Hokej na lodzie

Najważniejsze Live

Najlepsze

3:00
2010
9:15
2010
11:00
2010
12:00
2010
1:15
2010
10:00
2110
10:00
2110
5:30
2210
10:00
2210
12:30
2210

Rodzaje zakładów

Quick-tip

Friday - 19.10.2018

Rezultat (1 X 2)

Mołodiożnaja Hokkiejnaja Liga (MHL) - Rosja

Taifun Ussuryjsk - MHK Dynamo St. Petersburg 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Amurskie Tigry - SKA-1946 St. Petersburg 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Saturday - 20.10.2018

Rezultat (1 X 2)

Asian Hockey League - Azja

Daemyung Killer Whales - Anyang Halla 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Oji Eagles - HC Sakhalin 3:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Tohoku Free Blades - High1 4:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Kontinental Hockey League - Rosja

Red Star Kunlun - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Sibir Novosibirsk - Dinamo Mińsk 6:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Traktor Czelabińsk - Avangard Omsk 7:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Spartak Moskwa - Slovan Bratysława 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Vityaz Podolsk - Dinamo Riga 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Mołodiożnaja Hokkiejnaja Liga (MHL) - Rosja

KRS Heilongjiang - Russkije Witjazi 5:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Krasnaja Armija - JHC Spartak Moskwa 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Irbis Kazań - Omskie Jastreby 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
MHK Dynamo Moskwa - MHC Krylja Sowietow 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
SKA Wariagi - Almaz Czerepowiec 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Ryga - Loko Jarosław 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Łada Togliatti - Biełyje Miedwiedi 9:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Wysszaja Hokkiejnaja Liga (VHL) - Rosja

HC Gorniak Uczały - Jużny Ural Orsk 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Sarov - KRS-ORG Heilongjiang 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HK Tambow - Tseng Tou 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Ekstraliga - Białoruś

Białoruś (U20) - Dinamo-Molodechno 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Gomel - Metallurg Zhlobin 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Lida - HC Neman Grodno 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Brest - HK Lokomotiw Orsza 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HK Mohylew - HC Bobrujsk 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HK Baranowicze - Chimik-SKA Nowopołock 6:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Szachtior Soligorsk - Junost Mińsk 11:15
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Ekstraliga - Czechy

HC Verva Litvinov - HC Sparta Praga 9:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Liiga - Finlandia

TPS - JyP 9:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Tappara - Vaasan Sport 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Jukurit - KalPa 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Kookoo - Ässät 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Lukko - HIFK 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Kärpät - SaiPa 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

SHL - Szwecja

Frölunda HC - HV 71 9:15
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Luleå HF - Malmö Redhawks 9:15
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Rögle BK - Timra IK 9:15
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Brynäs IF - Orebro HK 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Färjestads BK - Djurgårdens IF 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Mora IK - Växjö Lakers HC 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

GET Ligaen - Norwegia

Manglerud Star - Valerenga 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Stavanger - Lillehammer 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Mestis - Finlandia

KooVee - Hermes 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Peliitat - Kettera 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Keupa HT - SaPKo 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Iisalmen Peli-Karhut - LeKi 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Erste Bank - EHL - Austria

Sapa Fehervar AV19 - HC Bozen Südtirol 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Dornbirner Eishockey Club - HC Znojmo 1:15
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

1. Liga - Czechy

HC RT Torax Poruba - SK Kadan 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Frydek Mistek - HC Kladno 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Stadion Litomerice - HC AZ Havirov 2010 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Dukla Jihlava - HC ZUBR Přerov 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
SK Horacka Slavia Trebic - HC Slovan Usti nad Labem 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
VHK Vsetin - HK Jestrabi Prostejov 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Alps Hockey League - Austria

HDD Olimpija Ljubljana - Asiago Hockey AS 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
EC Red Bull Salzburg II - EHC Bregenzerwald 1:15
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
VEU Feldkirch - HC Gherdeina 1:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
EC Kitzbühel - Fassa 1:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
EK Zeller Eisbaren - EHC Lustenau 1:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Żaden zakład nie został wybrany.
Aby wybrać zakład, kliknij na wybrany wynik.
  •  

3D Blackjack

Kalendarz live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. W Informacjach o plikach Cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.