Hokej na ledu

Live vrhunci

Vrhunci

22:08
20.3
22:08
20.3
12:30
21.3
9:30
22.3
14:15
22.3
14:15
22.3
14:30
22.3
14:30
22.3
9:45
23.3
9:45
23.3

Vrste stav

Hitra napoved

sreda - 20.3.2019

Izid (1 X 2)

AHL - Severna Amerika

Iowa Wild pri ekipi Tucson Roadrunners 22:05
1 X 2 (redni del)

NHL - Severna Amerika

Ottawa Senators pri ekipi Vancouver Canucks 22:08
1 X 2 (redni del)
Winnipeg Jets pri ekipi Anaheim Ducks 22:08
1 X 2 (redni del)

četrtek - 21.3.2019

Izid (1 X 2)

Visšaja liga - končnica - Kazahstan

HK Nomad - HK Arlan Kokšetau 3:00
1 X 2 (redni del)
HK Kulager - Bejbaris Atirau 9:00
1 X 2 (redni del)

Molodežnaja hokejnaja liga (MHL) - končnica - Rusija

Avto Jekaterinburg - Tolpar Ufa 9:30
1 X 2 (redni del)
Mamonti Jugri - Omski jastrebi 10:00
1 X 2 (redni del)
MHK Dinamo St. Peterburg - Loko Jaroslavl 11:30
1 X 2 (redni del)
SKA-1946 St. Peterburg - Almaz Čerepovec 12:00
1 X 2 (redni del)

Kontinentalna hokejska liga - končnica - Rusija

CSKA Moskva - Dinamo Moskva 12:30
1 X 2 (redni del)
SKA St. Peterburg - Lokomotiv Jaroslavl 12:30
1 X 2 (redni del)

Extraliga - končnica - Slovaška

Dukla Michalovce - MsHK Žilina 12:30
1 X 2 (redni del)

Liiga - končnica - Finska

Pelicans - HIFK 12:30
1 X 2 (redni del)
TPS - HPK 12:30
1 X 2 (redni del)

Mestis - končnica - Finska

Keupa HT - Hermes 12:30
1 X 2 (redni del)
Jokipojat - Ketterä 12:30
1 X 2 (redni del)

PHL - končnica - Poljska

MMKS Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 13:00
1 X 2 (redni del)

Extraliga - končnica - Belorusija

Junost Minsk - Dinamo-Molodečno 13:00
1 X 2 (redni del)

GET Ligaen - kvalifikacije - Norveška

Ringerike - Gruner 13:30
1 X 2 (redni del)

HockeyAllsvenskan - Relegation/Promotion Round - Švedska

Almtuna IS - Tranas AIF 14:00
1 X 2 (redni del)
HC Vita Hästen - Hudiksvalls HC 14:00
1 X 2 (redni del)
Bodens IK - Kristianstads IK 14:00
1 X 2 (redni del)

Norgesmesterskapet - Norveška

Vålerenga - Frisk/Asker 14:30
1 X 2 (redni del)

National League - končnica - Švica

Geneve Servette HC - SC Bern 15:00
1 X 2 (redni del)
SCL Tigers - Lausanne HC 15:00
1 X 2 (redni del)

National League - krog za razvrstitev - Švica

HC Davos - HC Fribourg-Gotteron 15:00
1 X 2 (redni del)
ZSC Lions - Rapperswil-Jona Lakers 15:00
1 X 2 (redni del)

petek - 22.3.2019

Izid (1 X 2)

Kontinentalna hokejska liga - končnica - Rusija

Baris Astana - Avangard Omsk 9:30
1 X 2 (redni del)
Avtomobilist Jekaterinburg - Salavat Ufa 10:00
1 X 2 (redni del)

Visšaja hokejnaja liga (VHL) - končnica - Rusija

Zauralje Kurgan - Toros Neftekamsk 9:30
1 X 2 (redni del)

Extraliga - končnica - Češka

HC Olomouc - HC Škoda Plzen 12:00
1 X 2 (redni del)
HC Kometa Brno - Mountfield HK 14:00
1 X 2 (redni del)

Extraliga - Promotion/Relegation - Češka

KLH Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 12:30
1 X 2 (redni del)
HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvinov 13:00
1 X 2 (redni del)

Liiga - končnica - Finska

Kärpät - Ilves 12:30
1 X 2 (redni del)
Tappara - Lukko 12:30
1 X 2 (redni del)

Norgesmesterskapet - Norveška

Storhamar - Stavanger 14:00
1 X 2 (redni del)

SHL - končnica - Švedska

Färjestads BK - HV 71 14:00
1 X 2 (redni del)
Luleå HF - Växjö Lakers HC 14:00
1 X 2 (redni del)

EBEL - končnica - Avstrija

Graz 99ers - EHC LIWEST Black Wings Linz 14:15
1 X 2 (redni del)
Sapa Fehérvár AV19 - EC Red Bull Salzburg 14:15
1 X 2 (redni del)
Vienna Capitals - HC Znojmo 14:15
1 X 2 (redni del)
EC KAC - HC Bozen Südtirol 14:15
1 X 2 (redni del)

Končnica - Danska

Frederikshavn Whitehawks - Esbjerg Energy 14:30
1 X 2 (redni del)

DEL - končnica - Nemčija

Düsseldorfer EG - Augsburger Panther 14:30
1 X 2 (redni del)
ERC Ingolstadt - Kölner Haie 14:30
1 X 2 (redni del)
Thomas Sabo Ice Tigers - Adler Mannheim 14:30
1 X 2 (redni del)
Eisbären Berlin - EHC Red Bull München 14:30
1 X 2 (redni del)

DEL 2 - končnica - Nemčija

ESV Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 14:30
1 X 2 (redni del)
Löwen Frankfurt - Eispiraten Crimmitschau 14:30
1 X 2 (redni del)
Ravensburg Towerstars - EC Bad Nauheim 15:00
1 X 2 (redni del)
Bietigheim Steelers - Dresdner Eislöwen 15:00
1 X 2 (redni del)

DEL 2 - boj za obstanek - Nemčija

Tölzer Löwen - EHC Freiburg 14:30
1 X 2 (redni del)
Bayreuth Tigers - Deggendorfer SC 15:00
1 X 2 (redni del)

Ligue Magnus - Relegation Round - Francija

Mulhouse - Anglet 15:00
1 X 2 (redni del)
Olympique Lyon - Strasbourg 15:30
1 X 2 (redni del)

sobota - 23.3.2019

Izid (1 X 2)

SHL - končnica - Švedska

Djurgårdens IF - Skellefteå AIK 9:45
1 X 2 (redni del)
Frolunda HC - Malmö 9:45
1 X 2 (redni del)

petek - 10.5.2019

Izid (1 X 2)

Svetovno prvenstvo - moški - Svet

Finska - Kanada 10:15
1 X 2 (redni del)
Rusija - Norveška 10:15
1 X 2 (redni del)
ZDA - Slovaška 14:15
1 X 2 (redni del)
Češka - Švedska 14:15
1 X 2 (redni del)

sobota - 11.5.2019

Izid (1 X 2)

Svetovno prvenstvo - moški - Svet

Danska - Francija 6:15
1 X 2 (redni del)
Švica - Italija 6:15
1 X 2 (redni del)
Nemčija - Velika Britanija 10:15
1 X 2 (redni del)
Latvija - Avstrija 10:15
1 X 2 (redni del)
Norveška - Češka 14:15
1 X 2 (redni del)
Ni izbrane stave.
Če želite izbrati stavo, kliknite ustrezni izid.
  •  

3D Blackjack

Live koledar

Stavite live, 24 ur na dan, 7 dni v tednu!

Stavite live zdaj!

Piškotke in piškotke tretjih uporabljamo za izboljšanje svojih storitev, analiziranje in individualizacijo vaših nastavitev ter prikazovanje oglasov. Če nadaljujete z navigacijo po strani, sprejmete uporabo piškotkov. Za nastavitve in dodatne informacije si oglejte naše obvestilo o piškotkih.

Ponudnik te spletne strani, podjetje ElectraWorks Limited, ima licence, ki jih je izdala gibraltarska vlada, ureja pa ga gibraltarski komisionar za igre na srečo v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Gambling Act 2005). Družba ElectraWorks Limited ima licenco za stave s fiksnimi kvotami (RGL No. 051) in licenco za casino (RGL No. 50) za prirejanje online iger na srečo.

Poleg tega podjetje ElectraWorks Limited urejajo licence Komisije za nadzor iger na srečo Velike Britanije (UK Gambling Commission), ki so v skladu z Zakonom o igrah na srečo (Licenciranje in oglaševanje) iz leta 2014. Podjetje ElectraWorks Limited je pridobilo licenco št 000-039011-R-319371-004 za prirejanje online iger na srečo v Veliki Britaniji.