Eredmények

Esemény

2017. augusztus 24.

  Apertura, MexikóEredmény
2:00Club America - Tigres2:2 (1:1)
2:00Club America - Tigres2:2 (1:1)
  Apertura, NicaraguaEredmény
0:30Managua - Diriangen0:2 (0:0)
0:30Managua - Diriangen0:2 (0:0)
  Clausura, BolíviaEredmény
2:00Real Potosi - Jorge Wilstermann2:5 (2:1)
2:00Real Potosi - Jorge Wilstermann2:5 (2:1)
  Copa Chile, ChileEredmény
0:30San Luis de Quillota - Coquimbo Unido2:2 (1:1)
0:30San Luis de Quillota - Coquimbo Unido2:2 (1:1)
1:00Universidad Catolica - Huachipato1:1 (0:0)
1:00Universidad Catolica - Huachipato1:1 (0:0)
  Copa FPF (U23), BrazíliaEredmény
1:15Operario PR (U23) - Associacao Portuguesa Londrinense (U23)1:0 (0:0)
1:15Operario PR (U23) - Associacao Portuguesa Londrinense (U23)1:0 (0:0)
  Copa Gaucho FGF, BrazíliaEredmény
0:00Igrejinha RS - Real Sport Clube1:1 (1:0)
  Copa Gaucho FGF - Livebet, BrazíliaEredmény
0:00Igrejinha RS - Real Sport Clube1:1 (1:0)
  Copa Venezuela, VenezuelaEredmény
1:00Deportivo Lara - Atletico Guanare FC5-0
1:00Deportivo Tachira - Urena2:1 (0:1)
1:00Metropolitanos - Estudiantes de Caracas0:2 (0:1)
1:00Caracas - Petroleros de Anzoategui FC1:1 (0:1)
1:00Deportivo Lara - Atletico Guanare FC5-0
1:00Deportivo Tachira - Urena2:1 (0:1)
1:00Metropolitanos - Estudiantes de Caracas0:2 (0:1)
1:00Caracas - Petroleros de Anzoategui FC1:1 (0:1)
  Division Intermedia, ParaguayEredmény
0:003 De Febrero - River Plate Asuncion2:0 (0:0)
0:003 De Febrero - River Plate Asuncion2:0 (0:0)
  MLS, Észak-AmerikaEredmény
1:30DC United - Atlanta United FC1:0 (0:0)
1:30DC United - Atlanta United FC1:0 (0:0)
2:00Toronto FC - Philadelphia Union3:0 (2:0)
2:00FC Dallas - Houston Dynamo3:3 (2:1)
2:00FC Dallas - Houston Dynamo3:3 (2:1)
2:00Toronto FC - Philadelphia Union3:0 (2:0)
  Serie A, BrazíliaEredmény
0:30Chapecoense - Corinthians0:1 (0:0)
0:30Chapecoense - Corinthians0:1 (0:0)
  USL Pro, Észak-AmerikaEredmény
1:30FC Cincinnati - Ottawa Fury FC3:1 (2:0)
1:30Louisville City FC - Harrisburg City Islanders5-0
1:30FC Cincinnati - Ottawa Fury FC3:1 (2:0)

2017. augusztus 23.

  1 Deild, Feröer-szigetekEredmény
19:00HB Torshavn II - AB Argir0:1 (0:1)
19:00HB Torshavn II - AB Argir0:1 (0:1)
  1 Lyga, LitvániaEredmény
19:00FK Banga - FK Panevezys6:4 (3:1)
19:00FK Vytis Vilnius - Trakai FK II1:0 (1:0)
19:00FK Vytis Vilnius - Trakai FK II1:0 (1:0)
19:00FK Banga - FK Panevezys6:4 (3:1)
  1. Division, DániaEredmény
18:00FC Roskilde - HB Køge0:3 (0:0)
18:00Nykobing FC - Fremad Amager0:1 (0:1)
18:00Thisted FC - Vendsyssel FF1:2 (0:1)
18:00Vejle BK - Brabrand IF2:0 (1:0)
18:00Viborg FF - FC Fredericia2:3 (1:0)
18:00FC Roskilde - HB Køge0:3 (0:0)
18:00Thisted FC - Vendsyssel FF1:2 (0:1)
18:00Vejle BK - Brabrand IF2:0 (1:0)
  1. Division, ÜzbegisztánEredmény
14:00FK Nurafshon-Bukhara - FK Uz-Dong-Ju Andijon4:0 (1:0)
14:00Nasaf Qarshi II - FC Yangiyer2:3 (1:0)
14:00FK Yozavon Lochinglari - FK Khotira-79 Uychi3:2 (0:1)
14:00FK Nurafshon-Bukhara - FK Uz-Dong-Ju Andijon4:0 (1:0)
14:00Nasaf Qarshi II - FC Yangiyer2:3 (1:0)
14:00FK Yozavon Lochinglari - FK Khotira-79 Uychi3:2 (0:1)
14:30FK Andijan - Istiqlol2:1 (1:0)
14:30FK Andijan - Istiqlol2:1 (1:0)
  1. HNL Juniori, HorvátországEredmény
10:00NK Lokomotiva Zagreb (U19) - Rudes (U19)4:0 (1:0)
10:00NK Lokomotiva Zagreb (U19) - Rudes (U19)4:0 (1:0)
  2. Liga, SzlovákiaEredmény
17:00AFC Nove Mesto nad Vahom - FK Zeleziarne Podbrezova B1:0 (0:0)
17:00AFC Nove Mesto nad Vahom - FK Zeleziarne Podbrezova B1:0 (0:0)
  A Lyga, LitvániaEredmény
17:00Kauno Zalgiris - Utenis1:1 (0:1)
17:00Kauno Zalgiris - Utenis1:1 (0:1)
  AFC Bajnokok Ligája, ÁzsiaEredmény
12:00Kawasaki Frontale (JPN) - Urawa Red Diamonds (JPN)3:1 (1:0)
12:00Kawasaki Frontale (JPN) - Urawa Red Diamonds (JPN)3:1 (1:0)
  AFC kupa, ÁzsiaEredmény
15:30Bengaluru FC (IND) - April 25 (PRK)3:0 (1:0)
15:30Bengaluru FC (IND) - April 25 (PRK)3:0 (1:0)
  A-Junioren Bundesliga Süd/Südwest, NémetországEredmény
18:301899 Hoffenheim (U19) - Eintracht Frankfurt (U19)3:1 (1:1)
18:301899 Hoffenheim (U19) - Eintracht Frankfurt (U19)3:1 (1:1)
  Apertura, MexikóEredmény
2:00Pachuca - Veracruz4:1 (2:0)
2:00Pachuca - Veracruz4:1 (2:0)
3:30Atlas - Lobos BUAP1:1 (0:0)
3:30Atlas - Lobos BUAP1:1 (0:0)
4:00Queretaro - Tijuana1:3 (0:2)
4:00Pumas Unam - Monarcas Morelia1:2 (0:0)
4:00Queretaro - Tijuana1:3 (0:2)
4:00Pumas Unam - Monarcas Morelia1:2 (0:0)
  Apertura, NicaraguaEredmény
23:00UNAN Managua - Chinandega FC1:0 (0:0)
23:00UNAN Managua - Chinandega FC1:0 (0:0)
  Bajnokok Ligája - selejtezők, EurópaEredmény
20:45CSZKA Moszkva - BSC Young Boys2:0 (1:0)
20:45FC Köbenhavn - FK Qarabag2:1 (1:0)
20:45Liverpool FC - 1899 Hoffenheim4:2 (3:1)
20:45FCSB - Sporting Lissabon1:5 (1:1)
20:45SK Slavia Praha - APOEL0:0 (0:0)
  Bajnokok Ligája-selejtezők, EurópaEredmény
20:45CSZKA Moszkva - BSC Young Boys2:0 (1:0)
20:45FC Köbenhavn - FK Qarabag2:1 (1:0)
20:45Liverpool FC - 1899 Hoffenheim4:2 (3:1)
20:45FCSB - Sporting Lissabon1:5 (1:1)
20:45SK Slavia Praha - APOEL0:0 (0:0)
  Barátságos mérkőzés - női, VilágEredmény
18:001. FFC Turbine Potsdam - Arsenal LFC3:0 (3:0)
18:001. FFC Turbine Potsdam - Arsenal LFC3:0 (3:0)
  Brisbane Premier League - Women, AusztráliaEredmény
12:30Peninsula Power - Capalaba0:2 (0:0)
12:30Peninsula Power - Capalaba0:2 (0:0)
  Calcutta Premier Division, IndiaEredmény
11:15East Bengal - Southern Samity FC3:0 (1:0)
11:15Kalighat M.S - George Telegraph0:2 (0:1)
11:15East Bengal - Southern Samity FC3:0 (1:0)
11:15Kalighat M.S - George Telegraph0:2 (0:1)
  Campeonato Brasileiro (U20), BrazíliaEredmény
23:30Coritiba (U20) - Gremio RS (U20)4:1 (1:1)
23:30Coritiba (U20) - Gremio RS (U20)4:1 (1:1)
  Campeonato Carioca (U20), BrazíliaEredmény
15:00Flamengo (U20) - Vasco da Gama (U20)1:0 (0:0)
Nincs kiválasztott fogadás.
Egy fogadás kiválasztásához kérjük, kattintson az adott eredményre.
  •  

3D Blackjack

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.