Wyniki

Zdarzenia

piątek, 22 czerwca 2018

  4. Deild, IslandiaWynik
22:00IH Hafnarfjordur - KriaPrzesunięte
22:00IH Hafnarfjordur - KriaPrzesunięte
  Serie B, Brazylia Wynik
00:15Brasil Pelotas - Criciuma/SC1:0 (1:0)
00:15Brasil Pelotas - Criciuma/SC1:0 (1:0)

czwartek, 21 czerwca 2018

  1 Lyga, LitwaWynik
15:00FK Vytis Vilnius - Trakai FK II5-2
  1. deild, IslandiaWynik
20:30Haukar Hafnafjordur - Throttur Reykjavik2:5 (0:2)
20:30Haukar Hafnafjordur - Throttur Reykjavik2:5 (0:2)
21:15Leiknir Reykjavik - UMF Selfoss1:1
21:15Leiknir Reykjavik - UMF Selfoss1:1
  1st Division Norra, SzwecjaWynik
19:00Arameisk-Syrianska IF - Sollentuna FF0:2 (0:0)
19:00FC Linkoping City - Karlslunde IF1:1
19:04Vasteras SK FK - BK Forward2:1 (1:1)
  1st Division Norra - Livebet, SzwecjaWynik
19:00Arameisk-Syrianska IF - Sollentuna FF0:2 (0:0)
19:04Vasteras SK FK - BK Forward2:1 (1:1)
  1st Division Södra, SzwecjaWynik
19:00Utsiktens BK - Ljungskile SK4:1
19:30Skovde AIK - Tvååkers IF2:1 (0:0)
19:30Skovde AIK - Tvååkers IF2:1 (0:0)
  2 Division NS, SzwecjaWynik
19:30Skiljebo SK - Stromsbergs IF6-1
  2. Division NG, SzwecjaWynik
19:00IFK Uddevalla - Vanersborgs FK0:3
19:00Orebro Syrianska - Karlstad BK2:2 (1:2)
19:00Orebro Syrianska - Karlstad BK2:2 (1:2)
  2. Division OG, SzwecjaWynik
19:00IFK Berga - Räppe GOIF1:1 (0:0)
  2. Division SS, SzwecjaWynik
19:00IFK Haninge - Nora BK3:2 (1:1)
19:00Newroz FC - Varmdo IF4:1 (3:0)
  2nd Division N, SzwecjaWynik
19:00Gaellivare Malmberget - Bodens BK2-6
19:00Harnosands FF - Gottne IF2:4
19:00Hudiksvalls Förenade FF - IFK Timrå4:2
19:00IFK Ostersund - Ytterhogdals IK1:3
19:00IFK Umea - IFK Luleå1:4
  2nd division OG, SzwecjaWynik
19:00Asarums IF FK - IFO Bromolla2:1
19:00Assyriska Turab. IK JKP. - Dalstorps IF1:1
19:00IFK Berga - Räppe GOIF1:1 (0:0)
19:00Sölvesborgs GoIF - Lindsdals IF0:3
  2nd Division SS, SzwecjaWynik
19:00IFK Haninge - Nora BK3:2 (1:1)
19:00Newroz FC - Varmdo IF4:1 (3:0)
  2nd division VG, SzwecjaWynik
19:00Hittarps IK - Assyriska BK5:1 (2:1)
19:00Hogaborgs BK - KSF Prespa Birlik0:2
19:00IS Halmia - Vinbergs2:0 (1:0)
19:00Varbergs GIF FF - IFK Malmö FK1:2 (1:0)
19:30Ullareds IK - Kvarnby IK3:1
  2nd Division VG, SzwecjaWynik
19:00IS Halmia - Vinbergs2:0 (1:0)
19:00Varbergs GIF FF - IFK Malmö FK1:2 (1:0)
19:00Hittarps IK - Assyriska BK5:1 (2:1)
  3 Division Avd. 5, NorwegiaWynik
19:00Verdal - Kolstad1:0 (0:0)
19:30Tynset - Tillerbyen FK2:2
  3rd Division Avd 4, NorwegiaWynik
16:30Viking 2 - Sogndal 22:1 (2:0)
  3rd Division Avd 5, NorwegiaWynik
19:00Verdal - Kolstad1:0 (0:0)
  3rd Division Avd. 4, NorwegiaWynik
16:30Viking 2 - Sogndal 22:1 (2:0)
  4. Deild, IslandiaWynik
22:00Alafoss - Kongarnir7:0 (4:0)
22:00Alafoss - Kongarnir7:0 (4:0)
  Allsvenskan Södra (U19), SzwecjaWynik
13:00Gais (U19) - Falkenbergs FF (U19)2:2
16:00Malmö FF (U19) - Kalmar FF (U19)4:1
17:30Trelleborg FF (U19) - Mjallby AIF (U19)2:3
  Campeonato Catarinense Serie B, Brazylia Wynik
01:00Guarani de Palhoca - Barra1:1 (0:1)
01:00Camboriu - Operario de Mafra2:1 (1:1)
01:00Guarani de Palhoca - Barra1:1 (0:1)
01:00Camboriu - Operario de Mafra2:1 (1:1)
01:30Fluminense de Joinville - Metropolitano2:1 (1:0)
01:30Fluminense de Joinville - Metropolitano2:1 (1:0)
  Campeonato de Aspirantes, Brazylia Wynik
02:45Santos FC (U23) - EC Vitoria Salvador (U23)2:1 (2:0)
02:45Santos FC (U23) - EC Vitoria Salvador (U23)2:1 (2:0)
23:00Goias EC (U23) - Figueirense (U23)2:0 (1:0)
23:00Goias EC (U23) - Figueirense (U23)2:0 (1:0)
  Campeonato Mineiro (U20), Brazylia Wynik
15:00Araxa EC (U20) - Ponte Nova FC (U20)4:2 (1:0)
15:00Araxa EC (U20) - Ponte Nova FC (U20)4:2 (1:0)
  Campeonato Paranaense (U19), Brazylia Wynik
20:00Coritiba FBC (U19) - Independente SJ (U19)5:0 (2:0)
20:00Coritiba FBC (U19) - Independente SJ (U19)5:0 (2:0)
  Campeonato Tocantinense, Brazylia Wynik
01:15Palmas FR - Gurupi Esporte Clube2:1 (1:0)
01:15Palmas FR - Gurupi Esporte Clube2:1 (1:0)
  Copa Chile, ChileWynik
00:30O´Higgins - Colchagua CD0:0 (0:0)
00:30O´Higgins - Colchagua CD0:0 (0:0)
02:00Union La Calera - Magallanes1:0 (0:0)
02:00Union La Calera - Magallanes1:0 (0:0)
  Damallsvenskan, SzwecjaWynik
18:30Eskilstuna United DFF - Vittsjö GIK1:1
  Kakkonen B, FinlandiaWynik
17:30Käpylän Pallo - FC Espoo1:0 (0:0)
17:30Käpylän Pallo - FC Espoo1:0 (0:0)
  Kakkonen C, FinlandiaWynik
17:30Jakobstads Bollklubb - SJK/Akatemia2:2 (1:1)
17:30SC KuFu-98 - GBK Kokkola1:1 (0:0)
17:30Jakobstads Bollklubb - SJK/Akatemia2:2 (1:1)
17:30SC KuFu-98 - GBK Kokkola1:1 (0:0)
  Kolmonen - Helsinki ja Uusimaa I, FinlandiaWynik
19:00EIF Akademi - Herto3:3 (1:1)
19:00EIF Akademi - Herto3:3 (1:1)
  Mecz towarzyski, ŚwiatWynik
10:00FC Olimpiets Nizhniy Novgorod - Chayka Peschanokopskoye0:0 (0:0)
10:30FC Olimpiets Nizhniy Novgorod - Chayka Peschanokopskoye0:0 (0:0)
13:00BK Hacken - IF Elfsborg1:2 (1:0)
13:00Orebro SK - IK Sirius FK3:0 (1:0)
13:00BK Hacken - IF Elfsborg1:2 (1:0)
13:00Orebro SK - IK Sirius FK3:0 (1:0)
14:00AIK - Vasalunds IF2:1 (2:0)
14:00AIK - Vasalunds IF2:1 (2:0)
15:00FC Bayern Monachium II - FC Ingolstadt 04 II4:1 (2:1)
15:00FC Bayern Monachium II - FC Ingolstadt 04 II4:1 (2:1)
16:00FK Septemvri Sofia - Slavia Sofia1:1 (0:0)
16:00FK Septemvri Sofia - Slavia Sofia1:1 (0:0)
17:30NK Maribor - Vardar Skopje3:3 (3:1)
17:30NK Maribor - Vardar Skopje3:3 (3:1)
19:00VfB Hohenems - FC Vaduz1:1 (1:0)
19:00VfB Hohenems - FC Vaduz1:1 (1:0)
  MŚ 2018 - Grupa C, ŚwiatWynik
14:00Dania - Australia1:1 (1:1)
17:00Francja - Peru1:0 (1:0)
Żaden zakład nie został wybrany.
Aby wybrać zakład, kliknij na wybrany wynik.
  •  

3D Blackjack

Kalendarz live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. W Informacjach o plikach Cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.