Kedvenceim

A kedvencek kiválasztásához kattintson egy csillag szimbólumra a fogadási területen.

45 930 fogadás

Fogadási szolgáltatások

Közösségi média

Kosárlabda

Élő események

Fénypontok

13:30
01.16
14:00
01.16
14:00
01.16
14:30
01.16
19:00
01.16
20:05
01.16
20:05
01.16
12:30
01.17
14:00
01.17
15:00
01.17

Fogadástípusok

QuickTip

szerda - 2019.01.16.

Fogadás győztesre

1.SKL - Women - Szlovénia

Maribor - Domzale 13:15

1. Liiga - Észtország

Tartu Kalev/Estiko - Kohila/Telia SK/Webware 13:15

Balkan League - Európa

KB Bashkimi (KOS) - Teuta (ALB) 13:30

Európa-kupa - férfi - Európa

Fraport Skyliners (GER) - Asvel Villeurbanne (FRA) 13:30
Ratiopharm Ulm (GER) - Lokomotiv-Kuban Krasnodar (RUS) 14:00
Valencia Basket (ESP) - Red Star Belgrade (SRB) 14:45

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Olaszország

Flavio Basket Pozzuoli (U20) - Pol Pro Cangiani (U20) 13:30
Masters Carate (U20) - Pall Carugate (U20) 15:30

Pro A - Németország

Baunach Young Pikes - Schalke 04 13:30

Serie C Gold - Olaszország

Stella Azzurra Viterbo - Fortitudo Pallacanestro Roma 13:30
ASD Club Basket Frascati - Alfa Omega 15:00

Liga ABA 2 - Európa

Borac Cacak - KK Lovcen 14:00

FIBA Champions League - Európa

Medi Bayreuth (GER) - Virtus Pallacanestro Bologna (ITA) 14:00
Felice Scandone (ITA) - UCAM Murcia (ESP) 14:30
Nanterre (FRA) - PAOK (GRE) 14:30
Olimpija Ljubljana (SLO) - Telenet Oostende (BEL) 14:30

BLNO - Norvégia

Asker Aliens - Kongsberg Miners 14:00

Euroliga - női - Európa

ESB Villeneuve-d'Ascq (FRA) - Royal Castors Braine (BEL) 14:00

Puente Alto U22 - Chile

Colegio Los Leones (U22) - Municipal San Fernando (U22) 14:00
Mun. Puente Alto (U22) - Universidad Central de Chile (U22) 15:30
CD Manquehue (U22) - CD Universidad Catolica (U22) 17:00
Luis Matte Larrain (U22) - CD Espanol de Talca (U22) 18:30

Ligue Nationale 1 - Franciaország

Andrezieux Boutheon ALS Basket - Saint Vallier Basket Drome 14:00

Premier League - Women - Izland

Haukar - Valur 14:15
Skallagrímur - Breidablik 14:15
Reykjavik - Stjarnan 14:15

Bundesliga - Németország

Crailsheim Merlins - Basketball Löwen Braunschweig 14:30

Dutch Basketball League - Men - Hollandia

Leiden - Leeuwarden 14:30

Serie A2 - Olaszország

Virtus Roma - Basket Latina 14:30

NBB - Brazília

Minas Tenis Clube - Sao Jose Unimed Vinac 16:00
Corinthians - Pinheiros Sky 17:00

Liga Nacional - Argentína

San Lorenzo de Almagro - Argentino de Junin 18:00
Estudiantes de Concordia - Regatas 19:30

LNB Segunda Division - Chile

CD Esc. Alemana Paillaco - Puerto Montt 18:30
CD Quilicura - CD Manquehue 19:00

NCAA - Észak-Amerika

Connecticut at Tulsa 19:00

NBA - Észak-Amerika

Orlando Magic at Detroit Pistons 19:05
Brooklyn Nets at Houston Rockets 20:05
Toronto Raptors at Boston Celtics 20:05
Milwaukee Bucks at Memphis Grizzlies 20:05
San Antonio Spurs at Dallas Mavericks 20:35
Cleveland Cavaliers at Portland Trail Blazers 22:05
Utah Jazz at Los Angeles Clippers 22:35
New Orleans Pelicans at Golden State Warriors 22:35

U22 Liga de Desarrollo - Argentína

San Martin (U22) - Comunicaciones Corrientes (U22) 19:30
Quilmes (U22) - Club Atletico Penarol (U22) 20:00

Liga Argentina - Argentína

Central Argentino Olimpico Ceres - Sportivo America 19:30

Liga Nacional de Baloncesto Profesional - Mexikó

Capitanes Ciudad de Mexico - Abejas de Guanajuato 22:00

csütörtök - 2019.01.17.

Fogadás győztesre

NBL - Ausztrália

Adelaide 36ers - Perth Wildcats 3:50

Women's Korean Basketball League - Dél-Korea

KB Stars - KEB Hana 5:00

SBL - Tajvan

Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Bank 5:00
Fubon Braves - Dacin Tigers 7:00

Super League - Irán

Niroo Zamini Army Tehran - Shimidor 7:30
Naft Abadan - Zob Ahan 7:30
Pegah Tehran - Padafand Raad Havaei Dezful 9:30

Premier League - Women - Oroszország

Spartak Moscow Region - Dynamo Moszkva 10:00

Premier League - Bahrein

Al Nweidrat - Al Bahrain 10:00
Sitra - Issa Town 11:45

Euroliga - férfi - Európa

CSZKA Moszkva (RUS) - FC Bayern Munchen (GER) 12:00

1. Division - férfi - Finnország

Torpan Pojat - HBA-Marsky 12:00
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

3D Blackjack

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosíthatók, illetve további információk szerezhetők a Cookie értesítő-ben.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.