Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Σάββατο, 22 Σεπτεμβρίου 2018

  Liga de Ascenso, ΜεξικόΑποτέλεσμα
2:00 πμPotros UAEM - Celaya1:1 (0:0)
2:00 πμPotros UAEM - Celaya1:1 (0:0)
  T and T Pro League, Τρινιδάδ και ΤομπάγοΑποτέλεσμα
2:00 πμPolice FC Saint James - Central3:0 (3:0)
2:00 πμPolice FC Saint James - Central3:0 (3:0)
  Β΄ Αργεντινής, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
2:05 πμΙνστιτούτο - Ντεφενσόρες ντε Μπελγράνο4:3 (3:1)
2:05 πμΙνστιτούτο - Ντεφενσόρες ντε Μπελγράνο4:3 (3:1)
  Κλαουσούρα, ΠαραγουάηΑποτέλεσμα
1:45 πμΣπορτίβο Λουκουένιο - Κλουμπ Γουαρανί0:3 (0:1)
1:45 πμΣπορτίβο Λουκουένιο - Κλουμπ Γουαρανί0:3 (0:1)
  Πριμέρα Α, ΚολομβίαΑποτέλεσμα
1:00 πμΑτλέτικο Μπουκαραμάνγκα - Χαγουάρες ντε Κόρντομπα2:1 (1:1)
1:00 πμΑτλέτικο Μπουκαραμάνγκα - Χαγουάρες ντε Κόρντομπα2:1 (1:1)
  Πριμέρα Ντιβιζιόν, ΧιλήΑποτέλεσμα
1:00 πμΝτεπόρτες Τεμούκο - Χουατσιπάτο0:4 (0:1)
1:00 πμΝτεπόρτες Τεμούκο - Χουατσιπάτο0:4 (0:1)
  Σέριε Β, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:15 πμΓκοϊάς - Πόντε Πρέτα2:2 (1:2)
12:15 πμΓκοϊάς - Πόντε Πρέτα2:2 (1:2)
1:30 πμCRB - Κοριτίμπα1:1 (0:1)
1:30 πμSao Bento - Μπόα EC MG0:0 (0:0)
1:30 πμCRB - Κοριτίμπα1:1 (0:1)
1:30 πμSao Bento - Μπόα EC MG0:0 (0:0)
  Σουπερλίγκα, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 πμΣαν Λορέντζο - Πατρονάτο Παρανά3:2 (1:2)
2:00 πμΚολόν Σάντα Φε - Γοδόι Κρουζ3:1 (2:0)
  Σούπερλιγκα, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 πμΣαν Λορέντζο - Πατρονάτο Παρανά3:2 (1:2)
2:00 πμΚολόν Σάντα Φε - Γοδόι Κρουζ3:1 (2:0)

Παρασκευή, 21 Σεπτεμβρίου 2018

  1 Λίγκα, ΛιθουανίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΤζιούγκας - Νταϊνάβα0:3 (0:0)
4:00 μμΤζιούγκας - Νταϊνάβα0:3 (0:0)
  1. HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΣλάβεν Κοπρίβνιτσα - Ρούντες1:1 (0:0)
  1. HNL Juniori, ΚροατίαΑποτέλεσμα
4:00 μμNK Dugopolje (U19) - Σέσβετε (U19)1:2 (0:2)
4:00 μμNK Dugopolje (U19) - Σέσβετε (U19)1:2 (0:2)
  1. Liga, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΦαστάβ Ζλιν - Μπάνικ Οστράβα1:2 (0:0)
  1. Λίγκα, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΦαστάβ Ζλιν - Μπάνικ Οστράβα1:2 (0:0)
  1.HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΣλάβεν Κοπρίβνιτσα - Ρούντες1:1 (0:0)
  1η Κατηγορία, ΑλγερίαΑποτέλεσμα
6:00 μμΚαμπιλιέ - CR Μπελουιζντάντ2:0 (1:0)
6:00 μμCS Κονσταντίν - Παραντού AC2:0 (0:0)
6:00 μμΚαμπιλιέ - CR Μπελουιζντάντ2:0 (1:0)
6:00 μμCS Κονσταντίν - Παραντού AC2:0 (0:0)
6:45 μμΜπορτζ Μπου Αρερίτζ - ΜΟ Μπεγάια1:1 (1:1)
6:45 μμΜπορτζ Μπου Αρερίτζ - ΜΟ Μπεγάια1:1 (1:1)
  1η Κατηγορία, ΙρλανδίαΑποτέλεσμα
9:00 μμΓουέξφορντ Γιουθς - Άθλον Τάουν2:0 (2:0)
9:00 μμΓουέξφορντ Γιουθς - Άθλον Τάουν2:0 (2:0)
  1η Κατηγορία, ΚαζακστάνΑποτέλεσμα
12:00 μμΚιράν - Αλτάι1:2 (1:0)
12:00 μμΚιράν - Αλτάι1:2 (1:0)
  2. Λίγκα, ΑυστρίαΑποτέλεσμα
7:10 μμΒάκερ Ίνσμπρουκ II - Φλοριντσντόρφερ0:1 (0:0)
7:10 μμΚαπφενμπέργκερ 1919 - Μπλάου-Βάις Λιντς0:2 (0:0)
7:10 μμΑούστρια Κλάγκενφουρτ - Βίνερ Νόιστατ1:1 (0:0)
7:10 μμΦόρβερτς Στόιρ - Βάτενς0:2 (0:2)
7:10 μμAmstetten - Χορν1:2 (1:1)
7:10 μμΡιντ - Young Violets Austria Wien1:2 (1:0)
7:10 μμΒάκερ Ίνσμπρουκ II - Φλοριντσντόρφερ0:1 (0:0)
7:10 μμΚαπφενμπέργκερ 1919 - Μπλάου-Βάις Λιντς0:2 (0:0)
7:10 μμΑούστρια Κλάγκενφουρτ - Βίνερ Νόιστατ1:1 (0:0)
7:10 μμΦόρβερτς Στόιρ - Βάτενς0:2 (0:2)
7:10 μμAmstetten - Χορν1:2 (1:1)
7:10 μμΡιντ - Young Violets Austria Wien1:2 (1:0)
  2. Λίγκα, ΣλοβακίαΑποτέλεσμα
3:30 μμΛοκομοτίβα Κόσιτσε - FC STK 1914 Samorin1:0 (0:0)
3:30 μμΛοκομοτίβα Κόσιτσε - FC STK 1914 Samorin1:0 (0:0)
4:00 μμFK Dukla Banska Bystrica - Τατράν Λιπτόφκσι Μίκουλας0:1 (0:1)
4:00 μμFK Dukla Banska Bystrica - Τατράν Λιπτόφκσι Μίκουλας0:1 (0:1)
  2.HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΣέσβετε - Χρβάρτσκι Ντραγκόβολιατς3:1 (1:0)
4:30 μμΚουστόσιγια - NK Βαράζντιν SN2:1 (0:1)
6:00 μμΣιμπένικ - Σόλιν3:2 (0:1)
  2.SNL, Σλοβενία Αποτέλεσμα
4:00 μμΦούζιναρ Ράβνε - Nafta0:0 (0:0)
4:00 μμΦούζιναρ Ράβνε - Nafta0:0 (0:0)
  2nd Division Pulje 1, ΔανίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΣκίβε - Άαρχους Φρέμαντ0:1 (0:0)
7:00 μμΣκίβε - Άαρχους Φρέμαντ0:1 (0:0)
  2η HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΣέσβετε - Χρβάρτσκι Ντραγκόβολιατς3:1 (1:0)
4:30 μμΚουστόσιγια - NK Βαράζντιν SN2:1 (0:1)
6:00 μμΣιμπένικ - Σόλιν3:2 (0:1)
  2η Κατηγορία, ΑλγερίαΑποτέλεσμα
5:00 μμJSM Σκίκντα - RC Κουμπά1:0 (1:0)
5:00 μμUSM Μπλίντα - Aσό Σλεφ1:2 (0:1)
5:00 μμΜάγκρα - Ρελιζάν1:0 (0:0)
5:00 μμUSM Ελ Χαράτς - USM Ανάμπα1:1 (0:0)
5:00 μμJSM Σκίκντα - RC Κουμπά1:0 (1:0)
5:00 μμΜάγκρα - Ρελιζάν1:0 (0:0)
5:00 μμUSM Ελ Χαράτς - USM Ανάμπα1:1 (0:0)
5:00 μμUSM Μπλίντα - Aσό Σλεφ1:2 (0:1)
6:00 μμJSM Μπεζάγια - US Μπίσκρα 2:2 (2:0)
6:00 μμES Μοσταγκανέμ - ASM Oran2:0 (2:0)
6:00 μμJSM Μπεζάγια - US Μπίσκρα 2:2 (2:0)
6:00 μμES Μοσταγκανέμ - ASM Oran2:0 (2:0)
8:00 μμMC Ελ Εούλμα - WA Τλέμσεν2:0 (1:0)
8:00 μμMC Ελ Εούλμα - WA Τλέμσεν2:0 (1:0)
  2η Μπουντεσλίγκα, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
6:30 μμΊνγκολσταντ - Σαν Πάουλι0:1 (0:0)
6:30 μμΣαντχάουζεν - Κολωνία0:2 (0:1)
  2η Ντιβιζιόν, ΚύπροςΑποτέλεσμα
6:00 μμΑγία Νάπα - Α.Σ.Ι.Λ. Λύσης1:2 (0:0)
6:00 μμΕθνικός Άχνας - Ομόνοια Αραδίππου3:1 (2:0)
6:00 μμΕθνικός Άχνας - Ομόνοια Αραδίππου3:1 (2:0)
6:00 μμΑγία Νάπα - Α.Σ.Ι.Λ. Λύσης1:2 (0:0)
  2η Ντιβιζιόν NG, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμSkoftebyns IF - Βάνερσποργκς1:0 (1:0)
  2η Ντιβίζιον NG, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμSkoftebyns IF - Βάνερσποργκς1:0 (1:0)
  3rd Division Mellersta Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμTidaholms Goif - IFK Falkoeping FF0:1 (0:1)
  3rd Division Södra Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμFBK Balkan - Eslovs BK2:4 (0:3)
  3rd Division Vastra Svealand, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:30 μμΆντολφσμπεργκ - Μπόζνα 92 Έρεμπρο6:1 (1:0)
7:30 μμΆντολφσμπεργκ - Μπόζνα 92 Έρεμπρο6:1 (1:0)
  3η Κατηγορία, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΠρόισεν Μίνστερ - Κότμπους3:0 (2:0)
7:00 μμΠρόισεν Μίνστερ - Κότμπους3:0 (2:0)
  3η κατηγορία Avd 5, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΤιλερμπιέν - Kolstad1:0 (1:0)
  3η Κατηγορία Avd. 5, ΝορβηγίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΤιλερμπιέν - Kolstad1:0 (1:0)
  3η Κατηγορία Mellersta Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμTidaholms Goif - IFK Falkoeping FF0:1 (0:1)
  3η Κατηγορία Södra Götaland, ΣουηδίαΑποτέλεσμα
7:00 μμFBK Balkan - Eslovs BK2:4 (0:3)
  A' Βελγίου, ΒέλγιοΑποτέλεσμα
8:30 μμΖούλτε Βάρεγκεμ - Κόρτραϊκ0:2 (0:0)
  A Λίγκα, ΛιθουανίαΑποτέλεσμα
7:00 μμΖαλγκίρις Βίλνιους - Σούντουβα 1:0 (0:0)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

3D Blackjack

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Χρησιμοποιούμε cookies και cookies τρίτων μερών για να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας, να αναλύσουμε και να εξατομικεύσουμε τις προτιμήσεις και να σας προσφέρουμε διαφημίσεις. Εάν συνεχίσετε την πλοήγηση, θεωρούμε ότι αποδέχεστε τη χρήση τους. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις και να μάθετε περισσότερες πληροφορίες στην Ενημέρωση cookies.

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005. Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.

Επίσης, η ElectraWorks Limited διαθέτει άδεια από τη βρετανική Αρχή Τυχερών Παιχνιδιών βάσει του νόμου 2014 (άδεια και διαφήμιση). Η ElectraWorks Limited έχει λάβει την άδεια αρ.000-039011-R-319371-004 για τη λειτουργία απομακρυσμένου gaming στη Βρετανία.