Hokej na ledu

Istaknuti događaji uživo

Vrste oklada

Quick-tip

subota - 23.9.2017.

Rezultat (1 X 2)

Švicarska liga - Švicarska

GCK Lions - EVZ Academy 11:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
EHC Winterthur - Thurgau 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Visp - Olten 11:45
1 X 2 (regularno vrijeme)

1. liga - Češka

HC Energie Karlovy Vary - HC Benátky nad Jizerou 11:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč 11:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC Motor České Budějovice - HK Jestřábi Prostějov 11:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC Stadion Litoměřice - VHK Vsetín 11:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC Slavia Prag - HC Frýdek Místek 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Extraliga - Češka

HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov 11:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

SM-Liiga - Finska

Kookoo - Lukko-Rauma 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
SaiPa - HIFK 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Erste Bank - EHL - Austrija

HC Znojmo - Dornbirner Eishockey Club 11:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
HK TWK Innsbruck - Sapa Fehérvár AV19 13:15
1 X 2 (regularno vrijeme)

SHL - Švedska

Karlskrona HK - Mora IK 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Luleå HF - Djurgårdens IF 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Färjestads BK - Frölunda HC 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Alps Hockey League - Austrija

HDD Jesenice - EC Red Bull Salzburg II 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
VEU Feldkirch - Ritten 13:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
EC KAC II - EHC Bregenzerwald 13:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
EK Zell am See - Pustertal 13:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
EHC Lustenau - Vipiteno 13:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Fassa - EC Kitzbühel 14:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Asiago Hockey AS - SG Cortina 14:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC Gherdëina - HDD Olimpija Ljubljana 14:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

GET Ligaen - Norveška

Lillehammer - Vålerenga 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Hockeyallsvenskan - Švedska

Södertälje SK - Tingsryds AIF 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
MODO Hockey - Västerviks IK 12:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Metal Ligaen - Danska

Esbjerg Energy - Herning Bluefox 13:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

National League - Švicarska

EHC Kloten - SCL Tigers 13:45
1 X 2 (regularno vrijeme)
EHC Biel - SC Bern 13:45
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC Ambrì-Piotta - ZSC Lions 13:45
1 X 2 (regularno vrijeme)
Lausanne HC - HC Lugano 13:45
1 X 2 (regularno vrijeme)
EV Zug - HC Davos 13:45
1 X 2 (regularno vrijeme)
Genève-Servette HC - HC Fribourg-Gottéron 13:45
1 X 2 (regularno vrijeme)

Elite League - Velika Britanija

Nottingham Panthers - Braehead Clan 14:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Belfast Giants - Sheffield Steelers 14:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Manchester Storm - Guildford Flames 14:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Fife Flyers - Coventry Blaze 14:15
1 X 2 (regularno vrijeme)

nedjelja - 24.9.2017.

Rezultat (1 X 2)

Azijska hokejska liga - Azija

Tohoku Free Blades - HC Sahalin 2:30
1 X 2 (regularno vrijeme)

Visšaja hokejnaja liga (VHL) - Rusija

HK Gornjak Učalji - KRS Heilongjiang 6:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Južnjij Ural Orsk - Ceng Tou 8:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
CSK VVS Samara - HK Sarov 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Dinamo Sankt Peterburg - Ižstal Iževsk 10:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
SKA-Neva Sankt Peterburg - Neftjanik Aljmetjevsk 10:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HC Rjazan - Toros Neftekamsk 10:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
HK Bars Kazanj - Dizel Penza 10:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Buran Voronež - Molot-Prikamje Perm 10:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Molodežnaja hokejnaja liga (MHL) - Rusija

Kapitan Stupino - Russkije Vitjazi 6:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Čajka Nižnij Novgorod - Serebrjanje Ljvi 6:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Metal Ligaen - Danska

Aalborg Pirates - SønderjyskE 7:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Frederikshavn Whitehawks - Odense Bulldogs 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Gentofte Stars - Herlev Eagles 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

Kontinentalna hokejska liga - Rusija

Traktor Čeljabinsk - AK Bars Kazanj 7:30
1 X 2 (regularno vrijeme)
Metallurg Magnitogorsk - HC Soči 8:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Avtomobilist Jekaterinburg - Salavat Julajev Ufa 8:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Lada Toljatti - Neftehimik Nižnekamsk 9:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

DEL - Njemačka

EHC Red Bull München - Eisbären Berlin 8:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Schwenninger Wild Wings - Straubing Tigers 8:00
1 X 2 (regularno vrijeme)

National League - Švicarska

HC Davos - HC Ambrì-Piotta 9:45
1 X 2 (regularno vrijeme)

Erste Bank - EHL - Austrija

EC Red Bull Salzburg - HK TWK Innsbruck 10:00
1 X 2 (regularno vrijeme)
Još nema odabranih oklada.
Za odabir oklade kliknite odgovarajući koeficijent.
  •  

3D Blackjack

Kalendar događaja uživo

Kladite se uživo, 24 sata na dan, 7 dana u tjednu!

Kladite se sada uživo!

Koristimo kolačiće i kolačiće treće strane kako bismo poboljšali svoje usluge, analizirali i personalizirali Vaše želje i prikazali Vam reklame. Ako nastavite pregledavati naše stranice, smatramo da prihvaćate njihovo korištenje. Možete promijeniti postavke i potražiti dodatne informacije u našoj politici o kolačićima.

Pružatelj usluga na ovoj web stranici ElectraWorks Limited, posjeduje licence izdane od Vlade Gibraltara, a koje regulira gibraltarski povjerenik za igre na sreću (Gibraltar Gambling Commissioner) sukladno Zakonu o igrama na sreću (Gambling Act 2005). ElectraWorks Limited posjeduje licencu za klađenje po fiksnim koeficijentima (RGL No 051) i kasino licencu (RGL No 50) za priređivanje online igara na sreću.

Nadalje, ElectraWorks Limited posjeduje licencu povjerenstva za igre na sreću Ujedinjene Kraljevine sukladno Zakonu o igrama na sreću (licenciranje i oglašavanje) iz 2014. godine. ElectraWorks Limited posjeduje licencu br. 000-039011-R-319371-004 za priređivanje online igara na sreću u Britaniji.