Stolni tenis

Istaknuti događaji uživo

Vrste oklada

Quick-tip

četvrtak - 15.11.2018.

1 2 - Tko će pobijediti?

Pro Tour - Belarus Open - žene, pojedinačno - Svijet

Marija Dolgih (RUS) - Dana Čechová (CZE) 2:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Mo Zhang (CAN) - Julia Szymczak (POL) 2:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Yumeno Soma (JPN) - Eunhye Lee (KOR) 2:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Karin Adámková (CZE) - Mingyung Kim (KOR) 2:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Miyuu Kihara (JPN) - Kristina Kazanceva (RUS) 2:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Giorgia Piccolin (ITA) - Yeongeun Lee (KOR) 2:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Kateřina Tomanovská (CZE) - Tatiana Kukuľková (SVK) 2:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Sibel Altınkaya (TUR) - Xia Lian Ni (LUX) 2:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Aige He (CHN) - Jana Noskova (RUS) 3:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Mateja Jeger (CRO) - Anastasija Komova (RUS) 3:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Polina Mihailova (RUS) - Haruna Ojio (JPN) 3:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Miku Izumo (JPN) - Alina Nikitčanka (BLR) 3:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Kim Vermaas (NED) - Nikoleta Puchovanová (SVK) 4:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Anna Kirichenko (FIN) - Miyu Kato (JPN) 4:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Sarah De Nutte (LUX) - Elena Kuzmina (RUS) 4:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Jiayi Sun (CRO) - Sakura Mori (JPN) 4:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Shiyao Nian (CHN) - Yuan Wan (GER) 5:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Jinhye Kim (KOR) - Maki Shiomi (JPN) 5:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Darija Trigolos (BLR) - Marija Malanina (RUS) 5:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Szu-Yu Chen (TPE) - Filippa Bergand (SWE) 5:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Jieling Zhang (CHN) - Hayeong Kim (KOR) 5:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Natalia Bajor (POL) - Sora Yu (KOR) 5:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Hana Matelová (CZE) - Gayun Kang (KOR) 5:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Olga Kulikova (RUS) - Minami Ando (JPN) 5:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Satsuki Odo (JPN) - Chantal Mantz (GER) 6:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Elizabet Abraamian (RUS) - Audrey Zarif (FRA) 6:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Danielle Konsbrück (LUX) - Barbora Balážová (SVK) 6:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Stéphanie Loeuillette (FRA) - Valerija Ščerbatih (RUS) 6:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Nadežda Bogdanova (BLR) - Haeun Kim (KOR) 7:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Anastasija Koliš (RUS) - Laura Gasnier (FRA) 7:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Gana Gaponova (UKR) - Laura Pfefer (FRA) 7:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Yearam Lee (KOR) - Saki Shibata (JPN) 7:15
1 2 - Tko će pobijediti?

Pro Tour Belarus Open - muškarci pojedinačno - Svijet

Gavin Rumgay (GBR) - Elias Ranefur (SWE) 8:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Kou Lei (UKR) - Maciej Kubik (POL) 8:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Andrii Grebeniuk (UKR) - Robin Devos (BEL) 8:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Shunsuke Togami (JPN) - Sadi Ismailov (RUS) 8:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Yuta Tanaka (JPN) - Ahmed Saleh (EGY) 8:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Kohei Sambe (JPN) - Vikash Manav Thakkar (IND) 8:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Joe Seyfried (FRA) - Simon Arvidsson (SWE) 8:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Sanil Shetty (IND) - Denis Ivonin (RUS) 9:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Ali Alkhadrawi (KSA) - Yuki Matsuyama (JPN) 9:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Arsenij Gusev (RUS) - Pavel Platonov (BLR) 9:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Alexandre Robinot (FRA) - Vjačeslav Burov (RUS) 9:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Supanut Wisutmaythangkoon (THA) - Aleksandar Diduh (UKR) 10:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Masaki Takami (JPN) - Mihail Pajkov (RUS) 10:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Gerrit Engemann (GER) - Nima Alamian (IRI) 10:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Tobias Hippler (GER) - Cristian Pletea (ROU) 10:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Kenji Matsudaira (JPN) - Enzo Angles (FRA) 11:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Lubomir Pištej (SVK) - Koyo Kanamitsu (JPN) 11:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Maksim Grebnev (RUS) - Florent Lambiet (BEL) 11:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Antoine Hachard (FRA) - Vildan Gadjev (RUS) 11:00
1 2 - Tko će pobijediti?
Harmeet Desai (IND) - Dennis Klein (GER) 11:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Vladimir Sidorenko (RUS) - Florian Cnudde (BEL) 11:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Zheng Sun (CHN) - Nándor Ecseki (HUN) 11:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Aleksej Livencov (RUS) - Ewout Oostwouder (NED) 11:45
1 2 - Tko će pobijediti?
Aleksander Šibajev (RUS) - Yukiya Uda (JPN) 12:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Aleksandar Hanin (BLR) - Zhesong Shen (CHN) 12:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Jialiang Liu (CHN) - Ibrahım Gündüz (TUR) 12:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Kilian Ort (GER) - Zihao Zhao (CHN) 12:30
1 2 - Tko će pobijediti?
Kakeru Sone (JPN) - Andréa Landrieu (FRA) 13:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Patryk Zatówka (POL) - Kiril Skačkov (RUS) 13:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Tomáš Konečný (CZE) - Tom Jarvis (ENG) 13:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Tobias Rasmussen (DEN) - Matteo Mutti (ITA) 13:15
1 2 - Tko će pobijediti?
Nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite na odgovarajući rezultat.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Postavke možete mijenjati i dodatne informacije potražiti u našoj obavijesti o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.