Hokej na ledu

Live vrhunci

Vrhunci

13:30
19.2
13:30
19.2
13:45
19.2
13:45
19.2
20:35
19.2
21:05
19.2
7:30
20.2
9:00
20.2
13:00
20.2
13:00
20.2

Vrste stav

Hitra napoved

torek - 19.2.2019

Izid (1 X 2)

Extraliga - Belorusija

Dinamo Bobrujsk - HK Baranaviči 11:00
1 X 2 (redni del)
Šahtjor Soligorsk - HC Neman Grodno 12:00
1 X 2 (redni del)

Extraliga - Češka

HC Verva Litvinov - HC Ocelari Trinec 11:20
1 X 2 (redni del)
HC Vitkovice Steel - Pirati Chomutov 11:30
1 X 2 (redni del)
HC Kometa Brno - Mountfield HK 12:00
1 X 2 (redni del)
HC Dynamo Pardubice - BK Mlada Boleslav 12:00
1 X 2 (redni del)
HC Bili Tygri Liberec - HC Energie Karlovy Vary 12:00
1 X 2 (redni del)
HC Sparta Praga - HC Olomouc 12:30
1 X 2 (redni del)

U20 Liiga - Finska

K-Vantaa (U20) - Ilves (U20) 11:30
1 X 2 (redni del)
TUTO Hockey (U20) - Karhu-Kissat (U20) 12:15
1 X 2 (redni del)

GET Ligaen - Norveška

Stavanger - Stjernen 12:00
1 X 2 (redni del)
Manglerud Star - Ringerike 12:30
1 X 2 (redni del)
Storhamar - Lillehammer 12:30
1 X 2 (redni del)
Sparta Sarpsborg - Vålerenga 12:30
1 X 2 (redni del)

PHL - končnica - Poljska

Automatyka Gdaňsk - GKS Tychy 12:30
1 X 2 (redni del)
TKH Toruń - MMKS Podhale Nowy Targ 12:30
1 X 2 (redni del)

Metal Ligaen - Danska

Herning Bluefox - SønderjyskE 13:00
1 X 2 (redni del)
Frederikshavn Whitehawks - Rodovre Mighty Bulls 13:00
1 X 2 (redni del)
Odense Bulldogs - Rungsted Ishockey 13:00
1 X 2 (redni del)
Aalborg Pirates - Esbjerg Energy 14:30
1 X 2 (redni del)

Hockeyallsvenskan - Švedska

AIK IF - VIK Västerås HK 13:00
1 X 2 (redni del)
Västerviks IK - IK Pantern 13:00
1 X 2 (redni del)

DEL - Nemčija

Adler Mannheim - Pinguins Bremerhaven 13:30
1 X 2 (redni del)
Krefeld Pinguine - EHC Red Bull München 13:30
1 X 2 (redni del)
ERC Ingolstadt - Schwenninger Wild Wings 13:30
1 X 2 (redni del)
Kölner Haie - Thomas Sabo Ice Tigers 13:30
1 X 2 (redni del)
Straubing Tigers - Eisbären Berlin 13:30
1 X 2 (redni del)

National League - Švica

EV Zug - HC Ambri-Piotta 13:45
1 X 2 (redni del)
Lausanne HC - HC Lugano 13:45
1 X 2 (redni del)
HC Davos - SC Bern 13:45
1 X 2 (redni del)

Alpska hokejska liga - Avstrija

Ritten - SG Cortina 14:00
1 X 2 (redni del)
HC Gherdeina - VEU Feldkirch 14:30
1 X 2 (redni del)

Ligue Magnus - Francija

Nica - Gap 14:00
1 X 2 (redni del)

NHL - Severna Amerika

Buffalo Sabres pri ekipi Florida Panthers 19:05
1 X 2 (redni del)
Pittsburgh Penguins pri ekipi New Jersey Devils 19:05
1 X 2 (redni del)
Tampa Bay Lightning pri ekipi Philadelphia Flyers 19:05
1 X 2 (redni del)
New York Rangers pri ekipi Carolina Hurricanes 19:05
1 X 2 (redni del)
Columbus Blue Jackets pri ekipi Montreal Canadiens 19:35
1 X 2 (redni del)
Anaheim Ducks pri ekipi Minnesota Wild 20:05
1 X 2 (redni del)
Toronto Maple Leafs pri ekipi St. Louis Blues 20:05
1 X 2 (redni del)
Nashville Predators pri ekipi Dallas Stars 20:35
1 X 2 (redni del)
Arizona Coyotes pri ekipi Edmonton Oilers 21:05
1 X 2 (redni del)

AHL - Severna Amerika

Texas Stars pri ekipi Iowa Wild 20:00
1 X 2 (redni del)

sreda - 20.2.2019

Izid (1 X 2)

Molodežnaja hokejnaja liga (MHL) - Rusija

Tajfun Usurijsk - HC Riga 2:00
1 X 2 (redni del)
JHK Spartak Moskva - Atlanti Mitišči 5:00
1 X 2 (redni del)
SKA-Varjagi - SKA-1946 St. Peterburg 5:00
1 X 2 (redni del)
Omski jastrebi - Beli medvedi 6:00
1 X 2 (redni del)

Kontinentalna hokejska liga - Rusija

Amur Habarovsk - Baris Astana 4:30
1 X 2 (redni del)
Red Star Kunlun - Admiral 6:30
1 X 2 (redni del)
Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Jekaterinburg 7:30
1 X 2 (redni del)
Salavat Ufa - AK Bars Kazan 9:00
1 X 2 (redni del)
Severstal Čerepovec - Dinamo Riga 11:00
1 X 2 (redni del)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusija

Južni Ural Orsk - Molot-Prikamje Perm 8:30
1 X 2 (redni del)
HK Gornjak Učali - Ižstal Iževsk 8:30
1 X 2 (redni del)
Čelmet Čeljabinsk - Toros Neftekamsk 8:30
1 X 2 (redni del)
Zauralje Kurgan - Neftjanik Almetjevsk 8:30
1 X 2 (redni del)
Rubin Tjumen - Sokol Krasnojarsk 9:00
1 X 2 (redni del)
Jugra - Metalurg Novokuzneck 9:00
1 X 2 (redni del)
HK Sarov - CSK VVS Samara 10:30
1 X 2 (redni del)
HK Tambov - Lada Toljati 10:30
1 X 2 (redni del)
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.