Basketbal

Live - to najlepšie

Highlighty

19:00
21.4
21:30
21.4
9:00
22.4
12:00
22.4
20:00
22.4
20:00
23.4
21:30
23.4
14:30
24.4
14:30
24.4
15:00
24.4

Typy stávok

Rýchly tip

nedeľa - 21.4.2019

Stávka na víťaza

Buenos Aires Liga Provincial De Clubes U19 - Argentína

Estudiantes de Olavarría (U19) - Bahiense del Norte de Bahía Blanca (U19) 17:00

NBB - Brazília

Mogi das Cruzes - Basquete Cearense 18:00

NBA - Severná Amerika

Toronto Raptors@Orlando Magic (4. zápas) 19:00
Portland Trail Blazers@Oklahoma City Thunder (4. zápas) 21:30

Baloncesto Superior Nacional - Portoriko

Brujos de Guayama - Leones de Ponce 19:00
Atléticos de San Germán - Piratas de Quebradillas 19:00

Liga Nacional - Argentína

Peñarol - Boca Juniors 19:00
Libertad - Club Deportivo Hispano Americano 20:00
San Martín de Corrientes - Instituto Atlético Central Córdoba 20:00
Olímpico de la Banda - Gimnasia de Comodoro 20:00

Liga de Desarrollo (U22) - Argentína

Quilmes (U22) - Obras (U22) 19:00
Argentino Junín (U22) - Deportivo Atenas (U22) 20:00

Liga Argentina - Argentína

Club Atlético Deportivo Norte - Ameghino de Villa María 19:00
Villa San Martín - Oberá (TC) 19:30
Rocamora - Club Del Progreso 20:00
Centro Deportivo Rivadavia de Mendoza - Parque Sur 20:00
Centro Español Plottier - Gimnasia y Esgrima 20:00
Salta Basket - Lactear TF 20:30
Atenas - Ciclista 20:30
Unión TNA - Independiente (SdE) 20:30

Liga Nacional - Čile

CD Valdivia - Colegio Los Leones 20:00

NBL - Nový Zéland

Taranaki Mountain Airs - Canterbury Rams 22:00

pondelok - 22.4.2019

Stávka na víťaza

Srikandi Cup - ženy - Indonézia

GMC Cirebon - Tenaga Baru Pontianak 3:00
Scorpio Jakarta - Tanago Jakarta 5:10
Tomang Sakti Merpati Bali - Flying Wheel Makassar 7:20

A1 - ženy - Grécko

Sporting - Iraklis 8:00
Proteas Voulas - PAOK Solún 8:00
Panionios - AO Dafnis Agios Demetrios 8:00

Bundesliga - Nemecko

Fraport Skyliners - Ratiopharm Ulm 9:00
ALBA Berlín - Mitteldeutscher BC 12:00

LKL League - Litva

KK Prienai - Šiauliai 10:00
Lietkabelis - Neptunas 10:20

Premier League - ženy - Rusko

UMMC Jekaterinburg - Dinamo Kursk 10:00
Inventa Kursk - Dinamo-GUVD Novosibirsk 11:00

Divízia A - ženy - Rumunsko

Phoenix Galati - Kluž Napoca 10:00

Korisliiga - Fínsko

BC Nokia - Salon Vilpas Vikings 10:00
KTP-Basket - Kataja Basket 10:00
Helsinki Seagulls - Kauhajoen Karhu 10:00
Kouvot Kouvola - Tampereen Pyrinto 11:30

TB2L - Turecko

Halk Enerji TED Ankara Kolejliler - Bornova Belediye 10:00
Samsun Basketbol - Erzurum BSB Genclik 12:00

KBSL - Turecko

Botas - Mersin Buyuksehir Belediye 11:00

2. Liga - Rakúsko

Chin Min Dragons - Jennersdorf Blackbirds 11:00

Polska Liga Koszykówki - Poľsko

Arka Gdynia - Polski Cukier Toruň 11:45

BLB - Belgicko

Giants Antverpy - Spirou Basket Charleroi 12:00
Leuven Bears - Okapi Aalstar 14:30

Basketligaen - Dánsko

Randers Cimbria - Bakken Bears 12:30

LBL 1. Division - Lotyšsko

BK Ogre IF - VEF Riga 12:30

Liga ABA - Európa

Červená Hviezda Belehrad - Budučnost VOLI 13:00

Premier League - Izrael

Ironi Nahariya - Bnei Herzliya 13:10
Maccabi Ashdod - Maccabi Rishon Lezion 13:20
Ironi Nes-Ziona - Hapoel Tel Aviv 13:30

Basketligan - Švédsko

Boras Basket - Norrköping Dolphins 13:34

Lega A1 - ženy - Taliansko

Passalacqua Ragusa - Reyer Benátky 14:30
FILA San Martino di Lupari - Famila Wuber Schio 14:30

Majstrovstvá Pro A - Francúzsko

Boulazac - Limoges 14:45

NBB - Brazília

Vivo Franca - Bauru 19:10

NBA - Severná Amerika

Milwaukee Bucks@Detroit Pistons (4. zápas) 20:00
Houston Rockets@Utah Jazz (4. zápas) 22:30

utorok - 23.4.2019

Stávka na víťaza

Euroliga - muži - Európa

Žalgiris (LTU) - Fenerbahce (TUR) 13:00
Panathinaikos Atény (GRE) - Real Madrid (ESP) 14:00

NBA - Severná Amerika

Brooklyn Nets@Philadelphia 76ers (5. zápas) 20:00
San Antonio Spurs@Denver Nuggets (5. zápas) 21:30

streda - 24.4.2019

Stávka na víťaza

Polska Liga Koszykówki - Poľsko

Stelmet Zielona Góra - KKK Krosno 13:00

Euroliga - muži - Európa

Baskonia Vitoria (ESP) - CSKA Moskva (RUS) 14:30
FC Barcelona (ESP) - Anadolu Efes (TUR) 15:00

Liga ACB - Španielsko

Valencia Basket - Unicaja Málaga 14:30

piatok - 3.5.2019

Stávka na víťaza

FIBA Liga majstrov - Európa

Virtus Pallacanestro Bologna (ITA) - Brose Bamberg (GER) 12:30
Iberostar Tenerife (ESP) - Giants Antverpy (BEL) 15:15
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.