Basketbal

Live - to najlepšie

Highlighty

12:00
14.11
12:30
14.11
13:00
14.11
13:00
14.11
19:35
14.11
19:35
14.11
20:05
14.11
12:15
15.11
15:00
15.11
14:30
16.11

Typy stávok

Rýchly tip

streda - 14.11.2018

Stávka na víťaza

Ruský pohár - Rusko

BC Ural Jekaterinburg - BC Tambov 9:00

Torneo Nacional de Ascenso - Kuba

Artemisa - Mayabeque 9:00

FIBA Europe Cup - Európa

Avtodor Saratov (RUS) - BK JIP Pardubice (CZE) 10:00
Cmoki Minsk (BLR) - Balkan (BUL) 11:00
Rilski Sportist (BUL) - Albacomp Fehérvár (HUN) 11:30
Kataja Basket (FIN) - Levski Lukoil (BUL) 11:30
CSM Oradea (ROU) - Leiden (NED) 12:00
AEK Larnaka (CYP) - Belfius Mons-Hainaut (BEL) 12:00
Aris Solún (GRE) - BC Dnepr (UKR) 12:00
Szolnoki Olaj (HUN) - Banco Di Sardegna Sassari (ITA) 12:00
Sakarya BSB (TUR) - S.Oliver Würzburg (GER) 12:30
Bakken Bears (DEN) - Čerkasy Monkeys (UKR) 12:30
Donar BC (NED) - Pinar Karsiyaka (TUR) 13:30
Den Bosch (NED) - Ironi Ness Ziona (ISR) 14:00
Leicester Riders (IRL) - Falco KC Szombathely (HUN) 14:00
Spirou Basket Charleroi (BEL) - Istanbul BBSK (TUR) 14:30

Korisliiga - Fínsko

Kauhajoen Karhu - KTP-Basket 11:30
Kouvot Kouvola - Lapuan Korikobrat 11:30
UU-Korihait - Tampereen Pyrinto 11:30
BC Nokia - Salon Vilpas Vikings 11:30

1. divízia - muži - Fínsko

LoKoKo Bisons - Helsingin NMKY 11:30

Európsky pohár - muži - Európa

BC Zenit Petrohrad (RUS) - KK Partizan Belehrad 12:00
Galatasaray (TUR) - Ratiopharm Ulm (GER) 12:00
Fraport Skyliners (GER) - Unicaja Málaga (ESP) 13:00
Mornar Bar (MNE) - FIAT Turín (ITA) 13:00
Červená Hviezda Belehrad - AS Monako (FRA) 13:00
ALBA Berlín (GER) - Cedevita Záhreb (CRO) 14:00
Germani Basket Brescia (ITA) - MoraBanc Andorra (ESP) 14:30
Limoges (FRA) - Lokomotiv-Kubáň Krasnodar (RUS) 14:45
Valencia Basket (ESP) - Türk Telekom 14:45

Alpe Adria Cup - Európa

BK Děčín (CZE) - UBSC Raiffeisen Graz (AUT) 12:00

Liga ABA 2 - Európa

KK Lovcen - Zrinski Mostar 12:00
OKK Spars Sarajevo - Rogaška 12:00
Helios Suns - KK Sutjeska 13:00
Borac Čačak - Vršac 14:00

FIBA Liga majstrov - Európa

BK Ventspils (LAT) - BC Nižnij Novgorod (RUS) 12:00
BK Opava (CZE) - Iberostar Tenerife (ESP) 12:00
PAOK (GRE) - Fribourg Olympic (SUI) 12:30
Brose Bamberg (GER) - Hapoel Jeruzalem (ISR) 14:00
Baloncesto Fuenlabrada (ESP) - CEZ Nymburk (CZE) 14:30
Le Mans (FRA) - Sidigas Avellino (ITA) 14:30
Virtus Pallacanestro Bologna (ITA) - Štrasburg IG (FRA) 14:30
Telenet Oostende (BEL) - Besiktas (TUR) 14:30

Estónsko-lotyšská basketbalová liga - Európa

Jurmala - LU 12:00
KK Parnu - TTU KK 12:00

National League - Izrael

Hapoel Kfar Saba - Maccabi Rehovot 12:00

Litovský pohár - Litva

BC Nevežis - Juventus 12:00

Basketligaen - Dánsko

Randers Cimbria - Svendborg 12:30

A1 Liga - Chorvátsko

Zadar - Alkar 13:00

Basketligan - Švédsko

Boras Basket - Wetterbygden Stars 13:04

Balkánska liga - Európa

KB Baškimi (KOS) - KK Kožuv Gevgelija (MKD) 13:30

LEB Silver - Španielsko

CB L`Hospitalet - CB Morón 14:00
Zornotza Saskibaloi - Cintra Plasencia 14:00
Club Basquet Girona 2014 - Basket Azuqueca 14:00
Iraurgi Saski Baloia - Club Peixegalego Basket 14:30
CB Tormes - CB Zamora 14:30
Real Murcia - Villarrobledo 14:30

Seria B - Taliansko

Scauri - Virtus Valmontone 14:30

Top Divison - ženy - Belgicko

Liège Panthers - Giants Antverpy 15:00

Serie C Gold - Taliansko

Civitavecchia - Virtus Aprilia 15:00
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.