Jégkorong

Élő események

Fénypontok

22:08
03.20
22:08
03.20
12:30
03.21
9:30
03.22
14:15
03.22
14:15
03.22
14:30
03.22
14:30
03.22
9:45
03.23
9:45
03.23

Fogadástípusok

QuickTip

szerda - 2019.03.20.

Eredmény (háromesélyes)

AHL - Észak-Amerika

Iowa Wild at Tucson Roadrunners 22:05
Háromesélyes (rendes játékidő)

NHL - Észak-Amerika

Ottawa Senators at Vancouver Canucks 22:08
Háromesélyes (rendes játékidő)
Winnipeg Jets at Anaheim Ducks 22:08
Háromesélyes (rendes játékidő)

csütörtök - 2019.03.21.

Eredmény (háromesélyes)

Vysshaya League - Playoff - Kazahsztán

HC Nomad - HK Arlan Kokschetau 3:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Kulager - Beibarys Atyrau 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Junior Hockey League (MHL) Playoff - Oroszország

Avto Ekaterinburg - Tolpar Ufa 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Mamonty Yugry - Omskie Yastreby 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
MHK Dynamo St. Petersburg - Loko Yaroslavl 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
SKA-1946 St.Petersburg - Almaz Cherepovets 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - rájátszás - Oroszország

CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
SKA St Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Play Out - Szlovákia

Dukla Michalovce - MsHK Zilina 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Liiga Playoffs - Finnország

Pelicans - HIFK 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
TPS - HPK 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Mestis Playoff - Finnország

Keupa HT - Hermes 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Jokipojat - Kettera 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

PHL - Playoffs - Lengyelország

MMKS Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga Playoff - Fehéroroszország

Yunost Minsk - Dinamo-Molodechno 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

GET Ligaen - Qualification - Norvégia

Ringerike - Gruner 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

HockeyAllsvenskan - Relegation/Promotion Round - Svédország

Almtuna IS - Tranas AIF 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Vita Hasten - Hudiksvalls HC 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Bodens IK - Kristianstads IK 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Norgesmesterskapet - Norvégia

Valerenga - Frisk/Asker 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

National League Playoff - Svájc

Geneve Servette HC - SC Bern 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
SCL Tigers - Lausanne HC 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

National League - Ranking Round - Svájc

HC Davos - HC Fribourg-Gotteron 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
ZSC Lions - Rapperswil-Jona Lakers 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

péntek - 2019.03.22.

Eredmény (háromesélyes)

Kontinental Hockey League - rájátszás - Oroszország

Barys Astana - Avangard Omsk 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Avtomobilist Ekaterinburg - Salavat Ufa 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) Playoff - Oroszország

Zauralye Kurgan - Toros Neftekamsk 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Playoff - Csehország

HC Olomouc - HC Skoda Plzen 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Kometa Brno - Mountfield HK 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Promotion/Relegation - Csehország

KLH Chomutov - HC Energie Karlovy Vary 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvinov 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Liiga Playoffs - Finnország

Kärpät - Ilves 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Tappara - Lukko 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Norgesmesterskapet - Norvégia

Storhamar - Stavanger 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Play-off - Svédország

Färjestads BK - HV 71 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Luleå HF - Växjö Lakers HC 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Bank - EHL - Playoff - Ausztria

Graz 99ers - EHC LIWEST Black Wings Linz 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Sapa Fehérvár AV19 - EC Red Bull Salzburg 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vienna Capitals - HC Znojmo 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
EC KAC - HC Bozen Sudtirol 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

Playoff - Dánia

Frederikshavn Whitehawks - Esbjerg Energy 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL Playoff - Németország

Düsseldorfer EG - Augsburger Panther 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
ERC Ingolstadt - Kölner Haie 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Thomas Sabo Ice Tigers - Adler Mannheim 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Eisbären Berlin - EHC Red Bull München 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL 2 - Playoff - Németország

ESV Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Löwen Frankfurt - Eispiraten Crimmitschau 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Ravensburg Towerstars - EC Bad Nauheim 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Bietigheim Steelers - Dresdner Eislöwen 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL 2 - Playdown - Németország

Tolzer Lowen - EHC Freiburg 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Bayreuth Tigers - Deggendorfer SC 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Ligue Magnus - Relegation Round - Franciaország

Mulhouse - Anglet 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Olympique Lyon - Strasbourg 15:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

szombat - 2019.03.23.

Eredmény (háromesélyes)

SHL - Play-off - Svédország

Djurgårdens IF - Skelleftea AIK 9:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
Frolunda HC - Malmö 9:45
Háromesélyes (rendes játékidő)

péntek - 2019.05.10.

Eredmény (háromesélyes)

Férfi világbajnokság - Világ

Finnország - Kanada 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Oroszország - Norvégia 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
USA - Szlovákia 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Csehország - Svédország 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

szombat - 2019.05.11.

Eredmény (háromesélyes)

Férfi világbajnokság - Világ

Dánia - Franciaország 6:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Svájc - Olaszország 6:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Németország - Nagy-Britannia 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lettország - Ausztria 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Norvégia - Csehország 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

3D Blackjack

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosíthatók, illetve további információk szerezhetők a Cookie értesítő-ben.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.