Jégkorong

Élő események

Fogadástípusok

QuickTip

csütörtök - 2017.08.24.

Eredmény (háromesélyes)

Klub barátságos mérkőzések - Világ

Serebryanye Lvy - JHC Spartak Moscow 5:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Russkie Vityazi (U21) - Amurskie Tigry (U21) 6:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Ryazan - CSK VVS Samara 6:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dynamo Saint-Petersburg (U21) - HC Atlanty (U21) 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

U20 World Junior Club Cup - Világ

Avto Ekaterinburg (U20) - MODO Hockey (U20) 6:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Davos (U20) - HC Trinec (U20) 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Avangard Omsk - Severstal Cherepovec 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Barys Astana - Spartak Moszkva 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Yugra - Torpedo NN 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
AK Bars Kazan - Red Star Kunlun 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Neftekhimik Nizhnekamsk - Admiral 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Sochi - Amur Khabarovsk 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Nemzetközi barátsátos mérkőzések - Világ

Slovakia - Czech Republic 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Champions Hockey League - Európa

HC Bili Tygri Liberec - Växjö Lakers HC 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Mountfield HK - TPS Turku 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
KalPa - Malmö Redhawks 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Frölunda HC - ZSC Lions 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HV 71 - Adler Mannheim 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Stavanger - HC Kometa Brno 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
SC Bern - Nottingham Panthers 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Davos - Cardiff Devils 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
Rapaces de Gap - KAC Klagenfurt 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

péntek - 2017.08.25.

Eredmény (háromesélyes)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Metallurg Magnitogorsk - Tractor Chelyabinsk 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lada Togliatti - Avtomobilist Ekaterinburg 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lokomotiv Yaroslavl - Slovan Bratislava 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Minsk - Vityaz Podolsk 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Moscow - Cska Moscow 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
SKA St Petersburg - Jokerit 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Champions Hockey League - Európa

Grizzlys Wolfsburg - HC 05 Banska Bystrica 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Ocelari Trinec - Esbjerg Energy 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
JyP - EV Zug 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Neman Grodno - Vienna Capitals 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
EHC Red Bull München - Comarch Cracovia 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Brynas If - HIFK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
EC Red Bull Salzburg - Tappara 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

péntek - 2017.09.08.

Eredmény (háromesélyes)

GET Ligaen - Norvégia

Valerenga - Storhamar (in Gjovik) 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Bank - EHL - Ausztria

Sapa Fehérvár AV19 - Vienna Capitals 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Znojmo - EHC LIWEST Black Wings Linz 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
EC VSV - KHL Medvescak Zagreb 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
EC Red Bull Salzburg - Dornbirner Eishockey Club 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
EC KAC - Graz 99ers 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK TWK Innsbruck - HC Bozen Sudtirol 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

szombat - 2017.09.09.

Eredmény (háromesélyes)

GET Ligaen - Norvégia

Stavanger - Frisk/Asker 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kongsvinger - Lorenskog 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Stjernen - Sparta Sarpsborg 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

vasárnap - 2017.09.10.

Eredmény (háromesélyes)

GET Ligaen - Norvégia

Lillehammer - Manglerud Star 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

péntek - 2018.05.04.

Eredmény (háromesélyes)

Férfi világbajnokság - Világ

USA - Kanada 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Oroszország - Franciaország 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Németország - Dánia 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Svédország - Fehéroroszország 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

szombat - 2018.05.05.

Eredmény (háromesélyes)

Férfi világbajnokság - Világ

Svájc - Ausztria 6:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Norvégia - Lettország 6:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Franciaország - Fehéroroszország 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Finnország - Dél-Korea 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Csehország - Szlovákia 14:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs kiválasztott fogadás.
Egy fogadás kiválasztásához kérjük, kattintson az adott eredményre.
  •  

3D Blackjack

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.