Hokej na lodzie

Najważniejsze Live

Najlepsze

8:30 AM
14.11
11:30 AM
14.11
11:30 AM
14.11
8:05 PM
14.11
10:05 PM
14.11
10:35 PM
14.11
1:15 PM
16.11
1:15 PM
16.11
1:30 PM
16.11
1:30 PM
16.11

Rodzaje zakładów

Quick-tip

Wednesday - 14.11.2018

Rezultat (1 X 2)

Kontinental Hockey League - Rosja

Sibir Novosibirsk - Red Star Kunlun 7:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Barys Astana - Amur Chabarowsk 8:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Avangard Omsk - Dinamo Moskwa 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Sochi - Lokomotiv Jarosławl 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Dinamo Mińsk - Metallurg Magnitogorsk 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Spartak Moskwa - Awtomobilist Jekaterynburg 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Vityaz Podolsk - Traktor Czelabińsk 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Jokerit - Severstal Cherepovec 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
SKA St Petersburg - Admiral 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Wysszaja Hokkiejnaja Liga (VHL) - Rosja

Czełmiet Czelabińsk - Saryarka Karaganda 8:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Jużny Ural Orsk - Zwiezda Czechow 8:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Gorniak Uczały - Chimik Woskriesiensk 8:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Zauralje Kurgan - Torpedo Ust-Kamienogorsk 8:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Yugra - HC Bars Kazań 9:00 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Rubin Tiumeń - Dizel Penza 9:00 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
SKA-Newa St. Petersburg - CSK VVS Samara 11:00 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Dynamo St. Petersburg - Lada Togliatti 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

AHL - Ameryka Płn.

Wilkes-Barre/Scranton Penguins u Springfield Thunderbirds 10:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Rockford IceHogs u Grand Rapids Griffins 11:00 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Bridgeport Sound Tigers u Hartford Wolf Pack 11:00 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Binghamton Devils u Syracuse Crunch 7:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Utica Comets u Belleville Senators 7:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Ekstraliga - Słowacja

HK Poprad - MHK 32 Liptovsky Mikulas 11:00 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
DVTK Jegesmedvek - Dukla Trencin 12:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC 07 Detva - Mac Budapest 12:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HKM Zvolen - HK Nitra 12:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Nove Zamky - HC 05 Banska Bystrica 12:30 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Ekstraliga - Czechy

HC Bili Tygri Liberec - PSG Zlin 11:20 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Verva Litvinov - HC Energie Karlovy Vary 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice 12:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Sparta Praga - BK Mlada Boleslav 12:30 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Liiga - Finlandia

HPK - JyP 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Ilves - Lukko 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HIFK - Ässät 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
KalPa - Pelicans 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
TPS - Vaasan Sport 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

1. Liga - Czechy

SK Horacka Slavia Trebic - HC Dukla Jihlava 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC AZ Havirov 2010 - HC ZUBR Přerov 12:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Frydek Mistek - VHK Vsetin 12:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Slovan Usti nad Labem - HC Slavia Praha 12:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Stadion Litomerice - HC Benatky nad Jizerou 12:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Kladno - HC Motor Ceske Budejovice 12:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
SK Kadan - HK Jestrabi Prostejov 12:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Mestis - Finlandia

Peliitat - SaPKo 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Hermes - Iisalmen Peli-Karhut 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Kettera - TUTO Hockey 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
RoKi - Jokipojat 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Keupa HT - KooVee 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
LeKi - Kiekko-Vantaa 11:30 AM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Hockeyallsvenskan - Szwecja

IF Björklöven - Almtuna IS 1:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
IK Oskarshamn - Leksands IF 1:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Karlskrona HK - Sodertalje SK 1:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
MODO Hockey - BIK Karlskoga 1:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Vita Hasten - Tingsryds AIF 1:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
IK Pantern - AIK IF 1:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Vasterviks IK - VIK Västerås HK 1:00 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Alps Hockey League - Austria

HDD Olimpija Ljubljana - EC Kitzbühel 1:15 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
EHC Bregenzerwald - Pustertal 1:30 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

DEL - Niemcy

Kölner Haie - Augsburger Panther 1:30 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Liga szwajcarska - Szwajcaria

Ajoie - Visp 1:45 PM
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Żaden zakład nie został wybrany.
Aby wybrać zakład, kliknij na wybrany wynik.
  •  

3D Blackjack

Kalendarz live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. W Informacjach o plikach Cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.