Jégkorong

Élő események

Fénypontok

13:00
01.18
13:15
01.18
13:30
01.18
13:30
01.18
13:45
01.18
13:45
01.18
19:05
01.18
19:05
01.18
9:15
01.19
13:15
01.19

Fogadástípusok

QuickTip

péntek - 2019.01.18.

Eredmény (háromesélyes)

Extraliga - Fehéroroszország

Yunost Minsk - HC Gomel 10:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Shakhtyor Soligorsk - Metallurg Zhlobin 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Liga - Magyarország

HSC Csíkszereda - Hokiklub Budapest 10:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
ASC Corona Brasov - Vienna Capitals II 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Ferencvárosi TC - Gyergyói HK 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Újpest FC - Dunaújvárosi Acélbikák 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

U20 World Championships - Division 2B - Világ

Szerbia (U20) - Izrael (U20) 10:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

Dizel Penza - CSK VVS Samara 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

World Championships Women Division 2B - Qualification - Világ

Belgium - Dél-Afrika 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Csehország

Pirati Chomutov - PSG Zlin 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Skoda Plzen - Mountfield HK 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
BK Mlada Boleslav - HC Olomouc 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Vitkovice Steel - HC Kometa Brno 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Dynamo Pardubice - HC Ocelari Trinec 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Bili Tygri Liberec - HC Verva Litvinov 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Liiga - Finnország

JyP - HIFK 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
SaiPa - Tappara 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Pelicans - TPS 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kookoo - Vaasan Sport 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Szlovákia

HC Kosice - DVTK Jegesmedvék 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
MsHK Zilina - HC Nove Zamky 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HKM Zvolen - HC 07 Detva 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HK Nitra - HK Poprad 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dukla Trencin - MHK 32 Liptovsky Mikulas 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
MAC Budapest - HC 05 Banska Bystrica 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Mestis - Finnország

SaPKo - Kettera 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kiekko-Vantaa - LeKi 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
KooVee - Jokipojat 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Iisalmen Peli-Karhut - TUTO Hockey 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

PHL - Lengyelország

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
TK Nesta Toruń - MUKS Orlik Opole 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
KH Zaglebie Sosnowiec - TH Unia Oświęcim 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

SHL - Svédország

Brynäs IF - Djurgårdens IF 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Hockeyallsvenskan - Svédország

AIK IF - HC Vita Hasten 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
IK Pantern - VIK Västerås HK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Almtuna IS - Sodertalje SK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Erste Bank - EHL - Ausztria

EHC LIWEST Black Wings Linz - HK TWK Innsbruck 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
EC KAC - Sapa Fehérvár AV19 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vienna Capitals - EC VSV 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)
Graz 99ers - EC Red Bull Salzburg 13:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL - Németország

Schwenninger Wild Wings - Kölner Haie 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Pinguins Bremerhaven - ERC Ingolstadt 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Thomas Sabo Ice Tigers - Grizzlys Wolfsburg 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Iserlohn Roosters - Krefeld Pinguine 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Eisbären Berlin - Adler Mannheim 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
EHC Red Bull München - Augsburger Panther 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Metal Ligaen - Dánia

Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
SonderjyskE - Aalborg Pirates 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL 2 - Németország

Dresdner Eislöwen - Kassel Huskies 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
ESV Kaufbeuren - Deggendorfer SC 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Löwen Frankfurt - EHC Bayreuth 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Tölzer Löwen - Ravensburg Towerstars 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lausitzer Füchse - Bietigheim Steelers 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

National League - Svájc

EV Zug - EHC Biel 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
SCL Tigers - ZSC Lions 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Lugano - HC Fribourg-Gotteron 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Ambri-Piotta - Lausanne HC 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Davos - Rapperswil-Jona Lakers 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)

Swiss League - Svájc

Chaux de Fonds - Thurgau 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

3D Blackjack

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosíthatók, illetve további információk szerezhetők a Cookie értesítő-ben.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.