Mina favoriter

Du väljer favoriter genom att klicka på stjärnsymboler i spelområdet.

64 397 spel

Sociala medier

Basket

Live höjdpunkter

Höjdpunkter

14:00
11-20
14:00
11-20
14:30
11-20
14:30
11-20
19:05
11-20
19:05
11-20
22:00
11-20
14:00
11-21
14:00
11-21
14:30
11-21

Speltyper

Snabbspel

tisdag - 2018-11-20

Segerspel

Superleague - 1st Division - Women - Ryssland

UMMC Ekaterinburg II - Dynamo Kursk II 07:00

Superleague - 1st Division - Ryssland

BC Novosibirsk - Spartak-Primorie 07:30

Superleague - 2nd Division - Women - Ryssland

Inventa-Farm - Yunost Penzenskaya Oblast 08:00
Spartak Saint Petersburg - Dinamo-GUVD 2 Novosibirsk 08:00
Dinamo Energiya Ivanovo - Spartak Noginsk 2 10:00

FIBA Africa Champions Cup - Women - Afrika

Equity Bank - V-Club 08:45
Inter Clube - Ferroviario Maputo 11:00

Serie A2 - Women - Italien

Cestistica Azzurra Orvieto - Andros Basket Palermo 09:30

Campeonato Estadual Amador - Brasilien

3 Rios - Faculdade Gama e Souza/Trovões 10:00

VTB Youth league - Europa

Nizhny Novgorod 2 (RUS) - Avtodor Saratov 2 (RUS) 11:00

Premier League - Bahrain

Al Ahli Manama - Al Najma 11:45

Euroleague, herrar - Europa

Anadolu Efes (TUR) - Maccabi Tel Aviv (ISR) 12:00
Fenerbahce (TUR) - Darussafaka (TUR) 13:00
FC Bayern München (GER) - Olympiakos Piraeus (GRE) 14:30
Real Madrid (ESP) - CB Gran Canaria (ESP) 15:00

Eurocup - Herrar - Europa

Turk Telekom (TUR) - Asvel Villeurbanne (FRA) 12:00
AS Monaco (FRA) - Ratiopharm Ulm (GER) 13:45
MoraBanc Andorra (ESP) - Röda Stjärnan Belgrad (SRB) 14:00

Alpe Adria Cup - Europa

ZTE KK (HUN) - KK Skrljevo (CRO) 12:00
Kormend (HUN) - UBSC Raiffeisen Graz (AUT) 12:00

FIBA Champions League - Europa

Banvit (TUR) - UCAM Murcia (ESP) 12:00
CEZ Nymburk (CZE) - Brose Bamberg (GER) 12:30
Medi Bayreuth (GER) - Neptunas (LTU) 14:00
Telekom Baskets Bonn (GER) - BK Opava (CZE) 14:00
Giants Antwerp (BEL) - AEK Aten (GRE) 14:00
Fribourg Olympic (SUI) - Umana Reyer Venezia (ITA) 14:00
Hapoel Jerusalem (ISR) - Dijon (FRA) 14:00
Strasbourg IG (FRA) - Telenet Oostende (BEL) 14:30

National League - Israel

Hapoel Afula - Maccabi Hod Hasharon 12:00
Maccabi Rehovot - Maccabi Haifa 12:00
Elitzur Kiryat Ata - Elitzur Ashkelon 12:00
Maccabi Ironi Raanana - Hapoel Ramat Gan 12:30

Pokal Spar - Herrar - Slovenien

KK Ljubljana - KK Terme Olimia Podcetrtek 12:00
Mesarija Prunk Sezana - LTHCast Mercator 12:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Italien

Vp Papalini Pesaro (U20) - Virtus BK PS Giorgio 2008 (U20) 12:20
ASD Basket Giovane Pesaro Rossa (U20) - GS Robur Basket Osimo (U20) 12:30
Azzurri Niguardese Basket ASD (U20) - Leone XIII Milano (U20) 13:20
ASD Beinaschese Basket OTB (U20) - IL Canestro Alessandria (U20) 13:30
Elleppi 1976 (U20) - ASD Scuola Basket Ferrara (U20) 15:00
USSA Nova Milanese (U20) - ASD BK Cusano Milanino (U20) 15:00

Basketligan - Sverige

Boras Basket - Södertälje Kings 13:04
Jämtland Basket - Norrköping Dolphins 13:04
Wetterbygden Stars - KFUM Nässjö 13:04
Uppsala Basket - Koping Stars 13:04

FIBA Europe Cup - Europa

Donar BC (NED) - Spirou Basket Charleroi (BEL) 13:30
S.Oliver Wurzburg (GER) - Leiden (NED) 14:00
Belfius Mons-Hainaut (BEL) - Balkan (BUL) 14:30

Leaders Cup Pro B - Frankrike

Roanne - Orleans 14:00

Liga Sudamericana - Sydamerika

Flamengo (BRA) - Instituto Atletico Central Cordoba (ARG) 14:15
Minas Tenis Clube (BRA) - Bauru (BRA) 16:30

Division 1 - Irland

Bad Bobs Tolka Rovers - DBS Eanna 15:00

Campeonato Nacional 2. Divisao - Portugal

Nacional Natacao - Salesianos OSJ 16:30

NBB - Brasilien

Club Athletico Paulistano - Sao Jose Unimed Vinac 17:00

NBA - Nordamerika

Toronto Raptors hos Orlando Magic 19:05
Los Angeles Clippers hos Washington Wizards 19:05
Portland Trail Blazers hos New York Knicks 19:35
Brooklyn Nets hos Miami Heat 19:35

Liga Argentina - Argentina

Centro Deportivo Rivadavia de Mendoza - Petrolero Argentino 19:30
Lactear TF - San Isidro 19:30
Racing de Chivilcoy - Gimnasia y Esgrima 19:30
Inga spel har valts.
För att välja ett spel, behöver du bara klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan ändra inställningarna och få mer information i vårt Cookie-Meddelande.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.