Τα αγαπημένα μου

40.570 στοιχήματα

Μέσα δικτύωσης

Μπάσκετ

Live highlight

Highlights

8:00 μμ
23/4
9:30 μμ
23/4
10:30 μμ
23/4
2:30 μμ
24/4
2:30 μμ
24/4
2:30 μμ
24/4
3:00 μμ
24/4
3:30 μμ
24/4
2:30 μμ
25/4
2:30 μμ
26/4

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τρίτη - 23/4/2019

Στοίχημα νίκης

NBA - Β. Αμερική

Μπρούκλιν Νετς @ Φιλαντέλφια 76ers (5o παιχνίδι) 8:00 μμ
Σαν Αντόνιο Σπερς @ Ντένβερ Νάγκετς (5o παιχνίδι) 9:30 μμ
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ @ Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς (5o παιχνίδι) 10:30 μμ

Baloncesto Superior Nacional - Πουέρτο Ρίκο

Σαντέρος ντε Αγουάδα - Πιράτας Ντε Κουεμπραντίγιας 8:00 μμ

U22 Liga de Desarrollo - Αργεντινή

Κλουμπ Ατλέτικο Πενιαρόλ (U22) - Obras (U22) 8:00 μμ
Weber Bahia (U22) - Ντεπορτίβο Ατένας (U22) 8:00 μμ
Estudiantes Concordia (U22) - Olimpico La Banda (U22) 8:30 μμ

Τορνέο Φεντεράλ - Αργεντινή

Ρασίνγκ Κλουμπ ντε Αβεγιανέδα - CAyB Bell de Bell Ville 8:00 μμ
Κλουμπ Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ - Club Atletico Lanus 8:00 μμ
Atletico Rosario del Tala - Nicolás Avellaneda de Santiago del Estero 8:30 μμ
Club Atletico Santa Paula de Galvez - Atlético Saladas 8:30 μμ
Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucuman - San Martin de Curuzu Cuatia 8:30 μμ
Club Social y Deportivo de San Jose - Atalaya Club de Rosario 8:30 μμ
Club Recreativo Los Indios de Moreno - S. y D. Presidente Derqui 8:30 μμ
Club Independiente de Zarate - Ferrocarril Patagonico de Madryn 8:30 μμ
Πέδρο Ετσάγκουε - Club Atlético Talleres de Tafí Viejo 8:30 μμ
Club El Tribuno de Salta - Sportivo Las Parejas 9:00 μμ
Club Gimnasia y Esgrima y Pedernera U. de San Luis - CA Pilar 9:00 μμ
Independiente (Neuquen) - Independiente de Oliva 9:00 μμ
Perfora de Plaza Huincul - Villa Mitre de Bahia Blanca 9:00 μμ
Club Adelante Muchachada Amante del Deporte de Goya - Central Entrerriano 9:00 μμ
Club Sportivo 9 de Julio - Ramos Mejia 9:00 μμ

LUB - Ουρουγουάη

Urunday Universitario - Malvin 8:15 μμ

Nivel 1 de Mendoza - Αργεντινή

Atletico San Martin de Mendoza - Municipalidad Maipu 8:30 μμ
Obras Mendoza - Club Banco Mendoza 8:30 μμ

Εθνική Λίγκα - Αργεντινή

Λα Ουνιόν - Ινστιτούτο Ατλέτικο Σεντράλ Κόρδοβα 9:00 μμ
Κουίμσα - Χιμνάσια ντε Κομοντόρο 9:00 μμ

Liga Mayor Metropolitana - Γουατεμάλα

Villa Nueva - Club Force 9:00 μμ
Laminas Coloso - USAC 10:30 μμ

CIBACOPA Basketball League - Μεξικό

Caballeros de Culiacan - Giants Jalisco 9:45 μμ
Μάντα Ρέις Πις - Ostioneros de Guaymas 10:15 μμ
Zonkeys de Tijuana - Halcones de Obregon 10:30 μμ
Ράγιος ντε Χερμοσίλο - Pioneros de Los Mochis 10:30 μμ

Τετάρτη - 24/4/2019

Στοίχημα νίκης

NBL1, Γυναίκες - Αυστραλία

Frankston Lady Blues - Dandenong Rangers 3:00 πμ

Κύπελλο Σρικάντι - Γυναίκες - Ινδονησία

Σκόρπιο Τζακάρτα - GMC Cirebon 4:00 πμ
Tanago Jakarta - Τενάγκα Μπάρου Πόντιανακ 6:10 πμ
Sahabat Wisma Sehati Semarang - Tomang Sakti Merpati Bali 8:20 πμ

NBL1, Άντρες - Αυστραλία

Frankston Blues - Dandenong Rangers 5:00 πμ

TKBL - Γυναίκες - Τουρκία

Nesibe Aydin - Mardin Buyuksehir Belediye 6:30 πμ
Bursa BSB - Bayrakli Belediyesi 7:00 πμ

Asean Basketball League - Ασία

Μόνο Βάμπαϊρ - CLS Νάιτς Σουραμπάγια 7:20 πμ

Νάσιοναλ Μπάσκετμπολ Λιγκ - Άντρες - Βουλγαρία

Ρίλσκι Σπόρτιστ - Γιάμπολ 11:00 πμ
Σπαρτάκ Πλέβεν - Ακαντέμικ Σόφιας 11:00 πμ
Ακαντέμικ Πλόβντιβ - Τσέρνο Μόρε 11:30 πμ
Μπερόε - Μπάλκαν 12:00 μμ

Liga Nationala Group A - Men - Ρουμανία

U-Banca Τρανσυλβανία Κλουζ Ναπόκα - Στεάουα Τουράμπο 11:00 πμ
CSM Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα - Τιμισοάρα 11:30 πμ

Division A - Women - Ρουμανία

Targu Mures - ACS KSE Targu Secuiesc 11:30 πμ

LKL League - Λιθουανία

Λιέτουβος Ρίτας - Pieno Zvaigzdes (Pasvalys) 12:00 μμ

VTB League - Ευρώπη

Κάλεβ Ταλίν (EST) - Λοκομοτίβ Κουμπάν (RUS) 12:00 μμ

Πρέμιερ Λιγκ - Γυναίκες - Ρωσία

MBA Μόσχας - Nadezhda Orenburg 12:00 μμ

Kooperativa NBL - Τσεχία

BK Οπάβα - Ντέτσιν 12:00 μμ

NB I. A - Ουγγαρία

Debreceni Egyetem KE - KTE-Duna Aszfalt 12:00 μμ
Szolnoki Olaj - Kormend 12:00 μμ
Pecsi VSK - Jaszberenyi KSE 12:00 μμ
Sopron KC - Zalakeramia-ZTE KK 12:00 μμ
SERCO-TF-Budapest - Albacomp Szekesfehervar 12:00 μμ

LBL 1st Division - Λετονία

Ρίγα - Ogres BS 12:30 μμ

Polska Liga Koszykówki - Πολωνία

Ζιελόνα Γκόρα - ΚΚΚ Κρόσνο 1:00 μμ

DBBL - Γερμανία

Keltern - Herner 1:00 μμ
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

3D Blackjack

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Χρησιμοποιούμε cookies και cookies τρίτων μερών για να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας, να αναλύσουμε και να εξατομικεύσουμε τις προτιμήσεις και να σας προσφέρουμε διαφημίσεις. Εάν συνεχίσετε την πλοήγηση, θεωρούμε ότι αποδέχεστε τη χρήση τους. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις και να μάθετε περισσότερες πληροφορίες στην Ενημέρωση cookies.

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005. Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.

Επίσης, η ElectraWorks Limited διαθέτει άδεια από τη βρετανική Αρχή Τυχερών Παιχνιδιών βάσει του νόμου 2014 (άδεια και διαφήμιση). Η ElectraWorks Limited έχει λάβει την άδεια αρ.000-039011-R-319371-004 για τη λειτουργία απομακρυσμένου gaming στη Βρετανία.