Ulubione zakłady

Aby dodać zakład do ulubionych kliknij na symbol gwiazdki przy wybranym zakładzie.

Dodatkowe usługi

Serwisy społecznościowe

Koszykówka

Najważniejsze Live

Najlepsze

7:00
2304
8:00
2304
10:30
2304
2:30
2404
2:30
2404
2:30
2404
3:00
2404
3:30
2404
2:30
2504
2:30
2604

Rodzaje zakładów

Quick-tip

Tuesday - 23.04.2019

Zakład na zwycięstwo

Liga Superior - Kuba

Santiago de Cuba - Artemisa 5:00
Capitalinos - Villa Clara 5:00

President Cup - Barbados

Orange 3 Pinelands - Burger King Clapham Bulls 6:00
Barbados Lumber Company Lakers - Station Hill Cavaliers 8:00

Liga Nacional - Argentyna

San Lorenzo de Almagro - Club Deportivo Hispano Americano 6:30
La Union - Instituto Atletico Central Cordoba 9:00
Quimsa - Gimnasia de Comodoro 9:00

NBA - Ameryka Płn.

Orlando Magic u Toronto Raptors (Game 5) 7:00
Brooklyn Nets u Philadelphia 76ers (Game 5) 8:00
San Antonio Spurs u Denver Nuggets (Game 5) 9:30
Oklahoma City Thunder u Portland Trail Blazers (Game 5) 10:30

Liga Ouro - Brazylia

São Paulo - Blumenau 7:00
Rio Claro Basquete - Pato 7:00

Baloncesto Superior Nacional - Portoryko

Santeros de Aguada - Piratas de Quebradillas 8:00

Liga de Desarrollo (U22) - Argentyna

Club Atletico Penarol (U22) - Obras (U22) 8:00
Weber Bahia (U22) - Deportivo Atenas (U22) 8:00
Estudiantes Concordia (U22) - Olimpico La Banda (U22) 8:30

Torneo Federal - Argentyna

Racing Club de Avellaneda - CAyB Bell de Bell Ville 8:00
Club Atletico River Plate - Club Atletico Lanus 8:00
Atletico Rosario del Tala - Nicolás Avellaneda de Santiago del Estero 8:30
Club Atletico Santa Paula de Galvez - Atlético Saladas 8:30
Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucuman - San Martin de Curuzu Cuatia 8:30
Club Social y Deportivo de San Jose - Atalaya Club de Rosario 8:30
Club Recreativo Los Indios de Moreno - S. y D. Presidente Derqui 8:30
Club Independiente de Zarate - Ferrocarril Patagonico de Madryn 8:30
Pedro Echague - Club Atlético Talleres de Tafí Viejo 8:30
Club El Tribuno de Salta - Sportivo Las Parejas 9:00
Club Gimnasia y Esgrima y Pedernera U. de San Luis - CA Pilar 9:00
Independiente (Neuquen) - Independiente de Oliva 9:00
Perfora de Plaza Huincul - Villa Mitre de Bahia Blanca 9:00
Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de Goya - Central Entrerriano 9:00
Club Sportivo 9 de Julio - Ramos Mejia 9:00

LUB - Urugwaj

Urunday Universitario - Malvin 8:15

Nivel 1 de Mendoza - Argentyna

Atletico San Martin de Mendoza - Municipalidad Maipu 8:30
Obras Mendoza - Club Banco Mendoza 8:30

Liga Mayor Metropolitana - Gwatemala

Villa Nueva - Club Force 9:00
Laminas Coloso - USAC 10:30

CIBACOPA Basketball League - Meksyk

Caballeros de Culiacan - Giants Jalisco 9:45
Manta Rays Peace - Ostioneros de Guaymas 10:15
Zonkeys de Tijuana - Halcones de Obregon 10:30
Rayos de Hermosillo - Pioneros de Los Mochis 11:15

Wednesday - 24.04.2019

Zakład na zwycięstwo

NBL1 - kobiety - Australia

Frankston Lady Blues - Dandenong Rangers 3:00

Puchar Srikandi - kobiety - Indonezja

Scorpio Dżakarta - GMC Cirebon 4:00
Tanago Jakarta - Tenaga Baru Pontianak 6:10
Sahabat Wisma Sehati Semarang - Tomang Sakti Merpati Bali 8:20

NBL1 - mężczyźni - Australia

Frankston Blues - Dandenong Rangers 5:00

TKBL - Women - Turcja

Nesibe Aydin - Mardin Buyuksehir Belediye 6:30
Bursa BSB - Bayrakli Belediyesi 7:00

Asean Basketball League - Azja

Mono Vampire - CLS Knights Surabaya 7:20

National Baketball League - mężczyźni - Bułgaria

Rilski Sportist - Yambol 11:00
Spartak Pleven - Akademic Sofia 11:00
Academic Płowdiw - Czerno More 11:30
BC Beroe - Balkan 12:00

Liga Nationala - grupa A - mężczyźni - Rumunia

U-Banca Transilvania Kluż-Napoka - CSA Steaua Turabo 11:00
CSM Universitatea Craiova - BC Timisoara 11:30

Division A - Women - Rumunia

Targu Mures - ACS KSE Targu Secuiesc 11:30

Liga LKL - Litwa

Lietuvos Rytas - Pieno Zvaigzdes (Pasvalys) 12:00

VTB League - Europa

BC Kalev/Cramo (EST) - Lokomotiv-Kubań Krasnodar (RUS) 12:00

Premier League - kobiety - Rosja

MBA Moskwa - Nadieżda Orenburg 12:00

Kooperativa NBL - Czechy

BK Opawa - BK Decin 12:00
Żaden zakład nie został wybrany.
Aby wybrać zakład, kliknij na wybrany wynik.
  •  

3D Blackjack

Kalendarz live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. W Informacjach o plikach Cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.