Box

Highlights live

Tipuri de pariuri

Pronostic rapid

sâmbătă - 20.04.2019

Rezultatul luptei (1X2)

Catchweight - Mondial

Conor Benn (ENG) - Josef Zahradnik (CZE) 14:05
Rezultatul luptei (1X2)
Shakur Stevenson (USA) - Christopher Diaz (SUA) 18:00
Rezultatul luptei (1X2)
Felix Verdejo (PUR) - Bryan Vasquez (CRC) 18:00
Rezultatul luptei (1X2)

Categoria uşoară - Mondial

Joe Cordina (WAL) - Andy Townend (ENG) (British Title) 14:30
Rezultatul luptei (1X2)
Teofimo Lopez (USA) - Edis Tatli (FIN) 18:00
Rezultatul luptei (1X2)

Categoria welter - Mondial

Josh Kelly (ENG) - Przemyslaw Runowski (POL) (WBA International Title) 15:05
Rezultatul luptei (1X2)
Terence Crawford (USA) - Amir Khan (ENG) (WBO Title) 20:00
Rezultatul luptei (1X2)
Danny Garcia (SUA) - Adrian Granados (USA) (WBC Silver Title) 20:00
Rezultatul luptei (1X2)

Categoria grea - Mondial

Dereck Chisora (ENG) - Senad Gashi (KOS) 15:40
Rezultatul luptei (1X2)
David Allen (ENG) - Lucas Browne (AUS) 16:20
Rezultatul luptei (1X2)
Andy Ruiz Jr (USA) - Alexander Dimitrenko (GER) 18:00
Rezultatul luptei (1X2)

Categoria cocoş - Mondial

John Riel Casimero (PHI) - Ricardo Espinoza Franco (MEX) (Interim WBO Title) 18:00
Rezultatul luptei (1X2)

Categoria supercocoş - Mondial

Brandon Figueroa (USA) - Yonfrez Parejo (VEN) ("Interim" WBA Title) 20:00
Rezultatul luptei (1X2)

joi - 25.04.2019

Rezultatul luptei (1X2)

Categoria grea - Mondial

Oleksandr Usyk (UKR) - Carlos Takam (CMR) 18:00
Rezultatul luptei (1X2)

vineri - 26.04.2019

Rezultatul luptei (1X2)

Categoria supermuscă - Mondial

Wisaksil Wangek (THA) - Juan Francisco Estrada (MEX) (WBC Title) 19:30
Rezultatul luptei (1X2)

Categoria supercocoş - Mondial

Daniel Roman (USA) - TJ Doheny (IRL) (WBA (Super) & IBF Titles) 19:30
Rezultatul luptei (1X2)

Catchweight - Mondial

Anthony Sims Jr (SUA) - Vaughn Alexander (USA) 19:30
Rezultatul luptei (1X2)
Jessie Vargas (USA) - Humberto Soto (MEX) 19:30
Rezultatul luptei (1X2)

sâmbătă - 27.04.2019

Rezultatul luptei (1X2)

Categoria uşoară - Mondial

Robert Easter (USA) - Rances Barthelemy (CUB) (WBA & IBO Titles) 20:00
Rezultatul luptei (1X2)

sâmbătă - 04.05.2019

Rezultatul luptei (1X2)

Middleweight - Mondial

Saul Alvarez (MEX) - Daniel Jacobs (USA) (IBF/WBA/WBC TITLES) 21:00
Rezultatul luptei (1X2)

sâmbătă - 18.05.2019

Rezultatul luptei (1X2)

Categoria supermijlocie - Mondial

Billy Joe Saunders (ENG) - Shefat Isufi (SRB) (Interim WBO Title) 15:00
Rezultatul luptei (1X2)

Categoria grea - Mondial

Deontay Wilder (USA) - Dominic Breazeale (USA) (WBC Title) 20:00
Rezultatul luptei (1X2)

sâmbătă - 15.06.2019

Rezultatul luptei (1X2)

Categoria pană - Mondial

Josh Warrington (ENG) - Kid Galahad (ENG) (IBF Title) 16:00
Rezultatul luptei (1X2)

Categoria grea - Mondial

Tyson Fury (ENG) - Tom Schwarz (GER) 20:00
Rezultatul luptei (1X2)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

3D Blackjack

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare în cadrul Notificării privind modulele cookie.

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-004 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.