Ishockey

Live höjdpunkter

Höjdpunkter

03:00
10-20
09:15
10-20
11:00
10-20
12:00
10-20
13:15
10-20
10:00
10-21
10:00
10-21
05:30
10-22
10:00
10-22
12:30
10-22

Speltyper

Snabbspel

fredag - 2018-10-19

Resultat (1 X 2)

Junior Hockey League (MHL) - Ryssland

Taifun Ussuriysk - MHK Dynamo St. Petersburg 23:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Amurskie Tigry - SKA-1946 St.Petersburg 23:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

lördag - 2018-10-20

Resultat (1 X 2)

Asian Hockey League - Asien

Daemyung Killer Whales - Anyang Halla 02:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Oji Eagles - HC Sakhalin 03:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Tohoku Free Blades - High1 04:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Kontinental Hockey League - Ryssland

Red Star Kunlun - Neftekhimik Nizhnekamsk 03:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 06:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Tractor Chelyabinsk - Avangard Omsk 07:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Spartak Moskva - Slovan Bratislava 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Vityaz Podolsk - Dinamo Riga 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Junior Hockey League (MHL) - Ryssland

KRS Heilongjiang - Russkie Vitiazi 05:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Krasnaya Armiya - JHC Spartak Moskva 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Irbis Kazan - Omskie Yastreby 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
MHK Dynamo Moskva - MHC Krylya Sovetov 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
SKA Varyagi - Almaz Cherepovets 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Riga - Loko Yaroslavl 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Ladya Togliatti - Belye Medvedi 09:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ryssland

HC Gornyak Uchaly - Yuzhny Ural Orsk 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Sarov - KRS-ORG Heilongjiang 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Tambov - Tseng Tou 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Extraliga - Vitryssland

Vitryssland (U20) - Dinamo-Molodechno 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Gomel - Metallurg Zhlobin 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Lida - HC Neman Grodno 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Brest - HK Lokomotiv Orsha 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HK Mogilev - HC Bobruisk 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HK Baranovichy - Khimik-SKA Novopolotsk 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Shakhtyor Soligorsk - Yunost Minsk 11:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Extraliga - Tjeckien

HC Verva Litvinov - HC Sparta Prag 09:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Liiga - Finland

TPS - JyP 09:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Tappara - Vaasan Sport 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Jukurit - KalPa 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Kookoo - Ässät 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Lukko - HIFK 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Kärpät - SaiPa 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

SHL - Sverige

Frölunda HC - HV 71 09:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Luleå HF - Malmö Redhawks 09:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Rögle BK - Timra IK 09:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Brynäs IF - Örebro HK 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Färjestads BK - Djurgårdens IF 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Mora IK - Växjö Lakers HC 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

GET Ligaen - Norge

Manglerud Star - Vålerenga 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Stavanger - Lillehammer 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Mestis - Finland

KooVee - Hermes 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Peliitat - Kettera 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Keupa HT - SaPKo 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Iisalmen Peli-Karhut - LeKi 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Erste Bank - EHL - Österrike

Sapa Fehervar AV19 - HC Bozen Sudtirol 11:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Dornbirner Eishockey Club - HC Znojmo 13:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

1.Liga - Tjeckien

HC RT Torax Poruba - SK Kadan 11:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Frydek Mistek - HC Kladno 11:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Stadion Litomerice - HC AZ Havirov 2010 11:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Dukla Jihlava - HC Zubr Prerov 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
SK Horacka Slavia Trebic - HC Slovan Usti nad Labem 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
VHK Vsetin - HK Jestrabi Prostejov 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Alps Hockey League - Österrike

HDD Olimpija Ljubljana - Asiago Hockey AS 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
EC Red Bull Salzburg II - EHC Bregenzerwald 13:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
VEU Feldkirch - HC Gherdeina 13:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
EC Kitzbuhel - Fassa 13:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
EK Zeller Eisbaren - EHC Lustenau 13:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Inga spel har valts.
För att välja ett spel, behöver du bara klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan ändra inställningarna och få mer information i vårt Cookie-Meddelande.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.