Wyniki

Zdarzenia

Thursday, October 18, 2018

  Apertura, NikaraguaWynik
12:00 Juventus Managua - Diriangen2:1 (1:0)
12:00 Managua - Real Madriz FC4:2 (2:0)
12:00 Managua - Real Madriz FC4:2 (2:0)
  Apertura, SalwadorWynik
3:00 CD Luis Angel Firpo - CD SonsonatePrzesunięte
  Clausura, WenezuelaWynik
12:00 Monagas - Deportivo Anzoategui1:1 (0:0)
12:00 Monagas - Deportivo Anzoategui1:1 (0:0)
1:00 Carabobo - Metropolitanos1:0 (0:0)
1:00 Carabobo - Metropolitanos1:0 (0:0)
  Copa Paulista, Brazylia Wynik
1:00 XV de Piracicaba/SP - Ituano1:0 (0:0)
1:00 XV de Piracicaba/SP - Ituano1:0 (0:0)
  MLS, Ameryka Płn.Wynik
1:30 DC United - Toronto FC1:0 (1:0)
1:30 Orlando City - Seattle Sounders1:2 (0:2)
1:30 DC United - Toronto FC1:0 (1:0)
1:30 Orlando City - Seattle Sounders1:2 (0:2)
  Primera A, KolumbiaWynik
1:00 Junior Barranquilla - Boyaca Patriotas4:0 (2:0)
1:00 La Equidad - Deportes Tolima0:1 (0:1)
1:00 Junior Barranquilla - Boyaca Patriotas4:0 (2:0)
1:00 La Equidad - Deportes Tolima0:1 (0:1)
  Primera B, ChileWynik
1:00 Barnechea - La Serena2:3 (2:0)
1:00 Barnechea - La Serena2:3 (2:0)

Wednesday, October 17, 2018

  1 Lyga, LitwaWynik
2:30 FK Dziugas - FC Stumbras Kowno II1:1
5:30 Dainava - FK Banga Gargzdai2:1 (0:1)
5:30 Dainava - FK Banga Gargzdai2:1 (0:1)
  1. Division, KostarykaWynik
10:00 Perez Zeledon - Universidad de Costa Rica2:0 (2:0)
11:00 Carmelita - San Carlos2:4 (1:2)
  1. Liga - kobiety, CzechyWynik
6:00 FC Hradec Kralove - 1.FC Slovacko2-5
  1st Division, Arabia SaudyjskaWynik
5:10 Al-Qaisoma - Al Nojoom1-5
5:25 Abha - Al-Jeel1:0
5:25 Al-Jabalain - Hajer0:0
5:30 Al Ain - Al Washm2:0
5:35 Al Ansar - Najran0:2
  2. League Beyaz Group, TurcjaWynik
1:00 Gaziantepspor - Keciorengucu0:1 (0:0)
1:00 Gumushanespor - Sakaryaspor0:2 (0:1)
1:00 Gaziantepspor - Keciorengucu0:1 (0:0)
1:00 Gumushanespor - Sakaryaspor0:2 (0:1)
1:30 Ankara Demirspor - Hacettepe1:1 (1:1)
1:30 Kastamonuspor - Bayrampasaspor1:1
1:30 Ankara Demirspor - Hacettepe1:1 (1:1)
2:00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Samsunspor0:2
2:00 Eyupspor - UTAS Usakspor A.S0:0 (0:0)
2:00 Inegolspor - Sariyer0:2 (0:0)
2:00 Sancaktepe Belediye - Manisaspor3:0
2:00 Inegolspor - Sariyer0:2 (0:0)
2:00 Eyupspor - UTAS Usakspor A.S0:0 (0:0)
  2. League Kirmizi Group, TurcjaWynik
1:00 Sivas Belediyespor - Menemen Belediyespor2:3
1:30 Bugsasspor - Fatih Karagumruk1:4 (0:0)
1:30 Etimesgut Belediye - Anadolu Selcukluspor2:0 (0:0)
1:30 Zonguldak Komurspor - Tokatspor0:0
1:30 Etimesgut Belediye - Anadolu Selcukluspor2:0 (0:0)
1:30 Bugsasspor - Fatih Karagumruk1:4 (0:0)
2:00 Kirklarelispor - Darica Genclerbirligi0:1
2:00 Manisa Buyuksehir Belediyespor - Sanliurfaspor3:0 (1:0)
2:00 Pendikspor - Bandirmaspor4:3
2:00 Manisa Buyuksehir Belediyespor - Sanliurfaspor3:0 (1:0)
6:00 Fethiyespor - Tarsus Idman Yurdu1:1 (0:0)
6:00 Kahramanmarasspor - Tuzlaspor1:0 (0:0)
6:00 Fethiyespor - Tarsus Idman Yurdu1:1 (0:0)
6:00 Kahramanmarasspor - Tuzlaspor1:0 (0:0)
  3. League, GrecjaWynik
3:00 Ionikos - AEEK INKA2:1 (0:1)
3:00 Ialysos - AO Palliniakos3:2 (1:0)
3:00 Ionikos - AEEK INKA2:1 (0:1)
3:00 Ialysos - AO Palliniakos3:2 (1:0)
  3. League Group 1, TurcjaWynik
1:00 Hekimoglu Trabzon - Yomraspor1:0 (1:0)
2:00 Sile Yildizspor - Buyukcekmece Tepecikspor4:0 (3:0)
2:00 Silivrispor - Artvin Hopaspor1:0 (1:0)
  3. League Group 2, TurcjaWynik
1:00 Osmaniyespor - Van Buyuksehir Belediyespor1:5 (1:2)
2:00 Erokspor AS - Duzcespor0:3 (0:1)
2:00 Kizilcabolukspor - Karsiyaka2:2 (2:1)
  3. League Group 3, TurcjaWynik
2:00 Anadolu Bagcilar - Diyarbakirspor0:0 (0:0)
2:00 Golcukspor - 1461 Trabzon2:1 (2:0)
2:00 Turgutluspor - Muglaspor1:0 (0:0)
6:00 Bucaspor - Bayburt Özel Idare Genc0:1 (0:0)
  3. Liga, SłowacjaWynik
3:00 FK Puchov - TJ Kovo Belusa4:1
3:00 TJ Tatran Oravske Vesele - Liptowska Szczawnica1:1
  3. liga - 1. grupa, TurcjaWynik
1:00 Hekimoglu Trabzon - Yomraspor1:0 (1:0)
1:30 Nevsehir Spor Genclik - Tire 19223:3
2:00 Sile Yildizspor - Buyukcekmece Tepecikspor4:0 (3:0)
2:00 Silivrispor - Artvin Hopaspor1:0 (1:0)
2:00 Gebzespor - Nazilli Belediyespor1:2
2:00 Ergene Velimese Spor - Korfez FK1:0
  3. liga - 2. grupa, TurcjaWynik
1:00 Osmaniyespor - Van Buyuksehir Belediyespor1:5 (1:2)
1:00 Ofspor - Elazig Belediyespor4:0
1:00 Pazarspor - Sultanbeyli Belediyespor3:2
1:30 Kirsehir Belediyespor - Alibeykoyspor Istanbul2:1
1:30 Yeni Altindag Belediyespor - Kemerspor3:1
2:00 Erokspor AS - Duzcespor0:3 (0:1)
2:00 Kizilcabolukspor - Karsiyaka2:2 (2:1)
2:00 Catalcaspor - Yeni Orduspor0:4
  3. liga - 3. grupa, TurcjaWynik
1:00 Payasspor - Corum Belediyespor3:2
2:00 Anadolu Bagcilar - Diyarbakirspor0:0 (0:0)
2:00 Golcukspor - 1461 Trabzon2:1 (2:0)
2:00 Turgutluspor - Muglaspor1:0 (0:0)
2:00 Serik Belediyespor - Kocaelispor2:1
6:00 Bucaspor - Bayburt Özel Idare Genc0:1 (0:0)
  A Lyga, LitwaWynik
5:00 Zalgiris Vilnius - Lietava Jonava2:1 (2:0)
5:00 Zalgiris Vilnius - Lietava Jonava2:1 (2:0)
  Apertura, NikaraguaWynik
12:00 Juventus Managua - Diriangen2:1 (1:0)
  Apertura, PanamaWynik
3:00 Sporting San Miguelito - Arabe Unido1:0
3:00 San Francisco - Alianza FC1:0 (0:0)
3:00 Tauro - Santa Gema FC3:0 (1:0)
Żaden zakład nie został wybrany.
Aby wybrać zakład, kliknij na wybrany wynik.
  •  

3D Blackjack

Kalendarz live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. W Informacjach o plikach Cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.