Boks

Istaknuti događaji uživo

Vrste oklada

Quick-tip

subota - 24.2.2018.

Rezultat borbe (1X2)

Teška kategorija - Svijet

Daniel Dubois (ENG) - D. L. Jones (ENG) 13:00
Rezultat borbe (1X2)

Superpero kategorija - Svijet

Zelfa Barrett (ENG) - Ronnie Clark (SCO) 14:00
Rezultat borbe (1X2)

Poluteška kategorija - Svijet

Anthony Yarde (ENG) - Tony Averlant (FRA) 16:00
Rezultat borbe (1X2)

Supermuha kategorija - Svijet

Wisaksil Wangek (THA) - Juan Francisco Estrada (MEX) (WBC naslov) 20:00
Rezultat borbe (1X2)

Muha kategorija - Svijet

Donnie Nietes (PHI) - Juan Carlos Reveco (ARG) (IBF naslov) 20:00
Rezultat borbe (1X2)

subota - 3.3.2018.

Rezultat borbe (1X2)

Super Welterweight - Svijet

Kell Brook (ENG) - Siarhei Rabčanka (BLR) 16:00
Rezultat borbe (1X2)

Teška kategorija - Svijet

Deontay Wilder (USA) - Luis Ortiz (CUB) (WBC naslov u teškoj kategoriji) 20:00
Rezultat borbe (1X2)

subota - 10.3.2018.

Rezultat borbe (1X2)

Super laka kategorija - Svijet

Mikey Garcia (USA) - Sergej Lipinec (KAZ) (IBF naslov) 20:00
Rezultat borbe (1X2)
Rances Barthelemy (CUB) - Kiril Relih (BLR) (WBA naslov) 20:00
Rezultat borbe (1X2)

subota - 24.3.2018.

Rezultat borbe (1X2)

Teška kategorija - Svijet

Dillian Whyte (ENG) - Lucas Browne (AUS) (WBC Silver naslov u teškoj kategoriji) 17:00
Rezultat borbe (1X2)

subota - 31.3.2018.

Rezultat borbe (1X2)

Teška kategorija - Svijet

Aleksander Povetkin (RUS) - David Price (ENG) (WBA interkontinentalni i WBO internacionalni naslov) 14:00
Rezultat borbe (1X2)
Anthony Joshua (ENG) - Joseph Parker (NZL) (WBA Super, IBF, IBO i WBO naslovi u teškoj kategoriji) 16:30
Rezultat borbe (1X2)

subota - 14.4.2018.

Rezultat borbe (1X2)

Super laka kategorija - Svijet

Terry Flanagan (ENG) - Maurice Hooker (USA) (WBO naslov) 16:00
Rezultat borbe (1X2)

Srednja kategorija - Svijet

Billy Joe Saunders (ENG) - Martin Murray (ENG) (WBO naslov u srednjoj kategoriji) 16:30
Rezultat borbe (1X2)

Velter kategorija - Svijet

Terence Crawford (USA) - Jeff Horn (AUS) (WBO naslov u velter kategoriji) 20:00
Rezultat borbe (1X2)

subota - 21.4.2018.

Rezultat borbe (1X2)

Pero kategorija - Svijet

Carl Frampton (NIR) - Nonito Donaire (PHI) 15:00
Rezultat borbe (1X2)

subota - 5.5.2018.

Rezultat borbe (1X2)

Teška kategorija - Svijet

David Haye (ENG) - Tony Bellew (ENG) 16:00
Rezultat borbe (1X2)

Srednja kategorija - Svijet

Genadij Golovkin (KAZ) - Saúl Álvarez (MEX) (WBA Super, WBC i IBF naslovi) 21:00
Rezultat borbe (1X2)

subota - 19.5.2018.

Rezultat borbe (1X2)

Pero kategorija - Svijet

Lee Selby (WAL) - Josh Warrington (ENG) (IBF naslov) 16:00
Rezultat borbe (1X2)
Nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite na odgovarajući rezultat.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Možete promijeniti postavke i potražiti dodatne informacije u našoj politici o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.