Boks

Live vrhunci

Vrste stav

Hitra napoved

sobota - 23.3.2019

Izid boja (1X2)

Supervelterska kategorija - Svet

CJ Challenger (ENG) - Kyle Haywood (ENG) (Midlands Area Title) 14:00
Izid boja (1X2)

Superlahka kategorija - Svet

Sam Maxwell (ENG) - Kelvin Dotel (DOM) (evropski naslov WBO) 15:00
Izid boja (1X2)

Težka kategorija - Svet

Nathan Gorman (ENG) - Kevin Johnson (USA) 15:00
Izid boja (1X2)
Kubrat Pulev (BUL) - Bogdan Dinu (ROU) 19:00
Izid boja (1X2)

Izven kategorije - Svet

Lewis Ritson (ENG) - German Argentino Benitez (ARG) 15:00
Izid boja (1X2)
Maksim Dadašev (RUS) - Ricky Sismundo (PHI) 18:45
Izid boja (1X2)
Jessie Magdaleno (USA) - Rico Ramos (USA) 19:00
Izid boja (1X2)

Superperesna kategorija - Svet

Sam Bowen (ENG) - Jordan McCorry (SCO) (britanski naslov) 15:30
Izid boja (1X2)

Kategorija kruzer - Svet

Lawrence Okolie (ENG) - Wadi Camacho (ESP) (British & Commonwealth Titles) 16:00
Izid boja (1X2)

Poltežka kategorija - Svet

Joshua Buatsi (ENG) - Liam Conroy (ENG) (britanski naslov) 16:00
Izid boja (1X2)

Mušja kategorija - Svet

Charlie Edwards (ENG) - Ángel Moreno (ESP) (naslov WBC) 16:00
Izid boja (1X2)

nedelja - 24.3.2019

Izid boja (1X2)

Izven kategorije - Svet

Sergej Lipinec (KAZ) - Lamont Peterson (USA) 19:00
Izid boja (1X2)

sobota - 30.3.2019

Izid boja (1X2)

Superlahka kategorija - Svet

Robbie Davies Jr (ENG) - Joe Hughes (ENG) (naslov EBU) 15:00
Izid boja (1X2)

Supervelterska kategorija - Svet

Anthony Fowler (ENG) - Scott Fitzgerald (ENG) 15:00
Izid boja (1X2)
Liam Smith (ENG) - Sam Eggington (ENG) 17:00
Izid boja (1X2)

Težka kategorija - Svet

David Price (ENG) - Kash Ali (ENG) 15:00
Izid boja (1X2)

petek - 12.4.2019

Izid boja (1X2)

Lahka kategorija - Svet

Vasil Lomačenko (UKR) - Anthony Crolla (ENG) (WBA "Super" & WBO Titles) 21:00
Izid boja (1X2)

sobota - 20.4.2019

Izid boja (1X2)

Velterska kategorija - Svet

Terence Crawford (USA) - Amir Khan (ENG) (naslov WBO) 20:00
Izid boja (1X2)

sobota - 4.5.2019

Izid boja (1X2)

Srednja kategorija - Svet

Saul Alvarez (MEX) - Daniel Jacobs (USA) (IBF/WBA/WBC TITLES) 21:00
Izid boja (1X2)

sobota - 1.6.2019

Izid boja (1X2)

Težka kategorija - Svet

Anthony Joshua (ENG) - Jarrell Miller (USA) (WBA “SUPER” & IBF/WBO/IBO TITLES) 21:00
Izid boja (1X2)

sobota - 15.6.2019

Izid boja (1X2)

Peresna kategorija - Svet

Josh Warrington (ENG) - Kid Galahad (ENG) (naslov IBF) 16:00
Izid boja (1X2)
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.