Pariuri la hochei pe gheaţă

Highlights live

Highlights

8:45
17.11
9:00
17.11
11:30
17.11
18:05
17.11
19:05
17.11
6:00
18.11
8:00
18.11
8:00
18.11
8:00
18.11
11:30
18.11

Tipuri de pariuri

Pronostic rapid

sâmbătă - 17.11.2018

Rezultat (1X2)

Junior Hockey League (MHL) - Rusia

Snezhnye Barsy - Stalnye Lisy 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Riga - MHK Dynamo St. Petersburg 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Altay Ust-Kamenogorsk - HC Sarmaty 6:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Ladya Togliatti - Tyumensky Legion 8:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
MHK Dynamo Moscova - Atlanty Mytischi 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

SHL - Suedia

Skelleftea AIK - HV 71 8:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Linköpings HC - Orebro HK 8:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Rögle BK - Mora IK 8:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Färjestads BK - Växjö Lakers HC 8:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Brynäs IF - Djurgårdens IF 8:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Kontinental Hockey League - Rusia

Torpedo NN - Slovan Bratislava 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
AK Bars Kazan - Dinamo Riga 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscova 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusia

Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Ryazan - Neftyanik Almetyevsk 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

1.Liga - Cehia

HC Slavia Praga - SK Horacka Slavia Trebic 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Zubr Prerov - HC Slovan Usti nad Labem 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HK Jestrabi Prostejov - HC Kladno 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC RT Torax Poruba - VHK Vsetin 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Benatky nad Jizerou - HC Frydek Mistek 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Dukla Jihlava - HC Stadion Litomerice 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Continental Cup - Men - Europa

Arlan Kokshetau - HK Kurbads (LAT) (in Lyon) 9:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Ritten Sport Renon (ITA) - KHL Medvescak Zagreb (Played in Belfast) 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Gomel - Olympique Lyon (in Lyon) 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Belfast Giants - Tauron KH GKS 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Liiga - Finlanda

Kärpät - TPS 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Vaasan Sport - Kookoo 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
JyP - Ilves 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Jukurit - Pelicans 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Ässät - Tappara 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HPK - HIFK 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

GET Ligaen - Norvegia

Stjernen - Stavanger 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Lillehammer - Storhamar 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Mestis - Finlanda

SaPKo - Keupa HT 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Iisalmen Peli-Karhut - Kiekko-Vantaa 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
KooVee - Peliitat 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
LeKi - RoKi 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Kettera - Jokipojat 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Extraliga - Cehia

HC Ocelari Trinec - HC Verva Litvinov 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Erste Bank - EHL - Austria

Sapa Fehervar AV19 - Dornbirner Eishockey Club 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Alps Hockey League - Austria

EHC Lustenau - HDD Olimpija Ljubljana 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HDD Jesenice - EHC Bregenzerwald 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Milano Rossoblu - EK Zeller Eisbaren 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EC Kitzbuhel - Pustertal 13:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
VEU Feldkirch - Vipiteno 13:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Fassa - EC Red Bull Salzburg II 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Asiago Hockey AS - EC KAC II 14:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Gherdeina - SG Cortina 14:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

PHL - Polonia

Stoczniowiec Gdansk - JKH GKS Jastrzębie 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

NHL - America de Nord

Detroit Red Wings at New Jersey Devils 13:05
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Tampa Bay Lightning at Philadelphia Flyers 13:05
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

National League - Elveţia

HC Fribourg-Gotteron - SCL Tigers 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Ambri-Piotta - ZSC Lions 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EHC Biel - HC Davos 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EV Zug - Rapperswil-Jona Lakers 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Elite League - Regatul Unit

Coventry Blaze - Dundee Stars 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Glasgow Clan - Milton Keynes Lightning 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Manchester Storm - Guildford Flames 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Cardiff Devils - Nottingham Panthers 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Fife Flyers - Sheffield Steelers 14:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

3D Blackjack

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare în cadrul Notificării privind modulele cookie.

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-004 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.