Izidi

Dogodki

23. maj 2019

  Campeonato Gaúcho B, BrazilijaIzid
1:00Associacao Nova Prata - SERC1:2 (0:0)
1:00Associacao Nova Prata - SERC1:2 (0:0)
  Copa do Brasil, BrazilijaIzid
0:15Sampaio Correa - Palmeiras0:1 (0:0)
0:15Sampaio Correa - Palmeiras0:1 (0:0)
  Copa Santa Fe, ArgentinaIzid
2:009 de Julio Rafaela - CA San Jorge1:1 (1:0)
2:009 de Julio Rafaela - CA San Jorge1:1 (1:0)
  Copa Sudamericana, Južna AmerikaIzid
0:15Sol de America (PAR) - Botafogo RJ (BRA)0:1 (0:0)
0:15Deportivo Cali (COL) - Penarol (URU)1:1 (0:0)
0:15Sol de America (PAR) - Botafogo RJ (BRA)0:1 (0:0)
0:15Deportivo Cali (COL) - Penarol (URU)1:1 (0:0)
  Klubske prijateljske tekme, SvetIzid
2:00DC United - Real Betis2:5 (0:2)
2:00DC United - Real Betis2:5 (0:2)
  MLS, Severna AmerikaIzid
2:00New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps FC2:2 (1:1)
2:00New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps FC2:2 (1:1)
  Torneo Apertura, BolivijaIzid
0:15Jorge Wilstermann - Blooming2:5 (1:1)
0:15Jorge Wilstermann - Blooming2:5 (1:1)
  U20, MehikaIzid
2:00Monterrey (U20) - Atlas (U20)1:2 (1:0)
2:00Monterrey (U20) - Atlas (U20)1:2 (1:0)
  United Women’s Soccer, ZDAIzid
1:30New Jersey Copa FC - Long Island Rough Riders0:2 (0:1)
1:30New Jersey Copa FC - Long Island Rough Riders0:2 (0:1)
  USL Championship, Severna AmerikaIzid
2:00Swope Park Rangers KC - Memphis 901 FC2:2 (1:1)
2:00Swope Park Rangers KC - Memphis 901 FC2:2 (1:1)
  USL League One, Severna AmerikaIzid
1:30Orlando City II - Richmond Kickers3:2 (2:1)
1:30Orlando City II - Richmond Kickers3:2 (2:1)
  WPSL, ZDAIzid
1:00Philly Fever - Opsa Magic (Women)5:2 (1:0)
1:00Philly Fever - Opsa Magic (Women)5:2 (1:0)

22. maj 2019

  1. liga TFF - končnica, TurčijaIzid
20:00Adana Demirspor - Hatayspor0:0 (0:0)
20:00Gaziantep BB - Osmanlispor2:0 (1:0)
20:00Adana Demirspor - Hatayspor0:0 (0:0)
20:00Gaziantep BB - Osmanlispor2:0 (1:0)
  1. SNL, SlovenijaIzid
16:55Gorica - Aluminij Kidričevo0:0 (0:0)
16:55NK Celje - NK Rudar0:2 (0:0)
16:55Maribor - NK Krško2:0 (1:0)
16:55NK Olimpija Ljubljana - NŠ Mura1:0 (0:0)
16:55NK Triglav Kranj - NK Domžale1:4 (1:1)
16:55NK Celje - NK Rudar0:2 (0:0)
16:55Maribor - NK Krško2:0 (1:0)
16:55NK Triglav Kranj - NK Domžale1:4 (1:1)
16:55Gorica - Aluminij Kidričevo0:0 (0:0)
16:55NK Olimpija Ljubljana - NŠ Mura1:0 (0:0)
  2. divizija - izpad, DanskaIzid
19:00Skive - KIF Kolding1:0 (1:0)
19:00Marienlyst - Tarup-Paarup IF2:1 (1:0)
19:00Dalum IF - Slagelse B&I2:2 (0:1)
19:00Hillerod Fodbold - Avarta0:0 (0:0)
19:00Kjellerup - Vejgaard B0:3 (0:1)
19:00Odder - FC Sydvest 051:1
19:00Skive - KIF Kolding1:0 (1:0)
19:00Kjellerup - Vejgaard B0:3 (0:1)
19:00Marienlyst - Tarup-Paarup IF2:1 (1:0)
19:00Dalum IF - Slagelse B&I2:2 (0:1)
19:00Hillerod Fodbold - Avarta0:0 (0:0)
  2. divizija - končnica, DanskaIzid
19:00HIK - Brønshøj BK3:0 (1:0)
19:00B 93 København - Akademisk Boldklub Gladsaxe1:0 (0:0)
19:00Middelfart - Aarhus Fremad1:1 (1:1)
19:00Skive - KIF Kolding1:0
19:00Ringkobing - Jammerbugt FC1:1 (0:1)
19:00Brabrand IF - Vanløse1:3 (0:3)
19:00HIK - Brønshøj BK3:0 (1:0)
19:00B 93 København - Akademisk Boldklub Gladsaxe1:0 (0:0)
19:00Middelfart - Aarhus Fremad1:1 (1:1)
19:00Ringkobing - Jammerbugt FC1:1 (0:1)
19:00Brabrand IF - Vanløse1:3 (0:3)
  2. divizija - VG, ŠvedskaIzid
19:00IS Halmia - Hittarps IK2:1 (0:1)
  2. divizija CG, ŠvedskaIzid
19:00IS Halmia - Hittarps IK2:1 (0:1)
  3. Deild, IslandijaIzid
22:00Kordrengir - Reynir S.0:0 (0:0)
22:00Kordrengir - Reynir S.0:0 (0:0)
  3. divizija - Södra Svealand, ŠvedskaIzid
19:15Syrianska Eskilstuna IF - Hargs BK5:5 (1:2)
19:15Syrianska Eskilstuna IF - Hargs BK5:5 (1:2)
  3. liga, SlovaškaIzid
17:00ŠK 1923 Gabčikovo - FC Spartak Trnava (B)Prestavljeno
17:00ŠK 1923 Gabčikovo - FC Spartak Trnava (B)Prestavljeno
  4. Deild, IslandijaIzid
21:00Hviti Riddarinn - IH Hafnarfjordur4:1 (1:0)
21:00Hviti Riddarinn - IH Hafnarfjordur4:1 (1:0)
22:00Skautafelag Reykjavikur - Bjorninn1:3 (0:1)
22:00Skautafelag Reykjavikur - Bjorninn1:3 (0:1)
23:00Kria - Ellidi1:1 (1:0)
23:00Kria - Ellidi1:1 (1:0)
  A Lyga, LitvaIzid
17:00Kauno Žalgiris - Stumbras4:3 (1:3)
17:00Kauno Žalgiris - Stumbras4:3 (1:3)
19:00Suduva - Žalgiris Vilnius1:0 (0:0)
19:00Suduva - Žalgiris Vilnius1:0 (0:0)
  Brasileiro Feminino A2, BrazilijaIzid
20:00São Paulo FC - Botafogo FC Joao Pessoa4:0 (2:0)
20:00São Paulo FC - Botafogo FC Joao Pessoa4:0 (2:0)
  Bundesliga - ženske, AvstrijaIzid
19:30SK Sturm Graz - SV Neulengbach1:0 (0:0)
19:30SK Sturm Graz - SV Neulengbach1:0 (0:0)
  Campeonato Catarinense (U20), BrazilijaIzid
20:00Criciuma (U20) - Guarani SC (U20)4:0 (1:0)
20:00Criciuma (U20) - Guarani SC (U20)4:0 (1:0)
  Campeonato Gaucho (U20), BrazilijaIzid
16:00Uniao Harmonia FC (U20) - Gremio RS (U20)1:9
20:00Associacao Nova Prata (U20) - EC Novo Horizonte (U20)6:2 (3:0)
20:00Associacao Nova Prata (U20) - EC Novo Horizonte (U20)6:2 (3:0)
20:15EC Sao Jose RS (U20) - Novo Hamburgo (U20)1:1 (1:0)
20:15EC Sao Jose RS (U20) - Novo Hamburgo (U20)1:1 (1:0)
  Campeonato Mineiro (U20), BrazilijaIzid
20:00Cruzeiro Esporte Clube (U20) - Coimbra EC (U20)1:1 (0:1)
20:00Cruzeiro Esporte Clube (U20) - Coimbra EC (U20)1:1 (0:1)
  Campionato Primavera 1, ItalijaIzid
15:00Genoa (U19) - Fiorentina (U19)1:0 (0:0)
15:00Genoa (U19) - Fiorentina (U19)1:0 (0:0)
  Copa Argentina, ArgentinaIzid
23:10Estudiantes La Plata - Sarmiento5:1 (3:1)
23:10Estudiantes La Plata - Sarmiento5:1 (3:1)
  Copa Ecuador, EkvadorIzid
19:00Mushuc Runa - Manta FC4:0 (1:0)
19:00Mushuc Runa - Manta FC4:0 (1:0)
  Copa Sudamericana, Južna AmerikaIzid
22:00Zulia (VEN) - Palestino (CHI)2:1 (1:0)
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.