Stolni tenis

Istaknuti događaji uživo

Vrste oklada

Quick-tip

utorak - 19.9.2017.

1 2 - Tko će pobijediti?

Pro Tour Austrian Open - žene pojedinačno - kvalifikacije - Svijet

Sibel Altınkaya (TUR) - Kateřina Tomanovská (CZE) 8:10
1 2 - Tko će pobijediti?
Rui Zhang (HKG) - Ida Jazbec (CRO) 8:10
1 2 - Tko će pobijediti?
Yuka Umemura (JPN) - Liu Qi (HKG) 8:10
1 2 - Tko će pobijediti?
Yu-Hsin Liu (TPE) - Océane Guisnel (FRA) 8:10
1 2 - Tko će pobijediti?
Stéphanie Loeuillette (FRA) - Lena Promberger (AUT) 9:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Nina Mittelham (GER) - Yidi Wang (CHN) 9:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Chengzhu Zhu (HKG) - Aurelie Maienburg (AUT) 9:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Olga Kulikova (RUS) - Sophia Kellermann (AUT) 9:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Miyu Maeda (JPN) - Lucia Truksová (SVK) 12:20
1 2 - Tko će pobijediti?
Yuting Gu (CHN) - Laura Pfefer (FRA) 12:20
1 2 - Tko će pobijediti?
Wing Nam Ng (HKG) - Ida Jazbec (CRO) 12:20
1 2 - Tko će pobijediti?
Kyoka Kato (JPN) - Karoline Mischek (AUT) 12:20
1 2 - Tko će pobijediti?
Manika Batra (IND) - Yidi Wang (CHN) 13:10
1 2 - Tko će pobijediti?
Dana Čechová (CZE) - Gaoyang Liu (CHN) 13:10
1 2 - Tko će pobijediti?
Tze Wing Mak (HKG) - Mingyang Sun (CHN) 13:10
1 2 - Tko će pobijediti?
Eva Ódorová (SVK) - Ruochen Gu (CHN) 13:10
1 2 - Tko će pobijediti?

Pro Tour Austrian Open - muškarci pojedinačno - kvalifikacije - Svijet

João Monteiro (POR) - Lauric Jean (BEL) 9:50
1 2 - Tko će pobijediti?
Yu Zhou (CHN) - Diogo Chen (POR) 9:50
1 2 - Tko će pobijediti?
Gaoyuan Lin (CHN) - Mehdi Bouloussa (FRA) 9:50
1 2 - Tko će pobijediti?
Kwan Kit Ho (HKG) - Simon Pfeffer (AUT) 9:50
1 2 - Tko će pobijediti?
Harmeet Desai (IND) - Man Ho Kwan (HKG) 10:40
1 2 - Tko će pobijediti?
Patrick Baum (GER) - Samuel Kaluzny (SVK) 10:40
1 2 - Tko će pobijediti?
Seungmin Cho (KOR) - Yingbin Xu (CHN) 10:40
1 2 - Tko će pobijediti?
Cedric Nuytinck (BEL) - Lorencio Lupulesku (SRB) 10:40
1 2 - Tko će pobijediti?
Guankai Niu (CHN) - Birdie Boro (IND) 11:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Kenta Tazoe (JPN) - Habibie Wahid (INA) 11:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Antoine Hachard (FRA) - Marek Tutura (SVK) 11:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Gustavo Tsuboi (BRA) - Leonel Barrios (GUA) 11:30
1 2 - Tko će pobijediti?

Pro Tour Austrian Open - muškarci pojedinačno U21 - Svijet

Deni Kožul (SLO) - Pak Nam Ng (HKG) 14:20
1 2 - Tko će pobijediti?
Ádám Szudi (HUN) - Seungmin Cho (KOR) 14:20
1 2 - Tko će pobijediti?
Alexandre Cassin (FRA) - Kiril Gerasimenko (KAZ) 14:20
1 2 - Tko će pobijediti?

Pro Tour Austrian Open - žene pojedinačno U21 - Svijet

Miyu Maeda (JPN) - Yuan Wan (GER) 14:20
1 2 - Tko će pobijediti?
Yu-Chiao Huang (TPE) - Rui Zhang (CHN) 14:20
1 2 - Tko će pobijediti?
Ke Chen (CHN) - Kyoka Kato (JPN) 14:20
1 2 - Tko će pobijediti?
Miyu Nagasaki (JPN) - Wai Yam Minnie Soo (HKG) 14:20
1 2 - Tko će pobijediti?
Još nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite odgovarajući koeficijent.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Možete promijeniti postavke i potražiti dodatne informacije u našoj politici o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.