Top tekmovanja
NBA
Severna Amerika
34
NCAA
Severna Amerika
1
Evroliga - moški
Evropa
12
Eurocup - moški
Evropa
3
Liga ACB
Španija
1
A1 Basket - Men
Grčija
1
Bundesliga
Nemčija
1
TBSL
Turčija
1
Combi+ (višje kvote)
Svet
1
Vse države
Argentina
Vse Argentina
10
Super 20
Argentina
10
Azija
Vse Azija
3
FIBA Asia Cup - Women
Azija
3
Bolgarija
Vse Bolgarija
1
Državno košarkarsko prvenstvo - moški
Bolgarija
1
Brazilija
Vse Brazilija
6
Campeonato Paulista
Brazilija
1
Campeonato Paulista - ženske
Brazilija
1
LDB (U22)
Brazilija
4
Evropa
Vse Evropa
23
Evroliga - moški
Evropa
12
Eurocup - moški
Evropa
3
FIBA Liga prvakov
Evropa
2
Liga ABA
Evropa
3
Liga VTB
Evropa
3
Francija
Vse Francija
1
Championnat Pro A
Francija
1
Grčija
Vse Grčija
4
A1 Basket - Men
Grčija
1
Pokal Grčije
Grčija
1
A1 Basket - Women
Grčija
1
A2 - moški
Grčija
1
Hrvaška
Vse Hrvaška
1
HT Premijer Liga
Hrvaška
1
Italija
Vse Italija
1
Lega A
Italija
1
Izrael
Vse Izrael
1
Premier League
Izrael
1
Japonska
Vse Japonska
1
B.League
Japonska
1
Litva
Vse Litva
3
Liga LKL
Litva
3
Nemčija
Vse Nemčija
1
Bundesliga
Nemčija
1
Paragvaj
Vse Paragvaj
2
Liga Nacional
Paragvaj
2
Romunija
Vse Romunija
4
Liga Nationala - moški
Romunija
1
Pokal - moški
Romunija
2
Rusija
Vse Rusija
1
Pokal Rusije - ženske
Rusija
1
Severna Amerika
Vse Severna Amerika
36
NBA
Severna Amerika
34
NCAA
Severna Amerika
1
WNBA
Severna Amerika
1
Španija
Vse Španija
1
Liga ACB
Španija
1
Švedska
Vse Švedska
1
Basketligan
Švedska
1
Svet
Vse Svet
5
Combi+ (višje kvote)
Svet
1
Klubske prijateljske tekme - moški
Svet
3
Turčija
Vse Turčija
8
TBSL
Turčija
1
Pokal federacij - ženske
Turčija
6
Urugvaj
Vse Urugvaj
2
Liga Metro
Urugvaj
2
Eurocup 2021/22 - moški
30. 06. 22 18:30
Eurocup 2021/22 - moški - skupina A - zmagovalec
Partizan B.
1.12
Lokomotiv-Kuban Krasnodar
8.00
Club Joventut Badalona
10.00
Andora
12.00
Metropolitans 92
12.00
Türk Telekom
12.00
Trento
15.00
Hamburg Towers
15.00
Lietkabelis
51.00
Slask Wroclaw
51.00
Eurocup 2021/22 - moški (vklj. s končnico)
Partizan B.
3.50
Valencia
5.00
Bologna
5.00
Lokomotiv-Kuban Krasnodar
10.00
CB Gran Canaria
15.00
Club Joventut Badalona
15.00
Andora
21.00
Metropolitans 92
21.00
Ratiopharm Ulm
21.00
Budućnost Podgorica
26.00
Reyer Benetke
26.00
Cedevita Olimpija
29.00
Türk Telekom
34.00
Trento
34.00
Hamburg Towers
34.00
Bourg-en-Bresse
34.00
Lietkabelis
51.00
Bursa
51.00
Promitheas Patras
51.00
Slask Wroclaw
101.00
Eurocup 2021/22 - moški - skupina B - zmagovalec
Bologna
2.00
Valencia
2.50
CB Gran Canaria
8.00
Budućnost Podgorica
12.00
Ratiopharm Ulm
12.00
Reyer Benetke
12.00
Cedevita Olimpija
15.00
Bourg-en-Bresse
21.00
Promitheas Patras
26.00
Bursa
34.00
Vse stave
23