Ľadový hokej

Live - to najlepšie

Highlighty

3:00
20.10
9:15
20.10
11:00
20.10
12:00
20.10
13:15
20.10
10:00
21.10
10:00
21.10
5:30
22.10
10:00
22.10
12:30
22.10

Typy stávok

Rýchly tip

piatok - 19.10.2018

Výsledok (1 X 2)

Molodežnaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Tajfun Ussurijsk - MHK Dinamo Petrohrad 23:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Amurskie Tigry - SKA-1946 Petrohrad 23:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

sobota - 20.10.2018

Výsledok (1 X 2)

Ázijská hokejová liga - Ázia

Daemyung Killer Whales - Anyang Halla 2:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Oji Eagles - HC Sachalin 3:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Tohoku Free Blades - High1 4:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Red Star Kunlun - Neftechimik Nižnekamsk 3:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 6:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Traktor Čeľabinsk - Avangard Omsk 7:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Spartak Moskva - Slovan Bratislava 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Vityaz Podolsk - Dinamo Riga 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Molodežnaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

KRS Heilongjiang - Russkije Viťazi 5:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Krasnaja Armija - JHC Spartak Moskva 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Irbis Kazaň - Omskie Jastreby 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
MHK Dinamo Moskva - MHK Krídla Sovietov 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SKA Varjagi - Almaz Čerepovec 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Riga - Loko Jaroslavľ 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Lada Togliatti - Belyje Medvedi 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Vysšaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

HC Gorňak Učaly - Južnyj Ural Orsk 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Sarov - KRS-ORG Heilongjiang 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Tambov - Tseng Tou 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Bielorusko

Bielorusko (U20) - Dinamo-Molodečno 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Gomeľ - Metallurg Žlobin 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Lida - HC Neman Grodno 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Brest - HK Lokomotiv Orša 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HK Mahiľov - HC Bobrujsk 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HK Baranoviči - Chimik-SKA Novopolock 6:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Šachťor Soligorsk - Junosť Minsk 11:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Česká republika

HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Liiga - Fínsko

TPS - JyP 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Tappara - Vaasan Sport 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Jukurit - KalPa 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kookoo - Ässät 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Lukko - HIFK 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kärpät - SaiPa 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

SHL - Švédsko

Frölunda HC - HV 71 9:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Luleå HF - Malmö Redhawks 9:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Rögle BK - Timra IK 9:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Brynäs IF - Örebro HK 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Färjestads BK - Djurgårdens IF 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Mora IK - Växjö Lakers HC 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

GET Ligaen - Nórsko

Manglerud Star - Valerenga 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Stavanger - Lillehammer 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Mestis - Fínsko

KooVee - Hermes 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Peliitat - Kettera 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Keupa HT - SaPKo 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Iisalmen Peli-Karhut - LeKi 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Erste Bank - EHL - Rakúsko

Sapa Fehérvár AV19 - HC Bozen Südtirol 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dornbirner Eishockey Club - HC Znojmo 13:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)

1. liga - Česká republika

HC RT Torax Poruba - SK Kadaň 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Frýdek-Místek - HC Rabat Kladno 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Stadion Litoměřice - HC AZ Havířov 2010 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Dukla Jihlava - HC Zubr Přerov 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Usti nad Labem 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
VHK Vsetín - HK Jestřábi Prostějov 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Alps Hockey League - Rakúsko

HDD Olimpija Ljubljana - Asiago Hockey AS 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
EC Red Bull Salzburg II - EHC Bregenzerwald 13:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
VEU Feldkirch - HC Gherdeina 13:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
EC Kitzbühel - Fassa 13:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
EK Zeller Eisbaren - EHC Lustenau 13:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.