Moji favoriti

Usluge klađenja

Društvene mreže

Košarka

Istaknuti događaji uživo

Top događanja

15:00
21.3
15:00
21.3
15:00
21.3
15:30
21.3
19:05
21.3
19:20
21.3
21:50
21.3
22:05
21.3
12:00
22.3
15:15
22.3

Vrste oklada

Quick-tip

četvrtak - 21.3.2019.

Oklada na pobjedu

Nizozemska košarkaška liga - muškarci - Nizozemska

Zwolle - Dutch Windmills 14:30
Apollo Amsterdam - Leiden 15:00
Basketball Academie Limburg - Groningen 15:00

NCAA - Sjeverna Amerika

Michigan State - Bradley (Neutralni teren) 14:45
Maryland - Belmont (Neutralni teren) 15:10
Kansas - Northeastern (Neutralni teren) 16:00
Marquette - Murray State (Neutralni teren) 16:30
Nevada - Florida (Neutralni teren) 18:50
Florida Atlantic kod Charleston Southern 19:00
St. Francis (NY) kod Hampton 19:00
Villanova - Saint Mary's CA (Neutralni teren) 19:20
Kent State kod UL Monroe 20:00
Michigan - Montana (Neutralni teren) 21:20
Wofford - Seton Hall (Neutralni teren) 21:40
Purdue - Old Dominion (Neutralni teren) 21:50
Syracuse - Baylor (Neutralni teren) 21:57
CS Bakersfield kod CS Fullerton 22:00

Extraliga - žene - Slovačka

BKM Junior UKF Nitra - Slovan Bratislava 14:45

Euroliga - muškarci - Europa

FC Bayern München (GER) - FC Barcelona (ESP) 15:00
Budućnost VOLI (MNE) - Anadolu Efes (TUR) 15:00
CB Gran Canaria (ESP) - Olympiacos Pirej (GRE) 16:30

Euro kup - žene - Europa

Uni Girona (ESP) - Lattes Montpellier (FRA) 15:00
Famila Wuber Schio (ITA) - Nadežda Orenburg (RUS) 15:30

1. divizija - Island

Hamar - Höttur 15:15

Premier League - Island

Stjarnan - Grindavík 15:15

Bundesliga - Njemačka

SC Rasta Vechta - Brose Bamberg 15:30

Top Divison 1 - Belgija

Kon BC Gistel Oostende - Melco Ieper 15:30

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Italija

Basket Mugnano (U20) - Basket Bellizzi (U20) 15:30
New Caserta Basket (U20) - Pallacanestro Costiera Amalfitana (U20) 16:00
GS Rondinella ASD (U20) - Basket Pioltello (U20) 16:15

Liga de Basquete Feminino - Brazil

São Bernardo - UNINASSAU/America 18:00
AD Santo André - Sampaio Basquete 19:30

NBB - Brazil

Club Athletico Paulistano - Bauru 18:30

NBA - Sjeverna Amerika

Denver Nuggets kod Washington Wizards 19:05
Minnesota Timberwolves kod Charlotte Hornets 19:05
Utah Jazz kod Atlanta Hawks 19:35
Dallas Mavericks kod Sacramento Kings 22:05
Detroit Pistons kod Phoenix Suns 22:05
Indiana Pacers kod Golden State Warriors 22:35

Baloncesto Superior Nacional - Portoriko

Brujos de Guayama - Piratas de Quebradillas 20:00

LUB - Urugvaj

Defensor Sporting - Aguada 20:15
Trouville - Urunday Universitario 20:15

Liga Argentina - Argentina

Lactear Tiro Federal - Unión TNA 20:30
Villa San Martín - Club Atlético Deportivo Norte 20:30

Liga Nacional - Argentina

Libertad - Ferrocarril Oeste 20:30
La Unión - Argentino de Junín 21:00

Liga de Desarrollo (U22) - Argentina

Deportivo Atenas (U22) - Comunicaciones Corrientes (U22) 20:30
San Martín (U22) - Club Atlético Peñarol (U22) 20:30
Boca Juniors (U22) - Weber Bahía (U22) 21:00

Platense Primera A1 - Argentina

Gimnasia y Esgrima La Plata - Asociación Mayo 20:30

Liga Nacional de Baloncesto Profesional - Meksiko

Leñadores de Durango - Fuerza Regia de Monterrey 22:30
Soles de Mexicali - Capitanes Ciudad de México 23:00

petak - 22.3.2019.

Oklada na pobjedu

TKBL - žene - Turska

Nesibe Aydın - Yalova Vip 6:30
Açı Koleji - Çankaya Üniversitesi 8:00

SBL - muškarci - Australija

Rockingham Flames - Perry Lakes Hawks 6:30

VTB Juniorska liga - Europa

Zenit Sankt-Peterburg 2 (RUS) - Samara 2 (RUS) 7:00
Jenisej Krasnojarsk 2 (RUS) - Nižnij Novgorod 2 (RUS) 7:00
CSKA Moskva (juniori) (RUS) - Uniks Kazanj 2 (RUS) 7:00

SBL - žene - Australija

Rockingham Flames - Perry Lakes Hawks 8:30

TBL - Turska

Artvin - Sigortam.net İTÜ BB 10:00
Nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite na odgovarajući rezultat.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Postavke možete mijenjati i dodatne informacije potražiti u našoj obavijesti o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.