Moje obľúbené

Ak si chcete vybrať svoje obľúbené, kliknite na symboly hviezdičiek, ktoré nájdete v stávkovej zóne.

Stávkové služby

Sociálne siete

Basketbal

Live - to najlepšie

Highlighty

10:00
25.2
11:00
25.2
12:00
25.2
12:00
25.2
12:00
25.2
12:00
25.2
12:00
25.2
12:15
25.2
13:00
25.2
15:00
25.2

Typy stávok

Rýchly tip

nedeľa - 25.2.2018

Stávka na víťaza

Superleague - 1. divízia - Rusko

Samara-SGEU - BC Novosibirsk 9:00

1. Liga - Česká republika

SKB Zlín - Basket Košíře 9:00
BC Nový Jičín - Sokol Písek Sršni 10:00
TJ Sokol Hradec Kralove - Slavoj BK Litoměřice 12:00

Top Divison - ženy - Belgicko

RBC Verviers-Pepinster - Willebroek 9:00
Jeugd Gentson - Sparta Laarne 9:00

TKB2L - ženy - Turecko

Yalova Vip - Bursa BSB 9:00

Kvalifikácia MS - muži - Európa

Rusko - Bosna a Hercegovina 9:00
Francúzsko - Belgicko 9:00
Estónsko - Izrael 10:00
Gruzínsko - Nemecko 10:00
Grécko - Veľká Británia 11:00
Island - Česká republika 11:00
Fínsko - Bulharsko 11:30
Rakúsko - Srbsko 14:20

LDB (U22) - Brazília

Minas Tênis Clube (U22) - Flamengo (U22) 9:15
Basquete Cearense (U22) - Basquete Curitiba (U22) 11:30
EC Pinheiros (U22) - Franca Basquete (U22) 13:45

BLNO - Nórsko

Tromsö Storm - Baerum Basket 10:00

DBBL - Nemecko

ChemCats Chemnitz - SV Halle Lions 10:00

BBL Championship - Veľká Británia

Surrey Scorchers - Cheshire Phoenix 10:00
Plymouth Raiders - Bristol Flyers 11:00

Premier League - ženy - Rusko

Dinamo Moskva - Spartak Moskovská oblasť 10:00

Top Divison 1 - Belgicko

SFS BCCA Neufchâteau - Port of Antwerp Giants B 10:00
Gembo Borgerhout - Cuva Houthalen-Helchteren 10:00

Pohár - ženy - Rumunsko

ACS Sepsi SIC - CSM Satu Mare 10:30

Dameligaen - Dánsko

Vaerlöse BBK - SISU 10:30

Kvalifikácia MS - muži - Afrika

Senegal - Mozambik 10:30
Uganda - Rwanda 10:30
Mali - Nigéria 13:00

Basket Liga - ženy - Poľsko

SKK Siedlce - CCC Polkowice 11:00
Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin 11:00
1KS Sleza Vroclav - Basket 90 Gdyňa 13:00

Superleague - 2. Division - Rusko

Runa Basket - Elbrus Čerkessk 11:00

EuroBasket - predkvalifikácia mužov - Európa

Portugalsko - Cyprus 11:00
Macedónsko - Slovensko 14:15

Coppa Italia A2 - ženy - Taliansko

Progresso BK Femminile Bologna - Tec-Mar Crema 11:00

1. Division - Island

Gnúpverjar - Skallagrímur 11:45

Liga Femenina - Španielsko

Gernika Bizkaia - Araski Saskibaloia 12:00
Campus Promete - Uni Girona 12:00
Cadi La Seu d'Urgell - C.B. Bembibre PDM 12:15

LEB Gold - Španielsko

F.C. Barcelona II - Araberri 12:00
Bàsquet Manresa - Palma Air Europa 13:00

Serie A2 East - Taliansko

Alma Trieste - Dinamica Mantova 12:00
Andrea Costa Imola - Roseto Sharks 12:00
Agribertocchi Orzinuovi - Poderosa Montegranaro 12:00
Tezenis Verona - Treviso Basket 12:15

Serie A2 West - Taliansko

NPC Rieti - Acea Rím 12:00
Novipiu' Casale Monferrato - Derthona Tortona 12:00
Pallacanestro Biella - Fortitudo Agrigento 12:00
Legnano Knights - Lighthouse Trapani 12:00

Český pohár - ženy - Česká republika

Nymburk - Sokol Hradec Králové 12:00

Campeonato Nacional Liga Feminina - Portugalsko

UD Oliveirense - Carnide Clube 13:00

Coppa Italia - ženy - Taliansko

Le Mura Basket - Famila Wuber Schio 14:00

1. Division - ženy - Island

Fjölnir - KR Reykjavík 14:00

Premier League - ženy - Island

Skallagrímur - Haukar 14:15

A1 Liga - ženy - Chorvátsko

ŽKK Zadar - ŽKK Split 14:30

NCAA - Severná Amerika

Illinois@Rutgers 15:00

Kvalifikácia MS - muži - Amerika

Panenské ostrovy - Dominikánska republika 16:30
Bahamy - Kanada 20:00
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. Upraviť môžete nastavenia a získať ďalšie informácie v našich Užívateľských pravidlách cookies.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.