Hokej na lodzie

Najważniejsze Live

Najlepsze

2:15
1311
7:05
1311
7:05
1311
7:35
1311
7:35
1311
10:35
1311
7:30
1411
11:30
1411
1:30
1411
1:30
1611

Rodzaje zakładów

Quick-tip

Tuesday - 13.11.2018

Rezultat (1 X 2)

Magnus - Liga - Francja

Strasbourg - Gap 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Nicea - Grenoble 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Rouen - Mulhouse 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Amiens - Bordeaux 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Chamonix - Olympique Lyon 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Anglet - Angers 2:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Liga szwajcarska - Szwajcaria

HC Biasca Ticino Rockets - Thurgau 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
GCK Lions - Langenthal 2:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

SHL - Szwecja

Rögle BK - Färjestads BK 2:15
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

NHL - Ameryka Płn.

Vancouver Canucks u New York Islanders 7:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Florida Panthers u Philadelphia Flyers 7:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Pittsburgh Penguins u New Jersey Devils 7:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Arizona Coyotes u Detroit Red Wings 7:35
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Tampa Bay Lightning u Buffalo Sabres 7:35
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Washington Capitals u Minnesota Wild 8:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Montreal Canadiens u Edmonton Oilers 9:05
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Nashville Predators u San Jose Sharks 10:35
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Toronto Maple Leafs u Los Angeles Kings 10:35
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

AHL - Ameryka Płn.

Toronto Marlies u Laval Rocket 7:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Stockton Heat u Colorado Eagles 9:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Wednesday - 14.11.2018

Rezultat (1 X 2)

Kontinental Hockey League - Rosja

Sibir Novosibirsk - Red Star Kunlun 7:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Barys Astana - Amur Chabarowsk 8:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Dinamo Mińsk - Metallurg Magnitogorsk 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Spartak Moskwa - Awtomobilist Jekaterynburg 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Jokerit - Severstal Cherepovec 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Avangard Omsk - Dinamo Moskwa 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Vityaz Podolsk - Traktor Czelabińsk 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
SKA St Petersburg - Admiral 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Sochi - Lokomotiv Jarosławl 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Wysszaja Hokkiejnaja Liga (VHL) - Rosja

Czełmiet Czelabińsk - Saryarka Karaganda 8:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Jużny Ural Orsk - Zwiezda Czechow 8:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Zauralje Kurgan - Torpedo Ust-Kamienogorsk 8:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Gorniak Uczały - Chimik Woskriesiensk 8:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Rubin Tiumeń - Dizel Penza 9:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Yugra - HC Bars Kazań 9:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
SKA-Newa St. Petersburg - CSK VVS Samara 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Dynamo St. Petersburg - Lada Togliatti 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Ekstraliga - Słowacja

HK Poprad - MHK 32 Liptovsky Mikulas 11:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HKM Zvolen - HK Nitra 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC 07 Detva - Mac Budapest 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
DVTK Jegesmedvek - Dukla Trencin 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Ekstraliga - Czechy

HC Bili Tygri Liberec - PSG Zlin 11:20
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Verva Litvinov - HC Energie Karlovy Vary 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Liiga - Finlandia

TPS - Vaasan Sport 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
KalPa - Pelicans 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HIFK - Ässät 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HPK - JyP 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Ilves - Lukko 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

1. Liga - Czechy

SK Horacka Slavia Trebic - HC Dukla Jihlava 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Kladno - HC Motor Ceske Budejovice 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC AZ Havirov 2010 - HC ZUBR Přerov 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Stadion Litomerice - HC Benatky nad Jizerou 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
HC Slovan Usti nad Labem - HC Slavia Praha 12:00
1 X 2 (regulaminowy czas gry)

Mestis - Finlandia

Peliitat - SaPKo 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Hermes - Iisalmen Peli-Karhut 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Kettera - TUTO Hockey 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
RoKi - Jokipojat 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Keupa HT - KooVee 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
LeKi - Kiekko-Vantaa 11:30
1 X 2 (regulaminowy czas gry)
Żaden zakład nie został wybrany.
Aby wybrać zakład, kliknij na wybrany wynik.
  •  

3D Blackjack

Kalendarz live

Obstawiaj teraz live, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Wnieś teraz zakład live!

Korzystamy z własnych plików cookie oraz z plików cookie stron trzecich w celu ulepszenia usług, analizy oraz dostosowania oferty do preferencji użytkownika, a także w celu wyświetlania reklam. Kontynuując korzystanie ze strony, automatycznie akceptujesz ich użycie. W Informacjach o plikach Cookie możesz zmienić ustawienia oraz dowiedzieć się więcej.

Firma ElectraWorks Limited, operator tej strony, jest posiadaczem licencji wystawionej przez rząd Gibraltaru, zgodnie z postanowieniami ustawy o hazardzie z 2005 roku oraz gibraltarskiego komisarza ds. hazardu. Firma ElectraWorks Limited otrzymała licencję na oferowanie zakładów sportowych po stałych kursach (RGL Nr 051) oraz licencję na prowadzenie kasyna (RGL Nr 50), na podstawie której może oferować hazard na odległość.
Spółka ElectraWorks Limited otrzymała także licencję, wydaną przez Komisję ds. Gier w Wielkiej Brytanii, zgodnie z Ustawą o Hazardzie, Przydzielaniu Licencji oraz Reklamach z 2014 roku. Spółka ElectraWorks Limited otrzymała licencję No. 000-039011-R-319371-004 na organizację hazardu na odległość na terenie Wielkiej Brytanii.