Ulubione zakłady

Aby dodać zakład do ulubionych kliknij na symbol gwiazdki przy wybranym zakładzie.

Dodatkowe usługi

Serwisy społecznościowe

Koszykówka

Najważniejsze Live

Najlepsze

2:30 PM
24.04
2:30 PM
24.04
3:00 PM
24.04
3:30 PM
24.04
8:00 PM
24.04
10:30 PM
24.04
1:00 PM
25.04
2:30 PM
25.04
2:30 PM
26.04
6:30 AM
27.04

Rodzaje zakładów

Quick-tip

Wednesday - 24.04.2019

Zakład na zwycięstwo

Puchar Srikandi - kobiety - Indonezja

Sahabat Wisma Sehati Semarang - Tomang Sakti Merpati Bali 8:20 AM

Serie A2 - Women - Włochy

CUS Cagliari - ASD FEBA Civitanova Marche 9:30 AM
Pallacanestro Bolzano - Fassi Edelweiss Albino 12:00 PM
AS San Martino di Lupari II - ASD Basket Costa 12:00 PM
Nico BK Pistoia - RR Retail Galli Bk San Giovanni 1:00 PM
ASD Societa Cestistica Spezzina - ASD Cestistica Savonese 1:00 PM
Faenza Basket Project ASD - San Salvatore Selargius 1:30 PM
Magnolia Basket Campobasso - Pallacanestro Femminile Umbertide 2:00 PM
Basket Club Bolzano - VelcoFin Vicenza 2:30 PM
Alpo Villafranca di Verona - Ponzano BK 2:30 PM
Basket Femm. 95 Varese - Carosello Carugate 2:30 PM
Roma - Athena Basket 3:00 PM

A2 - mężcz. - Grecja

AO Amuntas - Koroivos Amaliadas 10:00 AM
Apollon Patras - AS Kastorias 10:00 AM
AS Karditsas - GS Xarilaos Trikoupis 10:00 AM
AS Diagoras Driopideon - Iraklis Saloniki 10:00 AM
GS Amarousiou - AS Evropi Pefkohoriou 10:00 AM

National Baketball League - mężczyźni - Bułgaria

Rilski Sportist - Yambol 11:00 AM
Academic Płowdiw - Czerno More 11:30 AM
BC Beroe - Balkan 12:00 PM
Spartak Pleven - Akademic Sofia 12:00 PM

Liga Nationala - grupa A - mężczyźni - Rumunia

U-Banca Transilvania Kluż-Napoka - CSA Steaua Turabo 11:00 AM
CSM Universitatea Craiova - BC Timisoara 11:30 AM

NB I. A - Węgry

Szolnoki Olaj - Kormend 11:00 AM
Debreceni Egyetem KE - KTE-Duna Aszfalt 12:00 PM
Pecsi VSK - Jaszberenyi KSE 12:00 PM
Sopron KC - Zalakeramia-ZTE KK 12:00 PM
SERCO-TF-Budapeszt - Albacomp Szekesfehervar 12:00 PM

LNB Espoirs (U21) - Francja

Lyon Villeurbanne (U21) - Monako (U21) 11:00 AM

Division A - Women - Rumunia

Targu Mures - ACS KSE Targu Secuiesc 11:30 AM

NBL - Uganda

Startime Falcons - Ndejje Angels 11:30 AM

Liga LKL - Litwa

Lietuvos Rytas - Pieno Zvaigzdes (Pasvalys) 12:00 PM

VTB League - Europa

BC Kalev/Cramo (EST) - Lokomotiv-Kubań Krasnodar (RUS) 12:00 PM
Chimki Obwód Moskiewski (RUS) - Jenisej Krasnojarsk (RUS) 1:30 PM

Premier League - kobiety - Rosja

MBA Moskwa - Nadieżda Orenburg 12:00 PM

Kooperativa NBL - Czechy

BK Opawa - BK Decin 12:00 PM
BK JIP Pardubice - BK Ołomuniec 12:00 PM

Basket Liga - kobiety - Polska

CCC Polkowice - AZS Gorzów Wlkp. 12:10 PM

LBL 1st Division - Łotwa

VEF Ryga - Ogres BS 12:30 PM

Polska Liga Koszykówki - Polska

Stelmet Zielona Góra - KKK Krosno 1:00 PM

A1 Liga - Chorwacja

Cedevita Zagrzeb - Vrijednosnice Osijek 1:00 PM
Split CO - Gorica 1:00 PM

DBBL - Niemcy

Keltern - Herner 1:00 PM

Dameligaen - Dania

BK Amager - Stevnsgade SuperWomen 1:00 PM

KBSL - Turcja

Fenerbahce - Galatasaray (kobiety) 1:00 PM

Basketligan - kobiety - Szwecja

A3 Basket - Högsbo 1:00 PM

A Division - Women - Węgry

Ujbuda BEAC - MKB Euroleasing Vasas 1:30 PM

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Włochy

Libertas Montale (U20) - ASD Lella Basket (U20) 1:30 PM

Mistrzostwa Pro A - Francja

ASVEL Lyon-Villeurbanne - Monako 2:00 PM

BLB - Belgia

Giants Antwerp - Okapi Aalstar 2:00 PM

Lega A - Włochy

Germani Basket Brescia - Virtus Bologna 2:30 PM

Euroliga mężczyzn - Europa

Baskonia Vitoria (ESP) - CSKA Moskwa (RUS) 2:30 PM
F.C. Barcelona (ESP) - Anadolu Efes (TUR) 3:00 PM

Liga ACB - Hiszpania

Valencia Basket - Unicaja Malaga 2:30 PM

Puchar FIBA Europe - Europa

Banco Di Sardegna Sassari (ITA) - S.Oliver Würzburg (GER) 2:30 PM

Lega A1, kobiety - Włochy

Passalacqua Ragusa - Reyer Venezia 2:30 PM
FILA San Martino di Lupari - Famila Wuber Schio 3:00 PM

Top Division - kobiety - Belgia

Castors Braine - Sint-Katelijne-Waver 2:30 PM

Liga Portuguesa - Portugalia

UD Oliveirense - Benfica 2:45 PM

Serie A - Wenezuela

Diablos de Miranda - Comuna El Cementerio 3:00 PM
Żaden zakład nie został wybrany.
Aby wybrać zakład, kliknij na wybrany wynik.
  •  

3D Blackjack

Kalendarz live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. W Informacjach o plikach Cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.