Ulubione zakłady

Aby dodać zakład do ulubionych kliknij na symbol gwiazdki przy wybranym zakładzie.

Dodatkowe usługi

Serwisy społecznościowe

Koszykówka

Najważniejsze Live

Najlepsze

1:45
1804
2:00
1804
2:30
1804
8:05
1804
9:05
1804
1:15
1904
9:45
2004
12:00
2004
2:30
2004
2:30
2004

Rodzaje zakładów

Quick-tip

Thursday - 18.04.2019

Zakład na zwycięstwo

Holenderska Liga Koszykówki - mężczyźni - Holandia

Zwolle - Basketball Academie Limburg 1:30
Feyenoord Basketball - Groningen 1:45
Leiden - Den Helder 2:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Włochy

SS Basket Giarre ASD - ASD Polisportiva Alfa (U20) 1:30

Division A - Liban

Champville - Riyadi Beirut 1:30

Euroliga mężczyzn - Europa

Fenerbahce (TUR) - Żalgiris (LTU) 1:45

Premier League - Izrael

Hapoel Jerozolima - Hapoel Eilat 1:55

LEB Gold - Hiszpania

Forca Lleida - Leyma Basquet Coruna 2:00

Lega A1, kobiety - Włochy

Reyer Venezia - Virtus Eirene (ITA) 2:00
Famila Wuber Schio - FILA San Martino di Lupari 2:30

Bundesliga - Niemcy

Crailsheim Merlins - Ratiopharm Ulm 2:30

Buenos Aires Liga Provincial De Clubes (U19) - Argentyna

Club Estudiantes de Bahia Blanca (U19) - Club Atletico Quilmes de Mar del Plata (U19) 3:00
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata (U19) - Belgrano de San Nicolas (U19) 4:00
Club Nautico Zarate (U19) - Atenas de La Plata (U19) 4:00
Club Atletico Argentino Junior de Tres Arroyos (U19) - Club Atletico Penarol de Mar del Plata (U19) 6:00
Club Gimnasia y Esgrima de Pergamino (U19) - AC y Dep. Universal de La Plata (U19) 6:00
Kimberley de Mar del Plata (U19) - Estudiantes de Olavarria (U19) 6:30

Premier League - Islandia

Stjarnan - IR Reykjavik 3:15

Liga de Desarrollo (U22) - kobiety - Argentyna

Obras Basket (U22) - Club Tomas de Rocamora (U22) 5:00
Asociacion Atletica Quimsa (U22) - Club Atletico Velez Sarsfield (U22) 6:00

Campeonato Brasileiro Adulto - Brazylia

NBPG/CCR RodoNorte/UniSecal/LDPG - LSB/PMS 6:30
Sao Jose dos Pinhais/Guaxo - UNIFAE/Sao Joao da Boa Vista 6:30

NBB - Brazylia

Pinheiros Sky - Botafogo 6:30

Baloncesto Superior Nacional - Portoryko

Leones de Ponce - Indios de Mayaguez 8:00
Piratas de Quebradillas - Santeros de Aguada 8:00
Atleticos de San German - Brujos de Guayama 8:00
Cariduros de Fajardo - Capitanes de Arecibo 8:00

La Liga Feminina - Argentyna

Obras - Rocamora 8:00

NBA - Ameryka Płn.

Philadelphia 76ers u Brooklyn Nets (Game 3) 8:05
Denver Nuggets u San Antonio Spurs (Game 3) 9:05
Golden State Warriors u Los Angeles Clippers (Game 3) 10:35

Liga Nacional - Argentyna

San Martin de Corrientes - Ferrocarril Oeste 8:30
Atenas - Libertad 8:30
Olimpico de la Banda - San Lorenzo de Almagro 9:00

Liga de Desarrollo (U22) - Argentyna

Comunicaciones Corrientes (U22) - Hispano Americano (U22) 8:30
Regatas Corrientes (U22) - Instituto Cordoba (U22) 8:30

Friday - 19.04.2019

Zakład na zwycięstwo

National League - Women - Kazachstan

Kaspij Aktau - Sinegoryie Kokshetau 2:00

NBL - Nowa Zelandia

Wellington Saints - Hobart Huskies 3:00

Superleague 2. Division - kobiety - Rosja

Szachty-Urgpu - Jenisej 2 Krasnojarsk 3:30

B2.League - Japonia

Nishinomiya Storks - Kanazawa Samurai Orchestra 6:00

B.League - Japonia

Seahorses Mikawa - Brave Thunders 6:05
Tochigi Brex - Akita Northern Happinets 6:05

KBSL - Turcja

Mersin Buyuksehir Belediye - Botas 11:00

Mistrzostwa Pro A - Francja

Strasbourg - Boulazac 12:30
Gravelines-Dunkerque - Le Mans 2:00
Fos Provence Basket - Chalons-Reims 2:00
Antibes - Cholet 2:30
Paris-Levallois - Dijon 2:30

Liga ABA - Europa

Budućnost VOLI - Crvena Zvezda Belgrad 1:00

Euroliga mężczyzn - Europa

Anadolu Efes (TUR) - F.C. Barcelona (ESP) 1:15
Real Madryt (ESP) - Panathinaikos Ateny (GRE) 3:15

BLB - Belgia

Kangoeroes Basket Mechelen - Telenet Oostende 2:30
Liege Basket - Brussels Basketball 2:30
Hubo Limburg United - Belfius Mons-Hainaut 2:30
Okapi Aalstar - Leuven Bears 2:30
Spirou Basket Charleroi - Giants Antwerp 2:30

NBA - Ameryka Płn.

Toronto Raptors u Orlando Magic (Game 3) 7:00
Boston Celtics u Indiana Pacers (Game 3) 8:30
Portland Trail Blazers u Oklahoma City Thunder (Game 3) 9:30

NBB - Brazylia

Mogi das Cruzes - Basquete Cearense 8:10
Żaden zakład nie został wybrany.
Aby wybrać zakład, kliknij na wybrany wynik.
  •  

3D Blackjack

Kalendarz live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. W Informacjach o plikach Cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.