Namizni tenis

Live vrhunci

Vrste stav

Hitra napoved

četrtek - 21.3.2019

1 2 - Kdo bo zmagal?

ITTF Challenge - Spanish Open - U21 Women - Singles - Svet

Nolwenn Fort (FRA) - Ana Garcia (ESP) 4:30
1 2 - Kdo bo zmagal?
Orsolya Feher (HUN) - Marina Niguez (ESP) 4:30
1 2 - Kdo bo zmagal?

ITTF Challenge Plus - Oman Open - Men - Singles - Svet

Benjamin Brossier (FRA) - Mohamed Shouman (EGY) 4:50
1 2 - Kdo bo zmagal?
Takuya Jin (JPN) - Moatazbellah Kotb (EGY) 4:50
1 2 - Kdo bo zmagal?
Denis Žoludev (KAZ) - Utkarsh Gupta (IND) 4:50
1 2 - Kdo bo zmagal?
Alexandre Cassin (FRA) - Ahmed Sharafeldin (EGY) 4:50
1 2 - Kdo bo zmagal?

ITTF Challenge - Spanish Open - U21 Men - Singles - Svet

Jon Ander Guerricabeitia (ESP) - Gabriele Piciulin (ITA) 5:05
1 2 - Kdo bo zmagal?
Angel Ayuso (ESP) - Karim Elhakem (EGY) 5:05
1 2 - Kdo bo zmagal?

ITTF Challenge Plus - Oman Open - Women - Singles - Svet

Maki Shiomi (JPN) - Anastassija Lavrova (KAZ) 5:35
1 2 - Kdo bo zmagal?
Jana Noskova (RUS) - En Hui Tan (SGP) 5:35
1 2 - Kdo bo zmagal?
Marija Tajlakova (RUS) - Magdalena Sikorska (POL) 5:35
1 2 - Kdo bo zmagal?
Laura Gasnier (FRA) - Zaureš Akaševa (KAZ) 5:35
1 2 - Kdo bo zmagal?

ITTF Challenge - Spanish Open - Women Singles - Svet

Ana Tofant (SLO) - Rheann Chung (FRA) 5:40
1 2 - Kdo bo zmagal?

ITTF Challenge Plus - Oman Open - Women - Doubles - Svet

S. Abousetta/M. Alhodaby (EGY) - E.H. Tan/E. Lim (SGP) 8:40
1 2 - Kdo bo zmagal?
G. Goyal/R. Shankar (IND) - P. Hajlou/M. Karami (IRI) 8:40
1 2 - Kdo bo zmagal?

ITTF Challenge Plus - Oman Open - Mixed Doubles - Svet

D. Zholudev/G. Khusseinova (KAZ) - L. Tan/R. X. Goi (SGP) 11:40
1 2 - Kdo bo zmagal?
E. Ódorová/S. Kalužný (SVK) - T. Kelbuganov/A. Lavrova (KAZ) 11:40
1 2 - Kdo bo zmagal?

ITTF Challenge - Spanish Open - Men Doubles - Svet

J. Rolland/B. Rembert (FRA) - J. Benito/G. Martinez (ESP) 12:15
1 2 - Kdo bo zmagal?
T. Fujimura/Y. Sadamatsu (JPN) - J. Cantero/C. Caballero (ESP) 12:15
1 2 - Kdo bo zmagal?

ITTF Challenge - Spanish Open - Women Doubles - Svet

A. Fernández/A. García (ESP) - P. Medina (COL)/O. Eddem (NGR) 12:50
1 2 - Kdo bo zmagal?
D. Deshpande/P. Sahasrabudhe (IND) - O. Vishniakova/A. Ziberova (RUS) 12:50
1 2 - Kdo bo zmagal?
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.