Izidi

Dogodki

15. julij 2018

  Klubske prijateljske tekme, SvetIzid
0:00Queretaro - Herediano2:0 (0:0)
0:00Queretaro - Herediano2:0 (0:0)
1:00Philadelphia Union - Eintracht Frankfurt1:0 (0:0)
1:00Philadelphia Union - Eintracht Frankfurt1:0 (0:0)
  MLS, Severna AmerikaIzid
1:00New York City FC - Columbus Crew2:0 (0:0)
1:00New York Red Bulls - Sporting Kansas City3:2 (1:1)
1:00New York City FC - Columbus Crew2:0 (0:0)
1:00New York Red Bulls - Sporting Kansas City3:2 (1:1)
1:30Montreal Impact - San Jose Earthquakes2:0 (1:0)
1:30New England Revolution - LA Galaxy2:3 (2:1)
1:30Montreal Impact - San Jose Earthquakes2:0 (1:0)
1:30New England Revolution - LA Galaxy2:3 (2:1)
2:00Minnesota United FC - Real Salt Lake3:2 (0:0)
2:00Minnesota United FC - Real Salt Lake3:2 (0:0)
  NPSL, ZDAIzid
1:00Miami FC II - Jacksonville Armada3:1 (2:1)
1:00Miami FC II - Jacksonville Armada3:1 (2:1)
  NWSL, ZDAIzid
1:00Utah Royals FC - Orlando Pride1:2 (1:1)
1:00Sky Blue FC - North Carolina Courage0:4 (0:1)
1:00Utah Royals FC - Orlando Pride1:2 (1:1)
1:00Sky Blue FC - North Carolina Courage0:4 (0:1)
  PDL, ZDAIzid
0:00FC Boston - Westchester Flames2:4 (1:1)
0:00San Francisco Glens SC - Fresno FC (U23)1:1 (1:0)
0:00San Francisco Glens SC - Fresno FC (U23)1:1 (1:0)
0:00FC Boston - Westchester Flames2:4 (1:1)
1:00Charlotte Eagles - North Carolina FC (U23)2:2 (0:0)
1:00Charlotte Eagles - North Carolina FC (U23)2:2 (0:0)
1:05Lakeland Tropics - Weston FC5:0 (2:0)
1:05Lakeland Tropics - Weston FC5:0 (2:0)
1:30Michigan Bucks - West Virginia Chaos5:1 (2:1)
1:30Michigan Bucks - West Virginia Chaos5:1 (2:1)
  Pokal Čileja, ČileIzid
0:00Palestino - Cobresal1:0 (0:0)
0:00Palestino - Cobresal1:0 (0:0)
  Price Boost, SvetIzid
17:00Rusija bo osvojila SP 2018Ne
17:00Thomas Müller bo najboljši strelec na Svetovnem prvenstvu 2018Ne
17:00Francija se bo uvrstila v polfinale SP-ja 2018Da
17:00Hrvaška se bo uvrstila v polfinale SP-ja 2018Da
17:00Rusija se bo uvrstila v polfinale SP-ja 2018Ne
  Primera A, EkvadorIzid
1:30Emelec - El Nacional1:0 (0:0)
1:30Emelec - El Nacional1:0 (0:0)
  Serie C, BrazilijaIzid
0:00Santa Cruz - Globo Futebol Clube1:1 (0:0)
0:00Santa Cruz - Globo Futebol Clube1:1 (0:0)
  Svetovno prvenstvo 2018, SvetIzid
19:30Svetovno prvenstvo 2018 - posebne stave na sodnikeNestor Pitana (ARG)
  T and T Super League, Trinidad in TobagoIzid
1:00UTT FC - Petit Valley2:2 (0:1)
1:00UTT FC - Petit Valley2:2 (0:1)
  Tercera Division, ČileIzid
0:00Deportes Linares - Brujas de Salamanca1:1 (0:0)
0:00Deportes Linares - Brujas de Salamanca1:1 (0:0)
  USL Pro, Severna AmerikaIzid
1:00Charleston Battery - Louisville City FC2:1 (2:0)
1:00Charleston Battery - Louisville City FC2:1 (2:0)
1:30FC Cincinnati - Tampa Bay Rowdies2:0 (0:0)
1:30FC Cincinnati - Tampa Bay Rowdies2:0 (0:0)
  Višja liga, BelorusijaIzid
16:00Torpedo-BelAZ Zhodino - Dinamo MinskPrestavljeno

14. julij 2018

  1. deild, IslandijaIzid
18:00Leiknir Reykjavik - Thor Akureyri0:1 (0:0)
18:00IF Magni - IR Reykjavik0:1
18:00Leiknir Reykjavik - Thor Akureyri0:1 (0:0)
  1. divisjon Södra, ŠvedskaIzid
14:00Skövde AIK - Åtvidabergs FF1:0 (0:0)
16:00Ljungskile SK - Mjällby AIF0:0 (0:0)
16:00Tvååkers IF - Oskarshamns AIK 2:0 (1:0)
  1. divizija, IrskaIzid
20:45Cobh Ramblers - Galway United FC1:2
20:45Cobh Ramblers - Galway United FC1:2
  1. divizija - Norra, ŠvedskaIzid
14:00Carlstad United BK - Arameisk-Syrianska IF2:2 (2:0)
15:00Umea FC - Sollentuna FF2:4 (2:0)
16:00Karlslunds IF HFK - Rynninge IK3:2
16:00Vasteras SK FK - Syrianska FC1:0 (0:0)
18:00Assyriska FF - BK Forward0:3 (0:1)
  1. divizija Norra, ŠvedskaIzid
14:00Carlstad United BK - Arameisk-Syrianska IF2:2 (2:0)
15:00Umea FC - Sollentuna FF2:4 (2:0)
16:00Vasteras SK FK - Syrianska FC1:0 (0:0)
18:00Assyriska FF - BK Forward0:3 (0:1)
  1. divizija Södra, ŠvedskaIzid
14:00Skövde AIK - Åtvidabergs FF1:0 (0:0)
16:00Angelholms FF - Eskilsminne IF1:0
16:00FK Karlskrona - Husqvarna FF4:2
16:00Ljungskile SK - Mjällby AIF0:0 (0:0)
16:00Tvååkers IF - Oskarshamns AIK 2:0 (1:0)
  1. liga, LatvijaIzid
12:00JDFS Alberts - FK Smiltene7:2 (3:0)
12:00JDFS Alberts - FK Smiltene7:2 (3:0)
16:00RTU FC - FK Tukums-2000/TSS1:3 (1:2)
16:00BFC Daugavpils - Staiceles Bebri8:0 (1:0)
16:00SC Grobina - Preilu BJSS5:2 (4:1)
16:00RTU FC - FK Tukums-2000/TSS1:3 (1:2)
16:00BFC Daugavpils - Staiceles Bebri8:0 (1:0)
16:00SC Grobina - Preilu BJSS5:2 (4:1)
17:00SK Super Nova - FK Rezekne/BJSS4:2
  2. Deild, IslandijaIzid
16:00Afturelding - Hottur2:2 (2:0)
16:00KF Fjardabyggd - Prottur V.2:2 (0:0)
16:00Vidir Gardur - Leiknir Faskrudsfjordur1:0 (1:0)
16:00Afturelding - Hottur2:2 (2:0)
16:00KF Fjardabyggd - Prottur V.2:2 (0:0)
16:00Vidir Gardur - Leiknir Faskrudsfjordur1:0 (1:0)
  2. divisjon Avd. 1, NorveškaIzid
16:00Alta - Mjølner3:0 (0:0)
  2. divizija Avd. 1, NorveškaIzid
16:00Alta - Mjølner3:0 (0:0)
  3. divisjon Avd 1, NorveškaIzid
16:00Lokomotiv Oslo - Herd1:0 (0:0)
16:00Traeff - Spjelkavik4:1 (3:1)
  3. divisjon Avd 2, NorveškaIzid
16:00Valdres FK - Vestfossen3:1
17:00Gjelleraasen - Bjoernevatn2:1 (1:0)
  3. divisjon Avd 3, NorveškaIzid
13:00Start 2 - Sandefjord Fotball 22:0 (1:0)
16:00Aassiden - Donn1:4 (1:2)
16:00Halsen - Sola2:2 (1:1)
16:00Madla - Urædd2:0
16:00Staal Joerpeland - Oern-Horten0:2
16:00Vindbjart - Tønsberg FK2:1 (0:1)
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.