Favoritele mele

Pentru a adăuga favorite, dați click pe simbolul stea din zona de pariere.

Servicii de pariere

Media socială

Baschet

Highlights live

Highlights

20:05
18.03
20:05
18.03
20:35
18.03
22:05
18.03
22:35
18.03
13:30
19.03
15:00
19.03
15:00
19.03
15:30
19.03
16:00
19.03

Tipuri de pariuri

Pronostic rapid

luni - 18.03.2019

Pariu pe victorie

Liga Argentina - Argentina

Rocamora - CA Estudiantes 20:00

Liga Nacional de Baloncesto Profesional - Mexic

Capitanes Ciudad de Mexico - Soles de Mexicali 20:00
Fuerza Regia de Monterrey - Lenadores de Durango 20:00

Torneo Federal - Argentina

Pedro Echague - Club Atletico River Plate 20:00

Baloncesto Superior Nacional - Puerto Rico

Leones de Ponce - Vaqueros de Bayamon 20:00

NBA - America de Nord

Golden State Warriors at San Antonio Spurs 20:05
Miami Heat at Oklahoma City Thunder 20:05
New Orleans Pelicans at Dallas Mavericks 20:35
Chicago Bulls at Phoenix Suns 22:05
Indiana Pacers at Portland Trail Blazers 22:35

LUB - Uruguay

Hebraica y Macabi - Bigua 20:15
Goes - Olimpia 20:15

Liga Nacional - Argentina

Estudiantes de Concordia - Libertad 20:30
La Union - Penarol 21:00

U22 Liga de Desarrollo - Argentina

Deportivo Atenas (U22) - Ferro Carril Oeste (U22) 20:30
Olimpico La Banda (U22) - Quimsa (U22) 21:00

marți - 19.03.2019

Pariu pe victorie

WSBL - Taiwan

Chunghwa Telecom - Taiyuan 6:00

Korean Basketball League - Coreea de Sud

Mobis Phoebus - Samsung Thunders 6:30
Orions - KT Sonicboom 6:30
KGC - SK Knights 6:30
ET Land Elephants - KCC Egis 6:30
Dongbu Promy - LG Sakers 6:30

Georgien Cup - Georgia

BC Cactus - Kutaisi 8:00
Batumi-Rsu - BC Delta Marneuli 10:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Italia

ASD Polisportiva Alfa (U20) - Asd Orsa Basket Barcellona (U20) 11:30
ASD Basket Giovane Pesaro Rossa (U20) - Junior BK Porto Recanati A Dil. (U20) 13:30
USSA Nova Milanese (U20) - A. Dil. Basket Biassono (U20) 16:00
ASD PGA (U20) - AD Victoria Pallacanestro Torino (U20) 16:15

A2 - masculin - Grecia

Ethnikos Piraeus - GS Amarousiou 12:00

Cupa - masculin - România

SCM Universitatea Craiova - CSU Atlassib Sibiu 12:00

Korisliiga - Finlanda

KTP-Basket - Lapuan Korikobrat 12:30

ZBL - Women - Cehia

KP Brno - BLK Slavia Praga 12:30

Korisliiga - Women - Finlanda

Kouvottaret - Forssan Alku 12:30
Espoo Basket Team - Catz Lappeenranta 12:30
Hyvinkaan Ponteva - Helmi Basket HBA 12:30

Euroliga masculină - Europa

Anadolu Efes (TUR) - CSKA Moscova (RUS) 13:00
Fenerbahce (TUR) - Buducnost VOLI (MNE) 13:45
Olympiakos Piraeus (GRE) - FC Bayern München (GER) 15:00
F.C. Barcelona (ESP) - CB Gran Canaria (ESP) 16:00

Polska Liga Koszykówki - Polonia

Anwil Wloclawek - Legia Varşovia 13:00

National League - Israel

Elitzur Yavne - Maccabi Kiryat Motzkin 13:00
Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba 13:00
Hapoel Ramat Gan - Elitzur Ironi Netanya 13:00
Elitzur Ashkelon - Hapoel Haifa 13:30
Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Galil Elion Safed 13:30
Maccabi Ironi Raanana - Hapoel Afula 13:30

Balkan League - Europa

Blokotehna Gevgelija (MKD) - BC Beroe (BUL) 13:30

Eurocup - Men - Europa

Valencia Basket (ESP) - Unics Kazan (RUS) 13:30
ALBA Berlin (GER) - MoraBanc Andorra (ESP) 15:00

Premier League - Women - Islanda

Haukar - Stjarnan 15:15

Bundesliga - Germania

Mitteldeutscher BC - Giessen 46ers 15:30

Campionatul BBL - Regatul Unit

London Lions - London City Royals 15:30

NBB - Brazilia

Sao Jose Unimed Vinac - Corinthians 16:00

U22 Liga de Desarrollo - Argentina

San Lorenzo (U22) - Boca Juniors (U22) 19:00

miercuri - 20.03.2019

Pariu pe victorie

VTB League - Europa

BC Nizhny Novgorod (RUS) - VEF Riga (LAT) 12:00

Polska Liga Koszykówki - Polonia

Trefl Sopot - Stelmet Zielona Gora 13:00
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 13:00
Rosa Radom - AZS Koszalin 14:00
Polski Cukier Torun - MKS Dabrowa Gornicza 14:30
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 15:15

Euroliga masculină - Europa

Darussafaka (TUR) - Khimki Moscow Region (RUS) 13:15
Panathinaikos Athens (GRE) - Baskonia Vitoria (ESP) 15:00
Maccabi Tel Aviv (ISR) - Zalgiris (LTU) 15:05
Real Madrid (ESP) - Olimpia Milano (ITA) 16:00

joi - 21.03.2019

Pariu pe victorie

Euroliga masculină - Europa

CSKA Moscova (RUS) - Fenerbahce (TUR) 13:00

Polska Liga Koszykówki - Polonia

KS Spojnia Stargard Szczecinski - KKK Krosno 13:00
Stal Ostrow Wielkopolski - MKS Start SA Lublin 14:00
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

3D Blackjack

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare în cadrul Notificării privind modulele cookie.

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-004 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.