Eredmények

Esemény

2017. december 10.

  1.SNL, SzlovéniaEredmény
12:00NK Krsko - ND Gorica Elhalasztva
15:50NK Maribor - Aluminij KidricevoElhalasztva
  Primera A, KolumbiaEredmény
0:00Independiente Santa Fe - Deportes Tolima1:1 (0:0)
0:00Independiente Santa Fe - Deportes Tolima1:1 (0:0)
  Primera Division, ChileEredmény
0:00San Luis de Quillota - Audax Italiano1:1 (0:1)
0:00San Luis de Quillota - Audax Italiano1:1 (0:1)

2017. december 9.

  1. Division, AlgériaEredmény
14:00US Biskra - USM Bel Abbès2:1 (1:1)
15:00CR Belouizdad - NA Hussein-Dey0:2 (0:0)
  1. Division, CiprusEredmény
15:00Ermis Aradippou - Doxa Katokopias1:2 (1:0)
15:00Ermis Aradippou - Doxa Katokopias1:2 (1:0)
16:00AE Pafos - Ethnikos Achnas0:0 (0:0)
16:00AE Pafos - Ethnikos Achnas0:0 (0:0)
17:00Anorthosis - Alki Oroklinis2:1 (0:0)
17:00Anorthosis - Alki Oroklinis2:1 (0:0)
  1. Division, Hong KongEredmény
12:30South China - Citizen AA4:3 (2:2)
12:30South China - Citizen AA4:3 (2:2)
  1. HNL, HorvátországEredmény
14:00GNK Dinamo Zagreb - NK Istra 1961 Pula5:1 (2:0)
16:00NK Osijek - NK Rudeš3:0 (0:0)
  1.HNL, HorvátországEredmény
14:00GNK Dinamo Zagreb - NK Istra 1961 Pula5:1 (2:0)
16:00NK Osijek - NK Rudeš3:0 (0:0)
  1.SNL, SzlovéniaEredmény
12:00Ankaran Hrvatini - NK Triglav KranjElhalasztva
14:00NK Rudar - NK DomzaleElhalasztva
15:50NK Olimpik Ljubljana - NK CeljeElhalasztva
  2. Division, CiprusEredmény
12:30A.S.I.L. Lysis - PO Xylotympou 20062:0 (1:0)
12:30Othellos - Ethnikos Assias1:0 (0:0)
12:30PAEEK - Agia Napa3:1 (1:0)
  2. Division, Hong KongEredmény
10:30Sai Kung Friends - Kowloon City2:2 (2:1)
  2. League, AngliaEredmény
15:00Accrington Stanley - Swindon TownElhalasztva
15:00Cheltenham Town - Crewe Alexandra1:0 (0:0)
15:00Chesterfield - Barnet2:1 (0:1)
15:00Colchester United - Exeter City3:1 (3:0)
15:00Crawley Town - Mansfield Town2:0 (0:0)
15:00Grimsby Town - Forest Green Rovers1:0 (1:0)
15:00Luton Town - Notts County1:1 (1:0)
15:00Morecambe - Coventry City2:0 (1:0)
15:00Newport County - Carlisle United3:3 (1:0)
15:00Port Vale - Cambridge United2:0 (1:0)
15:00Stevenage - Wycombe Wanderers0:0 (0:0)
15:00Yeovil Town - Lincoln City0:2 (0:0)
  2. League Beyaz Group, TörökországEredmény
10:30Altay Izmir - Pendikspor1:2 (1:1)
10:30Fatih Karagumruk - Hacettepe0:2 (0:1)
10:30Altay Izmir - Pendikspor1:2 (1:1)
10:30Fatih Karagumruk - Hacettepe0:2 (0:1)
  2. League Kirmizi Group, TörökországEredmény
10:00Sivas Belediyespor - Sariyer2:0 (0:0)
10:00Sivas Belediyespor - Sariyer2:0 (0:0)
10:30Keciorengucu - Afjet Afyonspor1:2 (1:0)
10:30Keciorengucu - Afjet Afyonspor1:2 (1:0)
  2. Liga, CiprusEredmény
12:30A.S.I.L. Lysis - PO Xylotympou 20062:0 (1:0)
12:30Othellos - Ethnikos Assias1:0 (0:0)
12:30PAEEK - Agia Napa3:1 (1:0)
  2. Liga, Hong KongEredmény
10:30Sai Kung Friends - Kowloon City2:2 (2:1)
  3. League Group 1, TörökországEredmény
10:30Bayrampasaspor - Kozan belediye spor0:0 (0:0)
10:30Orhangazispor - Halide Edip Adivar0:1 (0:0)
10:30Bayrampasaspor - Kozan belediye spor0:0 (0:0)
10:30Orhangazispor - Halide Edip Adivar0:1 (0:0)
  3. League Group 2, TörökországEredmény
10:30Golcukspor - Anadolu Bagcilar0:0 (0:0)
10:30Golcukspor - Anadolu Bagcilar0:0 (0:0)
  3. League Group 3, TörökországEredmény
10:30Buyukcekmece Tepecikspor - Kocaelispor1:0 (1:0)
10:30Buyukcekmece Tepecikspor - Kocaelispor1:0 (1:0)
  3. Liga, NémetországEredmény
12:00FC Carl Zeiss Jena - Karlsruher SC0:0 (0:0)
12:00FC Carl Zeiss Jena - Karlsruher SC0:0 (0:0)
13:00SC Paderborn 07 - SC Fortuna Koln3:1 (2:1)
13:00Preußen Münster - SG Sonnenhof Großaspach1:4 (0:2)
13:00SV Meppen - SV Werder Bremen II2:2 (1:1)
13:00VfL Osnabrück - Unterhaching2:0 (1:0)
13:00VfR Aalen - SV Wehen Wiesbaden1:0 (0:0)
13:00SC Paderborn 07 - SC Fortuna Koln3:1 (2:1)
13:00SV Meppen - SV Werder Bremen II2:2 (1:1)
13:00VfL Osnabrück - Unterhaching2:0 (1:0)
  A-Junioren Bundesliga Nord/Nordost, NémetországEredmény
10:00FC St. Pauli (U19) - 1. FC Union Berlin (U19)0:3 (0:1)
10:00SV Werder Bremen (U19) - Dynamo Dresden (U19)1:0 (1:0)
10:00FC St. Pauli (U19) - 1. FC Union Berlin (U19)0:3 (0:1)
10:00SV Werder Bremen (U19) - Dynamo Dresden (U19)1:0 (1:0)
11:00VfL Wolfsburg (U19) - Hamburger SV (U19)1:2
11:00Chemnitzer FC (U19) - Hannover 96 (U19)2:2 (0:1)
11:00Chemnitzer FC (U19) - Hannover 96 (U19)2:2 (0:1)
11:00VfL Wolfsburg (U19) - Hamburger SV (U19)1:2
12:00Niendorfer TSV (U19) - Holstein Kiel (U19)1-5
13:00Eintracht Braunschweig (U19) - VfL Osnabruck (U19)0:4 (0:2)
13:00Eintracht Braunschweig (U19) - VfL Osnabruck (U19)0:4 (0:2)
  A-Junioren Bundesliga Süd/Südwest, NémetországEredmény
10:00SC Freiburg (U19) - 1. FC Nürnberg (U19)1:2
10:00SpVgg Greuther Fürth (U19) - 1. FSV Mainz 05 (U19)1:4
10:00Karlsruher SC (U19) - FC Bayern München (U19)1:1
10:00Karlsruher SC (U19) - FC Bayern München (U19)1:1
11:00SpVgg Unterhaching (U19) - 1. FC Kaiserslautern (U19)Elhalasztva
11:00SV Wehen Wiesbaden (U19) - Eintracht Frankfurt (U19)Elhalasztva
11:00SpVgg Unterhaching (U19) - 1. FC Kaiserslautern (U19)Elhalasztva
12:001899 Hoffenheim (U19) - 1. FC Heidenheim (U19)5:0 (1:0)
12:00FC Augsburg (U19) - VfB Stuttgart (U19)4:0 (2:0)
12:001899 Hoffenheim (U19) - 1. FC Heidenheim (U19)5:0 (1:0)
12:00FC Augsburg (U19) - VfB Stuttgart (U19)4:0 (2:0)
  A-Junioren Bundesliga West, NémetországEredmény
10:00DJK Arminia Klosterhardt (U19) - 1. FC Köln (U19)Elhalasztva
10:00FC Schalke 04 (U19) - MSV Duisburg (U19)Elhalasztva
10:00DJK Arminia Klosterhardt (U19) - 1. FC Köln (U19)Elhalasztva
10:00FC Schalke 04 (U19) - MSV Duisburg (U19)Elhalasztva
12:00Rot-Weiss Oberhausen (U19) - VfL Bochum (U19)Elhalasztva
12:00Rot-Weiss Oberhausen (U19) - VfL Bochum (U19)Elhalasztva
13:00Arminia Bielefeld (U19) - Bayer Leverkusen (U19)Elhalasztva
  A-League, AusztráliaEredmény
8:45Western Sydney Wanderers - Sydney FC0:5 (0:3)
11:00Perth Glory - Newcastle Jets1:2 (1:0)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

3D Blackjack

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.