Hokej na lodzie

Najważniejsze Live

Najlepsze

9:00
2403
10:00
2403
12:00
2403
12:00
2403
12:00
2403
2:15
2403
7:05
2403
10:05
2403
2:00
2503
2:00
2503

Rodzaje zakładów

Quick-tip

Sunday - 24.03.2019

Rezultat (1 X 2)

DEL - Play-off - Niemcy

Augsburger Panther - Dusseldorfer EG 9:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Adler Mannheim - Thomas Sabo Ice Tigers 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
EHC Red Bull Monachium - Eisbären Berlin 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Kölner Haie - ERC Ingolstadt 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

GET Ligaen - Qualification - Norwegia

Gruner - Narvik 9:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Extraliga - Playoff - Czechy

HC Vitkovice Steel - HC Ocelari Trinec 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
BK Mlada Boleslav - HC Bili Tygri Liberec 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

SHL - Play-off - Szwecja

Växjö Lakers HC - Luleå HF 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HV 71 - Färjestads BK 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Hockeyallsvenskan - Promotion Playoff - Szwecja

Leksands IF - AIK 10:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Extraliga - promocja/relegacja - Czechy

HC Verva Litvinov - KLH Chomutov 10:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice 10:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

HockeyEttan - Östra - Szwecja

Nacka HK - Trangsunds IF 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Mestis - play-off - Finlandia

RoKi - LeKi 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
TUTO Hockey - SaPKo 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Mestis - baraże o utrzymanie/spadek - Finlandia

KooVee - Kajaanin Edustushokki 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Elite League - Wielka Brytania

Belfast Giants - Sheffield Steelers 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Dundee Stars - Cardiff Devils 1:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Guildford Flames - Coventry Blaze 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Fife Flyers - Nottingham Panthers 2:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Erste Bank - EHL - Playoff - Austria

EHC LIWEST Black Wings Linz - Graz 99ers 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
EC Red Bull Salzburg - Sapa Fehervar AV19 2:15
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

PHL - Playoffs - Polska

GKS Tychy - MMKS Podhale Nowy Targ 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

DEL 2 - Playoff - Niemcy

Lausitzer Füchse - ESV Kaufbeuren 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Dresdner Eislöwen - Bietigheim Steelers 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Eispiraten Crimmitschau - Löwen Frankfurt 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
EC Bad Nauheim - Ravensburg Towerstars 1:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Alps Hockey League - Playoffs - Austria

EHC Lustenau - EC Red Bull Salzburg Junior 12:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Ritten - HDD Olimpija Ljubljana 1:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HDD Jesenice - Asiago Hockey AS 1:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
SG Cortina - Pustertal 1:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

NHL - Ameryka Płn.

Philadelphia Flyers u Washington Capitals 12:35
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Arizona Coyotes u New York Islanders 3:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Montreal Canadiens u Carolina Hurricanes 7:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Colorado Avalanche u Chicago Blackhawks 8:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Columbus Blue Jackets u Vancouver Canucks 10:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Extraliga - Playoff - Słowacja

HC 05 Banska Bystrica - HK Poprad 1:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Norgesmesterskapet - Norwegia

Stavanger - Storhamar 1:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

DEL 2 - baraże o utrzymanie - Niemcy

EHC Freiburg - Tolzer Lowen 1:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Deggendorfer SC - Bayreuth Tigers 1:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

AHL - Ameryka Płn.

Hershey Bears u Cleveland Monsters 3:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Hartford Wolf Pack u Charlotte Checkers 3:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Springfield Thunderbirds u Wilkes-Barre/Scranton Penguins 3:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Grand Rapids Griffins u San Antonio Rampage 4:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Syracuse Crunch u Bridgeport Sound Tigers 5:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Rochester Americans u Toronto Marlies 5:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
San Jose Barracuda u Tucson Roadrunners 7:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Iowa Wild u Stockton Heat 8:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Monday - 25.03.2019

Rezultat (1 X 2)

Liiga - play-off - Finlandia

Pelicans - HIFK 12:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
TPS - HPK 12:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Kärpät - Ilves 12:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Tappara - Lukko 12:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Extraliga - Playoff - Słowacja

HKM Zvolen - HK Nitra 1:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Norgesmesterskapet - Norwegia

Valerenga - Frisk/Asker 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

SHL - Play-off - Szwecja

Malmö - Frölunda HC 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Skelleftea AIK - Djurgårdens IF 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

HockeyAllsvenskan - spadek/awans - Szwecja

Almtuna IS - Bodens IK 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Tuesday - 26.03.2019

Rezultat (1 X 2)

HockeyAllsvenskan - spadek/awans - Szwecja

HC Vita Hasten - Tranas AIF 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Hudiksvalls HC - Kristianstads IK 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Wednesday - 27.03.2019

Rezultat (1 X 2)

SHL - Play-off awans/spadek - Szwecja

Timrå IK - IK Oskarshamn 2:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Żaden zakład nie został wybrany.
Aby wybrać zakład, kliknij na wybrany wynik.
  •  

3D Blackjack

Kalendarz live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. W Informacjach o plikach Cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.