Top tekmovanja
NBA
Severna Amerika
34
NCAA
Severna Amerika
1
Evroliga - moški
Evropa
12
Eurocup - moški
Evropa
3
Liga ACB
Španija
10
A1 Basket - Men
Grčija
1
Bundesliga
Nemčija
11
TBSL
Turčija
1
Vse države
Afrika
Vse Afrika
4
FIBA AfroBasket - ženske
Afrika
4
Bahrajn
Vse Bahrajn
1
Premier League
Bahrajn
1
Bolgarija
Vse Bolgarija
1
Državno košarkarsko prvenstvo - moški
Bolgarija
1
Brazilija
Vse Brazilija
4
Campeonato Paulista - ženske
Brazilija
1
U23 Campeonato Interclubes - Women
Brazilija
3
Češka
Vse Češka
6
Kooperativa NBL
Češka
6
Danska
Vse Danska
1
Basketligaen
Danska
1
Evropa
Vse Evropa
25
Evroliga - moški
Evropa
12
Eurocup - moški
Evropa
3
FIBA Liga prvakov
Evropa
2
Liga ABA
Evropa
1
Liga VTB
Evropa
6
Francija
Vse Francija
5
Championnat Pro A
Francija
1
Coupe de France
Francija
3
Grčija
Vse Grčija
10
A1 Basket - Men
Grčija
1
Pokal Grčije
Grčija
2
A1 Basket - Women
Grčija
1
A2 - moški
Grčija
1
Superpokal - moški
Grčija
2
Hrvaška
Vse Hrvaška
1
HT Premijer Liga
Hrvaška
1
Italija
Vse Italija
10
Lega A
Italija
10
Izrael
Vse Izrael
3
Ligaški pokal
Izrael
1
Premier League
Izrael
1
Japonska
Vse Japonska
1
B.League
Japonska
1
Kitajska
Vse Kitajska
6
National Games U19
Kitajska
2
National Games U19 - Women
Kitajska
3
National Games U22
Kitajska
1
Litva
Vse Litva
4
Liga LKL
Litva
4
Madžarska
Vse Madžarska
5
NB I. A
Madžarska
5
Nemčija
Vse Nemčija
11
Bundesliga
Nemčija
11
Panama
Vse Panama
1
LBP - ženske
Panama
1
Paragvaj
Vse Paragvaj
1
Liga Nacional
Paragvaj
1
Poljska
Vse Poljska
2
Polska Liga Koszykówki
Poljska
2
Romunija
Vse Romunija
3
Liga Nationala - moški
Romunija
1
Superpokal - moški
Romunija
1
Severna Amerika
Vse Severna Amerika
36
NBA
Severna Amerika
34
NCAA
Severna Amerika
1
WNBA
Severna Amerika
1
Španija
Vse Španija
10
Liga ACB
Španija
10
Svet
Vse Svet
4
Klubske prijateljske tekme - moški
Svet
2
Klubske prijateljske tekme - ženske
Svet
2
Turčija
Vse Turčija
6
TBSL
Turčija
1
Pokal Federacij
Turčija
4

Stave za: TBSL

četrtek - 30. 06. 22
TBSL 2021/22 - zmagovalec (vklj. s končnico)
Anadolu Efes
1.55
Fenerbahče
3.20
Türk Telekom
15.00
Galatasaray
17.00
Karsiyaka
17.00
Bursa
21.00
Bahcesehir Koleji
26.00
Bešiktaš
41.00
Darüşşafaka
51.00
Gaziantep
81.00
Bursa
101.00
Afyonkarahisar Belediye
126.00
Petkimspor
151.00
Demir Insaat
301.00
Yalova Spor
301.00
Merkezefendi Belediyesi
501.00
Medij

Za ogled prenosa na seznamu live dogodkov izberite ali .

Generator za kombinirane stave
1.01 - 10.00
Dodaj napoved
Premešaj napovedi
5,00 € vložka prinaša
€-.--
Dodaj na stavni listek