Kedvenceim

A kedvencek kiválasztásához kattintson egy csillag szimbólumra a fogadási területen.

47 101 fogadás

Fogadási szolgáltatások

Közösségi média

Kosárlabda

Élő események

Fénypontok

14:00
04.25
15:00
04.25
14:30
04.26
15:00
04.26
22:05
04.26
12:00
04.27
14:30
04.27
9:00
04.28
11:00
04.28
13:00
04.28

Fogadástípusok

QuickTip

csütörtök - 2019.04.25.

Fogadás győztesre

Dutch Basketball League - Men - Hollandia

Den Bosch - Zwolle 14:00

Liga Femenina - Spanyolország

Sedis Basquet - Uni Girona 14:00
Valencia - Perfumerias Avenida 15:00

LEB Silver - Spanyolország

Circolo - La Roda 14:00

Basketligan - Svédország

Norrköping Dolphins - Boras Basket 14:04

Bundesliga - Németország

Medi Bayreuth - ALBA Berlin 14:30

BBL Championship - Egyesült Királyság

Sheffield Sharks - Newcastle Eagles 14:30
London City Royals - Cheshire Phoenix 14:30

Top Divison 1 - Belgium

Oxaco Boechout - Basics Melsele 15:00

Liga Femenina 2 - Group A - Spanyolország

Baloncesto Leganes - CDB Clarinos de la Laguna 15:15

Serie A - Venezuela

Atleticos Ucv - Guerreros de Carabobo 16:00

Taca Nacional - Portugália

Salesianos/Pad.Ribeiro - FC Gaia 16:30

Liga de Basquete Feminino - Brazília

AD Santo Andre - SESI/Araraquara 18:00

Liga Nacional - Argentína

Boca Juniors - Gimnasia de Comodoro 19:00
Ferrocarril Oeste - San Martin de Corrientes 20:00

Liga Ouro - Brazília

ACBD Rio Claro - Blumenau 19:00
São Paulo - Pato 19:00
Londrina - Campo Mourao 19:00
Unifacisa - Cerrado Iesplan 19:00

NBA - Észak-Amerika

Denver Nuggets at San Antonio Spurs (6. játék) 20:00

Baloncesto Superior Nacional - Puerto Rico

Atleticos de San German - Cariduros de Fajardo 20:00
Brujos de Guayama - Piratas de Quebradillas 20:00

Torneo Federal - Argentína

Racing Club de Avellaneda - CAyB Bell de Bell Ville 20:00
Club Independiente de Zarate - Ferrocarril Patagonico de Madryn 20:30
Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucuman - San Martin de Curuzu Cuatia 20:30
Club Atletico Santa Paula de Galvez - Atlético Saladas 20:30
Pedro Echague - Club Atlético Talleres de Tafí Viejo 20:30
Atletico Rosario del Tala - Nicolás Avellaneda de Santiago del Estero 20:30
Club Recreativo Los Indios de Moreno - S. y D. Presidente Derqui 20:30
Club El Tribuno de Salta - Sportivo Las Parejas 21:00
Club Sportivo 9 de Julio de Rio Tercero - Ramos Mejia 21:00
Independiente (Neuquen) - Independiente de Oliva 21:00
Perfora de Plaza Huincul - Villa Mitre de Bahia Blanca 21:00

LUB - Uruguay

Aguada - Nacional 20:15

U22 Liga de Desarrollo - Argentína

Comunicaciones Corrientes (U22) - Olimpico La Banda (U22) 20:30

Liga Mayor Metropolitana - Guatemala

URL M - Pampichi 21:00

Nivel 1 de Mendoza - Argentína

Obras Mendoza - Atletico San Martin de Mendoza B 21:00

péntek - 2019.04.26.

Fogadás győztesre

Srikandi Cup - Women - Indonézia

Scorpio Jakarta - Flying Wheel Makassar 2:00
GMC Cirebon - Sahabat Wisma Sehati Semarang 4:30
Tanago Jakarta - Tomang Sakti Merpati Bali 7:00

NBL - Új-Zéland

Nelson Giants - Manawatu Jets 3:00

QBL - Women - Ausztrália

Gold Coast Rollers - Mackay Meteorettes 4:00
North Gold Coast Seahawks - Cairns Dolphins 4:00

QBL - Men - Ausztrália

North Gold Coast Seahawks - Cairns Marlins 6:00
Gold Coast Rollers - Mackay Meteors 6:00

B.League - Japán

Tochigi Brex - Brave Thunders 6:05
Yokohama B Corsairs - Levanga Hokkaido 6:05

SBL - Women - Ausztrália

Lakeside Lightning - Rockingham Flames 6:30
Mandurah Magic - Perth Redbacks 6:30

SBL - Men - Ausztrália

Mandurah Magic - Perth Redbacks 8:30
Lakeside Lightning - Rockingham Flames 8:30
Joondalup Wolves - East Perth Eagles 8:30

Meistriliiga - Észtország

BC Kalev/Cramo - KK Parnu 12:00

KBSL - Törökország

Fenerbahce - Galatasaray 13:00

Championnat Pro A - Franciaország

Gravelines-Dunkerque - Fos Provence Basket 14:00
Chalons-Reims - Boulazac 14:00

BLB - Belgium

Giants Antwerp - Belfius Mons-Hainaut 14:00
Telenet Oostende - Okapi Aalstar 14:30

Bundesliga - Németország

Brose Bamberg - Basketball Löwen Braunschweig 14:30

Euroliga - férfi - Európa

Baskonia Vitoria (ESP) - CSZKA Moszkva (RUS) 14:30
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

3D Blackjack

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosíthatók, illetve további információk szerezhetők a Cookie értesítő-ben.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.