Eredmények

Esemény

2017. június 24.

  Campeonato Paulista Serie B, BrazíliaEredmény
0:00Sao Bernardo - AA Itarare SP0:0 (0:0)
0:00Osasco/SP - Elosport Capão Bonito2:1 (0:0)
0:00Sao Bernardo - AA Itarare SP0:0 (0:0)
0:00Osasco/SP - Elosport Capão Bonito2:1 (0:0)
  NPSL, USAEredmény
2:00VSLT FC - Sioux Falls Thunder FC4:1 (1:0)
2:00VSLT FC - Sioux Falls Thunder FC4:1 (1:0)
  PDL, USAEredmény
1:00Dayton Dutch Lions - K-W United FC1:1
1:30Western Mass Pioneers - Seacoast United Phantoms1:5 (0:4)
2:00Orange County Blues FC Reserves - Fresno Fuego0:4 (0:3)
  PDL - Livebet, USAEredmény
1:30Western Mass Pioneers - Seacoast United Phantoms1:5 (0:4)
2:00Orange County Blues FC Reserves - Fresno Fuego0:4 (0:3)
  Serie B, BrazíliaEredmény
0:15CRB - Paysandu/PA2:1 (0:1)
0:15CRB - Paysandu/PA2:1 (0:1)
1:30Boa EC MG - ABC2:1 (1:1)
1:30Boa EC MG - ABC2:1 (1:1)
  USL Pro, Észak-AmerikaEredmény
1:05Rochester Rhinos - Orlando City II0:1
  WPSL, USAEredmény
1:00Nashville Rhythm FC - Alabama FC2:0 (1:0)
1:00Nashville Rhythm FC - Alabama FC2:0 (1:0)

2017. június 23.

  1. deild, IzlandEredmény
21:15Fylkir Reykjavik - UMF Selfoss2:0 (2:0)
21:15Leiknir Reykjavik - Haukar Hafnafjordur0:0 (0:0)
21:15Leiknir Reykjavik - Haukar Hafnafjordur0:0 (0:0)
21:15Fylkir Reykjavik - UMF Selfoss2:0 (2:0)
  1. Division, ÍrországEredmény
20:45Athlone Town - Longford Town2:2 (1:1)
20:45Cabinteely FC - Wexford Youths0:1 (0:1)
20:45UCD - Waterford United3:2 (1:0)
20:45Cabinteely FC - Wexford Youths0:1 (0:1)
20:45UCD - Waterford United3:2 (1:0)
20:45Athlone Town - Longford Town2:2 (1:1)
  1. HNL Juniori, HorvátországEredmény
9:00Rudes (U19) - Hypo Limach (U19)1:0
11:30NK Bjelovar (U19) - Uljanik (U19)1:1 (0:0)
11:30NK Bjelovar (U19) - Uljanik (U19)1:1 (0:0)
  2. Deild, IzlandEredmény
21:15Volsungur - Huginn0:2
21:15KV Vesturbaer - Sindri2:1
21:15Vidir Gardur - Tindastoll0:0
  3. Deild, IzlandEredmény
23:00KFG Gardabaer - Throttur Vogar3:3 (2:1)
23:00KFG Gardabaer - Throttur Vogar3:3 (2:1)
  3rd Division Avd 5, NorvégiaEredmény
19:00Strindheim TF - Tillerbyen FK2:1 (0:0)
19:00Rosenborg 2 - Orkla1:1 (0:1)
  3rd Division Avd. 5, NorvégiaEredmény
19:00Rosenborg 2 - Orkla1:1 (0:1)
19:00Strindheim TF - Tillerbyen FK2:1 (0:0)
  Apertura, EcuadorEredmény
23:00Fuerza Amarilla SC - Deportivo Cuenca0:0 (0:0)
23:00Fuerza Amarilla SC - Deportivo Cuenca0:0 (0:0)
  Brisbane Premier League, AusztráliaEredmény
12:30Albany Creek - Grange Thistle SC1:3 (1:2)
12:30Albany Creek - Grange Thistle SC1:3 (1:2)
  Brisbane Premier League - Reserves, AusztráliaEredmény
10:30Albany Creek (Res) - Grange Thistle SC (Res)0:2 (0:2)
10:30Albany Creek (Res) - Grange Thistle SC (Res)0:2 (0:2)
  Brisbane Premier League - Women, AusztráliaEredmény
12:30Eastern Suburbs - Souths United FC5:1 (1:1)
12:30Capalaba - The Gap FC5:0 (2:0)
12:30Eastern Suburbs - Souths United FC5:1 (1:1)
12:30Capalaba - The Gap FC5:0 (2:0)
  Campeonato Paranaense (U19), BrazíliaEredmény
20:00Independente SJ (U19) - Coritiba FBC (U19)0:3 (0:2)
20:00Londrina EC (U19) - Arapongas EC (U19)4:1 (0:1)
20:00Independente SJ (U19) - Coritiba FBC (U19)0:3 (0:2)
20:00Londrina EC (U19) - Arapongas EC (U19)4:1 (0:1)
  Campeonato Paulista (U20), BrazíliaEredmény
20:00Sao Carlos FC (U20) - Mogi Mirim EC (U20)4:3 (2:1)
20:00Ituano FC (U20) - Independente FC (U20)4:0 (2:0)
20:00Flamengo (U20) - Paulista FC Jundiai (U20)1:1 (1:1)
20:00Atibaia (U20) - Taubate SP (U20)1:1 (0:1)
20:00Sao Paulo FC (U20) - Sao Bernardo FC (U20)5:0 (2:0)
20:00Guarani FC Campinas (U20) - Sao Jose dos Campos (U20)2:1 (1:0)
20:00Gremio Esportivo Osasco (U20) - Esporte Clube Agua Santa (U20)1:4 (0:2)
20:00Ituano FC (U20) - Independente FC (U20)4:0 (2:0)
20:00Sao Carlos FC (U20) - Mogi Mirim EC (U20)4:3 (2:1)
20:00Flamengo (U20) - Paulista FC Jundiai (U20)1:1 (1:1)
20:00Guarani FC Campinas (U20) - Sao Jose dos Campos (U20)2:1 (1:0)
20:00Atibaia (U20) - Taubate SP (U20)1:1 (0:1)
20:00Gremio Esportivo Osasco (U20) - Esporte Clube Agua Santa (U20)1:4 (0:2)
20:00Sao Paulo FC (U20) - Sao Bernardo FC (U20)5:0 (2:0)
  Campeonato Paulista Serie B, BrazíliaEredmény
20:00Clube Atletico Diadema - Associacao Desportiva Guarulhos2:5 (2:2)
20:00Clube Atletico Diadema - Associacao Desportiva Guarulhos2:5 (2:2)
  Czech-Slovak Super Cup, EurópaEredmény
18:00Fastav Zlin - SK Slovan Bratislava (Semleges pálya)1:1 (0:1)
18:00Fastav Zlin - SK Slovan Bratislava (Semleges pálya)1:1 (0:1)
  Effodeildin, Feröer-szigetekEredmény
19:30EB/Streymur - B36 Torshavn1:2
20:0007 Vestur - Vikingur2:4 (2:1)
20:00IF Fuglafjordur - KI Klaksvik1:4
20:00Skala - NSI Runavik2:1
20:0007 Vestur - Vikingur2:4 (2:1)
21:00TB Tvoroyri - HB Torshavn0:0
  Klub barátságos mérkőzések, VilágEredmény
10:00Chernomorets Novorossiisk - Rotor Volgograd (Semleges pálya)0:2 (0:2)
15:00FC Olimpiets Nizhniy Novgorod - Dinamo-GTS Stavropol4:0 (2:0)
16:00KamAZ Nab. Chelny - Zenit Izhevsk (at Izhevsk)5:0 (2:0)
17:00Crvena Zvezda - Rudar Pljevlja0:0
17:00NK Siroki Brijeg - FK Zeljeznicar1:1 (1:0)
17:00SKN St. Pölten - FC Blau Weiss Linz (Neutral Venue)1:1 (1:1)
17:00PFC Beroe Stara Zagora - Cherno More Varna (Neutral Venue)2:2 (0:2)
17:00LASK Linz - Floridsdorfer AC (Neutral Venue)2:0 (1:0)
18:00NK Krsko - NK Osijek1:3 (1:2)
18:00Lech Poznan - Hapoel Beer Sheva3:0 (2:0)
18:00USK Anif - Red Bull Salzburg1:5 (1:2)
18:00CSZKA Szófia - CS Universitatea Craiova4:2 (2:2)
18:00Olympiakos Piraeus - WSG Wattens (Neutral Venue)2:0 (1:0)
18:00TSV Steinbach - SC Fortuna Koln0:2 (0:1)
18:00Crvena Zvezda - Rudar Pljevlja (Semleges pálya)0:0 (0:0)
18:30TSV Hartberg - SV Mattersburg2:1 (2:1)
18:30Taastrup FC - Bröndby1:3 (0:2)
19:00Etar 1924 Veliko Tarnovo - Dunav Ruse2:0
19:00Etar 1924 Veliko Tarnovo - Dunav Ruse2:0
19:30RFC Wetteren - AA Gent1:3
19:30FC Rapperswil-Jona - USV Eschen/Mauren2:1 (0:0)
19:30FC Rapperswil-Jona - USV Eschen/Mauren2:1 (0:0)
Fogadószelvény
Nincs kiválasztott fogadás.
Egy fogadás kiválasztásához kérjük, kattintson az adott eredményre.

3D Blackjack

Élő fogadás

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.