Moji favoriti

Usluge klađenja

Društvene mreže

Košarka

Istaknuti događaji uživo

Top događanja

20:05
18.3
20:05
18.3
20:35
18.3
22:05
18.3
22:35
18.3
13:30
19.3
15:00
19.3
15:00
19.3
15:30
19.3
16:00
19.3

Vrste oklada

Quick-tip

ponedjeljak - 18.3.2019.

Oklada na pobjedu

NBA - Sjeverna Amerika

Denver Nuggets kod Boston Celtics 19:35
New York Knicks kod Toronto Raptors 19:35
Golden State Warriors kod San Antonio Spurs 20:05
Miami Heat kod Oklahoma City Thunder 20:05
New Orleans Pelicans kod Dallas Mavericks 20:35
Chicago Bulls kod Phoenix Suns 22:05
Indiana Pacers kod Portland Trail Blazers 22:35

Liga Argentina - Argentina

Rocamora - CA Estudiantes 20:00

Liga Nacional de Baloncesto Profesional - Meksiko

Capitanes Ciudad de México - Soles de Mexicali 20:00
Fuerza Regia de Monterrey - Leñadores de Durango 20:00

Torneo Federal - Argentina

Pedro Echagüe - Club Atlético River Plate 20:00

Baloncesto Superior Nacional - Portoriko

Leones de Ponce - Vaqueros de Bayamón 20:00

LUB - Urugvaj

Hebraica y Macabi - Biguà 20:15
Goes - Olimpia 20:15

Liga Nacional - Argentina

Estudiantes de Concordia - Libertad 20:30
La Unión - Peñarol 21:00

Liga de Desarrollo (U22) - Argentina

Deportivo Atenas (U22) - Ferro Carril Oeste (U22) 20:30
Olímpico La Banda (U22) - Quimsa (U22) 21:00

utorak - 19.3.2019.

Oklada na pobjedu

WSBL - Tajvan

Chunghwa Telecom - Taiyuan 6:00

Korejska košarkaška liga - Južna Koreja

Mobis Phoebus - Samsung Thunders 6:30
Orions - KT Sonicboom 6:30
KGC - SK Knights 6:30
ET Land Elephants - KCC Egis 6:30
Dongbu Promy - LG Sakers 6:30

Gruzijski kup - Gruzija

BC Cactus - Kutaisi 8:00
Batumi-RSU - BC Delta Marneuli 10:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Italija

ASD Polisportiva Alfa (U20) - ASD Orsa Basket Barcellona (U20) 11:30
ASD Basket Giovane Pesaro Rossa (U20) - Junior BK Porto Recanati AD (U20) 13:30
USSA Nova Milanese (U20) - AD Basket Biassono (U20) 16:00
ASD PGA (U20) - AD Victoria Pallacanestro Torino (U20) 16:15

A2 - muški - Grčka

Ethnikos Pirej - GS Amarousiou 12:00

Kup - muškarci - Rumunjska

SCM Universitatea Craiova - CSU Atlassib Sibiu 12:00

Korisliiga - Finska

KTP-Basket - Lapuan Korikobrat 12:30

ZBL - žene - Češka

KP Brno - BLK Slavia Prag 12:30

Korisliiga - žene - Finska

Kouvottaret - Forssan Alku 12:30
Espoo Basket Team - Catz Lappeenranta 12:30
Hyvinkään Ponteva - Helmi Basket HBA 12:30

Euroliga - muškarci - Europa

Anadolu Efes (TUR) - CSKA Moskva (RUS) 13:00
Fenerbahçe (TUR) - Budućnost VOLI (MNE) 13:45
Olympiacos Pirej (GRE) - FC Bayern München (GER) 15:00
FC Barcelona (ESP) - CB Gran Canaria (ESP) 16:00

Polska Liga Koszykówki - Poljska

Anwil Włocławek - Legia Varšava 13:00

National League - Izrael

Elitzur Yavne - Maccabi Kiryat Motzkin 13:00
Maccabi Haifa - Hapoel Kfar Saba 13:00
Hapoel Ramat Gan - Elitzur Ironi Netanya 13:00
Elitzur Ashkelon - Hapoel Haifa 13:30
Maccabi Hod HaSharon - Hapoel Galil Elyon Safed 13:30
Maccabi Ironi Ra'anana - Hapoel Afula 13:30

Balkanska liga - Europa

Blokotehna Gevgelija (MKD) - BK Beroe (BUL) 13:30

Eurocup - muški - Europa

València Basket (ESP) - Uniks Kazanj (RUS) 13:30
ALBA Berlin (GER) - MoraBanc Andorra (ESP) 15:00

Premier liga - žene - Island

Haukar - Stjarnan 15:15

Bundesliga - Njemačka

Mitteldeutscher BC - Giessen 46ers 15:30

BBL Championship - Velika Britanija

London Lions - London City Royals 15:30

NBB - Brazil

São José Unimed Vinac - Corinthians 16:00

Liga de Desarrollo (U22) - Argentina

San Lorenzo (U22) - Boca Juniors (U22) 19:00

srijeda - 20.3.2019.

Oklada na pobjedu

VTB League - Europa

BC Nižnij Novgorod (RUS) - VEF Rīga (LAT) 12:00

Polska Liga Koszykówki - Poljska

Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra 13:00
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 13:00
Rosa Radom - AZS Koszalin 14:00
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 14:30
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 15:15

Euroliga - muškarci - Europa

Darüşşafaka (TUR) - Himki Moskovska regija (RUS) 13:15
Panathinaikos Atena (GRE) - Baskonia Vitoria-Gasteiz (ESP) 15:00
Maccabi Tel Aviv (ISR) - Žalgiris (LTU) 15:05
Real Madrid (ESP) - Olimpia Milano (ITA) 16:00

četvrtak - 21.3.2019.

Oklada na pobjedu

Euroliga - muškarci - Europa

CSKA Moskva (RUS) - Fenerbahçe (TUR) 13:00

Polska Liga Koszykówki - Poljska

KS Spójnia Stargard Szczeciński - KKK Krosno 13:00
Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Start SA Lublin 14:00
Nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite na odgovarajući rezultat.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Postavke možete mijenjati i dodatne informacije potražiti u našoj obavijesti o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.