Eredmények

Esemény

2017. október 18.

  Clausura, ParaguayEredmény
1:10Cerro Porteno - Independiente FBC1:0 (1:0)
1:10Cerro Porteno - Independiente FBC1:0 (1:0)
  Copa Libertadores Femenino, Dél-AmerikaEredmény
1:15Deportivo ITA - CS Limpeno (PAR)1:6 (0:1)
1:15Deportivo ITA - CS Limpeno (PAR)1:6 (0:1)
  Primera B, ArgentínaEredmény
1:05C.A. Platense - Uai Urquiza0:1 (0:0)
1:05C.A. Platense - Uai Urquiza0:1 (0:0)
  Serie B, BrazíliaEredmény
0:30Brasil Pelotas - America MG0:0 (0:0)
0:30Ceara - Parana1:0 (1:0)
0:30Criciuma/SC - Vila Nova GO0:1 (0:1)
0:30Santa Cruz - Oeste2:2 (0:1)
0:30Brasil Pelotas - America MG0:0 (0:0)
0:30Ceara - Parana1:0 (1:0)
0:30Criciuma/SC - Vila Nova GO0:1 (0:1)
0:30Santa Cruz - Oeste2:2 (0:1)
1:30CRB - Nautico2:2 (1:1)
1:30Goias - Juventude1:0 (0:0)
1:30Luverdense/MT - Paysandu/PA1:1 (0:1)
1:30Luverdense/MT - Paysandu/PA1:1 (0:1)
1:30CRB - Nautico2:2 (1:1)
1:30Goias - Juventude1:0 (0:0)

2017. október 17.

  1 Lyga, LitvániaEredmény
14:00FK Taurage Tauras - FK Vytis Vilnius0:1 (0:1)
14:00FK Taurage Tauras - FK Vytis Vilnius0:1 (0:1)
  1. Division, AlgériaEredmény
17:00MC Oran - MC Alger0:0 (0:0)
17:00Olympique Medea - CR Belouizdad1:1 (0:1)
17:00USM Blida - USM Bel Abbès2:2 (1:0)
18:00JS Kabylie - USM El Harrach2:1 (1:1)
18:45CS Constantine - ES Setif2:1 (0:0)
20:00JS Saoura - NA Hussein-Dey1:0 (1:0)
  1. Division, KazahsztánEredmény
11:00FK Kyran - FK Shakhtar-Bulat3:2
11:00FK Baykonur Kyzylorda - FK Ekibastuz2:0 (0:0)
11:00Sport Academy Kairat - Zhetysu0:0 (0:0)
11:00FK Maqtaaral - FK Kaspyi Aktau1:0 (0:0)
11:00FK Baykonur Kyzylorda - FK Ekibastuz2:0 (0:0)
11:00FK Kyran - FK Shakhtar-Bulat3:2
11:00Sport Academy Kairat - Zhetysu0:0 (0:0)
11:00FK Maqtaaral - FK Kaspyi Aktau1:0 (0:0)
  1. Division, NorvégiaEredmény
19:00IK Start - Ranheim4:2 (2:2)
19:00IK Start - Ranheim4:2 (2:2)
  1. Division, Szaúd-ArábiaEredmény
14:55Al-Watani - Al Wahda Mecca1:0
17:05Al-Qaisoma - Hajer1:2
17:15Al-Hazm - Najran2:1
  2. Division Centre, OroszországEredmény
16:00Strogino Moscow - Saturn Ramenskoye2:1 (1:0)
16:00Strogino Moscow - Saturn Ramenskoye2:1 (1:0)
  2. League, AngliaEredmény
20:45Newport County - Colchester United1:2 (0:0)
20:45Stevenage - Accrington Stanley3:2 (0:1)
20:45Morecambe - Port Vale0:3 (0:1)
20:45Swindon Town - Lincoln City0:1 (0:0)
20:45Cambridge United - Yeovil Town2:1 (2:0)
20:45Carlisle United - Wycombe Wanderers3:3 (2:1)
20:45Cheltenham Town - Grimsby Town2:3 (1:3)
20:45Coventry City - Forest Green Rovers0:1 (0:1)
20:45Crawley Town - Chesterfield0:2 (0:0)
20:45Crewe Alexandra - Notts County2:0 (1:0)
20:45Exeter City - Luton Town1:4 (1:1)
21:00Barnet - Mansfield Town1:1 (0:1)
  2nd Division, IránEredmény
13:30Khoosheh Talai - Naft Omidiyeh0:1 (0:0)
13:30Kimia Farayand - Pas Novin Hamedan0:0 (0:0)
  A Lyga, LitvániaEredmény
13:30Lietava Jonava - Suduva0:5 (0:3)
13:30Lietava Jonava - Suduva0:5 (0:3)
  AFC Bajnokok Ligája, ÁzsiaEredmény
18:00Persepolis (IRI) - Al Hilal (KSA)2:2 (1:1)
18:00Persepolis (IRI) - Al Hilal (KSA)2:2 (1:1)
  Bajnokok Ligája - E-csoport, EurópaEredmény
20:45NK Maribor - Liverpool FC0:7 (0:4)
20:45Spartak Moszkva - FC Sevilla5:1 (1:1)
20:45Spartak Moszkva - FC Sevilla5:1 (1:1)
20:45NK Maribor - Liverpool FC0:7 (0:4)
  Bajnokok Ligája - F-csoport, EurópaEredmény
20:45Feyenoord - Sahtar Doneck1:2 (1:1)
20:45Manchester City - SSC Napoli2:1 (2:0)
20:45Feyenoord - Sahtar Doneck1:2 (1:1)
20:45Manchester City - SSC Napoli2:1 (2:0)
  Bajnokok Ligája - G-csoport, EurópaEredmény
20:45AS Monaco - Besiktas1:2 (1:1)
20:45RasenBallsport Leipzig - FC Porto3:2 (3:2)
20:45AS Monaco - Besiktas1:2 (1:1)
20:45RasenBallsport Leipzig - FC Porto3:2 (3:2)
  Bajnokok Ligája - H-csoport, EurópaEredmény
20:45APOEL - Borussia Dortmund1:1 (0:0)
20:45Real Madrid - Tottenham Hotspur1:1 (1:1)
20:45Real Madrid - Tottenham Hotspur1:1 (1:1)
20:45APOEL - Borussia Dortmund1:1 (0:0)
  Campeonato de reserva de Primera, ArgentínaEredmény
16:00San Lorenzo (B) - CSD Defensa y Justicia (B)3:1 (1:1)
16:00San Lorenzo (B) - CSD Defensa y Justicia (B)3:1 (1:1)
  Campeonato Paranaense (U19), BrazíliaEredmény
14:00Londrina EC (U19) - Parana (U19)2:2 (2:1)
14:00Londrina EC (U19) - Parana (U19)2:2 (2:1)
  Central League, AngliaEredmény
15:00Southend United (Reserves) - Bournemouth (Reserves)2:4
  Championship League, BangladesEredmény
9:30Agrani Bank SC - Nofel SC1:1 (1:0)
9:30Agrani Bank SC - Nofel SC1:1 (1:0)
11:30Fakirerpool - Bangladesh Police AC1:1 (0:0)
11:30Fakirerpool - Bangladesh Police AC1:1 (0:0)
  Clausura, ParaguayEredmény
23:00Club Guarani - Libertad2:1 (2:1)
23:00Club Guarani - Libertad2:1 (2:1)
  Clausura, VenezuelaEredmény
1:00Carabobo - Monagas4:1 (2:0)
1:00Carabobo - Monagas4:1 (2:0)
21:30Portuguesa FC - Deportivo Anzoategui3:0 (1:0)
21:30Deportivo La Guaira - Aragua1:1 (0:1)
21:30Portuguesa FC - Deportivo Anzoategui3:0 (1:0)
21:30Deportivo La Guaira - Aragua1:1 (0:1)
  Copa Libertadores Femenino, Dél-AmerikaEredmény
1:15Colon (URU) - Colo Colo2:5 (0:2)
1:15Colon (URU) - Colo Colo2:5 (0:2)
15:30Universitario de Deportes (PER) - Cerro Porteno (PAR)0:3 (0:1)
15:30Universitario de Deportes (PER) - Cerro Porteno (PAR)0:3 (0:1)
23:00Gremio Osasco Audax EC - Independiente Santa Fe2:1 (0:0)
23:00Gremio Osasco Audax EC - Independiente Santa Fe2:1 (0:0)
Nincs kiválasztott fogadás.
Egy fogadás kiválasztásához kérjük, kattintson az adott eredményre.
  •  

3D Blackjack

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.