Baschet

 

Highlights Regatele Unite

Highlights la nivel internaţional

  •   Korean Basketball League, Coreea de Sud

    • 05:00 01.03
    • 05:00 01.03
    • 07:00 01.03
  •   A1 - masculin, Grecia

    • 14:30 01.03
    • 16:30 01.03
    • 14:30 02.03
  •   BJ League, Japonia

    • 04:00 01.03
    • 04:30 01.03
    • 05:00 01.03
    • 05:00 01.03
  •   Ligue Feminine de Basketball, Franţa

    • 14:30 01.03
    • 15:00 01.03
  •   Liga ACB, Spania

    • 11:15 01.03
    • 11:15 01.03
    • 12:00 01.03
    • 17:00 01.03
    • 18:00 01.03
  •   Lega A, Italia

    • 17:15 01.03
    • 17:15 01.03
    • 17:15 01.03
    • 17:15 01.03
    • 19:30 01.03
  •   TBL, Turcia

    • 14:00 01.03
    • 14:00 01.03
    • 18:00 01.03
  •   PBA, Filipine

    • 07:00 01.03
  •   VTB League, Europa

    • 10:00 01.03
    • 14:00 01.03
  •   Asociaţia Chineză de Baschet, China

    • 11:35 01.03
  •   WKBL , Coreea de Sud

    • 10:00 01.03
  •   Liga ABA, Europa

    • 16:00 01.03
  •   WNBL, Australia

    • 04:00 01.03
  •   1. KLS, Serbia

    • 16:00 01.03
  •   Bundesliga, Germania

    • 14:00 01.03
  •   NBL, Japonia

    • 06:00 01.03

duminică - 01.03.2015

  • Pariu pe victorie

    • WNBL - Australia

      • Bendigo Spirit - Sydney Uni Flames 04:00
    • BJ League - Japonia

      • Toyama Grouses - Niigata Albirex BB 04:00
      • Takamatsu Five Arrows - Ryukyu Golden Kings 04:00
      • Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Osaka Evessa 04:30
      • Fukushima Firebonds - Yokohama B Corsairs 04:30
      • Shinshu Brave Warriors - Akita Northern Happinets 05:00
      • Shiga Lake Stars - Kyoto Hannaryz 05:00
      • Aomori Wats - Iwate Big Bulls 05:00
      • Oita Heatdevils - Shimane Susanoo Magic 05:00
      • Sendai 89ERS - Tokyo Cinq Reves 05:00
      • Rizing Fukuoka - Bambitious Nara 05:00
    • NBL - Indonezia

      • Bimasakti Nikko Steel Malang - Stadium Jakarta 04:00
      • Hangtuah Sumsel IM - NSH GMC Jakarta 06:00
      • Satya Wacana Bandung - BSC Bandung Utama 08:00
    • Korean Basketball League - Coreea de Sud

      • Dongbu Promy - SK Knights 05:00
      • KCC Egis - KT Sonicboom 05:00
      • Orions - KGC 07:00
    • NBL - Japonia

      • Brave Thunders - Kumamoto Volters 05:00
      • Tsukuba Robots - Diamond Dolphins 05:00
      • Hitachi SunRockers - Hiroshima Dragonflies 06:00
      • Chiba Jets - Aisin Seahorses 06:00
    • PBA - Filipine

      • Globalport Batang Pier - Talk N Text Tropang Texters 07:00
    • WKBL - Coreea de Sud

      • KDB Winnus - Shinhan S-Birds 10:00
    • VTB League - Europa

      • Lokomotiv-Kuban Krasnodar (RUS) - BC Nizhny Novgorod (RUS) 10:00
      • Krasnyi Octyabr (RUS) - CEZ Nymburk (CZE) 13:00
      • Avtodor Saratov (RUS) - Astana (KAZ) 14:00
      • Tsmoki Minsk (BLR) - Enisey Krasnoyarsk (RUS) 14:00
      • CSKA Moscova (RUS) - VEF Riga (LAT) 14:00
    • NBL - Australia

      • Perth Wildcats - Cairns Taipans 10:30
    • LNP Gold - Italia

      • Angelico Biella - Tezenis Verona 11:00
    • Liga ACB - Spania

      • F.C. Barcelona - Gipuzkoa Basket 11:15
      • CAI Zaragoza - Baloncesto Fuenlabrada 11:15
      • Baloncesto Sevilla - UCAM Murcia 11:30
      • Real Madrid - Iberostar Tenerife 12:00
      • Bilbao Basket - Laboral Kutxa Vitoria 17:00
    • Asociaţia Chineză de Baschet - China

      • Guangdong - Beijing 11:35
    • Bundesliga - Germania

      • Phoenix Hagen - MHP RIESEN Ludwigsburg 14:00
      • Fraport Skyliners - Mitteldeutscher BC 16:00
      • Basketball Lowen Braunschweig - ALBA Berlin 16:00
    • TBL - Turcia

      • Banvit - Usak Sportif 14:00
      • Torku Konyaspor - Istanbul BSB 14:00
      • Türk Telekom - Trabzonspor 16:00
    • A1 - masculin - Grecia

      • AGOR Aegean - Panathinaikos Athens 14:30
      • AEK Atena - Panelefsiniakos 16:30
    • Ligue Feminine de Basketball - Franţa

      • Toulouse - Arras 14:30
      • Villeneuve D´Ascq - Angers 15:00
    • Korisliiga - Finlanda

      • Lapuan Korikobrat - Kataja Basket 15:00
    • Kooperativa NBL - Cehia

      • SLUNETA Usti nad Labem - BC Geosan Kolin 16:00
    • ÖBL - Austria

      • Xion Dukes Klosterneuburg - Magnofit Gussinger Knights 16:00
      • Arkadia Traiskirchen Lions - Redwell Gunners Oberwart 16:00
    • 1. KLS - Serbia

      • Borac Cacak - Sloga Kraljevo 16:00
    • Liga ABA - Europa

      • MZT Skopje - Union Olimpija 16:00
    • BBL Trophy - Regatele Unite

      • Plymouth Raiders - Newcastle Eagles 16:00
    • A1 Liga - Croaţia

      • GKK Sibenik - Alkar 16:20
    • Tauron Basket Liga - Polonia

      • MKS Dabrowa Gornicza - Polski Cukier Torun 17:00
    • LNP Silver - Italia

      • Legnano Knights - Viola Reggio Calabria 17:00
      • Teate Chieti - Bakery Piacenza 17:00
      • Acmar Ravenna - Givova Scafati 17:00
      • Basket Recanati - Mobyt Ferrara 17:00
      • Universo Treviso - Remer Treviglio 17:00

Talon de pariuri

Nu a fost selectat niciun pariu. Pentru a selecta un pariu, daţi click pe rezultatul corespunzător.

Live Dealer Casino

Bestseller Combi

1/3
Bestseller:
Cele mai populare pariuri!
EUR

Pariuri live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-001 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.