Jégkorong

Élő események

Fogadástípusok

QuickTip

szerda - 2017.10.18.

Eredmény (háromesélyes)

NHL - Észak-Amerika

Detroit Red Wings at Toronto Maple Leafs 19:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
Chicago Blackhawks at St. Louis Blues 20:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Montreal Canadiens at Los Angeles Kings 22:35
Háromesélyes (rendes játékidő)

csütörtök - 2017.10.19.

Eredmény (háromesélyes)

Junior Hockey League (MHL) - Oroszország

Amurskie Tigry - Chaika Nizhny Novgorod 5:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Taifun Ussuriysk - Atlanty Mytischi 5:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 8:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Snezhnye Barsy - Ladya Togliatti 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Russkie Vitiazi - SKA-1946 St.Petersburg 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Sarmaty - Sibirskie Snaipery 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Mamonty Yugry - Tolpar Ufa 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Almaz Cherepovets - Loko Yaroslavl 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Riga - Red Star Kunlun Junior 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kapitan Stupino - MHK Dynamo St. Petersburg 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
MHK Dinamo Moszkva - JHC Spartak Moscow 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Krasnaya Armiya - MHC Krylya Sovetov 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

Ermak Angarsk - KRS Heilongjiang 7:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Metallurg Novokuznetsk - Ceng Tou 8:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Chelmet Chelyabinsk - HC Bars Kazan 9:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Sputnik Nizhny Tagil - CSK VVS Samara 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Szlovákia

HK Poprad - Team Slovakia U20 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Csehország

HC Dukla Jihlava - HC Sparta Praha 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Fehéroroszország

Dinamo-Molodechno - Metallurg Zhlobin 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK Mogilev - Vitebsk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Shakhtyor Soligorsk - Lida 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Yunost Minsk - HC Neman Grodno 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Fehéroroszország (U20) - HC Gomel 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Spartak Moszkva - Avangard Omsk 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

GET Ligaen - Norvégia

Storhamar - Stjernen 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Valerenga - Sparta Sarpsborg 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lorenskog - Frisk/Asker 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kongsvinger - Manglerud Star 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Svédország

Färjestads BK - Luleå HF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HV 71 - Orebro HK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Karlskrona HK - Djurgårdens IF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Mora IK - Frölunda HC 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Skelleftea AIK - Linköpings HC 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Växjö Lakers HC - Malmö Redhawks 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Brynäs IF - Rögle BK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Bank - EHL - Ausztria

HK TWK Innsbruck - Graz 99ers 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL - Németország

Iserlohn Roosters - Fischtown Pinguins 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

National League - Svájc

ZSC Lions - HC Lugano 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)

péntek - 2017.10.20.

Eredmény (háromesélyes)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 8:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Salavat Ufa - Avtomobilist Ekaterinburg 10:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
AK Bars Kazan - Tractor Chelyabinsk 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Csehország

HC Ocelari Trinec - HC Skoda Plzen 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Verva Litvinov - HC Bili Tygri Liberec 11:20
Háromesélyes (rendes játékidő)
Pirati Chomutov - BK Mlada Boleslav 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Dynamo Pardubice - PSG Zlin 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Kometa Brno - Mountfield HK 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

SM-Liiga - Finnország

Tappara - Ilves 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Pelicans - Kookoo 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
KalPa - JyP 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Jukurit - Kärpät 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lukko - HPK 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Szlovákia

HC Kosice - HC 05 Banska Bystrica 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC 07 Detva - HK Nitra 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dukla Trencin - MsHK Zilina 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HKM Zvolen - MHK 32 Liptovsky Mikulas 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs kiválasztott fogadás.
Egy fogadás kiválasztásához kérjük, kattintson az adott eredményre.
  •  

3D Blackjack

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.