Košarka

Live vrhunci

Vrhunci

13:00
21.9
15:30
21.9
5:30
22.9
6:00
22.9
7:30
22.9
8:00
22.9
12:00
22.9
12:30
22.9
14:30
22.9
15:00
22.9

Vrste stav

Hitra napoved

četrtek - 20.9.2018

Stava na zmago

LDB (U20) - Brazilija

Country Club (U20) - Basquete Curitiba (U20) 18:00

Campeonato Paulista - Brazilija

America Esporte Clube - Mogi das Cruzes 18:30
Vivo Franca - Sao Jose 19:15

LPB - Panama

Panteras de Parque Lefevre - Correcaminos de Colon 21:00

Liga Mayor Metropolitana - Gvatemala

Amatitlan - Laminas Coloso 21:00
La Villa - URL M 22:30

Liga Mayor - Salvador

Quezaltepeque Biomedical - MC El Brasil Santa Ana 21:30

petek - 21.9.2018

Stava na zmago

National Championship U21 - Kitajska

Liaoning Hengrun Dinosaurs (U21) - Guangzhou Longlions (U21) 2:00
Shanghai Sharks (U21) - Sichuan Jinqiang (U21) 3:30

U21 SUKMA XIX - Women - Malezija

Negeri Sembilan (U21) - Wilayah Persekutuan (U21) 2:30

FIBA Liga prvakov - Evropa

Hapoel Tel-Aviv (ISR) - Spirou Basket Charleroi (BEL) 8:30

Supercopa ACB - Španija

F.C. Barcelona - Baskonia Vitoria Gasteiz 13:00
Monbus Obradoiro - Real Madrid 15:30

Championnat Pro A - Francija

Gravelines-Dunkerque - Nanterre 14:00
Dijon - Chalons-Reims 14:30

BBL - Velika Britanija

Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix 14:30
London Lions - Glasgow Rocks 14:30
Worcester Wolves - Plymouth Raiders 14:30
Sheffield Sharks - Manchester Giants 14:30

sobota - 22.9.2018

Stava na zmago

Svetovno prvenstvo FIBA - ženske - Svet

Avstralija - Nigerija 5:30
Latvija - Kitajska 6:00
Južna Koreja - Francija 7:30
Turčija - Argentina 8:00
ZDA - Senegal 12:00
Grčija - Kanada 12:30
Portoriko - Belgija 14:30
Japonska - Španija 15:00

Championnat Pro A - Francija

Paris-Levallois - Le Mans 12:30
Chalon/Saone - Fos Provence Basket 14:00
JL Bourg Basket - Pau-Lacq-Orthez 14:00
Boulazac - Le Portel 14:00
Cholet - Strasbourg 14:00
Antibes - Limoges 14:30

nedelja - 23.9.2018

Stava na zmago

Championnat Pro A - Francija

Monaco - ASVEL Lyon-Villeurbanne 12:30

sobota - 6.10.2018

Stava na zmago

A1 - moški - Grčija

GS Lavriou - Aris 10:00
Peristeri - AEK Atene 10:00
Kolossos Rhodes - Promitheas Patras 10:00
Panionios - GS Kymis 10:00
Panathinaikos Atene - Ifaistos Limnou 10:00
PAOK Solun - Rethymno Cretan Kings B.C. 10:00
Olympiakos - Holargos 10:00
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.