Pariuri la hochei pe gheaţă

Highlights live

Highlights

9:30
18.09
10:00
18.09
12:00
18.09
12:00
18.09
12:00
18.09
12:30
18.09
5:30
19.09
12:30
19.09
13:00
20.09
13:00
20.09

Tipuri de pariuri

Pronostic rapid

marți - 18.09.2018

Rezultat (1X2)

Kontinental Hockey League - Rusia

Barys Astana - Avangard Omsk 9:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Salavat Ufa - Sibir Novosibirsk 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Severstal Cherepovec - SKA St Petersburg 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Torpedo NN - AK Bars Kazan 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Dinamo Moscova - Vityaz Podolsk 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Junior Hockey League (MHL) - Rusia

Krasnaya Armiya - SKA Varyagi 10:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Russkie Vitiazi - Atlanty Mytischi 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
MHK Dynamo St. Petersburg - Almaz Cherepovets 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
SKA-1946 St.Petersburg - Loko Yaroslavl 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Kapitan Stupino - Chaika Nizhny Novgorod 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
MHK Dynamo Moscova - HC Riga 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Taifun Ussuriysk - Red Star Kunlun Junior 23:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

1.Liga - Cehia

HC Slovan Usti nad Labem - HC Frydek Mistek 11:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Liiga - Finlanda

TPS - Kärpät 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Vaasan Sport - HIFK 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
KalPa - Lukko 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Extraliga - Slovacia

HC Kosice - DVTK Jegesmedvek 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
MsHK Zilina - HC Nove Zamky 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Dukla Trencin - MHK 32 Liptovsky Mikulas 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HKM Zvolen - HC 07 Detva 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HK Nitra - HK Poprad 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Mac Budapest - HC 05 Banska Bystrica 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusia

HC Sarov - SKA-Neva St.Petersburg 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Tambov - Dynamo Saint-Petersburg 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Vysshaya Hokkeynaya Liga B (VHL-B) - Rusia

HC Chelny - HC Rostov 11:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Extraliga - Bielorusia

Metallurg Zhlobin - Lida 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Yunost Minsk - Dinamo-Molodechno 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Gomel - HC Neman Grodno 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Shakhtyor Soligorsk - Belarus (U20) 12:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

GET Ligaen - Norvegia

Ringerike - Manglerud Star 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Stjernen - Stavanger 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Vålerenga - Sparta Sarpsborg 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Lillehammer - Storhamar 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

PHL - Polonia

Tauron KH GKS - GKS Tychy 12:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Metal Ligaen - Danemarca

Herlev Eagles - Rodovre Mighty Bulls 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Herning Bluefox - Rungsted Ishockey 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Hvidovre Fighters - Esbjerg Energy 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
SonderjyskE - Aalborg Pirates 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Odense Bulldogs - Frederikshavn Whitehawks 13:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Alps Hockey League - Austria

VEU Feldkirch - EHC Bregenzerwald 13:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Cupa - Elveţia

Visp - Geneve Servette HC 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
GCK Lions - HC Davos 13:45
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Ajoie - Lausanne HC 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
HC Thurgau - HC Ambri-Piotta 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
EHC Winterthur - EV Zug 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Ligue Magnus - Franţa

Amiens - Rouen 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Nice - Strasbourg 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Grenoble - Anglet 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Mulhouse - Chamonix 14:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Bordeaux - Angers 14:15
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Gap - Olympique Lyon 14:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Elite League - Regatul Unit

Guildford Flames - Fife Flyers 14:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

miercuri - 19.09.2018

Rezultat (1X2)

Kontinental Hockey League - Rusia

Admiral - Dinamo Riga 5:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Amur Khabarovsk - Slovan Bratislava 5:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Red Star Kunlun - CSKA Moscova 7:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusia

Tseng Tou - Dizel Penza 6:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
KRS Heilongjiang - HC Bars Kazan 7:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)

Junior Hockey League (MHL) - Rusia

Tolpar Ufa - Stalnye Lisy 8:00
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Avto Ekaterinburg - HC Sarmaty 9:30
1 X 2 (timp de joc regulamentar)
Nu a fost selectat niciun pariu.
Pentru a selecta un pariu, dați click pe respectivul rezultat.
  •  

3D Blackjack

Calendar live

Pariaţi acum live, 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână!

Pariaţi acum live!

Utilizăm cookie-uri și cookie-uri de la persoane terțe pentru a ne îmbunătăți serviciile, a analiza și personaliza preferințele dvs. și pentru a vă arăta publicitate. Dacă veți continua navigarea, vom considera că acceptați utilizarea acestora. Puteţi modifica setările şi obţine informaţii suplimentare în cadrul Notificării privind modulele cookie.

ElectraWorks Limited, furnizorul acestui site, este licenţiat de guvernul din Gibraltar şi reglementat de comisarul pentru jocuri de noroc din Gibraltar (Gibraltar Gambling Commissioner) conform legii jocurilor de noroc din 2005. ElectraWorks Limited deţine o licenţă pentru pariuri la cote fixe (lic. nr. 051) şi o licenţă de casino (lic. nr. 50) pentru operarea jocurilor de noroc online.

În plus, ElectraWorks Limited este licențiată de comisia de jocuri de noroc (licențiere și publicitate) conform decretului din 2014. ElectraWorks Limited deține licența nr. 000-039011-R-319371-004 pentru jocuri operate la distanță în Marea Britanie.