Basket

Live höjdpunkter

Höjdpunkter

19:35
03-18
19:35
03-18
20:05
03-18
20:35
03-18
22:35
03-18
13:30
03-19
15:00
03-19
15:00
03-19
15:30
03-19
16:00
03-19

Speltyper

Snabbspel

måndag - 2019-03-18

Segerspel

NBA - Nordamerika

Denver Nuggets hos Boston Celtics 19:35
New York Knicks hos Toronto Raptors 19:35
Golden State Warriors hos San Antonio Spurs 20:05
Miami Heat hos Oklahoma City Thunder 20:05
New Orleans Pelicans hos Dallas Mavericks 20:35
Chicago Bulls hos Phoenix Suns 22:05
Indiana Pacers hos Portland Trail Blazers 22:35

Liga Argentina - Argentina

Rocamora - CA Estudiantes 20:00

Liga Nacional de Baloncesto Profesional - Mexiko

Capitanes Ciudad de Mexico - Soles de Mexicali 20:00
Fuerza Regia de Monterrey - Lenadores de Durango 20:00

Torneo Federal - Argentina

Pedro Echague - Club Atletico River Plate 20:00

Baloncesto Superior Nacional - Puerto Rico

Leones de Ponce - Vaqueros de Bayamon 20:00

LUB - Uruguay

Hebraica y Macabi - Bigua 20:15
Goes - Olimpia 20:15

Liga Nacional - Argentina

Estudiantes de Concordia - Libertad 20:30
La Union - Penarol 21:00

U22 Liga de Desarrollo - Argentina

Deportivo Atenas (U22) - Ferro Carril Oeste (U22) 20:30
Olimpico La Banda (U22) - Quimsa (U22) 21:00

tisdag - 2019-03-19

Segerspel

WSBL - Taiwan

Chunghwa Telecom - Taiyuan 06:00

Korean Basketball League - Sydkorea

Mobis Phoebus - Samsung Thunders 06:30
Orions - KT Sonicboom 06:30
KGC - SK Knights 06:30
ET Land Elephants - KCC Egis 06:30
Dongbu Promy - LG Sakers 06:30

Georgien Cup - Georgien

BC Cactus - Kutaisi 08:00
Batumi-Rsu - BC Delta Marneuli 10:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Italien

ASD Polisportiva Alfa (U20) - Asd Orsa Basket Barcellona (U20) 11:30
ASD Basket Giovane Pesaro Rossa (U20) - Junior BK Porto Recanati A Dil. (U20) 13:30
USSA Nova Milanese (U20) - A. Dil. Basket Biassono (U20) 16:00
ASD PGA (U20) - AD Victoria Pallacanestro Torino (U20) 16:15

A2 - herrar - Grekland

Ethnikos Piraeus - GS Amarousiou 12:00

Cup - Herrar - Rumänien

SCM Universitatea Craiova - CSU Atlassib Sibiu 12:00

Korisliiga - Finland

KTP-Basket - Lapuan Korikobrat 12:30

ZBL - Women - Tjeckien

KP Brno - BLK Slavia Praha 12:30

Korisliiga - Women - Finland

Kouvottaret - Forssan Alku 12:30
Espoo Basket Team - Catz Lappeenranta 12:30
Hyvinkaan Ponteva - Helmi Basket HBA 12:30

Euroleague, herrar - Europa

Anadolu Efes (TUR) - CSKA Moskva (RUS) 13:00
Fenerbahce (TUR) - Buducnost VOLI (MNE) 13:45
Olympiakos Piraeus (GRE) - FC Bayern München (GER) 15:00
F.C. Barcelona (ESP) - CB Gran Canaria (ESP) 16:00

Polska Liga Koszykówki - Polen

Anwil Wloclawek - Legia Warsaw 13:00

National League - Israel

Elitzur Yavne - Maccabi Kiryat Motzkin 13:00
Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba 13:00
Hapoel Ramat Gan - Elitzur Ironi Netanya 13:00
Elitzur Ashkelon - Hapoel Haifa 13:30
Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Galil Elion Safed 13:30
Maccabi Ironi Raanana - Hapoel Afula 13:30

Balkan League - Europa

Blokotehna Gevgelija (MKD) - BC Beroe (BUL) 13:30

Eurocup - Herrar - Europa

Valencia Basket (ESP) - Unics Kazan (RUS) 13:30
ALBA Berlin (GER) - MoraBanc Andorra (ESP) 15:00

Premier League - Women - Island

Haukar - Stjarnan 15:15

Bundesliga - Tyskland

Mitteldeutscher BC - Giessen 46ers 15:30

BBL Championship - Storbritannien

London Lions - London City Royals 15:30

NBB - Brasilien

Sao Jose Unimed Vinac - Corinthians 16:00

U22 Liga de Desarrollo - Argentina

San Lorenzo (U22) - Boca Juniors (U22) 19:00

onsdag - 2019-03-20

Segerspel

VTB League - Europa

BC Nizhny Novgorod (RUS) - VEF Riga (LAT) 12:00

Polska Liga Koszykówki - Polen

Trefl Sopot - Stelmet Zielona Gora 13:00
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 13:00
Rosa Radom - AZS Koszalin 14:00
Polski Cukier Torun - MKS Dabrowa Gornicza 14:30
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 15:15

Euroleague, herrar - Europa

Darussafaka (TUR) - Khimki Moscow Region (RUS) 13:15
Panathinaikos Athens (GRE) - Baskonia Vitoria (ESP) 15:00
Maccabi Tel Aviv (ISR) - Zalgiris (LTU) 15:05
Real Madrid (ESP) - Olimpia Milano (ITA) 16:00

torsdag - 2019-03-21

Segerspel

Euroleague, herrar - Europa

CSKA Moskva (RUS) - Fenerbahce (TUR) 13:00

Polska Liga Koszykówki - Polen

KS Spojnia Stargard Szczecinski - KKK Krosno 13:00
Stal Ostrow Wielkopolski - MKS Start SA Lublin 14:00
Inga spel har valts.
För att välja ett spel, behöver du bara klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan ändra inställningarna och få mer information i vårt Cookie-Meddelande.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.