Basket

Live höjdpunkter

Höjdpunkter

11:30
01-24
11:30
01-24
12:00
01-24
12:00
01-24
12:00
01-24
12:30
01-24
14:45
01-24
14:45
01-24
12:00
01-26
12:45
01-26

Speltyper

Snabbspel

onsdag - 2018-01-24

Segerspel

Super League - Iran

Mahram Tehran - Petrochimi Bandar Imam 07:30

FIBA Champions League - Europa

Jenisej Krasnojarsk (RUS) - Hapoel Holon (ISR) 07:30
Banvit (TUR) - Rosa Radom (POL) 10:00
BK Ventspils (LAT) - Gaziantep (TUR) 12:00
Aris Thessaloniki (GRE) - Besiktas (TUR) 12:30
EWE Baskets Oldenburg (GER) - AS Monaco (FRA) 14:00
Nanterre (FRA) - Telekom Baskets Bonn (GER) 14:30
Umana Reyer Venezia (ITA) - Olimpija Ljubljana (SLO) 14:30
Iberostar Tenerife (ESP) - PAOK (GRE) 14:30

Dubai International Championship - Världen

Förenade Arabemiraten - Homenetmen 08:00

Federation Cup - Turkiet

Antalya Bsb - Bakirkoy Basket 08:00
Yalova Group Belediye - Turk Telecom 10:30

Euroleague Damer - Europa

Nadezhda Orenburg (RUS) - Perfumerias Avenida (ESP) 09:00
Galatasaray (TUR) - Dynamo Kursk (RUS) 11:30
Fenerbahce (TUR) - Yakin Dogu Universitesi (TUR) 12:00
CCC Polkowice (POL) - Castors Braine 13:00
USK Prag (CZE) - UE Sopron (HUN) 13:00
Lattes Montpellier (FRA) - Wisla Krakow (POL) 14:00
Bourges Basket (FRA) - Villeneuve D'Ascq (FRA) 14:00

Superleague - 1st Division - Women - Ryssland

Rostov-Don - Sparta and K Vidnoe 2 (Women) 09:00
Stavropolchanka-SKFU - Politeh SamGTU 10:00

Superleague - 2nd Division - Ryssland

Ufimets Ufa - Uralmash 09:00
BC Arsenal Tula - BC Tambov 11:00

Division 1 - Qatar

Al Sadd - Al Shamal 09:30

Cup - Women - Litauen

Kibirkstis-Vici - Hoptrans Sirenos Kaunas 10:30

Division A - Damer - Rumänien

Olimpia CSU Brasov - CSBT Alexandria 11:00

Superleague - 1st Division - Ryssland

MBA Moskva - Universitet-Yugra Surgut 11:00

Korisliiga - Finland

BC Nokia - Kouvot Kouvola 11:30
Salon Vilpas Vikings - Espoo United 11:30
Helsinki Seagulls - Tampereen Pyrinto 11:30
Lapuan Korikobrat - UU-Korihait 11:30

FIBA Europe Cup - Europa

Joensuun Kataja (FIN) - BC Nizhny Novgorod (RUS) 11:30
Szolnoki Olaj (HUN) - Mornar Bar (MNE) 12:00
Kormend (HUN) - Demir Insaat Buyukcekmece (TUR) 12:30
Bakken Bears (DEN) - Tsmoki-Minsk (BLR) 12:30
Donar BC (NED) - U-Banca Transilvania Cluj Napoca (ROU) 13:00
Belfius Mons-Hainaut (BEL) - Keravnos (CYP) 14:30

Eurocup - Herrar - Europa

Lietuvos Rytas (LTU) - FIAT Torino (ITA) 12:00
BC Zenit Saint Petersburg (RUS) - FC Bayern München (GER) 12:00
Dolomiti Energia Trento (ITA) - Buducnost VOLI (MNE) 13:00
ALBA Berlin (GER) - Darussafaka (TUR) 14:15
Limoges (FRA) - Lyon-Villeurbanne (FRA) 14:30
Grissin Bon Reggio Emilia (ITA) - Unics Kazan (RUS) 14:45
CB Gran Canaria (ESP) - Galatasaray (TUR) 15:00
Cedevita Zagreb (CRO) - Lokomotiv-Kuban Krasnodar (RUS) 15:00

Polska Liga Koszykówki - Polen

King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dabrowa Gornicza 12:00
GTK Gliwice - AZS Koszalin 12:00

LEB Gold - Spanien

Caceres - Palma Air Europa 14:45
Amics Castello - Bàsquet Manresa 14:45
Club Ourense - Iraurgi Saski Baloia 15:00
Palencia Baloncesto - Araberri 15:00
Club Melilla Baloncesto - F.C. Barcelona II 15:00

torsdag - 2018-01-25

Segerspel

Euroleague, herrar - Europa

Panathinaikos Athens (GRE) - Zalgiris (LTU) 14:15
Unicaja Malaga (ESP) - Baskonia Vitoria Gasteiz (ESP) 14:45
Real Madrid (ESP) - Anadolu Efes (TUR) 14:45

Euroleague Damer - Europa

Famila Wuber Schio (ITA) - UMMC Ekaterinburg (RUS) 14:30

fredag - 2018-01-26

Segerspel

Euroleague, herrar - Europa

CSKA Moskva (RUS) - Brose Bamberg (GER) 12:00
Fenerbahce (TUR) - F.C. Barcelona (ESP) 12:45
Röda Stjärnan Belgrad (SRB) - Olympiakos Piraeus (GRE) 13:00
Valencia Basket (ESP) - Khimki Moscow Region (RUS) 14:30
Olimpia Milano (ITA) - Maccabi Tel Aviv (ISR) 14:45
Inga spel har valts.
För att välja ett spel, behöver du bara klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan själv ändra inställningarna. Mer information finns under Integritetspolicy och cookies.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.