Hokej na ledu

Istaknuti događaji uživo

Top događanja

12:30
19.9
12:30
19.9
13:00
20.9
13:00
20.9
12:45
21.9
13:15
21.9
13:30
21.9
13:30
21.9
13:45
21.9
13:45
21.9

Vrste oklada

Quick-tip

srijeda - 19.9.2018.

Rezultat (1 X 2)

Molodežnaja hokejnaja liga (MHL) - Rusija

SKA-1946 Sankt Peterburg - Loko Jaroslavlj 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Kapitan Stupino - Čajka Nižnij Novgorod 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
MHK Dinamo Moskva - HC Rīga 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Visšaja hokejnaja liga (VHL) - Rusija

Zvezda Čehov - Ižstal Iževsk 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

1. liga - Češka

HC AZ Havířov 2010 - HC Benátky nad Jizerou 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC Stadion Litoměřice - HC Frýdek Místek 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC Kladno - HC Dukla Jihlava 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
SK Kadaň - HC Slavia Prag 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

PHL - Poljska

TMH Polonia Bytom - Kadra PZHL (U23) 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

1. liga - Slovačka

HK 95 Považská Bystrica - MHC Martin 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Kontinentalna hokejska liga - Rusija

HC Soči - Avtomobilist Jekaterinburg 12:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Spartak Moskva - Traktor Čeljabinsk 12:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Extraliga - Slovačka

DVTK Jegesmedvék - Team Slovakia (U20) 12:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Alps Hockey League - Austrija

EC Kitzbühel - HC Gherdëina 13:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Kup - Švicarska

EV Zug Academy - Langenthal 13:45
1 X 2 (regularno vrijeme)

Elite League - Velika Britanija

Belfast Giants - Nottingham Panthers 14:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

četvrtak - 20.9.2018.

Rezultat (1 X 2)

Kontinentalna hokejska liga - Rusija

Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 8:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Lokomotiv Jaroslavl - Vitjaz Podolsk 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Severstalj Čerepovec - Dinamo Minsk 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Dinamo Moskva - SKA Sankt-Peterburg 12:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Visšaja hokejnaja liga (VHL) - Rusija

Torpedo Ust-Kamenogorsk - Toros Neftekamsk 8:35
1 X 2 (regularno vrijeme)
Sarjarka Karaganda - Neftjanik Aljmetjevsk 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HK Sarov - Rubin Tjumenj 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
HK Tambov - Jugra 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Buran Voronež - Dinamo Sankt Peterburg 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HK Rjazanj - SKA-Neva Sankt-Peterburg 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Extraliga - Češka

PSG Zlín - Mountfield HK 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Liiga - Finska

TPS - Kookoo 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
HIFK - HPK 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

GET Ligaen - Norveška

Stavanger - Ringerike 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Manglerud Star - Lillehammer 12:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Storhamar - Vålerenga 12:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Extraliga - Bjelorusija

HK Gomelj - Lida 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Metallurg Žlobin - HK Njoman Grodno 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Junost Minsk - Bjelorusija (U20) 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Šahcjor Saligorsk - Dinamo-Molodečno 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

SHL - Švedska

Färjestads BK - Skellefteå AIK 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Djurgårdens IF - Rögle BK 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Timrå IK - Växjö Lakers HC 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Linköpings HC - HV 71 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Brynäs IF - Frölunda HC 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Mora IK - Malmö Redhawks 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Luleå HF - Örebro HK 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

petak - 21.9.2018.

Rezultat (1 X 2)

Kontinentalna hokejska liga - Rusija

Amur Habarovsk - CSKA Moskva 5:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Admiral - Slovan Bratislava 5:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Jokerit - Avtomobilist Jekaterinburg 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Visšaja hokejnaja liga (VHL) - Rusija

Tseng Tou - Lada Toljatti 6:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
KRS Heilongjiang - Dizel Penza 7:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
HK Gornjak Učalji - Sokol Krasnojarsk 9:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Čelmet Čeljabinsk - Jermak Angarsk 9:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Južnjij Ural Orsk - Metallurg Novokuzneck 9:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Zvezda Čehov - Molot-Prikamje Perm 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Himik Voskresensk - Ižstal Iževsk 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Extraliga - Slovačka

HK Poprad - MsHK Žilina 11:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC 05 Banská Bystrica - HK Nitra 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Extraliga - Češka

HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Piráti Chomutov - HC Bílí Tygři Liberec 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC Škoda Plzeň - HC Sparta Prag 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite na odgovarajući rezultat.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Postavke možete mijenjati i dodatne informacije potražiti u našoj obavijesti o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.