Wyniki

Zdarzenia

22 lutego 2017

  Mecz towarzyski, ŚwiatWynik
17:15FC Poggersdorf - ASKO Kottmansdorf1:6 (0:1)

21 lutego 2017

  3. liga - 2. grupa, TurcjaWynik
10:00Pazarspor - Türk Metal Kirikkale1:2
  AFC Champions League, AzjaWynik
08:00Western Sydney Wanderers (AUS) - Urawa Red Diamonds (JPN)0:4 (0:0)
08:00Western Sydney Wanderers (AUS) - Urawa Red Diamonds (JPN)0:4 (0:0)
10:00Brisbane Roar (AUS) - Muang Thong United (THA)0:0 (0:0)
10:00Kashima Antlers (JPN) - Ulsan (KOR)2:0 (0:0)
10:00Brisbane Roar (AUS) - Muang Thong United (THA)0:0 (0:0)
10:00Kashima Antlers (JPN) - Ulsan (KOR)2:0 (0:0)
10:30FC Seoul (KOR) - Shanghai SIPG (CHN)0:1 (0:0)
10:30FC Seoul (KOR) - Shanghai SIPG (CHN)0:1 (0:0)
15:00Perspolis (IRI) - Al Hilal (KSA)1:1 (0:0)
15:00Perspolis (IRI) - Al Hilal (KSA)1:1 (0:0)
15:15Al Ain (UAE) - Zob Ahan (IRI)1:1 (0:0)
15:15Al Rayyan (QAT) - Al Wahda (UAE)2:1 (1:1)
15:15Al Ain (UAE) - Zob Ahan (IRI)1:1 (0:0)
15:15Al Rayyan (QAT) - Al Wahda (UAE)2:1 (1:1)
17:15Al Ahli (KSA) - Bunyodkor (UZB) 2:0 (1:0)
17:15Al Ahli (KSA) - Bunyodkor (UZB) 2:0 (1:0)
  AFC Cup, AzjaWynik
09:00FC Dordoi Bishkek (KGZ) - Khosilot Farkhor FC (TJK)1:0 (0:0)
09:00FC Dordoi Bishkek (KGZ) - Khosilot Farkhor FC (TJK)1:0 (0:0)
11:00Club Valencia (MDV) - Mohun Bagan (IND)1:1
11:00TT Ha Noi (VIE) - Ceres-La Salle (PHI)1:1 (0:0)
11:00TT Ha Noi (VIE) - Ceres-La Salle (PHI)1:1 (0:0)
11:30Global (PHI) - Magwe (MYA)1:0 (1:0)
11:30Tampines Rovers (SIN) - Felda United (MAS)2:1 (0:0)
11:30Global (PHI) - Magwe (MYA)1:0 (1:0)
11:30Tampines Rovers (SIN) - Felda United (MAS)2:1 (0:0)
12:45Darul Takzim (MAS) - Boeung Ket Angkor FC (CAM)3:0 (2:0)
12:45Darul Takzim (MAS) - Boeung Ket Angkor FC (CAM)3:0 (2:0)
15:00Saham (OMA) - Al Muharraq (BRN)3:2 (2:1)
15:00Saham (OMA) - Al Muharraq (BRN)3:2 (2:1)
16:00Al Wihdat (JOR) - Nejmeh SC Beirut (LIB)1:0 (0:0)
16:00Al Wihdat (JOR) - Nejmeh SC Beirut (LIB)1:0 (0:0)
  Azadegan League, IranWynik
10:45Sepidroud Rasht - Esteghal Ahvaz2:1
  Baltic Winter Cup, EuropaWynik
11:15FK Liepaja - Utenis3:0 (1:0)
11:15FK Liepaja - Utenis3:0 (1:0)
16:00Suduva - FK Riga2:1
16:00Suduva - Riga FC2:1 (0:1)
16:00Suduva - Riga FC2:1 (0:1)
  Beloften, HolandiaWynik
17:30NAC Breda (U23) - SC Heerenveen (U23)0:1 (0:1)
17:30NAC Breda (U23) - SC Heerenveen (U23)0:1 (0:1)
  Campeonato Paulista, Brazylia Wynik
23:30Sao Paulo - Sao Bento3:2 (1:1)
23:30Sao Paulo - Sao Bento3:2 (1:1)
  Central League, AngliaWynik
13:00Chesterfield FC (rezerwy) - York City FC (Reserves)2:0 (2:0)
13:00Rotherham United FC (rezerwy) - Hartlepool United (Reserves)3:0 (1:0)
13:00Southend United (rezerwy) - Bristol Rovers (rezerwy)5:0 (2:0)
13:00Chesterfield FC (rezerwy) - York City FC (Reserves)2:0 (2:0)
13:00Rotherham United FC (rezerwy) - Hartlepool United (Reserves)3:0 (1:0)
13:00Southend United (rezerwy) - Bristol Rovers (rezerwy)5:0 (2:0)
14:00Grimsby Town FC (rezerwy) - Mansfield Town (Reserves)2:1 (2:1)
14:00Grimsby Town FC (rezerwy) - Mansfield Town (Reserves)2:1 (2:1)
  Champions League, EuropaWynik
19:45Manchester City - AS Monako5:3 (1:2)
19:45Bayer Leverkusen - Atletico Madryt2:4 (0:2)
19:45Manchester City - AS Monako (Z. specjalne)5:3 (1:2)
19:45Bayer Leverkusen - Atletico Madryt (Z. specjalne)2:4 (0:2)
  Clausura, SalwadorWynik
21:00CD Aguila - Chalatenango3:1 (0:0)
21:00CD Aguila - Chalatenango3:1 (0:0)
  CONCACAF Mistrzostwa U20, AmerykaWynik
01:30Meksyk (U20) - Kanada (U20)5:0 (2:0)
22:30USA (U20) - Haiti (U20)4:1 (1:1)
  Coppa Italia - Lega Pro, WłochyWynik
13:30Taranto - Matera0:1 (0:1)
13:30Taranto - Matera0:1 (0:1)
  Eredivisie Women, HolandiaWynik
19:00Achilles 29 - PEC Zwolle3:2 (0:1)
  Eredivisie Women , HolandiaWynik
19:00Achilles 29 - PEC Zwolle3:2 (0:1)
  Federation Cup, KuwejtWynik
15:15Al-Kuwait SC - Kazma4:2
  FNL Cup, RosjaWynik
08:15Dynamo St Petersburg - FC Krasnodar-20:2 (0:0)
08:15Dynamo St Petersburg - FC Krasnodar-20:2 (0:0)
10:30SKA-Energiya Khabarovsk - Spartak-2 Moscow1:1 (0:1)
10:30SKA-Energiya Khabarovsk - Spartak-2 Moscow1:1 (0:1)
13:15FC Tyumen - Wołgar Astrachań2:1 (0:1)
13:15FC Tyumen - Wołgar Astrachań2:1 (0:1)
16:00Mordoviya Saransk - Fakel Voronezh0:1 (0:0)
16:00Mordoviya Saransk - Fakel Voronezh0:1 (0:0)
  League 1, AngliaWynik
19:45Charlton Athletic - Oxford United0:1 (0:1)
19:45Gillingham - AFC Wimbledon2:2 (2:1)
19:45Millwall - Chesterfield0:0 (0:0)
19:45Peterborough United - Southend United1:4 (0:1)
19:45Charlton Athletic - Oxford United0:1 (0:1)
19:45Gillingham - AFC Wimbledon2:2 (2:1)
19:45Millwall - Chesterfield0:0 (0:0)
19:45Peterborough United - Southend United1:4 (0:1)
  League 2, AngliaWynik
19:45Accrington Stanley - Cambridge UnitedPrzesunięte
19:45Newport County - Morecambe1:1 (1:0)
19:45Colchester United - Wycombe Wanderers1:0 (1:0)
  League Championship, AngliaWynik
19:45Derby County - Burton Albion0:0 (0:0)
19:45Huddersfield Town - Reading1:0 (0:0)
19:45Queens Park Rangers - Wigan Athletic2:1 (1:1)
19:45Sheffield Wednesday - Brentford1:2 (0:2)
19:45Derby County - Burton Albion0:0 (0:0)
19:45Queens Park Rangers - Wigan Athletic2:1 (1:1)
19:45Sheffield Wednesday - Brentford1:2 (0:2)
19:45Huddersfield Town - Reading1:0 (0:0)
  League Two, AngliaWynik
19:45Colchester United - Wycombe Wanderers1:0 (1:0)
19:45Newport County - Morecambe1:1 (1:0)
  Lebanese League, LibanWynik
13:00Tadamon Sour - Al Ahed1:1 (1:0)
13:00Tadamon Sour - Al Ahed1:1 (1:0)
  Liga Mistrzów, EuropaWynik
19:45Manchester City - AS Monako5:3 (1:2)
19:45Bayer Leverkusen - Atletico Madryt2:4 (0:2)
  Ligi Kuu Bara, TanzaniaWynik
13:00Mbao - Maji Maji0:0
  Ligue 1, FrancjaWynik
17:30SM Caen - AS Nancy Lorraine1:0 (1:0)
17:30SM Caen - AS Nancy Lorraine1:0 (1:0)
Kupon zakładu
Nie wybrałeś zakładu.
Aby wnieść zakład, kliknij na wybrany wynik.

3D Blackjack

Zakłady live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. Na stronie Polityka plików cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.