Tenis de masă

Highlights live

Tipuri de pariuri

Pronostic rapid

joi - 15.11.2018

1 2 - Cine va câştiga?

Pro Tour - Belarus Open - Women - Singles - Mondial

Maria Dolgikh (RUS) - Dana Cechova (CZE) 2:00
1 2 - Cine va câştiga?
Mo Zhang (CAN) - Julia Szymczak (POL) 2:00
1 2 - Cine va câştiga?
Yumeno Soma (JPN) - Eunhye Lee (KOR) 2:00
1 2 - Cine va câştiga?
Karin Adamkova (CZE) - Mingyung Kim (KOR) 2:00
1 2 - Cine va câştiga?
Miyuu Kihara (JPN) - Kristina Kazantseva (RUS) 2:45
1 2 - Cine va câştiga?
Giorgia Piccolin (ITA) - Yeongeun Lee (KOR) 2:45
1 2 - Cine va câştiga?
Katerina Tomanovska (CZE) - Tatiana Kukulkova (SVK) 2:45
1 2 - Cine va câştiga?
Sibel Altinkaya (TUR) - Xia Lian Ni (LUX) 2:45
1 2 - Cine va câştiga?
Aige He (CHN) - Yana Noskova (RUS) 3:30
1 2 - Cine va câştiga?
Mateja Jeger (CRO) - Anastasiia Komova (RUS) 3:30
1 2 - Cine va câştiga?
Polina Mikhailova (RUS) - Haruna Ojio (JPN) 3:30
1 2 - Cine va câştiga?
Miku Izumo (JPN) - Alina Nikitchanka (BLR) 3:30
1 2 - Cine va câştiga?
Kim Vermaas (NED) - Nikoleta Puchovanova (SVK) 4:15
1 2 - Cine va câştiga?
Anna Kirichenko (FIN) - Miyu Kato (JPN) 4:15
1 2 - Cine va câştiga?
Sarah De Nutte (LUX) - Elena Kuzmina (RUS) 4:15
1 2 - Cine va câştiga?
Jiayi Sun (CRO) - Sakura Mori (JPN) 4:15
1 2 - Cine va câştiga?
Shiyao Nian (CHN) - Yuan Wan (GER) 5:00
1 2 - Cine va câştiga?
Jinhye Kim (KOR) - Maki Shiomi (JPN) 5:00
1 2 - Cine va câştiga?
Daria Trigolos (BLR) - Maria Malanina (RUS) 5:00
1 2 - Cine va câştiga?
Szu-Yu Chen (TPE) - Filippa Bergand (SWE) 5:00
1 2 - Cine va câştiga?
Jieling Zhang (CHN) - Hayeong Kim (KOR) 5:45
1 2 - Cine va câştiga?
Natalia Bajor (POL) - Sora Yu (KOR) 5:45
1 2 - Cine va câştiga?
Hana Matelova (CZE) - Gayun Kang (KOR) 5:45
1 2 - Cine va câştiga?
Olga Kulikova (RUS) - Minami Ando (JPN) 5:45
1 2 - Cine va câştiga?
Satsuki Odo (JPN) - Chantal Mantz (GER) 6:30
1 2 - Cine va câştiga?
Elizabet Abraamian (RUS) - Audrey Zarif (FRA) 6:30
1 2 - Cine va câştiga?
Danielle Konsbruck (LUX) - Barbora Balazova (SVK) 6:30
1 2 - Cine va câştiga?
Stephanie Loeuillette (FRA) - Valeria Shcherbatykh (RUS) 6:30
1 2 - Cine va câştiga?
Nadezhda Bogdanova (BLR) - Haeun Kim (KOR) 7:15
1 2 - Cine va câştiga?
Anastasia Kolish (RUS) - Laura Gasnier (FRA) 7:15
1 2 - Cine va câştiga?
Ganna Gaponova (UKR) - Laura Pfefer (FRA) 7:15
1 2 - Cine va câştiga?
Yearam Lee (KOR) - Saki Shibata (JPN) 7:15
1 2 - Cine va câştiga?

Pro Tour - Belarus Open - Men - Singles - Mondial

Gavin Rumgay (GBR) - Elias Ranefur (SWE) 8:00
1 2 - Cine va câştiga?
Kou Lei (UKR) - Maciej Kubik (POL) 8:00
1 2 - Cine va câştiga?
Andrii Grebeniuk (UKR) - Robin Devos (BEL) 8:00
1 2 - Cine va câştiga?
Shunsuke Togami (JPN) - Sadi Ismailov (RUS) 8:00
1 2 - Cine va câştiga?
Yuta Tanaka (JPN) - Ahmed Saleh (EGY) 8:45
1 2 - Cine va câştiga?
Kohei Sambe (JPN) - Vikash Manav Thakkar (IND) 8:45
1 2 - Cine va câştiga?
Joe Seyfried (FRA) - Simon Arvidsson (SWE) 8:45
1 2 - Cine va câştiga?
Sanil Shetty (IND) - Denis Ivonin (RUS) 9:30
1 2 - Cine va câştiga?
Ali Alkhadrawi (KSA) - Yuki Matsuyama (JPN) 9:30
1 2 - Cine va câştiga?
Arseniy Gusev (RUS) - Pavel Platonov (BLR) 9:30
1 2 - Cine va câştiga?
Alexandre Robinot (FRA) - Viacheslav Burov (RUS) 9:30
1 2 - Cine va câştiga?
Supanut Wisutmaythangkoon (THA) - Oleksandr Didukh (UKR) 10:15
1 2 - Cine va câştiga?
Masaki Takami (JPN) - Mikhail Paikov (RUS) 10:15
1 2 - Cine va câştiga?
Gerrit Engemann (GER) - Nima Alamian (IRI) 10:15
1 2 - Cine va câştiga?
Tobias Hippler (GER) - Cristian Pletea (ROU) 10:15
1 2 - Cine va câştiga?
Kenji Matsudaira (JPN) - Enzo Angles (FRA) 11:00
1 2 - Cine va câştiga?
Lubomir Pistej (SVK) - Koyo Kanamitsu (JPN) 11:00
1 2 - Cine va câştiga?
Maksim Grebnev (RUS) - Florent Lambiet (BEL) 11:00
1 2 - Cine va câştiga?
Antoine Hachard (FRA) - Vildan Gadiev (RUS) 11:00
1 2 - Cine va câştiga?
Harmeet Desai (IND) - Dennis Klein (GER) 11:45
1 2 - Cine va câştiga?
Vladimir Sidorenko (RUS) - Florian Cnudde (BEL) 11:45
1 2 - Cine va câştiga?
Zheng Sun (CHN) - Nandor Ecseki (HUN) 11:45
1 2 - Cine va câştiga?
Alexey Liventsov (RUS) - Ewout Oostwouder (NED) 11:45
1 2 - Cine va câştiga?
Alexander Shibaev (RUS) - Yukiya Uda (JPN) 12:30
1 2 - Cine va câştiga?
Aliaksandr Khanin (BLR) - Zhesong Shen (CHN) 12:30
1 2 - Cine va câştiga?
Jialiang Liu (CHN) - Ibrahim Gunduz (TUR) 12:30
1 2 - Cine va câştiga?
Kilian Ort (GER) - Zihao Zhao (CHN) 12:30
1 2 - Cine va câştiga?
Kakeru Sone (JPN) - Andrea Landrieu (FRA) 13:15
1 2 - Cine va câştiga?
Patryk Zatowka (POL) - Kirill Skachkov (RUS) 13:15
1 2 - Cine va câştiga?
Tomas Konecny (CZE) - Tom Jarvis (ENG) 13:15
1 2 - Cine va câştiga?
Tobias Rasmussen (DEN) - Matteo Mutti (ITA) 13:15
1 2 - Cine va câştiga?
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

3D Blackjack

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare în cadrul Notificării privind modulele cookie.

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-004 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.