Ishockey

Live höjdpunkter

Höjdpunkter

19:05
03-21
19:05
03-21
07:00
03-22
10:00
03-22
14:15
03-22
14:15
03-22
14:30
03-22
14:30
03-22
09:45
03-23
09:45
03-23

Speltyper

Snabbspel

torsdag - 2019-03-21

Resultat (1 X 2)

Ontario Hockey League - Playoff - Kanada

North Bay Battalion hos Niagara IceDogs (Match 1) 19:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Sarnia Sting hos Saginaw Spirit (Match 1) 19:05
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Owen Sound Attack hos Sault Ste. Marie Greyhounds (Match 1) 19:07
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

NHL - Nordamerika

Boston Bruins hos New Jersey Devils 19:05
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Tampa Bay Lightning hos Carolina Hurricanes 19:05
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Arizona Coyotes hos Florida Panthers 19:05
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
New York Islanders hos Montreal Canadiens 19:35
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Detroit Red Wings hos St. Louis Blues 20:05
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Pittsburgh Penguins hos Nashville Predators 20:05
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Colorado Avalanche hos Dallas Stars 20:35
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Philadelphia Flyers hos Chicago Blackhawks 20:35
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Ottawa Senators hos Calgary Flames 21:05
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Columbus Blue Jackets hos Edmonton Oilers 21:05
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Winnipeg Jets hos Vegas Golden Knights 22:05
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
San Jose Sharks hos Los Angeles Kings 22:35
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

fredag - 2019-03-22

Resultat (1 X 2)

Kontinental Hockey League - Slutspel - Ryssland

Barys Astana - Avangard Omsk 07:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Avtomobilist Ekaterinburg - Salavat Ufa 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) Playoff - Ryssland

Zauralye Kurgan - Toros Neftekamsk 09:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Extraliga - Playoff - Tjeckien

HC Olomouc - HC Skoda Plzen 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Kometa Brno - Mountfield HK 14:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Erste Liga Playoffs - Ungern

HSC Csíkszereda - UTE 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

1. Liga - Playoffs - Tjeckien

HC Dukla Jihlava - Rytiri Kladno 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Slovnaft Vsetin - HC Motor Ceske Budejovice 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Extraliga - Promotion/Relegation - Tjeckien

KLH Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvinov 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Liiga Playoffs - Finland

Kärpät - Ilves 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Tappara - Lukko 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Mestis Playoff - Finland

SaPKo - TUTO Hockey 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Extraliga Playoff - Vitryssland

HC Neman Grodno - Shakhtyor Soligorsk 13:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Norgesmesterskapet - Norge

Storhamar - Stavanger 14:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

SHL - Playoff - Sverige

Färjestads BK - HV 71 14:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Luleå HF - Växjö Lakers HC 14:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Hockeyallsvenskan - Promotion Playoff - Sverige

AIK - Leksands IF 14:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Erste Bank - EHL - Playoff - Österrike

EC Graz 99ers - EHC LIWEST Black Wings Linz 14:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Sapa Fehervar AV19 - EC Red Bull Salzburg 14:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
EV Vienna Capitals - HC Znojmo 14:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
EC KAC - HC Bozen Sudtirol 14:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Alps Hockey League - Playoffs - Österrike

HDD Olimpija Ljubljana - Ritten 14:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
EC Red Bull Salzburg Junior - EHC Lustenau 14:15
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Pustertal - SG Cortina 15:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Asiago Hockey AS - HDD Jesenice 15:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Slutspel - Danmark

Frederikshavn Whitehawks - Esbjerg Energy 14:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

DEL Playoff - Tyskland

Dusseldorfer EG - Augsburger Panther 14:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
ERC Ingolstadt - Kölner Haie 14:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Thomas Sabo Ice Tigers - Adler Mannheim 14:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Eisbären Berlin - EHC Red Bull München 14:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

DEL 2 - Playoff - Tyskland

ESV Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 14:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Löwen Frankfurt - Eispiraten Crimmitschau 14:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Ravensburg Towerstars - EC Bad Nauheim 15:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Bietigheim Steelers - Dresdner Eislöwen 15:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

DEL 2 - Playdown - Tyskland

Tolzer Lowen - EHC Freiburg 14:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Bayreuth Tigers - Deggendorfer SC 15:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Swiss League Playoff - Schweiz

Langenthal - Olten 14:45
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Ligue Magnus - Playoffs - Frankrike

Rouen - Gap 15:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Ligue Magnus - Relegation Round - Frankrike

Mulhouse - Anglet 15:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Olympique Lyon - Strasbourg 15:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

lördag - 2019-03-23

Resultat (1 X 2)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) Playoff - Ryssland

Saryarka Karaganda - Neftyanik Almetyevsk 07:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Zvezda Chekhov - Rubin Tyumen 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

SHL - Playoff - Sverige

Djurgårdens IF - Skellefteå AIK 09:45
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Frolunda HC - Malmö 09:45
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Inga spel har valts.
För att välja ett spel, behöver du bara klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan ändra inställningarna och få mer information i vårt Cookie-Meddelande.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.