Izidi

Dogodki

24. januar 2018

  Copa Argentina, ArgentinaIzid
0:00Club Villa Mitre - CA Sansinena SyD0:0 (0:0)
0:00Alvarado - Club Rivadavia2:0 (1:0)
0:00Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Douglas Haig1:1 (1:0)
0:00Crucero del Norte - Club Sportivo Patria3:0 (3:0)
0:00CA Union de Sunchales - Sportivo AC Las Parejas1:0 (0:0)
0:00Club Villa Mitre - CA Sansinena SyD0:0 (0:0)
0:00Alvarado - Club Rivadavia2:0 (1:0)
0:00Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Douglas Haig1:1 (1:0)
0:00Crucero del Norte - Club Sportivo Patria3:0 (3:0)
0:00CA Union de Sunchales - Sportivo AC Las Parejas1:0 (0:0)
  Klubske prijateljske tekme, SvetIzid
0:00America de Cali - Deportivo Cali2:0 (1:0)
0:00America de Cali - Deportivo Cali2:0 (1:0)

23. januar 2018

  1. divizija, Saudova ArabijaIzid
12:30Al-Kawkab - Al Wahda Mecca0:1
13:05Al-Watani - Al-Shoalah1:1
  1. divizija A, BelgijaIzid
19:30Mouscron-Peruwelz - KV Kortrijk0:3 (0:0)
19:30VV St. Truiden - KV Mechelen2:0 (1:0)
19:30Zulte-Waregem - Standard Liege2:1 (1:0)
19:30Mouscron-Peruwelz - KV Kortrijk0:3 (0:0)
19:30VV St. Truiden - KV Mechelen2:0 (1:0)
19:30Zulte-Waregem - Standard Liege2:1 (1:0)
  2. Bundesliga, NemčijaIzid
17:30VfL Bochum - MSV Duisburg0:2 (0:2)
17:30VfL Bochum - MSV Duisburg0:2 (0:2)
19:30FC Ingolstadt 04 - SV Sandhausen0:0 (0:0)
19:301. FC Nürnberg - SSV Jahn Regensburg2:2 (1:2)
19:30Holstein Kiel - 1. FC Union Berlin2:2 (2:1)
19:30FC Ingolstadt 04 - SV Sandhausen0:0 (0:0)
19:301. FC Nürnberg - SSV Jahn Regensburg2:2 (1:2)
19:30Holstein Kiel - 1. FC Union Berlin2:2 (2:1)
  AFC prvenstvo (U23), AzijaIzid
8:00Katar (U23) - Vietnam (U23)2:2 (1:0)
8:00Katar (U23) - Vietnam (U23)2:2 (1:0)
11:30Uzbekistan (U23) - Južna Koreja (U23)1:1 (1:0)
11:30Uzbekistan (U23) - Južna Koreja (U23)1:1 (1:0)
  AFF prvenstvo - ženske, AzijaIzid
8:00Tajska - Vietnam2:0
  Afriško prvenstvo narodov, AfrikaIzid
19:00Ruanda - Libija0:1 (0:0)
19:00Ekvatorijalna Gvineja - Nigerija1:3 (1:0)
19:00Ruanda - Libija0:1 (0:0)
19:00Ekvatorijalna Gvineja - Nigerija1:3 (1:0)
  Campeonato carioca, BrazilijaIzid
18:30Madureira - Boavista RJ0:1 (0:0)
  Campeonato Carioca, BrazilijaIzid
18:30Madureira - Boavista RJ0:1 (0:0)
  Campeonato Maranhense, BrazilijaIzid
23:15Sampaio Correa - Bacabal EC3:0 (1:0)
23:15Sampaio Correa - Bacabal EC3:0 (1:0)
  Campeonato Paraense, BrazilijaIzid
23:30Clube do Remo Belem - Aguia De Maraba2:0 (1:0)
23:30Clube do Remo Belem - Aguia De Maraba2:0 (1:0)
  Campeonato Paulista A2, BrazilijaIzid
18:00Agua Santa - Batatais2:1 (1:1)
18:00Agua Santa - Batatais2:1 (1:1)
22:00Sao Bernardo FC - Guarani SP2:1 (0:0)
22:00Sao Bernardo FC - Guarani SP2:1 (0:0)
  Campeonato Paulista A3, BrazilijaIzid
18:00Sao Bernardo - Atibaia1:2 (1:1)
18:00Sao Bernardo - Atibaia1:2 (1:1)
  Central League, AnglijaIzid
11:00Bristol Rovers (B) - Swindon Town (B)5:0 (3:0)
11:00Bristol Rovers (B) - Swindon Town (B)5:0 (3:0)
13:00Doncaster Rovers FC (B) - Port Vale (B)1:2 (1:0)
13:00Mansfield Town (B) - York City FC (B)3:1 (1:0)
13:00Doncaster Rovers FC (B) - Port Vale (B)1:2 (1:0)
13:00Mansfield Town (B) - York City FC (B)3:1 (1:0)
14:00Walsall FC (B) - Morecambe (B)5:0 (2:0)
14:00Walsall FC (B) - Morecambe (B)5:0 (2:0)
  Central League Cup, AnglijaIzid
13:00AFC Wimbledon (B) - Bristol City (B)Prestavljeno
13:00AFC Wimbledon (B) - Bristol City (B)Prestavljeno
  Championship 1, Severna IrskaIzid
20:00Institute - PSNI1:0 (0:0)
20:00Dergview - LoughgallPrestavljeno
20:00Institute - PSNI1:0 (0:0)
  Copa del Rey, ŠpanijaIzid
20:30FC Sevilla - Atletico Madrid3:1 (1:1)
20:30FC Sevilla - Atletico Madrid3:1 (1:1)
  Copa Libertadores, Južna AmerikaIzid
1:15Oriente Petrolero (BOL) - Universitario (PER)2:0 (1:0)
1:15Oriente Petrolero (BOL) - Universitario (PER)2:0 (1:0)
  County Antrim Shield, Severna IrskaIzid
19:45Ballymena United - Crusaders FC2:4 (0:3)
19:45Ballymena United - Crusaders FC2:4 (0:3)
  Coupe de France, FrancijaIzid
17:30Bourg-Peronnas - Toulouse FC2:0 (0:0)
17:30Canet Roussillon - SM Caen1:1 (1:1)
17:30FC Nantes - AJ Auxerre3:4 (1:3)
17:30Chateauroux - FC Chambly1:1 (0:0)
17:30Saint Brieuc - RC Lens0:1 (0:1)
17:30Colomiers - FC Sochaux Montbeliard1:2 (0:1)
17:30Granville - Concarneau1:1 (1:1)
17:30Chateauroux - FC Chambly1:1 (0:0)
17:30Canet Roussillon - SM Caen1:1 (1:1)
17:30Saint Brieuc - RC Lens0:1 (0:1)
17:30Granville - Concarneau1:1 (1:1)
17:30FC Nantes - AJ Auxerre3:4 (1:3)
17:30Bourg-Peronnas - Toulouse FC2:0 (0:0)
17:30Colomiers - FC Sochaux Montbeliard1:2 (0:1)
20:00SAS Epinal - Olympique de Marseille0:2 (0:0)
20:00SAS Epinal - Olympique de Marseille0:2 (0:0)
  EFL Cup, AnglijaIzid
19:45Bristol City - Manchester City2:3 (0:1)
19:45Bristol City - Manchester City2:3 (0:1)
  EFL Trophy, AnglijaIzid
19:00Shrewsbury Town - Oldham Athletic2:1 (1:0)
19:00Shrewsbury Town - Oldham Athletic2:1 (1:0)
19:30Chelsea (U23) - Oxford United3:0 (2:0)
19:30Chelsea (U23) - Oxford United3:0 (2:0)
19:45Lincoln City - Peterborough United4:2 (1:1)
19:45Yeovil Town - Fleetwood TownPrestavljeno
19:45Lincoln City - Peterborough United4:2 (1:1)
  Goa Pro League, IndijaIzid
10:30Vasco SC - Dempo SC0:2 (0:0)
10:30Vasco SC - Dempo SC0:2 (0:0)
  I-League (U18), IndijaIzid
8:30Mohun Bagan (U18) - United SC Kolkata (U18)3:0 (0:0)
8:30SAI Guwahati (U18) - Rangdajied United (U18)3:2 (0:2)
8:30Mohun Bagan (U18) - United SC Kolkata (U18)3:0 (0:0)
8:30SAI Guwahati (U18) - Rangdajied United (U18)3:2 (0:2)
  Južnoameriško prvenstvo (U20) - ženske, Južna AmerikaIzid
0:15Bolivija (U20) - Brazilija (U20)0:5
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za spreminjanje nastavitev in dodatne informacije si oglejte našo smernico za piškotke.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.