Košarka

Istaknuti događaji uživo

Top događanja

13:00
21.9
15:30
21.9
5:30
22.9
6:00
22.9
7:30
22.9
8:00
22.9
12:00
22.9
12:30
22.9
14:30
22.9
15:00
22.9

Vrste oklada

Quick-tip

četvrtak - 20.9.2018.

Oklada na pobjedu

LDB U20 - Brazil

Country Club (U20) - Basquete Curitiba (U20) 18:00

Campeonato Paulista - Brazil

América Esporte Clube - Mogi das Cruzes 18:30
Vivo Franca - São José 19:15

LPB - Panama

Panteras de Parque Lefevre - Correcaminos de Colón 21:00

Liga Mayor Metropolitana - Gvatemala

Amatitlán - Láminas Coloso 21:00
La Villa - Universidad Rafael Landívar M 22:30

Liga Mayor - El Salvador

Quezaltepeque Biomedical - MC El Brasil Santa Ana 21:30

petak - 21.9.2018.

Oklada na pobjedu

Nacionalno prvenstvo U21 - Kina

Liaoning Hengrun Dinosaurs (U21) - Guangzhou Long-Lions (U21) 2:00
Shanghai Sharks (U21) - Sichuan Jinqiang (U21) 3:30

U21 SUKMA XIX - Women - Malezija

Negeri Sembilan (U21) - Wilayah Persekutuan (U21) 2:30

FIBA Liga prvaka - Europa

Hapoel Tel-Aviv (ISR) - Spirou Basket Charleroi (BEL) 8:30

Supercopa ACB - Španjolska

FC Barcelona - Baskonia Vitoria-Gasteiz 13:00
Monbús Obradoiro - Real Madrid 15:30

Championnat Pro A - Francuska

Gravelines-Dunkerque - Nanterre 14:00
Dijon - Châlons-Reims 14:30

BBL Championship - Velika Britanija

Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix 14:30
London Lions - Glasgow Rocks 14:30
Worcester Wolves - Plymouth Raiders 14:30
Sheffield Sharks - Manchester Giants 14:30

subota - 22.9.2018.

Oklada na pobjedu

FIBA Svjetsko prvenstvo - žene - Svijet

Australija - Nigerija 5:30
Latvija - Kina 6:00
Južna Koreja - Francuska 7:30
Turska - Argentina 8:00
SAD - Senegal 12:00
Grčka - Kanada 12:30
Portoriko - Belgija 14:30
Japan - Španjolska 15:00

Championnat Pro A - Francuska

Paris-Levallois - Le Mans 12:30
Chalon/Saône - Fos Provence Basket 14:00
JL Bourg Basket - Pau-Lacq-Orthez 14:00
Boulazac - Le Portel 14:00
Cholet - Strasbourg 14:00
Antibes - Limoges 14:30

nedjelja - 23.9.2018.

Oklada na pobjedu

Championnat Pro A - Francuska

Monaco - ASVEL Lyon-Villeurbanne 12:30

subota - 6.10.2018.

Oklada na pobjedu

A1 - muškarci - Grčka

GS Lavriou - Aris 10:00
Peristeri - AEK Atena 10:00
Kolossos Rodou - Promitheas Patras 10:00
Panionios - GS Kymis 10:00
Panathinaikos Atena - Ifaistos Limnou 10:00
PAOK Solun - Rethymno Cretan Kings BC 10:00
Olympiacos - Holargos 10:00
Nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite na odgovarajući rezultat.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Postavke možete mijenjati i dodatne informacije potražiti u našoj obavijesti o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.