Moje priljubljene

Če želite dodati priljubljene, kliknite zvezdico ob stavi.

Stavne storitve

Družabna omrežja

Košarka

Live vrhunci

Vrhunci

19:00
23.4
20:00
23.4
22:30
23.4
14:30
24.4
14:30
24.4
14:30
24.4
15:00
24.4
15:30
24.4
14:30
25.4
14:30
26.4

Vrste stav

Hitra napoved

torek - 23.4.2019

Stava na zmago

Liga Superior - Kuba

Santiago de Cuba - Artemisa 17:00

Predsedniški pokal - Barbados

Orange 3 Pinelands - Burger King Clapham Bulls 18:00
Barbados Lumber Company Lakers - Station Hill Cavaliers 20:00

Liga Nacional - Argentina

San Lorenzo de Almagro - Club Deportivo Hispano Americano 18:30
La Union - Instituto Atletico Central Cordoba 21:00
Quimsa - Gimnasia de Comodoro 21:00

NBA - Severna Amerika

Orlando Magic pri ekipi Toronto Raptors (5. tekma) 19:00
Brooklyn Nets pri ekipi Philadelphia 76ers (5. tekma) 20:00
San Antonio Spurs pri ekipi Denver Nuggets (5. tekma) 21:30
Oklahoma City Thunder pri ekipi Portland Trail Blazers (5. tekma) 22:30

Liga Ouro - Brazilija

São Paulo - Blumenau 19:00
Rio Claro Basquete - Pato 19:00

Baloncesto Superior Nacional - Portoriko

Santeros de Aguada - Piratas de Quebradillas 20:00

Liga de Desarrollo U22 - Argentina

Club Atlético Peñarol (U22) - Obras (U22) 20:00
Weber Bahia (U22) - Deportivo Atenas (U22) 20:00
Estudiantes Concordia (U22) - Olimpico La Banda (U22) 20:30

Torneo Federal - Argentina

Racing Club de Avellaneda - CAyB Bell de Bell Ville 20:00
Club Atletico River Plate - Club Atletico Lanus 20:00
Atletico Rosario del Tala - Nicolás Avellaneda de Santiago del Estero 20:30
Club Atletico Santa Paula de Galvez - Atlético Saladas 20:30
Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucuman - San Martin de Curuzu Cuatia 20:30
Club Social y Deportivo de San Jose - Atalaya Club de Rosario 20:30
Club Recreativo Los Indios de Moreno - S. y D. Presidente Derqui 20:30
Club Independiente de Zarate - Ferrocarril Patagonico de Madryn 20:30
Pedro Echague - Club Atlético Talleres de Tafí Viejo 20:30
Club El Tribuno de Salta - Sportivo Las Parejas 21:00
Club Gimnasia y Esgrima y Pedernera U. de San Luis - CA Pilar 21:00
Independiente (Neuquen) - Independiente de Oliva 21:00
Perfora de Plaza Huincul - Villa Mitre de Bahia Blanca 21:00
Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de Goya - Central Entrerriano 21:00
Club Sportivo 9 de Julio - Ramos Mejía 21:00

LUB - Urugvaj

Urunday Universitario - Malvín 20:15

Nivel 1 de Mendoza - Argentina

Atletico San Martin de Mendoza - Municipalidad Maipu 20:30
Obras Mendoza - Club Banco Mendoza 20:30

Liga Mayor Metropolitana - Gvatemala

Villa Nueva - Club Force 21:00
Laminas Coloso - USAC 22:30

Košarkarska liga CIBACOPA - Mehika

Caballeros de Culiacan - Giants Jalisco 21:45
Manta Rays Peace - Ostioneros de Guaymas 22:15
Zonkeys de Tijuana - Halcones de Obregon 22:30
Rayos de Hermosillo - Pioneros de Los Mochis 23:15

sreda - 24.4.2019

Stava na zmago

NBL1 - Women - Avstralija

Frankston Lady Blues - Dandenong Rangers 3:00

Srikandi Cup - ženske - Indonezija

Scorpio Jakarta - GMC Cirebon 4:00
Tanago Jakarta - Tenaga Baru Pontianak 6:10
Sahabat Wisma Sehati Semarang - Tomang Sakti Merpati Bali 8:20

NBL1 - Men - Avstralija

Frankston Blues - Dandenong Rangers 5:00

TKBL - ženske - Turčija

Nesibe Aydin - Mardin Buyuksehir Belediye 6:30
Bursa BSB - Bayrakli Belediyesi 7:00

Asean Basketball League - Azija

Mono Vampire - CLS Knights Surabaya 7:20

Državno košarkarsko prvenstvo - moški - Bolgarija

Rilski Sportist - Jambol 11:00
Spartak Pleven - Akademik Sofija 11:00
Akademik Plovdiv - Černo More 11:30
BK Beroe - Balkan 12:00

Liga Nationala - skupina A - moški - Romunija

U-Banca Transilvania Clúj Napoca - CSA Steaua Turabo 11:00
CSM Universitatea Craiova - BC Timisoara 11:30

Division A - ženske - Romunija

Târgu Mureş - ACS KSE Targu Secuiesc 11:30

Liga LKL - Litva

Lietuvos rytas - Pieno žvaigždės (Pasvalys) 12:00

Liga VTB - Evropa

BC Kalev/Cramo (EST) - Lokomotiv-Kuban Krasnodar (RUS) 12:00

Premier League - ženske - Rusija

MBA Moskva - Nadežda Orenburg 12:00

Kooperativa NBL - Češka

BK Opava - BK Dečin 12:00

NB I. A - Madžarska

Debrecen Egyetem KE - KTE-Duna Aszfalt 12:00
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.