Moje obľúbené

Ak si chcete vybrať svoje obľúbené, kliknite na symboly hviezdičiek, ktoré nájdete v stávkovej zóne.

Stávkové služby

Sociálne siete

Basketbal

Live - to najlepšie

Highlighty

12:30
27.5
14:45
27.5
15:00
27.5
16:00
27.5
20:30
27.5
14:30
28.5
21:00
28.5
11:30
29.5
13:00
29.5
13:30
29.5

Typy stávok

Rýchly tip

nedeľa - 27.5.2018

Stávka na víťaza

VTB League - Európa

Avtodor Saratov (RUS) - BC Zenit Petrohrad (RUS) 10:00
CSKA Moskva (RUS) - VEF Riga (LAT) 12:00

Campeonato Estadual Amador - Brazília

Império São Cristóvão - Santo Elias Basquetebol 10:00

Polska Liga Koszykówki - Poľsko

Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruň 10:45

Divízia A - muži - Rumunsko

Steaua CSM Eximbank - U-Banca Transilvania Kluž Napoca 11:00
CSM Oradea - CSU Atlassib Sibiu 13:00

Championnat Pro B - Francúzsko

Denain - Roanne 11:00
Saint-Chamond - Lille 11:00
SLUC Nancy Basket Association - Fos Provence Basket 12:00

National Baketball League - muži - Bulharsko

Balkan - Levski Lukoil 11:00

Division 1 - ženy - Senegal

ISEG Sports - Saltigues 11:00

TBL - Turecko

Afyonkarahisar Belediye - Bahcesehir Koleji 11:00

TBSL - Turecko

Tofas Bursa - Anadolu Efes 11:15

Campeonato Nacional I Divisão - ženy - Portugalsko

Guifões SC - SC Coimbroes 11:30

LEB Silver - Španielsko

Lucentum Alicante - Real Canoe Madrid 12:00

Liga Portuguesa - Portugalsko

Benfica - Porto 12:00
UD Oliveirense - Vitória Guimarães 13:30

Serie A2 - ženy - Taliansko

Faenza Basket Project ASD - Meccanica Nova Vigarano 12:00

Serie A2 - Taliansko

Pallacanestro Terst - Treviso Basket 12:00

Liga ACB - Španielsko

Baskonia Vitoria Gasteiz - Unicaja Málaga 12:30
F.C. Barcelona - MoraBanc Andorra 14:45

Majstrovstvá Pro A - Francúzsko

Le Mans - ASVEL Lyon-Villeurbanne 12:30

1. Division - Senegal

ASFA - US Ouakam 12:30

Seria B - Taliansko

San Severo - Palestrina 13:00
Basket Barcellona - Cassino 14:30

Medzinárodné priateľské zápasy - muži - Svet

Irak - Egypt 13:45
Bahrajn - Libanon 16:00

Premier League - Izrael

Ironi Nes-Ziona - Hapoel Jeruzalem 13:45
Maccabi Bazan Haifa - Hapoel Holon 13:45
Ironi Nahariya - Hapoel Tel Aviv 13:45
Bnei Herzliya - Maccabi Electra Tel Aviv 13:45
Maccabi Rishon Lezion - Maccabi Ashdod 13:45
Hapoel Eilat - Gilboa Galil 13:45

Liga NovaKBM - Slovinsko

Krka - Olimpija Ljubljana 14:00

Liga LPB - Venezuela

Gigantes - Bucaneros 14:00
Toros - Guaros 17:00
Trotamundos - Gaiteros 17:00

Liga de Basquete Feminino - Brazília

Sampaio Basquete - Vera Cruz Campinas 14:00

A1 Liga - Chorvátsko

Cibona Záhreb - Cedevita Záhreb 14:30

Lega A - Taliansko

Umana Reyer Venezia - Dolomiti Energia Trento 14:45

Buenos Aires Liga Provincial De Clubes U19 - Argentína

Club SoMiSA de San Nicolás (U19) - Unión Vecinal de La Plata (U19) 15:00
Racing Club de Chivilcoy (U19) - Club Ciudad de Campana (U19) 15:00
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata (U19) - Club Deportivo Central Buenos Aires de Zárate (U19) 16:00
Club Atlético Peñarol de Mar del Plata (U19) - Bahiense del Norte de Bahía Blanca (U19) 16:00
Club Atletico Quilmes de Mar del Plata (U19) - Centro Basko de Necochea (U19) 16:00
Racing Athletic Club de Olavarría (U19) - Club Atlético Argentino de Bahía Blanca (U19) 17:00

Campeonato Paulista (U19) - Brazília

Vivo/Franca (U19) - Bauru (U19) 15:00

South American Games - Women - Južná Amerika

Argentína - Chile 15:30
Paraguaj - Kolumbia 17:45

La Liga - ženy - Argentína

CA Vélez Sarsfield - Las Heras 16:00

Baloncesto Superior Nacional - Portoriko

Capitanes de Arecibo - Galitos 19:00
Cariduros de Fajardo - Santeros de Aguada 19:00

NBA - Severná Amerika

Cleveland Cavaliers@Boston Celtics (7. zápas) 20:30

Liga Nacional - Argentína

Atenas - La Unión 20:30
San Martín de Corrientes - Gimnasia de Comodoro 20:30

pondelok - 28.5.2018

Stávka na víťaza

Polska Liga Koszykówki - Poľsko

Stal Ostrow Wielkopolski - Anwil Wloclawek 11:45

LKL League - Litva

Lietuvos rytas - Neptunas 11:50

VTB League - Európa

Chimki Moskovská oblasť (RUS) - Lokomotiv-Kubáň Krasnodar (RUS) 12:00
BC Nižnij Novgorod (RUS) - UNIKS Kazaň (RUS) 13:00

TBSL - Turecko

Fenerbahce - Banvit 13:45
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. Upraviť môžete nastavenia a získať ďalšie informácie v našich Užívateľských pravidlách cookies.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.