Ishockey

Live höjdpunkter

Speltyper

Snabbspel

onsdag - 2017-09-20

Resultat (1 X 2)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ryssland

Toros Neftekamsk - HC Bars Kazan 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Molot-Prikamye Perm - CSK VVS Samara 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Ryazan - Izhstal Izhevsk 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Buran Voronezh - Neftyanik Almetyevsk 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Kontinental Hockey League - Ryssland

Tractor Chelyabinsk - HC Sochi 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Riga 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Slovan Bratislava - AK Bars Kazan 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Junior Hockey League (MHL) - Ryssland

Sputnik Almetyevsk - Mamonty Yugry 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga B (VHL-B) - Ryssland

Kristall Saratov - HC Rostov 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

SM-Liiga - Finland

Ilves - HIFK 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

1.Liga - Tjeckien

HC Benatky nad Jizerou - HC Motor Ceske Budejovice 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
VHK Vsetin - HC Zubr Prerov 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
SK Horacka Slavia Trebic - HC Kladno 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Frydek Mistek - HC Stadion Litomerice 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
SK Kadan - HC Slavia Prag 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HK Jestrabi Prostejov - HC AZ Havirov 2010 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

PHL - Polen

TH Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Hockeyallsvenskan - Sverige

Tingsryds AIF - Almtuna IS 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
IK Oskarshamn - MODO Hockey 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Leksands IF - Södertälje SK 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Vasterviks IK - IF Troja/Ljungby 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Alps Hockey League - Österrike

HDD Olimpija Ljubljana - Fassa 13:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
EHC Bregenzerwald - EC Kitzbuhel 13:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Neumarkt Riwega - Asiago Hockey AS 14:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
SG Cortina - HC Groden 14:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

torsdag - 2017-09-21

Resultat (1 X 2)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ryssland

Torpedo Ust-Kamenogorsk - Ermak Angarsk 08:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Saryarka Karaganda - Sokol Krasnoyarsk 09:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Gornyak Uchaly - Zvezda Chekhov 09:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Yuzhny Ural Orsk - Khimik Voskresensk 09:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Kontinental Hockey League - Ryssland

Sibir Novosibirsk - Dinamo Moskva 08:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Avangard Omsk - SKA St Petersburg 09:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Barys Astana - Dinamo Minsk 09:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Yugra - Lokomotiv Yaroslavl 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Jokerit - CSKA Moskva 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Severstal Cherepovec - Red Star Kunlun 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Spartak Moskva - Admiral 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Extraliga - Tjeckien

HC Ocelari Trinec - HC Bili Tygri Liberec 11:10
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

SM-Liiga - Finland

Tappara - JyP 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Extraliga - Slovakien

HC 05 Banska Bystrica - Team Slovakia U20 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

GET Ligaen - Norge

Stavanger - Stjernen 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Vålerenga - Manglerud Star 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Kongsvinger - Lillehammer 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Lorenskog - Sparta Sarpsborg 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Storhamar - Frisk/Asker 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

SHL - Sverige

Brynäs IF - HV 71 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Djurgårdens IF - Malmö Redhawks 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Mora IK - Rögle BK 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Skellefteå AIK - Färjestads BK 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Örebro HK - Luleå HF 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Frölunda HC - Karlskrona HK 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Linköpings HC - Växjö Lakers HC 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Erste Bank - EHL - Österrike

EC VSV - EC Red Bull Salzburg 13:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
EV Vienna Capitals - EHC LIWEST Black Wings Linz 13:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

DEL - Tyskland

Krefeld Pinguine - Fischtown Pinguins 13:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Swiss League - Schweiz

Chaux de Fonds - Ajoie 14:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

fredag - 2017-09-22

Resultat (1 X 2)

Kontinental Hockey League - Ryssland

Tractor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Avtomobilist Ekaterinburg - HC Sochi 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Metallurg Magnitogorsk - Salavat Ufa 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Lada Togliatti - AK Bars Kazan 11:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

SM-Liiga - Finland

HIFK - Jukurit 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Du har inte valt något spel.
Välj spel genom att klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan själv ändra inställningarna. Mer information finns under Integritetspolicy och cookies.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.