Top tekmovanja
NBA
Severna Amerika
57
Evroliga - moški
Evropa
12
Eurocup - moški
Evropa
5
Liga ACB
Španija
1
Vse države
Argentina
Vse Argentina
5
Nivel 1 de Mendoza
Argentina
1
Superliga de Mendoza
Argentina
4
Avstralija
Vse Avstralija
1
NBL
Avstralija
1
Bahrajn
Vse Bahrajn
2
Premier League
Bahrajn
2
Bolgarija
Vse Bolgarija
1
Državno košarkarsko prvenstvo - moški
Bolgarija
1
Brazilija
Vse Brazilija
2
Campeonato Carioca (U19)
Brazilija
2
Dominikanska republika
Vse Dominikanska republika
1
SSPM
Dominikanska republika
1
Evropa
Vse Evropa
65
Evroliga - moški
Evropa
12
Eurocup - moški
Evropa
5
BNXT
Evropa
1
Eurocup - ženske
Evropa
15
Evroliga - ženske
Evropa
6
FIBA Europe Cup
Evropa
14
FIBA Liga prvakov
Evropa
2
Liga ABA
Evropa
1
Liga VTB
Evropa
3
VTB Juniorska liga
Evropa
4
Finska
Vse Finska
7
Korisliiga
Finska
3
Korisliiga - ženske
Finska
4
Francija
Vse Francija
3
Championnat Pro A
Francija
1
Coupe de France
Francija
1
Grčija
Vse Grčija
10
A1 Basket - Men
Grčija
8
Pokal Grčije
Grčija
1
Gvatemala
Vse Gvatemala
1
Liga Mayor Metropolitana
Gvatemala
1
Islandija
Vse Islandija
3
1. divisjon
Islandija
1
Premier League - ženske
Islandija
2
Italija
Vse Italija
1
Lega A
Italija
1
Japonska
Vse Japonska
1
B.League
Japonska
1
Južna Koreja
Vse Južna Koreja
1
Korejska košarkarska liga
Južna Koreja
1
Kitajska
Vse Kitajska
2
Kitajska košarkarska zveza
Kitajska
2
Litva
Vse Litva
4
Liga LKL
Litva
1
Pokal Litve
Litva
2
Nemčija
Vse Nemčija
1
Bundesliga
Nemčija
1
Poljska
Vse Poljska
24
1. liga
Poljska
6
2. liga
Poljska
16
Polska Liga Koszykówki
Poljska
2
Severna Amerika
Vse Severna Amerika
73
NBA
Severna Amerika
57
NCAA
Severna Amerika
2
NCAA - Conference Betting
Severna Amerika
6
Slovaška
Vse Slovaška
1
Extraliga - moški
Slovaška
1
Španija
Vse Španija
1
Liga ACB
Španija
1
Švica
Vse Švica
4
LNA
Švica
4
Tunizija
Vse Tunizija
4
National A - moški
Tunizija
4
Turčija
Vse Turčija
1
TBSL
Turčija
1
Velika Britanija
Vse Velika Britanija
1
Pokal BBL
Velika Britanija
1

Vse Poljska

Košarka
Razvrstitev glede na
Tekmovanja
Čas
Igra
Poljska | 1. liga
Handicap
Skupaj
Stava na zmago
Dziki Varšava
MKS Znicz Basket Pruszków
Danes / 16:00
-10,5
1.85
+10,5
1.85
151,5
V 151,5
1.85
M 151,5
1.85
1.17
4.40
Miasto Szkla Krosno
GKS Tychy
Danes / 16:00
-5,5
1.87
+5,5
1.83
165,5
V 165,5
1.80
M 165,5
1.90
1.42
2.65
MKKS Zak Koszalin
Kotwica Kolobrzeg
Danes / 16:00
+9,5
1.75
-9,5
1.95
158,5
V 158,5
2.00
M 158,5
1.72
3.60
1.25
Sokół Łańcut
AZS UMCS Lublin
Danes / 16:00
-6,5
1.90
+6,5
1.80
169,5
V 169,5
1.95
M 169,5
1.75
1.36
2.90
AZS AGH Krakov
WKK Wroclaw
Danes / 16:30
+15,5
1.85
-15,5
1.85
154,5
V 154,5
1.80
M 154,5
1.90
7.25
1.06
KS Księżak Łowicz
Polpharma Starogard Gdański
Danes / 17:00
+2,5
1.83
-2,5
1.87
172,5
V 172,5
1.80
M 172,5
1.90
2.05
1.70
Poljska | 2. liga
Handicap
Skupaj
Stava na zmago
TSK Roś Pisz
Sokół Ostrów Mazowiecka
Danes / 15:00
+5,5
1.83
-5,5
1.87
168,5
V 168,5
1.80
M 168,5
1.90
2.65
1.42
KK Polonia Bytom
KKS Tarnowskie Góry
Danes / 16:00
-8,5
1.85
+8,5
1.87
154,5
V 154,5
1.80
M 154,5
1.90
1.25
3.60
AZS AWF Mickiewicz ROMUS Katowice
MMKS Rybnik
Danes / 16:30
-8,5
1.85
+8,5
1.87
145,5
V 145,5
1.80
M 145,5
1.90
1.25
3.60
PKK Żubry Białystok
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
Danes / 16:30
+2,5
1.87
-2,5
1.83
154,5
V 154,5
1.80
M 154,5
1.90
2.15
1.62
AZS Częstochowa
Stowarzyszenie Akademia Koszykówki Iskra Częstochowa
Danes / 17:00
-1,5
1.95
+1,5
1.75
157,5
V 157,5
1.83
M 157,5
1.87
1.85
1.85
BC Obra Kościan
Rycerze Rydzyna
Danes / 17:00
+7,5
1.87
-7,5
1.83
157,5
V 157,5
1.80
M 157,5
1.90
3.30
1.28
MKK Pyra Poznań
MKK Gniezno
Danes / 17:00
-10,5
1.85
+10,5
1.85
156,5
V 156,5
1.80
M 156,5
1.90
1.17
4.40
MKS Ochota Varšava
Polonia Varšava
Danes / 17:00
+36,5
1.83
-36,5
1.87
159,5
V 159,5
1.80
M 159,5
1.91
17.00
AZS Basket Nysa
Miejski Czeladzki Klub Sportowy
Danes / 17:30
-21,5
1.85
+21,5
1.85
147,5
V 147,5
1.80
M 147,5
1.90
1.01
13.00
AD UMK Torunj
KSK Inowrocław
Danes / 17:30
+13,5
1.85
-13,5
1.85
146,5
V 146,5
1.80
M 146,5
1.90
6.00
1.10
Tarnovia Tarnowo Podgórne
MKS Sokol Miedzychod
Danes / 17:30
-1,5
1.87
+1,5
1.83
156,5
V 156,5
1.83
M 156,5
1.87
1.75
1.95
Röben Gimbasket Wrocław
Team-Plast KK Olesnica
Danes / 18:00
-2,5
1.83
+2,5
1.87
144,5
V 144,5
1.80
M 144,5
1.90
1.62
2.15
TS Wisla Krakov
KS Cracovia Yabimo MG13 Kraków
Danes / 18:00
-3,5
1.90
+3,5
1.80
139,5
V 139,5
1.80
M 139,5
1.90
1.60
2.20
Isetia Erzurum
MUKS Piaseczno
Danes / 18:30
-1,5
1.80
+1,5
1.90
149,5
V 149,5
1.83
M 149,5
1.87
1.72
2.00
Hutnik Varšava
Kolejarz Basket Radom
Danes / 19:00
+6,5
1.80
-6,5
1.90
157,5
V 157,5
1.80
M 157,5
1.90
2.90
1.36
KS Legion Legionowo
ŁKS AZS UŁ SG Łódź
Danes / 19:00
+43,5
1.80
-43,5
1.91
157,5
V 157,5
1.75
M 157,5
1.95
17.00
Poljska | Polska Liga Koszykówki
Handicap
Skupaj
Stava na zmago
Arka Gdynia
Energa Czarni Slupsk
Jutri / 15:30
+9,5
1.95
-9,5
1.75
157,5
V 157,5
1.95
M 157,5
1.75
4.40
1.17
Polski Cukier Torun
Zielona Gora
Jutri / 17:30
+6,5
1.80
-6,5
1.91
169,5
V 169,5
1.80
M 169,5
1.90
2.90
1.36