Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Πέμπτη, 18 Ιουλίου 2019

  MLS, Β. ΑμερικήΑποτέλεσμα
1:00 πμΑτλάντα Γιουνάιτεντ - Χιούστον5:0 (2:0)
1:00 πμΝιού Ίνγκλαντ - Βανκούβερ Γουάιτκαπς4:0 (1:0)
1:00 πμΑτλάντα Γιουνάιτεντ - Χιούστον5:0 (2:0)
1:00 πμΝιού Ίνγκλαντ - Βανκούβερ Γουάιτκαπς4:0 (1:0)
  Καμπεονάτο Καταρινένσε Σέριε Β, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:00 πμΚονκόρντια Ατλέτικο Κλούμπε - Εσπόρτε Κλούμπε Προσπέρα2:0 (1:0)
12:00 πμΓκρέμιο Εσπορτίβο Γιουβέντους Τζαραγκουά ντο Σουλ - Μπάρα1:0 (1:0)
12:00 πμΚονκόρντια Ατλέτικο Κλούμπε - Εσπόρτε Κλούμπε Προσπέρα2:0 (1:0)
12:00 πμΓκρέμιο Εσπορτίβο Γιουβέντους Τζαραγκουά ντο Σουλ - Μπάρα1:0 (1:0)
1:30 πμΦλουμινένσε ντε Ζοϊνβίλε - Καμποριού1:1 (0:0)
1:30 πμΦλουμινένσε ντε Ζοϊνβίλε - Καμποριού1:1 (0:0)
  Κύπελλο Βραζιλίας, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:15 πμΑτλέτικο Μινέιρο - Κρουζέιρο2:0 (1:0)
12:15 πμΜπαία - Γκρέμιο0:1 (0:0)
12:15 πμΑτλέτικο Μινέιρο - Κρουζέιρο2:0 (1:0)
12:15 πμΜπαία - Γκρέμιο0:1 (0:0)

Τετάρτη, 17 Ιουλίου 2019

  1. Ντέιλντ, ΙσλανδίαΑποτέλεσμα
10:00 μμΜπρέιντχολτ - KM Ρέικιαβικ4:2 (2:0)
  2. Ντέιλντ, ΙσλανδίαΑποτέλεσμα
10:00 μμΜπρέιντχολτ - KM Ρέικιαβικ4:2 (2:0)
  3. Ντέιλντ, ΙσλανδίαΑποτέλεσμα
10:00 μμΜπέρσεκιρ - Λέτιρ Ρέικιαβικ3:1 (1:0)
10:00 μμΜπέρσεκιρ - Λέτιρ Ρέικιαβικ3:1 (1:0)
  4. Ντέιλντ, ΙσλανδίαΑποτέλεσμα
10:00 μμIH Χάφναρφιορντουρ - Χβίτι Ριντάριν1:3 (0:1)
10:00 μμIH Χάφναρφιορντουρ - Χβίτι Ριντάριν1:3 (0:1)
10:30 μμΚρία - KFR1:3 (0:1)
10:30 μμΚρία - KFR1:3 (0:1)
  Kolmonen - Kaakois-Suomi, ΦινλανδίαΑποτέλεσμα
5:30 μμHaPK - Πελτιρούμπου0:3 (0:3)
5:30 μμSiU - Εντούστους IPS3:4 (2:2)
5:30 μμHaPK - Πελτιρούμπου0:3 (0:3)
5:30 μμSiU - Εντούστους IPS3:4 (2:2)
  Kolmonen - Tampere, ΦινλανδίαΑποτέλεσμα
5:30 μμTKT Τάμπερε - Τάμπεριν Πελιτοβερίτ2:3 (2:2)
5:30 μμPP-70 - TPV II1:4 (0:2)
5:30 μμTKT Τάμπερε - Τάμπεριν Πελιτοβερίτ2:3 (2:2)
5:30 μμPP-70 - TPV II1:4 (0:2)
  NPL - Capital Territory (U20), ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
11:00 πμΚαμπέρα Ολίμπικ (U20) - Καμπέρα (U20)1:4 (0:1)
11:00 πμΚαμπέρα Ολίμπικ (U20) - Καμπέρα (U20)1:4 (0:1)
  NPL - New South Wales (U20), ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
10:45 πμΑΠΙΑ Λάιχαρντ Τάιγκερ (U20) - Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 58 (U20)1:0 (0:0)
  NPL - Northern NSW, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
11:00 πμΆνταμσταουν Ρόουζμπαντ - Τσάλρσταουν Σίτι Μπλουζ0:3 (0:2)
11:00 πμΆνταμσταουν Ρόουζμπαντ - Τσάλρσταουν Σίτι Μπλουζ0:3 (0:2)
  NPL - Northern NSW (U20) - 2x40 λεπτά, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
11:30 πμΧάμιλτον Ολίμπικ (U20) - Έτζγουορθ Ιγκλς (U20)4:2 (0:2)
11:30 πμΧάμιλτον Ολίμπικ (U20) - Έτζγουορθ Ιγκλς (U20)4:2 (0:2)
  NPL - Κουίνσλαντ, ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
12:00 μμΜπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ - Σάουθ Γουέστ Κουίνσλαντ Θάντερ7:2 (5:1)
12:00 μμΜπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ - Σάουθ Γουέστ Κουίνσλαντ Θάντερ7:2 (5:1)
  NPL - Νέα Νότια Ουαλία (U20), ΑυστραλίαΑποτέλεσμα
10:45 πμΑΠΙΑ Λάιχαρντ Τάιγκερ (U20) - Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 58 (U20)1:0 (0:0)
  NPSL, ΗΠΑΑποτέλεσμα
1:00 πμΜαϊάμι - Τσατανούγκα2:0 (0:0)
1:00 πμΜαϊάμι - Τσατανούγκα2:0 (0:0)
  PFL Zapad, ΡωσίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΛοκομοτίβ Καζάνκα - Κολόμνα2:1 (1:1)
4:00 μμΛοκομοτίβ Καζάνκα - Κολόμνα2:1 (1:1)
  Primera Division Femenina, ΚολομβίαΑποτέλεσμα
10:00 μμΚορτουλούα - Ντεπορτίβο Κάλι3:1 (1:0)
10:00 μμΚορτουλούα - Ντεπορτίβο Κάλι3:1 (1:0)
  Torneio Otavio Pinto Guimaraes (U20), ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
8:00 μμΟλάρια RJ (U20) - Σαμπάιο Κορέα Φουτεμπόλ ε Εσπόρτε (U20)0:2 (0:1)
8:00 μμΟλάρια RJ (U20) - Σαμπάιο Κορέα Φουτεμπόλ ε Εσπόρτε (U20)0:2 (0:1)
  Tσάμπιονς Λιγκ - Προκριματικά, ΕυρώπηΑποτέλεσμα
6:30 μμΡίγα - Ντάνταλκ0:0 (0:0)
7:00 μμΑΙΚ - Αραράτ-Αρμενία3:1 (0:0)
7:00 μμΚαραμπάχ - Παρτιζάν Τιράνων2:0 (0:0)
7:00 μμΡόζενμποργκ - Λίνφιλντ4:0 (1:0)
7:30 μμΛουντογκόρετς - Φερεντσβάρος2:3 (1:2)
8:00 μμΚλουζ - Αστάνα3:1 (2:1)
8:00 μμΠιάστ Γκλίβιτσε - Μπάτε Μπορίσοφ1:2 (1:0)
8:15 μμΣουτιέσκα - Σλόβαν Μπρατισλάβας1:1 (0:0)
8:15 μμΜάριμπορ - Βαλούρ Ρέικιαβικ2:0 (2:0)
8:45 μμΣέλτικ - Σαράγεβο2:1 (1:0)
  U19 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Άντρες - Όμιλος Α, ΕυρώπηΑποτέλεσμα
4:45 μμΠορτογαλία (U19) - Ισπανία (U19) (ουδέτερο γήπεδο)1:1 (0:1)
7:00 μμΑρμενία (U19) - Ιταλία (U19)0:4 (0:2)
  U19 Λιγκ, ΙσλανδίαΑποτέλεσμα
8:00 μμΓκρότα (U19) - Λέικνιρ Ρέικιαβικ (U19)2:1 (1:0)
8:00 μμΓκρότα (U19) - Λέικνιρ Ρέικιαβικ (U19)2:1 (1:0)
9:00 μμΧάφναρφιορδουρ (U19) - Χάουκαρ Χάφναρφιορδουρ (U19)1:0 (1:0)
9:00 μμΧάφναρφιορδουρ (U19) - Χάουκαρ Χάφναρφιορδουρ (U19)1:0 (1:0)
  U21 Allsvenskan Sodra, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΚάλμαρ (U21) - Χάλμσταντ (U21)1:3 (0:0)
4:00 μμΚάλμαρ (U21) - Χάλμσταντ (U21)1:3 (0:0)
  V-League, ΒιετνάμΑποτέλεσμα
12:00 μμTP Χο Τσι Μιν - Ντα Νανγκ3:2 (2:2)
12:00 μμΝαμ Ντινχ - Ταν Χόα4:2 (3:1)
12:00 μμΚουάνγκ Ναμ - Χάι Φονγκ1:2 (0:0)
12:00 μμΣάνα Καν Χόα - Μπέκαμεξ Μπιν Ντουνγκ1:0 (0:0)
12:00 μμΚουάνγκ Ναμ - Χάι Φονγκ1:2 (0:0)
12:00 μμTP Χο Τσι Μιν - Ντα Νανγκ3:2 (2:2)
12:00 μμΝαμ Ντινχ - Ταν Χόα4:2 (3:1)
12:00 μμΣάνα Καν Χόα - Μπέκαμεξ Μπιν Ντουνγκ1:0 (0:0)
1:00 μμΚουάνγκ Νιν - Βίετελ1:0 (0:0)
1:00 μμΚουάνγκ Νιν - Βίετελ1:0 (0:0)
2:00 μμΤΤ Ανόι - Χοάνγκ Αν Τζία Λάι1:1 (1:0)
2:00 μμΤΤ Ανόι - Χοάνγκ Αν Τζία Λάι1:1 (1:0)
  Γιουρόπα Λιγκ - Προκριματικά, ΕυρώπηΑποτέλεσμα
6:00 μμΤσικχούρα - Φόλα Ες2:1 (1:0)
6:00 μμΤσικχούρα - Φόλα Ες2:1 (1:0)
  Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U19, Άντρες - Όμιλος Α, ΕυρώπηΑποτέλεσμα
4:45 μμΠορτογαλία (U19) - Ισπανία (U19) (ουδέτερο γήπεδο)1:1 (0:1)
7:00 μμΑρμενία (U19) - Ιταλία (U19)0:4 (0:2)
  Ιντερνάσιοναλ Τσάμπιονς Καπ, ΚόσμοςΑποτέλεσμα
3:00 πμΦιορεντίνα - Γουαδαλαχάρα (Ουδέτερο γήπεδο)2:1 (1:1)
3:00 πμΦιορεντίνα - Γουαδαλαχάρα (Ουδέτερο γήπεδο)2:1 (1:1)
  Κακόνεν Γ, ΦινλανδίαΑποτέλεσμα
6:00 μμGBK Κοκόλα - PK-371:1 (1:0)
6:00 μμGBK Κοκόλα - PK-371:1 (1:0)
  Καμπεονάτο Αμαζονένσε (U19), ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
2:00 πμΙραντούμπα AM (U19) - Sao Raimundo (U19)1:1 (1:1)
2:00 πμΙραντούμπα AM (U19) - Sao Raimundo (U19)1:1 (1:1)
  Καμπεονάτο Καταρινένσε Σέριε Β, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
8:00 μμΓκουαρανί ντε Παλχόκα - Μπλουμενό Εσπόρτε Κλούμπε0:1 (0:0)
8:00 μμΓκουαρανί ντε Παλχόκα - Μπλουμενό Εσπόρτε Κλούμπε0:1 (0:0)
  Καμπεονάτο Μπραζιλέιρο (U20), ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
8:00 μμΤσαπεκοένσε (U20) - Ατλέτικο Μινέιρο (U20)2:3 (1:1)
8:00 μμΑμέρικα Μινέιρο (U20) - Μποταφόγκο RJ (U20)2:1 (0:1)
8:00 μμΑτλέτικο Παραναένσε (U20) - Παλμέιρας (U20)1:3 (1:1)
8:00 μμΓκρέμιο ΡΣ (U20) - Κορίνθιανς (U20)2:0 (1:0)
8:00 μμΣάντος (U20) - Κρουζέιρο (U20)0:1 (0:0)
8:00 μμΣπορτ Ρεσίφε - Κοριτίμπα (U20)2:2 (0:0)
  Κόπα Αρτζεντίνα, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
2:15 πμΧιμνάσια ι Εσγρίμα Μεντόσα - Ρίβερ Πλέιτ1:1 (0:0)
2:15 πμΧιμνάσια ι Εσγρίμα Μεντόσα - Ρίβερ Πλέιτ1:1 (0:0)
  Κόπα Παραγουάη, ΠαραγουάηΑποτέλεσμα
11:15 μμΕλ Πορβενίρ - Σολ ντε Αμέρικα1:4 (0:1)
  Κόπα Ρίο, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
8:00 μμΕσπόρτε Κλούμπε Νόβα Σιντάντε - Ιταμποράι Προφούτε2:0 (1:0)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

3D Blackjack

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Χρησιμοποιούμε cookies και cookies τρίτων μερών για να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας, να αναλύσουμε και να εξατομικεύσουμε τις προτιμήσεις και να σας προσφέρουμε διαφημίσεις. Εάν συνεχίσετε την πλοήγηση, θεωρούμε ότι αποδέχεστε τη χρήση τους. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις και να μάθετε περισσότερες πληροφορίες στην Ενημέρωση cookies.

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005. Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.

Επίσης, η ElectraWorks Limited διαθέτει άδεια από τη βρετανική Αρχή Τυχερών Παιχνιδιών βάσει του νόμου 2014 (άδεια και διαφήμιση). Η ElectraWorks Limited έχει λάβει την άδεια αρ.000-039011-R-319371-004 για τη λειτουργία απομακρυσμένου gaming στη Βρετανία.