Basket

Live höjdpunkter

Höjdpunkter

13:00
04-25
14:00
04-25
15:00
04-25
20:00
04-25
14:30
04-26
15:00
04-26
06:30
04-27
12:00
04-27
14:30
04-27
14:30
04-27

Speltyper

Snabbspel

torsdag - 2019-04-25

Segerspel

Big V - Women - Australien

Southern Peninsula - McKinnon Cougars 02:00

SBL - Men - Australien

Perry Lakes Hawks - Warwick Senators 03:00
Kalamunda Eastern Suns - Willetton Tigers 03:00

NBL - Nya Zeeland

Wellington Saints - Southland Sharks 03:00

Superleague - 1st Division - Ryssland

Vostok 65 Yuzhno-Sakhalinsk - TEMP-SUMZ Revda 04:30
Samara-SGEU - Spartak St Petersburg 11:00

National League - Israel

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa 06:00

Liga Femenina 2 - Group A - Spanien

CB Baloncasto Aros - Campus Promete 07:00
Iraurgi Saski Baloia - CB Almeria 11:00
Baloncesto Leganes - CDB Clarinos de la Laguna 15:15

FIBA Asia Champions Cup - Men - Asien

Al Sharjah - Al Seeb 07:00
Al Arabi - Shabab Ahli Dubai 09:00
Al Ahli (UAE) - Al Shamal 11:00

Taca Nacional - Portugal

CDJR - Maia Basket Clube B 10:00
Paco de Arcos Clinia - GD Estoril Praia 13:30
GD Andre Soares - Vitoria SC B 13:45
Salesianos OSJ - FC Gaia 16:30

Georgien Cup - Georgien

Kutaisi - MIA Academy 10:30

Liga Nationala Group A - Men - Rumänien

CSU Atlassib Sibiu - CS Dinamo Bucuresti 10:30
CSM Oradea - BCMU Pitesti 13:15

Liga Portuguesa - Portugal

Porto - Ovarense 11:00
Imortal Basket - Galitos 11:00
Terceira Basket - Lusitania 12:00

Division A - Damer - Rumänien

CSM Satu Mare - Olimpia CSU Brasov 11:00
CSBT Alexandria - Targu Mures 11:30

KBSL - Turkiet

Cukurova - Botas 11:00

TB2L - Turkiet

Erzurum BSB Genclik - Samsun Basketbol 11:00

LKL League - Litauen

Siauliai - BC Nevezis 11:15
Neptunas - Juventus 12:00

Korisliiga - Finland

Tampereen Pyrinto - Kouvot Kouvola 11:30
Salon Vilpas Vikings - BC Nokia 11:30
Kauhajoen Karhu - Helsinki Seagulls 11:30
Kataja Basket - KTP-Basket 11:30

Premier League - Women - Ryssland

Dynamo Kursk - UMMC Ekaterinburg 12:00

Meistriliiga - Estland

TTU KK - TLU/Kalev 12:00

LBL - Division 1 - Lettland

BK Ventspils - Jurmala 12:00

Kooperativa NBL - Tjeckien

USK Praha - CEZ Nymburk 12:00
SLUNETA Usti nad Labem - Turi Svitavy 12:00

Euroleague, herrar - Europa

Zalgiris (LTU) - Fenerbahce (TUR) 13:00

Holländska basketligan, herrar - Nederländerna

Groningen - Leiden 13:30
Den Helder - Apollo Amsterdam 13:30
Feyenoord Basketball - Basketball Academie Limburg 13:45
Den Bosch - Zwolle 14:00

Liga Femenina - Spanien

Sedis Basquet - Uni Girona 14:00
Valencia - Perfumerias Avenida 15:00

Basketligan - Sverige

Norrköping Dolphins - Boras Basket 14:04

Bundesliga - Tyskland

Medi Bayreuth - ALBA Berlin 14:30

BBL Championship - Storbritannien

Sheffield Sharks - Newcastle Eagles 14:30
London City Royals - Cheshire Phoenix 14:30

Serie A - Venezuela

Atleticos Ucv - Guerreros de Carabobo 16:00

Liga de Basquete Feminino - Brasilien

AD Santo Andre - SESI/Araraquara 17:00

NBA - Nordamerika

Denver Nuggets hos San Antonio Spurs (Game 6) 20:00

fredag - 2019-04-26

Segerspel

Bundesliga - Tyskland

Brose Bamberg - Basketball Lowen Braunschweig 14:30

Euroleague, herrar - Europa

Baskonia Vitoria (ESP) - CSKA Moskva (RUS) 14:30
F.C. Barcelona (ESP) - Anadolu Efes (TUR) 15:00

lördag - 2019-04-27

Segerspel

Liga ACB - Spanien

Estudiantes - CB Gran Canaria 06:30
Real Madrid - Club Baloncesto Breogan Lugo 12:00
Gipuzkoa Basket - Monbus Obradoiro 14:30

Bundesliga - Tyskland

Ratiopharm Ulm - EWE Baskets Oldenburg 12:00
Giessen 46ers - Science City Jena 12:00
s.Oliver Würzburg - SC RASTA Vechta 14:30
Crailsheim Merlins - MHP RIESEN Ludwigsburg 14:30

söndag - 2019-04-28

Segerspel

Bundesliga - Tyskland

Eisbären Bremerhaven - BG Gottingen 09:00
Telekom Baskets Bonn - Fraport Skyliners 09:00

Liga ACB - Spanien

Bàsquet Manresa - UCAM Murcia 11:00
Baskonia Vitoria - Baloncesto Fuenlabrada 13:30

NBA - Nordamerika

Boston Celtics hos Milwaukee Bucks (Match 1) 13:00

fredag - 2019-05-03

Segerspel

FIBA Champions League - Europa

Virtus Pallacanestro Bologna (ITA) - Brose Bamberg (GER) 12:30
Iberostar Tenerife (ESP) - Giants Antwerp (BEL) 15:15
Inga spel har valts.
För att välja ett spel, behöver du bara klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan ändra inställningarna och få mer information i vårt Cookie-Meddelande.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.