Ľadový hokej

Typy stávok

Rýchly tip

pondelok - 26.9.2016

Výsledok (1 X 2)

Molodežnaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Amurskie Tigry - HK MVD Balašicha 2:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Tajfun Ussurijsk - Čajka Nižnij Novgorod 2:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Serebrjanyje Ľvy - Atlanty Mytišči 4:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Tolpar Ufa - Kuzneckie Medvedi 6:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Avto Jekaterinburg - Sibirskie Snajpery 6:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Ťumeňskij Legion - Lada Togliatti 7:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Mamonty Jugry - Irbis Kazaň 7:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Almaz Čerepovec - MHK Spartak Moskva 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SKA-1946 Petrohrad - MHK Dinamo Petrohrad 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
AK Bars Kazaň - Dinamo Minsk 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dinamo Moskva - Lokomotiv Jaroslavľ 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Vysšaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Južnyj Ural Orsk - Kristall Saratov 6:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Čelmet Čeljabinsk - Dizel Penza 6:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

1. liga - Česká republika

Benátky nad Jizerou - HC Slovan Usti nad Labem 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Motor České Budějovice - HC Zubr Přerov 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia Třebíč 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC AZ Havířov 2010 - HC Frýdek-Místek 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Stadion Litoměřice - HK Jestřábi Prostějov 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Rabat Kladno - SK Kadaň 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Slavia Praha - HC Most 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Metal Ligaen - Dánsko

Aalborg Pirates - Gentofte Stars 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

utorok - 27.9.2016

Výsledok (1 X 2)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Metallurg Novokuzneck - Salavat Ufa 5:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sibir Novosibirsk - Traktor Čeľabinsk 5:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Torpedo NN - Avtomobilist Jekaterinburg 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Severstaľ Čerepovec - Amur Chabarovsk 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SKA Petrohrad - Admiral 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Spartak Moskva - Jugra 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
CSKA Moskva - Red Star Kunlun 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Soči - Barys Astana 9:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Česká republika

HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 8:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Olomouc - HC Oceláři Třínec 8:10
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Mountfield HK - HC Sparta Praha 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

SM-Liiga - Fínsko

TPS - JyP 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Ässät - Jukurit 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HIFK - KalPa 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Tappara - Kärpät 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HPK - Lukko 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

SHL - Švédsko

Växjö Lakers HC - Leksands IF 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

GET Ligaen - Nórsko

Storhamar - Stavanger 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Erste Bank - EHL - Rakúsko

Graz 99ers - Vienna Capitals 10:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Svetový pohár - Svet

Kanada - Tím Európy 17:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

streda - 28.9.2016

Výsledok (1 X 2)

Svetový pohár - Svet

Kanada - Tím Európy 17:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

piatok - 5.5.2017

Výsledok (1 X 2)

MS - muži - Svet

Švédsko - Rusko 7:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Fínsko - Bielorusko 7:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
USA - Nemecko 11:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Česká republika - Kanada 11:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)

sobota - 6.5.2017

Výsledok (1 X 2)

MS - muži - Svet

Lotyšsko - Dánsko 3:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Švajčiarsko - Slovinsko 3:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Slovensko - Taliansko 7:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Bielorusko - Česká republika 7:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Nemecko - Švédsko 11:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Nórsko - Francúzsko 11:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Stávkový tiket
Nebola zvolená žiadna stávka.
Ak si chcete vybrať stávku, kliknite na príslušný výsledok.

3D Blackjack

Stávky live

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. Upraviť môžete nastavenia a získať ďalšie informácie v našich Užívateľských pravidlách cookies.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.