Ľadový hokej

Live - to najlepšie

Highlighty

11:00
17.10
12:00
17.10
19:05
17.10
21:35
17.10
13:00
18.10
13:00
18.10
13:30
18.10
12:00
19.10
12:30
19.10
13:30
19.10

Typy stávok

Rýchly tip

streda - 17.10.2018

Výsledok (1 X 2)

Vysšaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Toros Neftekamsk - CSK VVS Samara 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Neftjanik Aľmetevsk - Lada Toljatti 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Zvezda Čechov - Metallurg Novokuzneck 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SKA-Neva Petrohrad - Sarjarka Karaganda 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dinamo Petrohrad - Torpedo Usť-Kamenogorsk 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Hokejová Liga majstrov - Európa

HC 05 Banská Bystrica - HC Škoda Plzeň 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Mountfield HK - Kärpät 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Junosť Minsk - TPS Turku 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
EC Red Bull Salzburg - SC Bern 13:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Liiga - Fínsko

Kookoo - Ilves 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Lukko - Vaasan Sport 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HPK - KalPa 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

1. liga - Česká republika

HC Dukla Jihlava - HC Slavia Praha 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
VHK Vsetín - HC Motor České Budějovice 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SK Horácká Slavia Třebíč - HC AZ Havířov 2010 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Benátky nad Jizerou - HC Zubr Přerov 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC RT Torax Poruba - HK Jestřábi Prostějov 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Stadion Litoměřice - HC Rabat Kladno 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Frýdek-Místek - SK Kadaň 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Mestis - Fínsko

KooVee - TUTO Hockey 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
LeKi - Kiekko-Vantaa 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SaPKo - Peliitat 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kettera - Iisalmen Peli-Karhut 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Jokipojat - RoKi 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Keupa HT - Hermes 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Hockeyallsvenskan - Švédsko

HC Vita Hästen - MODO Hockey 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
IK Pantern - Tingsryds AIF 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
IK Oskarshamn - BIK Karlskoga 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sodertalje SK - Västerviks IK 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
IF Björklöven - Karlskrona HK 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
VIK Västerås HK - AIK IF 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Almtuna IS - Leksands IF 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Alps Hockey League - Rakúsko

EC KAC II - HDD Olimpija Ljubljana 13:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
EHC Bregenzerwald - HC Milano Rossoblu 13:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
EK Zeller Eisbaren - EC Kitzbühel 13:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Švajčiarská liga - Švajčiarsko

Thurgau - Chaux de Fonds 13:45
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Elite League - Veľká Británia

Sheffield Steelers - Fife Flyers 14:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

AHL - Severná Amerika

Binghamton Devils@Belleville Senators 19:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Rochester Americans@Utica Comets 19:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Texas Stars@Grand Rapids Griffins 19:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Hershey Bears@Wilkes-Barre/Scranton Penguins 19:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Hartford Wolf Pack@Laval Rocket 19:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Milwaukee Admirals@Ontario Reign 22:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

NHL - Severná Amerika

St. Louis Blues@Montreal Canadiens 19:05
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Boston Bruins@Calgary Flames 21:35
1 X 2 (regulárny hrací čas)

štvrtok - 18.10.2018

Výsledok (1 X 2)

Molodežnaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Altaj Usť-Kamenogorsk - Tolpar Ufa 4:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sibirskie Snajpery - Staľnyje Lisy 7:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kuzneckie Medvedi - HC Sarmaty 7:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Snežnyje Barsy - Avto Jekaterinburg 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sputnik Aľmetevsk - Mamonty Jugry 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Reaktor Nižnekamsk - Ťumeňskij Legion 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Vysšaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Čelmet Čeľabinsk - HC Rjazaň 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Zauralje Kurgan - Buran Voronež 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Traktor Čeľabinsk - Barys Astana 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Lokomotiv Jaroslavľ - Admiral 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Torpedo NN - Jokerit 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Slovensko

MsHK Žilina - DVTK Jegesmedvék 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Slovensko (U20) - HC 07 Detva 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

GET Ligaen - Nórsko

Ringerike - Stavanger 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.