Resultat

Event

den 25 september 2018

  Copa Fares Lopes, BrasilienResultat
01:00Caucaia CE - Ceara SC Fortaleza B2:0 (1:0)
01:00Caucaia CE - Ceara SC Fortaleza B2:0 (1:0)
  Liga MX Femenil, MexikoResultat
01:00Toluca - Club America1:1 (0:0)
01:00Toluca - Club America1:1 (0:0)
02:00Chivas Guadalajara - Atlas2:0 (1:0)
02:00Chivas Guadalajara - Atlas2:0 (1:0)
  Nacional B, ArgentinaResultat
00:00Club Ferro Carril Oeste - Atletico Rafaela2:1 (1:1)
00:00Club Ferro Carril Oeste - Atletico Rafaela2:1 (1:1)
  Northern Premier, EnglandResultat
20:45Hednesford Town - BuxtonFörflyttad
20:45Matlock Town - Grantham TownFörflyttad
20:45Nantwich Town - Warrington TownFörflyttad
20:45Whitby Town - Hyde UnitedFörflyttad
20:45Witton Albion - Farsley CelticFörflyttad
  Serie A, BrasilienResultat
01:00Chapecoense - Fluminense1:2 (0:2)
01:00Vasco da Gama - Bahia/BA2:1 (1:1)
01:00Vasco da Gama - Bahia/BA2:1 (1:1)
01:00Chapecoense - Fluminense1:2 (0:2)
  Superliga, ArgentinaResultat
01:00Racing Club - Union de Santa Fe1:0 (0:0)
01:00Racing Club - Union de Santa Fe1:0 (0:0)

den 24 september 2018

  1. Liga, TjeckienResultat
18:00FK Baumit Jablonec - FC Viktoria Plzen3:0 (2:0)
18:00FK Baumit Jablonec - FC Viktoria Plzen3:0 (2:0)
  2 Division Avd 1, NorgeResultat
14:30Stabaek IF II - Alta1:1 (0:0)
  2.SNL, SlovenienResultat
16:00Drava Ptuj - Nk Radomlje0:2 (0:0)
16:00Drava Ptuj - Nk Radomlje0:2 (0:0)
  2:a divisionen Avd. 1, NorgeResultat
14:30Stabaek IF II - Alta1:1 (0:0)
  3. Division Avd 1, NorgeResultat
14:00Molde 2 - Follo FK1:0 (0:0)
  3. Division Avd 2, NorgeResultat
20:30Strømsgodset 2 - Valdres FK7:0 (4:0)
  3. Division Avd 3, NorgeResultat
19:00Egersunds 2 - Start 21:3 (1:2)
19:00Orn Horten - Sandefjord Fotball 21:2 (0:2)
  3. Division Avd 4, NorgeResultat
18:00Sotra - Brann 21:1 (0:1)
  3:e division avd 4, NorgeResultat
18:00Sotra - Brann 21:1 (0:1)
19:00Stord - Sogndal 22-1
  3rd Division Avd. 1, NorgeResultat
14:00Molde 2 - Follo FK1:0 (0:0)
  3rd Division Avd. 2, NorgeResultat
20:30Strømsgodset 2 - Valdres FK7:0 (4:0)
  3rd Division Avd. 3, NorgeResultat
19:00Egersunds 2 - Start 21:3 (1:2)
19:00Orn Horten - Sandefjord Fotball 21:2 (0:2)
19:00Uraedd - Donn1-1
  Allsvenskan, SverigeResultat
19:00BK Häcken - IFK Göteborg4:1 (2:0)
19:00BK Häcken - IFK Göteborg4:1 (2:0)
  Apertura, El SalvadorResultat
00:00Santa Tecla - Jocoro FC2:0 (1:0)
00:00Santa Tecla - Jocoro FC2:0 (1:0)
  Apertura, HondurasResultat
00:00Platense - Olimpia0:0 (0:0)
00:00Motagua - Honduras Progreso2:0 (0:0)
00:00Platense - Olimpia0:0 (0:0)
00:00Motagua - Honduras Progreso2:0 (0:0)
  Apertura, MexikoResultat
01:00Santos Laguna - Veracruz1:1 (0:0)
01:00Santos Laguna - Veracruz1:1 (0:0)
03:00Tigres - Monterrey0:0 (0:0)
03:00Tigres - Monterrey0:0 (0:0)
  Apertura, NicaraguaResultat
00:00Managua - Chinandega FC1:2 (1:0)
00:00Managua - Chinandega FC1:2 (1:0)
03:00Juventus Managua - UNAN Managua2:1 (1:1)
03:00Juventus Managua - UNAN Managua2:1 (1:1)
  Apertura, PanamaResultat
01:00Arabe Unido - Alianza FC1:0 (0:0)
01:00Sporting San Miguelito - CD Universitario1:3 (0:2)
01:00Santa Gema FC - Costa del Este1:2 (0:0)
01:00Arabe Unido - Alianza FC1:0 (0:0)
01:00Sporting San Miguelito - CD Universitario1:3 (0:2)
01:00Santa Gema FC - Costa del Este1:2 (0:0)
  Arab Club Championship, VärldenResultat
20:00WAC Wydad - Al Ahli Tripoli1:1 (1:1)
20:00Al Ahli (KSA) - Al-Muharraq3:0 (1:0)
20:00Al Ahli (KSA) - Al-Muharraq3:0 (1:0)
20:00WAC Wydad - Al Ahli Tripoli1:1 (1:1)
  Botola, MarockoResultat
19:00FAR Rabat - HUSA Hassania Agadir0:1 (0:0)
19:00FAR Rabat - HUSA Hassania Agadir0:1 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera, ArgentinaResultat
15:00C.A. Aldosivi (B) - Belgrano (B)0:1 (0:1)
15:00CA Tigre BA (B) - Huracan (B)0:1 (0:1)
15:00San Martin Tucuman (B) - Argentinos Juniors (Res)1:2 (1:1)
15:00San Martin Tucuman (B) - Argentinos Juniors (Res)1:2 (1:1)
15:00C.A. Aldosivi (B) - Belgrano (B)0:1 (0:1)
15:00CA Tigre BA (B) - Huracan (B)0:1 (0:1)
16:00CSD Defensa y Justicia (B) - Estudiantes La Plata (B)1:2 (0:1)
16:00CSD Defensa y Justicia (B) - Estudiantes La Plata (B)1:2 (0:1)
20:00Gimnasia La Plata (B) - Rosario Central (B)2:1 (1:1)
20:00Gimnasia La Plata (B) - Rosario Central (B)2:1 (1:1)
22:00Racing Club (ARG) (B) - Union Santa Fe (B)2:0 (1:0)
22:00Racing Club (ARG) (B) - Union Santa Fe (B)2:0 (1:0)
  Campeonato de reserva de Primera B, ArgentinaResultat
19:30Quilmes AC (Reserves) - Almagro BA (Reserver)2:0 (1:0)
19:30Quilmes AC (Reserves) - Almagro BA (Reserver)2:0 (1:0)
  Campeonato Pernambucano A2, BrasilienResultat
20:00Sport Club do Recife II - AD Cabense7:2 (4:0)
20:00Sport Club do Recife II - AD Cabense7:2 (4:0)
  China League One, KinaResultat
13:30Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan2:0 (2:0)
13:30Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan2:0 (2:0)
  Clausura, BoliviaResultat
01:30Oriente Petrolero - Royal Pari FC1:0 (0:0)
01:30Oriente Petrolero - Royal Pari FC1:0 (0:0)
21:00Guabira - Universitario de Sucre2:0 (1:0)
21:00Guabira - Universitario de Sucre2:0 (1:0)
  Clausura, ParaguayResultat
01:45Dep. Capiata - Independiente FBC3:0 (1:0)
01:45Dep. Capiata - Independiente FBC3:0 (1:0)
  Clausura, VenezuelaResultat
00:00Monagas - Caracas2:0 (2:0)
00:00Monagas - Caracas2:0 (2:0)
01:00CD Lara - Estudiantes de Merida2:2 (1:1)
01:00Zamora - Deportivo Anzoategui1:2 (0:2)
01:00CD Lara - Estudiantes de Merida2:2 (1:1)
01:00Zamora - Deportivo Anzoategui1:2 (0:2)
  Copa Gaucha FGF, BrasilienResultat
20:00Barra Futebol Clube SC - Brasil de Farroupilha4:0 (1:0)
20:00Barra Futebol Clube SC - Brasil de Farroupilha4:0 (1:0)
  Copa Goias (U19), BrasilienResultat
20:30AA Aparecidense (U19) - Goias EC (U19)0:1 (0:1)
20:30Canedo (U19) - Trindade AC (U19)4:2 (3:1)
20:30AA Aparecidense (U19) - Goias EC (U19)0:1 (0:1)
Inga spel har valts.
För att välja ett spel, behöver du bara klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan ändra inställningarna och få mer information i vårt Cookie-Meddelande.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.