Hokej na ledu

Istaknuti događaji uživo

Top događanja

11:30
11.12
11:30
11.12
12:00
11.12
12:00
11.12
19:05
11.12
19:05
11.12
19:35
11.12
20:05
11.12
20:05
11.12
13:30
13.12

Vrste oklada

Quick-tip

utorak - 11.12.2018.

Rezultat (1 X 2)

Međunarodne prijateljske utakmice - žene - Svijet

Finska - Japan 8:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Njemačka - Švedska (Neutral Venue) 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Visšaja hokejnaja liga (VHL) - Rusija

Molot-Prikamje Perm - Himik Voskresensk 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Toros Neftekamsk - Torpedo Ust-Kamenogorsk 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Ižstal Iževsk - Zvezda Čehov 10:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Neftjanik Aljmetjevsk - Sarjarka Karaganda 10:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
SKA-Neva Sankt-Peterburg - HK Sarov 11:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Dinamo Sankt Peterburg - HK Tambov 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Molodežnaja hokejnaja liga B (MLB-B) - Rusija

Rostov Junior - Poljot Ribinsk (U21) 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
MHK Lipeck - Metallurg Majskij 10:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Svjetsko prvenstvo (U20) - divizija 1B - Svijet

Poljska (U20) - Slovenija (U20) 10:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Japan (U20) - Ukrajina (U20) 14:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Liga prvaka u hokeju - Europa

HC Škoda Plzeň - Skellefteå AIK 11:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Frölunda HC - HC Kometa Brno 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Kärpät - EC Red Bull Salzburg 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Malmö Redhawks - EHC Red Bull München 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Liiga - Finska

Pelicans - Lukko 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Kontinentalna hokejska liga - Rusija

Dinamo Moskva - Severstalj Čerepovec 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Jokerit - Salavat Julajev Ufa 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Metal Ligaen - Danska

Frederikshavn White Hawks - Herlev Eagles 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Rødovre Mighty Bulls - Odense Bulldogs 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Svjetsko prvenstvo (U20) - divizija 1A - Svijet

Latvija (U20) - Austrija (U20) 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Challenge Cup - Velika Britanija

Belfast Giants - Dundee Stars 14:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Nottingham Panthers - Manchester Storm 14:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

NHL - Sjeverna Amerika

Toronto Maple Leafs kod Carolina Hurricanes 19:05
1 X 2 (regularno vrijeme)
Vancouver Canucks kod Columbus Blue Jackets 19:05
1 X 2 (regularno vrijeme)
Arizona Coyotes kod Boston Bruins 19:05
1 X 2 (regularno vrijeme)
Detroit Red Wings kod Washington Capitals 19:35
1 X 2 (regularno vrijeme)
Florida Panthers kod St. Louis Blues 20:05
1 X 2 (regularno vrijeme)
Montréal Canadiens kod Minnesota Wild 20:05
1 X 2 (regularno vrijeme)
Chicago Blackhawks kod Winnipeg Jets 20:05
1 X 2 (regularno vrijeme)

AHL - Sjeverna Amerika

Grand Rapids Griffins kod Milwaukee Admirals 20:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Colorado Eagles kod Tucson Roadrunners 21:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Međunarodne prijateljske utakmice (U19) - Svijet

Češka (U19) - SAD (U19) (Neutral Venue) 21:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

srijeda - 12.12.2018.

Rezultat (1 X 2)

Kontinentalna hokejska liga - Rusija

Red Star Kunlun - Baris Astana 6:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Slovan Bratislava - Dinamo Rīga 12:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Visšaja hokejnaja liga (VHL) - Rusija

HK Bars Kazanj - KRS-ORG Heilongjiang 10:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Dizel Penza - Tseng Tou 11:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Liiga - Finska

HIFK - SaiPa 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
JYP - HPK 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
KalPa - Vaasan Sport 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Kärpät - KooKoo 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
TPS - Jukurit 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Hockeyallsvenskan - Švedska

VIK Västerås HK - IF Björklöven 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
IK Oskarshamn - AIK IF 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
BIK Karlskoga - Västerviks IK 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Leksands IF - Södertälje SK 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
IK Pantern - Almtuna IS 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
MODO Hockey - Tingsryds AIF 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Alps Hockey League - Austrija

EHC Bregenzerwald - EK Zeller Eisbären 13:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Međunarodne prijateljske utakmice (U19) - Svijet

Canada West (U19) - Rusija (U19) 21:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

četvrtak - 13.12.2018.

Rezultat (1 X 2)

Visšaja hokejnaja liga (VHL) - Rusija

Jermak Angarsk - Čelmet Čeljabinsk 6:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Metallurg Novokuzneck - Južnjij Ural Orsk 7:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Sokol Krasnojarsk - HK Gornjak Učalji 7:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Molot-Prikamje Perm - Zvezda Čehov 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Rubin Tjumenj - HK Tambov 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Toros Neftekamsk - Sarjarka Karaganda 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Jugra - HK Sarov 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Ižstal Iževsk - Himik Voskresensk 10:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Međunarodne prijateljske utakmice - Svijet

Rusija (olimpijska momčad) - Slovačka (Neutralni teren) 10:15
1 X 2 (regularno vrijeme)
Nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite na odgovarajući rezultat.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Postavke možete mijenjati i dodatne informacije potražiti u našoj obavijesti o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.