Baschet

Highlights live

Highlights

19:05
13.11
21:05
13.11
22:35
13.11
11:00
14.11
13:00
14.11
14:00
14.11
14:45
14.11
15:00
15.11
12:30
16.11
13:00
16.11

Tipuri de pariuri

Pronostic rapid

marți - 13.11.2018

Pariu pe victorie

Coupe de France - Franţa

Elan Sportif Chalonnais - JL Bourg Basket 14:00

FIBA Champions League - Europa

MHP RIESEN Ludwigsburg (GER) - UCAM Murcia (ESP) 14:00
Dijon (FRA) - Giants Antwerp (BEL) 14:30
Olimpija Ljubljana (SLO) - Medi Bayreuth (GER) 14:30
Umana Reyer Venezia (ITA) - Nanterre (FRA) 14:30

Pokal Spar - Men - Slovenia

KK Litija - Brinox Medvode 14:00
KK Terme Olimia Podcetrtek - KK Ljubljana 14:00
Plama Pur - KK Portoroz 14:00

Leaders Cup Pro B - Franţa

Orleans - Roanne 14:00

Eurocup - Men - Europa

Asseco Prokom Gdynia (POL) - Tofas Bursa (TUR) 14:15
Dolomiti Energia Trento (ITA) - Asvel Villeurbanne (FRA) 14:30

1. Division - Women - Islanda

Thor AK - Tindastoll 14:15

Top Divison 1 - Belgia

Spirou Basket Charleroi B - Fellows Ekeren BBC 15:00

NBB - Brazilia

Joinville - Bauru 16:00
Minas Tenis Clube - Mogi das Cruzes 17:00

Tercera de Ascenso - Uruguay

Paysandu Sport Club - Marne 18:45
Capurro - Club Deportivo Albatros 18:45

NBA - America de Nord

Charlotte Hornets at Cleveland Cavaliers 19:05
Houston Rockets at Denver Nuggets 21:05
Atlanta Hawks at Golden State Warriors 22:35

LUB - Uruguay

Aguada - Goes 19:15

Liga Argentina - Argentina

Club Atletico Deportivo Norte - Atletico Echague 19:30

Liga Nacional de Baloncesto Profesional - Mexic

Correcaminos UAT Victoria - Fuerza Regia de Monterrey 20:00
Aguacateros de Michoacan - Capitanes Ciudad de Mexico 21:00
Angeles de Puebla - Soles de Mexicali 21:00
Laguneros de Torreon - Santos de San Luis 21:00
Mineros de Zacatecas - Huracanes 21:30
Panteras de Aguascalientes - Abejas de Leon 21:30

miercuri - 14.11.2018

Pariu pe victorie

FIBA Europe Cup - Europa

Avtodor Saratov (RUS) - BK JIP Pardubice (CZE) 10:00
Tsmoki-Minsk (BLR) - Balkan (BUL) 11:00
Kataja Basket (FIN) - Levski Lukoil (BUL) 11:30
Rilski Sportist (BUL) - Albacomp Fehervar (HUN) 11:30
Aris Thessaloniki (GRE) - BC Dnipro (UKR) 12:00
CSM Oradea (ROU) - Leiden (NED) 12:00
Szolnoki Olaj (HUN) - Banco Di Sardegna Sassari (ITA) 12:00
AEK Larnaca (CYP) - Belfius Mons-Hainaut (BEL) 12:00
Sakarya BSB (TUR) - S.Oliver Wurzburg (GER) 12:30
Bakken Bears (DEN) - Cherkaski Mavpy (UKR) 12:30
Donar BC (NED) - Pinar Karsiyaka (TUR) 13:30
Leicester Riders (IRL) - Falco KC Szombathely (HUN) 14:00
Den Bosch (NED) - Ironi Ness Ziona (ISR) 14:00

Eurocup - Men - Europa

BC Zenit Saint Petersburg (RUS) - KK Partizan Belgrad 12:00
Galatasaray (TUR) - Ratiopharm Ulm (GER) 12:00
Mornar Bar (MNE) - FIAT Torino (ITA) 13:00
Steaua Roşie Belgrad - AS Monaco (FRA) 13:00
Fraport Skyliners (GER) - Unicaja Malaga (ESP) 13:00
ALBA Berlin (GER) - Cedevita Zagreb (CRO) 14:00
Germani Basket Brescia (ITA) - MoraBanc Andorra (ESP) 14:30
Limoges (FRA) - Lokomotiv-Kuban Krasnodar (RUS) 14:45
Valencia Basket (ESP) - Turk Telekom (TUR) 14:45

FIBA Champions League - Europa

BK Opava (CZE) - Iberostar Tenerife (ESP) 12:00
BK Ventspils (LAT) - BC Nizhny Novgorod (RUS) 12:00
PAOK (GRE) - Fribourg Olympic (SUI) 12:30
Brose Bamberg (GER) - Hapoel Jerusalem (ISR) 14:00
Telenet Oostende (BEL) - Besiktas (TUR) 14:30
Le Mans (FRA) - Sidigas Avellino (ITA) 14:30
Baloncesto Fuenlabrada (ESP) - CEZ Nymburk (CZE) 14:30
Virtus Pallacanestro Bologna (ITA) - Strasbourg IG (FRA) 14:30

joi - 15.11.2018

Pariu pe victorie

Euroliga masculină - Europa

Darussafaka (TUR) - Olimpia Milano (ITA) 12:15
Buducnost VOLI (MNE) - Baskonia Vitoria (ESP) 13:00
Olympiakos Piraeus (GRE) - Fenerbahce (TUR) 14:00
Real Madrid (ESP) - Khimki Moscow Region (RUS) 15:00

vineri - 16.11.2018

Pariu pe victorie

Euroliga masculină - Europa

Anadolu Efes (TUR) - Panathinaikos Athens (GRE) 12:30
Zalgiris (LTU) - F.C. Barcelona (ESP) 13:00
FC Bayern München (GER) - CSKA Moscova (RUS) 14:30
CB Gran Canaria (ESP) - Maccabi Tel Aviv (ISR) 15:00
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

3D Blackjack

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare în cadrul Notificării privind modulele cookie.

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-004 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.