Ishockey

Live nu

Speltyper

Snabbspel

Resultat (1 X 2)

lördag - 2018-10-20

Red Star Kunlun - Neftekhimik Nizhnekamsk 03:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 06:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Tractor Chelyabinsk - Avangard Omsk 07:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Spartak Moskva - Slovan Bratislava 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Vityaz Podolsk - Dinamo Riga 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

söndag - 2018-10-21

SKA St Petersburg - CSKA Moskva 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Severstal Cherepovec - Metallurg Magnitogorsk 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Ekaterinburg 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

måndag - 2018-10-22

Admiral - Neftekhimik Nizhnekamsk 05:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Amur Khabarovsk - Torpedo NN 05:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Sibir Novosibirsk - AK Bars Kazan 08:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Barys Astana - Dinamo Minsk 09:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Salavat Ufa - Avangard Omsk 10:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Jokerit - Dinamo Riga 11:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
HC Sochi - Slovan Bratislava 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Spartak Moskva - Dinamo Moskva 12:30
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

tisdag - 2018-10-23

Severstal Cherepovec - Tractor Chelyabinsk 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)
Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 12:00
3-vägs (1X2) (Resultat efter ordinarie tid)

Kontinental Hockey League - Ryssland Tabell

Plac.   Lag M V ÖV F ÖF G/I P
1 CSKA Moscow 20 16 2/3 4 0/0 54:27 32
2 SKA 18 14 2/0 4 1/1 60:25 30
3 Jokerit 18 13 1/0 5 3/0 67:42 29
4 Lok Yaroslavl 19 13 1/1 6 1/0 54:35 27
5 Sochi 20 8 3/0 12 1/4 47:53 21
6 Vityaz Podolsk 19 9 1/1 10 0/1 48:55 19
7 Spartak Moscow 19 8 1/0 11 2/0 45:46 18
8 Slovan Bratislava 20 8 3/0 12 1/1 44:65 18
9 Dinamo Riga 19 8 1/1 11 1/0 40:51 17
10 HC Dynamo 20 6 0/1 14 3/0 44:57 15
11 Sev. Cherepovets 20 6 2/0 14 2/0 29:55 14
12 Dinamo Minsk 18 4 0/0 14 3/0 36:51 11
Inga spel har valts.
För att välja ett spel, behöver du bara klicka på respektive resultat.
  •  

3D Blackjack

Live-kalender

Spela live nu, dygnet runt, 7 dagar i veckan!

Spela live nu!

Vi använder cookies och tredjepartscookies för att kunna förbättra våra tjänster, analysera och anpassa innehåll efter dina önskemål och för att kunna visa reklam. Om du fortsätter att använda sidan tolkar vi det som att du accepterar cookies. Du kan ändra inställningarna och få mer information i vårt Cookie-Meddelande.

ElectraWorks Limited, som tillhandahåller den här webbplatsen, är licensierat av regeringen i Gibraltar och övervakas av Gibraltar Gambling Commissioner enligt spellagen Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited har en licens för fasta odds (RGL nr 051) och en kasinolicens (RGL nr 50) avseende driften av fjärrspel.

Därutöver är ElectraWorks Limited licensierat av Gambling Commission i Storbritannien enligt spellagen Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. ElectraWorks Limited har tilldelats licens No. 000-039011-R-319371-004 avseende driften av fjärrspel i Storbritannien.