Wyniki

Zdarzenia

Friday, February 15, 2019

  Copa Colombia, KolumbiaWynik
12:00 Valledupar - Cucuta Deportivo3:3 (1:1)
12:00 Valledupar - Cucuta Deportivo3:3 (1:1)
  Superliga, ArgentynaWynik
12:00 Rosario Central - River Plate1:1 (0:1)
12:00 Rosario Central - River Plate1:1 (0:1)

Thursday, February 14, 2019

  1. Division, KostarykaWynik
2:00 Herediano - AD Santos de Guapiles3:2 (1:0)
2:00 CS Cartagines - San Carlos0:0 (0:0)
2:05 Alajuelense - Carmelita 1:0 (0:0)
  2. Division, EgiptWynik
12:30 Al-Hammam - Baladiyet El Mahallah0:0 (0:0)
12:30 El Alameen - Bani Suweif1:1 (1:0)
12:30 Pharco - MS Tla0:0 (0:0)
12:30 Serameka - Marekh1:1 (0:0)
12:30 El Shams - Coca Cola1:0 (0:0)
12:30 Abu Qair Semad - Al Raja Marsa3:0 (1:0)
  2. Division, KatarWynik
3:00 Al Bidda SC - Al Markhiya0:1 (0:0)
  Birinci Dasta, AzerbejdżanWynik
11:00 Neftchi Baki II - FC Kapaz3:2 (2:0)
11:00 FK Zaqatala - Sabah FK II2:1 (2:0)
11:00 FK Zaqatala - Sabah FK II2:1 (2:0)
11:00 Neftchi Baki II - FC Kapaz3:2 (2:0)
  Campeonato carioca, Brazylia Wynik
10:30 Flamengo RJ - Fluminense0:1 (0:0)
  Campeonato Carioca, Brazylia Wynik
10:30 Flamengo RJ - Fluminense0:1 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera, ArgentynaWynik
9:00 Rosario Central (B) - CA River Plate (B)0:0 (0:0)
9:00 Rosario Central (B) - CA River Plate (B)0:0 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera B, ArgentynaWynik
12:00 Club Ferro Carril Oeste (rezerwy) - Nueva Chicago (rezerwy)3:0 (2:0)
12:00 Temperley (rezerwy) - Chacarita Juniors (rezerwy)Przesunięte
12:00 Club Ferro Carril Oeste (rezerwy) - Nueva Chicago (rezerwy)3:0 (2:0)
12:00 Temperley (rezerwy) - Chacarita Juniors (rezerwy)Przesunięte
8:30 Sarmiento (rezerwy) - CA Brown de Adrogue (rezerwy)2:1 (2:0)
8:30 Quilmes AC (rezerwy) - CA Platense (Reserves)2:0 (1:0)
8:30 Sarmiento (rezerwy) - CA Brown de Adrogue (rezerwy)2:1 (2:0)
8:30 Quilmes AC (rezerwy) - CA Platense (Reserves)2:0 (1:0)
  Campeonato Piauiense, Brazylia Wynik
11:00 Piaui - River AC0:1 (0:0)
11:00 Piaui - River AC0:1 (0:0)
  Clausura, GwatemalaWynik
12:00 Comunicaciones - Deportivo Siquinala0:0 (0:0)
12:00 Comunicaciones - Deportivo Siquinala0:0 (0:0)
2:00 Deportivo Chiantla - Deportivo Petapa3:0 (1:0)
2:00 Xelaju MC - Municipal1:1 (0:0)
2:00 Xelaju MC - Municipal1:1 (0:0)
2:00 Deportivo Chiantla - Deportivo Petapa3:0 (1:0)
  Clausura, HondurasWynik
1:00 Motagua - Platense0:1 (0:1)
1:00 Motagua - Platense0:1 (0:1)
1:15 Honduras Progreso - Real Espana1:2 (1:1)
1:15 Honduras Progreso - Real Espana1:2 (1:1)
  Clausura, NikaraguaWynik
1:00 UNAN Managua - Walter Ferreti2:3 (1:3)
1:00 UNAN Managua - Walter Ferreti2:3 (1:3)
  Clausura, PanamaWynik
1:00 Alianza FC - Santa Gema FC3:1
1:00 Arabe Unido - CA Independiente3:3
1:00 Plaza Amador - Sporting San Miguelito0:1 (0:1)
1:00 San Francisco - Costa del Este3:0 (2:0)
1:00 Tauro - CD Universitario (PAN)4:0 (1:0)
1:00 Tauro - CD Universitario (PAN)4:0 (1:0)
1:00 Plaza Amador - Sporting San Miguelito0:1 (0:1)
1:00 San Francisco - Costa del Este3:0 (2:0)
  Clausura, SalwadorWynik
12:30 Chalatenango - CD Pasaquina2:0 (1:0)
12:30 Chalatenango - CD Pasaquina2:0 (1:0)
1:00 CD Luis Angel Firpo - Isidro Metapan1:2 (0:2)
1:00 CD Luis Angel Firpo - Isidro Metapan1:2 (0:2)
1:30 Alianza FC San Salvador - Santa Tecla3:2 (1:2)
1:30 Alianza FC San Salvador - Santa Tecla3:2 (1:2)
9:30 Jocoro FC - CD Sonsonate1:1 (0:1)
9:30 Jocoro FC - CD Sonsonate1:1 (0:1)
  Copa Colombia, KolumbiaWynik
12:00 America de Cali - Universitario Popayan1:0 (0:0)
12:00 Deportes Quindio - Orsomarso SC0:1 (0:1)
12:00 America de Cali - Universitario Popayan1:0 (0:0)
12:00 Deportes Quindio - Orsomarso SC0:1 (0:1)
12:30 Atletico Bucaramanga - Alianza Petrolera1:2 (1:2)
12:30 Millonarios - Fortaleza C.E.I.F1:0 (0:0)
12:30 Boyaco Chico FC - Boyaca Patriotas1:1 (0:0)
12:30 Boyaco Chico FC - Boyaca Patriotas1:1 (0:0)
12:30 Millonarios - Fortaleza C.E.I.F1:0 (0:0)
12:30 Atletico Bucaramanga - Alianza Petrolera1:2 (1:2)
8:30 Atletico Cali FC - Deportivo Pasto1:2 (1:1)
8:30 Deportivo Pereira - Leones FC2:1 (1:1)
8:30 Atletico Cali FC - Deportivo Pasto1:2 (1:1)
8:30 Deportivo Pereira - Leones FC2:1 (1:1)
  Copa do Brasil, Brazylia Wynik
12:15 Moto Clube - Vitoria BA2:0 (0:0)
12:15 Moto Clube - Vitoria BA2:0 (0:0)
12:30 Manaus FC/AM - Vila Nova GO1:1 (1:0)
12:30 Manaus FC/AM - Vila Nova GO1:1 (1:0)
1:30 Rio Branco AC - Bahia/BA2:2 (1:1)
1:30 Rio Branco AC - Bahia/BA2:2 (1:1)
9:00 Tubarao - Brasil Pelotas0:0 (0:0)
9:00 Tubarao - Brasil Pelotas0:0 (0:0)
11:15 URT - Coritiba3:2 (2:1)
11:15 URT - Coritiba3:2 (2:1)
  Copa Libertadores, Ameryka Płd.Wynik
11:30 Atletico Nacional Medellin (COL) - Deportivo La Guaira (VEN)0:0 (0:0)
11:30 Atletico Nacional Medellin (COL) - Deportivo La Guaira (VEN)0:0 (0:0)
  Copa Sudamericana, Ameryka Płd.Wynik
9:15 Royal Pari - Monagas2:1 (2:1)
9:15 Royal Pari - Monagas2:1 (2:1)
11:30 Corinthians - Racing Club de Avellaneda1:1 (0:1)
11:30 Corinthians - Racing Club de Avellaneda1:1 (0:1)
  Cup, IslandiaWynik
7:00 IA Akranes - Leiknir Reykjavik2:0 (1:0)
  FNL Cup, RosjaWynik
8:00 FK Murom - Mordoviya Saransk1:2 (0:1)
8:00 FK Murom - Mordoviya Saransk1:2 (0:1)
10:45 Rotor Wołgograd - FC Piunik1:0 (1:0)
10:45 Rotor Wołgograd - FC Piunik1:0 (1:0)
1:30 Chertanovo Moscow - Shinnik Yaroslavl0:2 (0:1)
1:30 Chertanovo Moscow - Shinnik Yaroslavl0:2 (0:1)
4:15 FC Tyumen - Riga FC2:0 (0:0)
4:15 FC Tyumen - Riga FC2:0 (0:0)
  I League, IndieWynik
11:30 East Bengal - Shillong Lajong FC5:0 (4:0)
Żaden zakład nie został wybrany.
Aby wybrać zakład, kliknij na wybrany wynik.
  •  

3D Blackjack

Kalendarz live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. W Informacjach o plikach Cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.