Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Highlights

3:00 πμ
20/10
9:15 πμ
20/10
11:00 πμ
20/10
12:00 μμ
20/10
1:15 μμ
20/10
10:00 πμ
21/10
10:00 πμ
21/10
5:30 πμ
22/10
10:00 πμ
22/10
12:30 μμ
22/10

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Παρασκευή - 19/10/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Taifun Ussuriysk - MHK Dynamo St. Petersburg 11:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Amurskie Tigry - SKA-1946 St.Petersburg 11:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Σάββατο - 20/10/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Asian Hockey League - Ασία

Daemyung Killer Whales - Anyang Halla 2:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Oji Eagles - HC Sakhalin 3:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tohoku Free Blades - High1 4:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

Red Star Kunlun - Νεφτεκχιμίκ Νιζχνεκάμσκ 3:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ - Ντιναμό Μινσκ 6:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tractor Chelyabinsk - Αβάνγκραντ Oμσκ 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σπαρτάκ Μόσχας - Σλόβαν Μπρατισλάβας 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vityaz Podolsk - Διναμό Ρίγα 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

KRS Heilongjiang - Russkie Vitiazi 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Krasnaya Armiya - JHC Spartak Moscow 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Irbis Kazan - Omskie Yastreby 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHK Dynamo Moscow - MHC Krylya Sovetov 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA Varyagi - Almaz Cherepovets 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Riga - Loko Yaroslavl 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ladya Togliatti - Belye Medvedi 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

HC Gornyak Uchaly - Yuzhny Ural Orsk 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sarov - KRS-ORG Heilongjiang 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Tambov - Tseng Tou 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Λευκορωσία

Λευκορωσία (U20) - Dinamo-Molodechno 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Gomel - Μέταλουργκ Ζλόμπιν 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lida - HC Neman Grodno 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Brest - HK Lokomotiv Orsha 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Mogilev - HC Bobruisk 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Baranovichy - Khimik-SKA Novopolotsk 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ - Yunost Minsk 11:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

Βέρβα Λιτβίνοβ - HC Sparta Praha 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Liiga - Φινλανδία

Τούρκου - JyP 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tappara - Vaasan Sport 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Jukurit - KalPa 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kookoo - Ässät 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lukko - Χέλσινγκφορς ΙΦΚ 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kärpät - ΣαΐΠα 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

SHL - Σουηδία

Frölunda HC - HV 71 9:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Luleå HF - Malmö Redhawks 9:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rögle BK - Timra IK 9:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Brynäs IF - Ορέμπρο ΗΚ 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Färjestads BK - Τζουργκάρντεν 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Mora IK - Växjö Lakers HC 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Manglerud Star - Βάλερενγκα 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Στάβανγκερ - Lillehammer 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Mestis - Φινλανδία

KooVee - Hermes 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Peliitat - Kettera 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Keupa HT - SaPKo 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Iisalmen Peli-Karhut - LeKi 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Αυστρία

Sapa Fehervar AV19 - HC Bozen Sudtirol 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dornbirner Eishockey Club - HC Znojmo 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

1η Λίγκα - Τσεχία

HC RT Torax Poruba - Καντάν 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Frydek Mistek - HC Kladno 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Stadion Litomerice - HC AZ Havirov 2010 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Dukla Jihlava - HC Zubr Prerov 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SK Horacka Slavia Trebic - HC Slovan Usti nad Labem 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
VHK Vsetin - HK Jestrabi Prostejov 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Alps Hockey League - Αυστρία

HDD Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Asiago Hockey AS 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EC Red Bull Salzburg II - EHC Bregenzerwald 1:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
VEU Feldkirch - HC Gherdeina 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EC Kitzbuhel - Fassa 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EK Zeller Eisbaren - EHC Lustenau 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

3D Blackjack

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Χρησιμοποιούμε cookies και cookies τρίτων μερών για να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας, να αναλύσουμε και να εξατομικεύσουμε τις προτιμήσεις και να σας προσφέρουμε διαφημίσεις. Εάν συνεχίσετε την πλοήγηση, θεωρούμε ότι αποδέχεστε τη χρήση τους. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις και να μάθετε περισσότερες πληροφορίες στην Ενημέρωση cookies.

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005. Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.

Επίσης, η ElectraWorks Limited διαθέτει άδεια από τη βρετανική Αρχή Τυχερών Παιχνιδιών βάσει του νόμου 2014 (άδεια και διαφήμιση). Η ElectraWorks Limited έχει λάβει την άδεια αρ.000-039011-R-319371-004 για τη λειτουργία απομακρυσμένου gaming στη Βρετανία.