Ľadový hokej

Live - to najlepšie

Highlighty

10:30
23.9
10:30
23.9
11:30
23.9
11:30
23.9
10:00
24.9
10:00
25.9
10:00
25.9
12:30
25.9
12:30
25.9
12:30
25.9

Typy stávok

Rýchly tip

nedeľa - 23.9.2018

Výsledok (1 X 2)

DEL - Nemecko

Krefeld Pinguine - Schwenninger Wild Wings 10:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Pinguins Bremerhaven - Düsseldorfer EG 10:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Straubing Tigers - Adler Mannheim 10:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Thomas Sabo Ice Tigers - ERC Ingolstadt 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Augsburger Panther - Eisbären Berlín 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Erste Liga - Maďarsko

Újpest Budapešť - Ferencvárosi TC 10:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Česká republika

Mountfield HK - HC Olomouc 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

GET Ligaen - Nórsko

Valerenga - Manglerud Star 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Frisk/Asker - Storhamar 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Ringerike - Stjernen 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Extraliga - Slovensko

MsHK Žilina - HC 05 Banská Bystrica 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HK Nitra - Dukla Trenčín 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HKM Zvolen - HC Nové Zámky 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Košice - HK Poprad 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
MAC Budapešť - MHK 32 Liptovský Mikuláš 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Elite League - Veľká Británia

Sheffield Steelers - Cardiff Devils 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dundee Stars - Manchester Storm 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Coventry Blaze - Milton Keynes Lightning 12:15
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Guildford Flames - Glasgow Clan 13:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

PHL - Poľsko

KH Zaglebie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
TK Nesta Toruň - TH Unia Osvienčim 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Stoczniowiec Gdaňsk - MUKS Orlik Opole 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
GKS Tychy - Comarch Cracovia 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Tauron KH GKS - MMKS Podhale Nowy Targ 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

DEL 2 - Nemecko

Eispiraten Crimmitschau - Bietigheim Steelers 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
EHC Bayreuth - Lausitzer Füchse 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
ESV Kaufbeuren - Heilbronner Falken 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Deggendorfer SC - Ravensburg Towerstars 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kassel Huskies - Tölzer Löwen 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Erste Bank - EHL - Rakúsko

Graz 99ers - HC Znojmo 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
EC VSV - Dornbirner Eishockey Club 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Bozen Südtirol - EC KAC 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
KHL Medveščak Záhreb - Vienna Capitals 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Alps Hockey League - Rakúsko

HDD Olimpija Ljubljana - HC Milano Rossoblu 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Hockeyallsvenskan - Švédsko

MODO Hockey - Almtuna IS 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Vita Hästen - IF Björklöven 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Sodertalje SK - IK Pantern 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
VIK Västerås HK - IK Oskarshamn 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

pondelok - 24.9.2018

Výsledok (1 X 2)

Molodežnaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Altaj Usť-Kamenogorsk - Lada Togliatti 8:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Snežnyje Barsy - Irbis Kazaň 9:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Loko Jaroslavľ - Čajka Nižnij Novgorod 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Russkije Viťazi - Tajfun Ussurijsk 11:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kapitan Stupino - Amurskie Tigry 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
MHK Krídla Sovietov - MHK Dinamo Petrohrad 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Traktor Čeľabinsk - Salavat Ufa 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Neftechimik Nižnekamsk - Red Star Kunlun 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
AK Bars Kazaň - Sibir Novosibirsk 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Avangard Omsk - Amur Chabarovsk 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Dinamo Moskva - Barys Astana 12:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Vysšaja hokkejnaja liga (MHL) - Rusko

Khimik Voskresensk - Neftjanik Aľmetevsk 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Buran Voronež - Rubin Ťumeň 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
HC Rjazaň - Jugra 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Zvezda Čechov - Toros Neftekamsk 12:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

utorok - 25.9.2018

Výsledok (1 X 2)

Kontinentálna hokejová liga - Rusko

Avtomobilist Jekaterinburg - Lokomotiv Jaroslavľ 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Metallurg Magnitogorsk - Severstaľ Čerepovec 10:00
1 X 2 (regulárny hrací čas)

Liiga - Fínsko

Jukurit - TPS 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Kärpät - HPK 11:30
1 X 2 (regulárny hrací čas)
Nebola vybratá žiadna stávka.
Pre výber stávky kliknite, prosím, na príslušný výsledok.
  •  

3D Blackjack

Live kalendár

Tipujte live, 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

Stavte live!

Cookies a cookies tretích strán používame na vylepšenie našich služieb, analýzu a personalizáciu Vašich preferencií a pre zobrazenie reklám. Ak budete pokračovať v navigácii, potom zvážte akceptovanie ich používania. V našej rubrike Oznámenie o súboroch cookies môžete zmeniť nastavenia a získať ďalšie informácie.

Poskytovateľom tejto webstránky je spoločnosť ElectraWorks Limited, ktorá je licencovaná vládou Gibraltáru a regulovaná je gibraltárskym komisárom pre hazardné hry v súlade so zákonom o hazardných hrách (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited bola udelená licencia na fixné kurzy (RGL No. 051) a kasínová licencia (RGL N0. 50) na prevádzku diaľkového gamblingu.

Ďalej disponuje ElectraWorks Limited licenciou UK Gambling Commission (komisie Veľkej Británie pre hazardné hry) v súlade s Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 (zákonom o gamblingu (licencie a reklamy) 2014). ElectraWorks Limited obdržal licenciu č. 000-039011-R-319371-004 na prevádzku diaľkového gamblingu v Británii.