Pariuri la hochei pe gheaţă

Highlights live

Highlights

09:00
24.03
10:00
24.03
12:00
24.03
12:00
24.03
12:00
24.03
14:15
24.03
19:05
24.03
22:05
24.03
14:00
25.03
14:00
25.03

Tipuri de pariuri

Pronostic rapid

duminică - 24.03.2019

Rezultat (1X2)

Junior Hockey League (MHL) Playoff - Rusia

Almaz Cherepovets - SKA-1946 St.Petersburg 07:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

DEL Playoff - Germania

Augsburger Panther - Dusseldorfer EG 09:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Adler Mannheim - Thomas Sabo Ice Tigers 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EHC Red Bull Munchen - Eisbären Berlin 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Kölner Haie - ERC Ingolstadt 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

GET Ligaen - Qualification - Norvegia

Gruner - Narvik 09:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Extraliga - Playoff - Cehia

HC Vitkovice Steel - HC Ocelari Trinec 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
BK Mlada Boleslav - HC Bili Tygri Liberec 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

SHL - Play-off - Suedia

Växjö Lakers HC - Luleå HF 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HV 71 - Färjestads BK 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

HockeyAllsvenskan - promoție playoff - Suedia

Leksands IF - AIK 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Extraliga - Promotion/Relegation - Cehia

HC Verva Litvinov - KLH Chomutov 10:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice 10:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

HockeyEttan - Ostra - Suedia

Nacka HK - Trangsunds IF 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Mestis Playoff - Finlanda

RoKi - LeKi 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
TUTO Hockey - SaPKo 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Mestis Promotion/Relegation - Finlanda

KooVee - Kajaanin Edustushokki 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Elite League - Regatul Unit

Belfast Giants - Sheffield Steelers 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Dundee Stars - Cardiff Devils 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Guildford Flames - Coventry Blaze 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Fife Flyers - Nottingham Panthers 14:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Erste Bank - EHL - Playoff - Austria

EHC LIWEST Black Wings Linz - Graz 99ers 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EC Red Bull Salzburg - Sapa Fehervar AV19 14:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

PHL - Playoffs - Polonia

GKS Tychy - MMKS Podhale Nowy Targ 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

DEL 2 - Playoff - Germania

Lausitzer Füchse - ESV Kaufbeuren 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Dresdner Eislöwen - Bietigheim Steelers 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Eispiraten Crimmitschau - Löwen Frankfurt 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EC Bad Nauheim - Ravensburg Towerstars 13:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Alps Hockey League - Playoffs - Austria

EHC Lustenau - EC Red Bull Salzburg Junior 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Ritten - HDD Olimpija Ljubljana 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HDD Jesenice - Asiago Hockey AS 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
SG Cortina - Pustertal 13:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

NHL - America de Nord

Philadelphia Flyers at Washington Capitals 12:35
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Arizona Coyotes at New York Islanders 15:05
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Montreal Canadiens at Carolina Hurricanes 19:05
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Colorado Avalanche at Chicago Blackhawks 20:05
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Columbus Blue Jackets at Vancouver Canucks 22:05
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Extraliga - Playoff - Slovacia

HC 05 Banska Bystrica - HK Poprad 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Norgesmesterskapet - Norvegia

Stavanger - Storhamar 13:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

DEL 2 - Playdown - Germania

EHC Freiburg - Tolzer Lowen 13:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Deggendorfer SC - Bayreuth Tigers 13:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Ontario Hockey League - Play-offs - Canada

Sudbury Wolves at Mississauga Steelheads (Meciul 3) 19:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

luni - 25.03.2019

Rezultat (1X2)

Liiga Playoffs - Finlanda

Pelicans - HIFK 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
TPS - HPK 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Kärpät - Ilves 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Tappara - Lukko 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Extraliga - Playoff - Slovacia

HKM Zvolen - HK Nitra 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Norgesmesterskapet - Norvegia

Vålerenga - Frisk/Asker 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

SHL - Play-off - Suedia

Malmö - Frölunda HC 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Skelleftea AIK - Djurgårdens IF 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

HockeyAllsvenskan - Retrogradare/Promovare - Suedia

Almtuna IS - Bodens IK 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

marți - 26.03.2019

Rezultat (1X2)

HockeyAllsvenskan - Retrogradare/Promovare - Suedia

HC Vita Hasten - Tranas AIF 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Hudiksvalls HC - Kristianstads IK 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

miercuri - 27.03.2019

Rezultat (1X2)

SHL - playoff promovare/retrogradare - Suedia

Timrå IK - IK Oskarshamn 14:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

joi - 28.03.2019

Rezultat (1X2)

Kontinental Hockey League Playoff - Rusia

CSKA Moscova - SKA St Petersburg 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

vineri - 29.03.2019

Rezultat (1X2)

Kontinental Hockey League Playoff - Rusia

Avangard Omsk - Salavat Ufa 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

vineri - 10.05.2019

Rezultat (1X2)

CM- Masculin - Mondial

Finlanda - Canada 10:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Rusia - Norvegia 10:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
SUA - Slovacia 14:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Cehia - Suedia 14:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

sâmbătă - 11.05.2019

Rezultat (1X2)

CM- Masculin - Mondial

Danemarca - Franţa 06:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Elveţia - Italia 06:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Germania - Marea Britanie 10:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Letonia - Austria 10:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Norvegia - Cehia 14:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

3D Blackjack

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare în cadrul Notificării privind modulele cookie.

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-004 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.