Ishockey

Live höjdpunkter

Speltyper

Snabbspel

torsdag - 2017-07-27

Resultat (1 X 2)

Vänskapsmatcher, klubblag - Världen

HC Slavia Praha (U21) - BK Mlada Boleslav (U21) 03:45
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Yunost Minsk Junior - MHK Spartak Moscow (U21) 05:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Dynamo Saint-Petersburg - Beibarys Atyrau 05:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Pirati Chomutov (U21) - HC Sparta Praha (U21) 06:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Torpedo Ust-Kamenogorsk - Lida 07:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Lida - Kazcink-Torpedo 07:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Khimik Voskresensk - Zvezda Chekhov 07:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Spartak Moskva - Torpedo Nizhniy Novgorod 08:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Yugra - Lokomotiv Yaroslavl 09:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Neman Grodno - Shakhtyor Soligorsk 09:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

torsdag - 2017-08-10

Resultat (1 X 2)

Vänskapsmatcher, klubblag - Världen

EC Red Bull Salzburg - HC Sparta Prag (Neutral spelort) 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

fredag - 2017-08-11

Resultat (1 X 2)

Vänskapsmatcher, klubblag - Världen

EHC Red Bull München - SC Bern (Neutral spelort) 10:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

fredag - 2017-08-18

Resultat (1 X 2)

Vänskapsmatcher, klubblag - Världen

Stavanger - EV Vienna Capitals (Neutral spelort) 07:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

fredag - 2017-09-08

Resultat (1 X 2)

Erste Bank - EHL - Österrike

EC Red Bull Salzburg - Dornbirner Eishockey Club 10:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HK TWK Innsbruck - HC Bozen Sudtirol 10:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
EC VSV - KHL Medvescak Zagreb 10:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Sapa Fehervar AV19 - EV Vienna Capitals 10:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Znojmo - EHC LIWEST Black Wings Linz 10:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
EC KAC - EC Graz 99ers 10:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

lördag - 2017-09-09

Resultat (1 X 2)

GET Ligaen - Norge

Stavanger - Frisk/Asker 07:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Kongsvinger - Lorenskog 07:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Stjernen - Sparta Sarpsborg 07:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

söndag - 2017-09-10

Resultat (1 X 2)

GET Ligaen - Norge

Lillehammer - Manglerud Star 08:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Vålerenga - Storhamar 09:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Spelkupong
Du har inte valt något spel.
Välj spel genom att klicka på respektive resultat.

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan själv ändra inställningarna. Mer information finns under Integritetspolicy och cookies.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.