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan själv ändra inställningarna. Mer information finns under Integritetspolicy och cookies.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.