Izidi

Dogodki

29. april 2017

  Campeonato Paulista, BrazilijaIzid
2:00Santo Andre - Ituano1:1 (0:1)
2:00Santo Andre - Ituano1:1 (0:1)
  Campeonato Paulista Serie B, BrazilijaIzid
0:00Osasco/SP - Clube Atletico Diadema4:1 (2:0)
0:00Sao Bernardo - Barcelona Esportivo Capela2:1 (1:1)
0:00Osasco/SP - Clube Atletico Diadema4:1 (2:0)
0:00Sao Bernardo - Barcelona Esportivo Capela2:1 (1:1)
  Campeonato Piauiense, BrazilijaIzid
0:00Altos PI - River-PI1:2 (0:0)
0:00Altos PI - River-PI1:2 (0:0)
  Clausura, ČileIzid
1:00Universidad de Concepcion - Deportes Temuco1:0 (0:0)
1:00Universidad de Concepcion - Deportes Temuco1:0 (0:0)
  Fotbalova narodni liga, ČeškaIzid
10:15FK Fotbal Trinec - MFK Frydek MistekPrestavljeno
  MLS, Severna AmerikaIzid
1:30Toronto FC - Houston Dynamo2:0 (2:0)
1:30Toronto FC - Houston Dynamo2:0 (2:0)
  Primera Division, ArgentinaIzid
0:00Quilmes - Talleres Cordoba1:0 (0:0)
0:00Quilmes - Talleres Cordoba1:0 (0:0)
  Prvenstvo CONCACAF U17, AmerikaIzid
0:30Kanada (U17) - Surinam (U17)2:0 (1:0)
  Prvenstvo CONCAF U17, AmerikaIzid
0:30Kanada (U17) - Surinam (U17)2:0 (1:0)
  Segunda Division, ČileIzid
1:00Barnechea - Lota Schwager5:0 (4:0)
1:00Barnechea - Lota Schwager5:0 (4:0)
  Segunda Division, UrugvajIzid
1:00Atenas - Progreso1:1
  Torneo Apertura, ParagvajIzid
1:10Dep. Capiata - Sol de America0:1 (0:1)
1:10Dep. Capiata - Sol de America0:1 (0:1)

28. april 2017

  1. divizija, IrskaIzid
20:45Shelbourne - Cobh Ramblers0:1 (0:0)
20:45Waterford United - UCD1:1 (0:1)
20:45Waterford United - UCD1:1 (0:1)
20:45Shelbourne - Cobh Ramblers0:1 (0:0)
21:00Wexford Youths - Cabinteely FC1:1
  1. divizija, Saudova ArabijaIzid
14:30Al-Adalh - Al Orubah2:0
14:30Al-Nahdha - Najran0:1
14:45Dhamk - Al-Qaisoma3:0
14:55Al-Hazm - Al-Jeel0:0
  1. divizija B, BelgijaIzid
20:30Cercle Brugge KSV - FC Tubize1:1 (0:0)
20:30Oud Heverlee Leuven - Lommel United1:0 (0:0)
20:30Cercle Brugge KSV - FC Tubize1:1 (0:0)
20:30Oud Heverlee Leuven - Lommel United1:0 (0:0)
  1. liga, ČeškaIzid
18:00FC Vysočina Jihlava - FC Zbrojovka Brno3:0 (0:0)
18:00FC Vysočina Jihlava - FC Zbrojovka Brno3:0 (0:0)
20:151. FK Pribram - AC Sparta Praga1:2 (1:1)
20:151. FK Pribram - AC Sparta Praga1:2 (1:1)
  1. liga TFF, TurčijaIzid
17:00Samsunspor - Umraniyespor2:2 (0:1)
17:00Mersin Idman Yurdu - Eskisehirspor0:4 (0:1)
17:00Mersin Idman Yurdu - Eskisehirspor0:4 (0:1)
17:00Samsunspor - Umraniyespor2:2 (0:1)
17:30Sivasspor - Giresunspor2:0 (1:0)
17:30Sivasspor - Giresunspor2:0 (1:0)
  1. SNL, SlovenijaIzid
20:00NK Domžale - NK Rudar3:0 (0:0)
20:00NK Domžale - NK Rudar3:0 (0:0)
  2. Bundesliga, NemčijaIzid
18:301. FC Union Berlin - SV Sandhausen2:1 (1:0)
18:30FC St. Pauli - 1. FC Heidenheim3:0 (0:0)
18:30VfL Bochum - Dynamo Dresden4:2 (0:2)
18:301. FC Union Berlin - SV Sandhausen2:1 (1:0)
18:30FC St. Pauli - 1. FC Heidenheim3:0 (0:0)
18:30VfL Bochum - Dynamo Dresden4:2 (0:2)
  2. divizija OG, ŠvedskaIzid
18:30Torns IF - Kvarnby IK2:0
  2. divizija SS, ŠvedskaIzid
19:30IFK Haninge - Värmdö IF2:2
  2. HNL, HrvaškaIzid
16:00NK Sesvete - HNK Gorica1:0 (1:0)
16:00NK Sesvete - HNK Gorica1:0 (1:0)
  3. HNL, HrvaškaIzid
17:00NK Varazdin SN - NK Osijek II3:0
  3. liga, NemčijaIzid
19:00SC Fortuna Köln - SC Paderborn 070:1 (0:0)
19:00SC Fortuna Köln - SC Paderborn 070:1 (0:0)
  Allsvenskan Norra U19, ŠvedskaIzid
19:30Vasalunds IF (U19) - IFK Lidingo FK (U19)2:1
  Apertura, EkvadorIzid
23:00Fuerza Amarilla SC - Barcelona SC0:3 (0:1)
  Botola, MarokoIzid
18:30DHJ Difaa Hassani Jdidi - FAR Rabat2:1 (2:0)
18:30DHJ Difaa Hassani Jdidi - FAR Rabat2:1 (2:0)
20:30OCS Olympique de Safi - KACM Kawbab de Marrakech2:1 (1:0)
20:30OCS Olympique de Safi - KACM Kawbab de Marrakech2:1 (1:0)
  Brisbane Capital League 1, AvstralijaIzid
12:30North Star - North Pine1:1 (0:0)
12:30North Star - North Pine1:1 (0:0)
  Brisbane Capital League 2, AvstralijaIzid
12:30Centenary Stormers - Annerley4:3 (1:2)
12:30Centenary Stormers - Annerley4:3 (1:2)
  Brisbane Capital League 2 - Reserves, AvstralijaIzid
10:30Centenary Stormers (Reserves) - Annerley1:3 (1:1)
10:30Centenary Stormers (Reserves) - Annerley1:3 (1:1)
  Brisbane Premier League - ženske, AvstralijaIzid
12:30The Gap FC - Souths United FC4:0 (2:0)
  Brisbane Premier liga - ženske, AvstralijaIzid
12:30The Gap FC - Souths United FC4:0 (2:0)
  Bundesliga, NemčijaIzid
20:30Bayer Leverkusen - FC Schalke 041:4 (0:3)
20:30Bayer Leverkusen - FC Schalke 041:4 (0:3)
  Bundesliga - ženske, AvstrijaIzid
18:00SV Neulengbach - SK St. Pölten0:3 (0:0)
18:00SV Neulengbach - SK St. Pölten0:3 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera, ArgentinaIzid
15:00CA Independiente (B) - Estudiantes La Plata (B)0:1 (0:0)
15:00CA Independiente (B) - Estudiantes La Plata (B)0:1 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera B, ArgentinaIzid
20:00Nueva Chicago (B) - CA Excursionistas (Res)0:1 (0:1)
20:00Nueva Chicago (B) - CA Excursionistas (Res)0:1 (0:1)
  Campeonato Gaucho B, BrazilijaIzid
1:00SERC - SER Panambi4:1 (3:1)
1:00SERC - SER Panambi4:1 (3:1)
  Campeonato Paranaense (U19), BrazilijaIzid
15:00Clube Andraus Brasil LTDA (U19) - Coritiba FBC (U19)0:3
15:00Clube Andraus Brasil LTDA (U19) - Coritiba FBC (U19)0:3
20:00Independente SJ (U19) - Atletico Paranaense (U19)0:3 (0:0)
20:00Independente SJ (U19) - Atletico Paranaense (U19)0:3 (0:0)
  Campeonato Paulista Serie B, BrazilijaIzid
20:00Sao Jose dos Campos FC - Gremio Esportivo Mauaense3:0 (1:0)
20:00Sao Jose dos Campos FC - Gremio Esportivo Mauaense3:0 (1:0)
  Campionato Primavera, ItalijaIzid
14:30Juventus (U19) - Pescara (U19)5:1 (3:1)
14:30Juventus (U19) - Pescara (U19)5:1 (3:1)
  Championship, AnglijaIzid
20:45Cardiff City - Newcastle United0:2 (0:0)
20:45Cardiff City - Newcastle United0:2 (0:0)
  Copa Colombia, KolumbijaIzid
2:00Aguilas Doradas - Leones FC0:0 (0:0)
  Copa do Nordeste, BrazilijaIzid
1:30Vitoria BA - Bahia/BA2:1 (1:1)
1:30Vitoria BA - Bahia/BA2:1 (1:1)
  Copa Libertadores, Južna AmerikaIzid
2:00Emelec (ECU) - River Plate (ARG)1:2 (1:1)
2:45Sport Boys (BOL) - Godoy Cruz (ARG)1:3 (0:1)
2:45Gremio RS (BRA) - Club Guarani (PAR)4:1 (3:1)
Stavni listek
Sklenili niste nobene stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.

3D Blackjack

live stave

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za spreminjanje nastavitev in dodatne informacije si oglejte našo smernico za piškotke.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.