Moje obľúbené

Ak si chcete vybrať svoje obľúbené, kliknite na symboly hviezdičiek, ktoré nájdete v stávkovej zóne.

Stávkové služby

Sociálne siete

Bojové športy

Typy stávok

Rýchly tip

sobota - 27.5.2017

Výsledok zápasu (1 2)

KSW - Svet

Ariane Lipská (BRA) - Diana Belbitová (ROU) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Marcin Wrzosek (POL) - Kleber Koike Erbst (JPN) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Lukasz Jurkowski (POL) - Rameau Thierry Sokoudjou (CMR) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Mateusz Gamrot (POL) - Norman Parke (NIR) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Michal Andryszak (POL) - Michal Kita (POL) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Tomasz Narkun (POL) - Marcin Wojcik (POL) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Pawel Rak (POL) - Robert Burneika (LTU) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Fernando Rodrigues Jr. (BRA) - Marcin Rožalski (POL) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Mariusz Pudzianowski (POL) - Tyberiusz Kowalczyk (POL) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Mamed Khalidov (POL) - Borys Mankowski (POL) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Damian Janikowski (POL) - Julio Gallegos (USA) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)

nedeľa - 28.5.2017

Výsledok zápasu (1 2)

UFC - Svet

Darren Till (ENG) - Jessin Ayari (GER) 7:00
Výsledok zápasu (1 2)
Marcin Held (POL) - Damir Hadžovič (BIH) 7:00
Výsledok zápasu (1 2)
Nico Musoke (SWE) - Bojan Veličkovič (SRB) 8:00
Výsledok zápasu (1 2)
Reza Madadi (IRN) - Joaquim Silva (BRA) 8:00
Výsledok zápasu (1 2)
Trevor Smith (USA) - Chris Camozzi (USA) 8:00
Výsledok zápasu (1 2)
Pedro Munhoz (BRA) - Damian Stasiak (POL) 8:00
Výsledok zápasu (1 2)
Volkan Oezdemir (SUI) - Misha Cirkunov (LAT) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Abdul Razak Alhassan (USA) - Omari Achmedov (RUS) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Oliver Enkamp (SWE) - Nordine Taleb (FRA) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Jack Hermansson (SWE) - Alex Nicholson (USA) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Peter Sobotta (GER) - Ben Saunders (USA) 10:00
Výsledok zápasu (1 2)
Alexander Gustafsson (SWE) - Glover Teixeira (BRA) 11:00
Výsledok zápasu (1 2)

sobota - 3.6.2017

Výsledok zápasu (1 2)

UFC - Svet

Claudia Gadelhaová (BRA) - Karolina Kowalkiewiczová (POL) 18:00
Výsledok zápasu (1 2)
Jose Aldo (BRA) - Max Holloway (USA) 18:00
Výsledok zápasu (1 2)
Stávkový tiket
Nebola zvolená žiadna stávka.
Ak si chcete vybrať stávku, kliknite na príslušný výsledok.

3D Blackjack

Stávky live

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. Upraviť môžete nastavenia a získať ďalšie informácie v našich Užívateľských pravidlách cookies.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.