Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Highlights

8:00 πμ
21/10
8:00 πμ
21/10
8:00 πμ
21/10
10:00 πμ
21/10
10:00 πμ
21/10
11:30 πμ
21/10
11:30 πμ
21/10
7:05 μμ
21/10
7:05 μμ
21/10
8:05 μμ
21/10

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Σάββατο - 20/10/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

NHL - Β. Αμερική

Μπόστον Μπρούινς στην Βανκούβερ Κάνακς 10:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Άναχαϊμ Ντακς στην Vegas Golden Knights 10:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νάσβιλ Πρέντατορς στην Έντμοντον Όιλερς 10:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νιου Γιορκ Άιλαντερς στην Σαν Χοσέ Σαρκς 10:35 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

AHL - Β. Αμερική

Bakersfield Condors στην San Diego Gulls 10:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Amurskie Tigry - SKA-1946 St.Petersburg 11:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Taifun Ussuriysk - MHK Dynamo St. Petersburg 11:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Κυριακή - 21/10/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Sibirskie Snaipery - HC Sarmaty 2:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
KRS Heilongjiang - Russkie Vitiazi 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Krasnaya Armiya - JHC Spartak Moscow 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHK Dynamo Moscow - MHC Krylya Sovetov 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Riga - Loko Yaroslavl 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA Varyagi - Almaz Cherepovets 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Snezhnye Barsy - Tolpar Ufa 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Asian Hockey League - Ασία

Daemyung Killer Whales - Anyang Halla 2:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tohoku Free Blades - High1 2:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Ermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sokol Krasnoyarsk - Molot-Prikamye Perm 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Yugra - Torpedo Ust-Kamenogorsk 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rubin Tyumen - Saryarka Karaganda 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dizel Penza - HC Bars Kazan 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Κύπελλο - Ελβετία

EHC Kloten - EHC Biel 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Olten - Rapperswil-Jona Lakers 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC La Chaux De Fonds - HC Davos 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SC Bern - HC Fribourg-Gotteron 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Ambri-Piotta - Lausanne HC 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SCL Tigers - ZSC Lions 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EVZ Academy - Σερβέτ Γενεύης 9:45 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

SHL - Σουηδία

Linköpings HC - Skelleftea AIK 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

Grizzlys Wolfsburg - EHC Red Bull Munchen 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ERC Ingolstadt - Pinguins Bremerhaven 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Thomas Sabo Ice Tigers - Augsburger Panther 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kölner Haie - Eisbären Berlin 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Krefeld Pinguine - Adler Mannheim 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Τσεχία

HC Sparta Praha - HC Kometa Brno 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Πιράτι Χομούτοβ - HC Ocelari Trinec 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
PSG Zlin - HC Olomouc 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
BK Mlada Boleslav - Mountfield HK 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Skoda Plzen - Βέρβα Λιτβίνοβ 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Vitkovice Steel - HC Bili Tygri Liberec 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Σλοβακία

MHK 32 Liptovsky Mikulas - Dukla Trencin 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Πόπραντ - HK Nitra 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Nove Zamky - MsHK Zilina 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Kosice - DVTK Jegesmedvek 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

ΣΚΑ Αγία Πετρούπολη - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Severstal Cherepovec - Metallurg Magnitogorsk 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Ekaterinburg 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Ligue Magnus - Γαλλία

Ρουέν - Αμιάν 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Λυών - Gap 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL 2 - Γερμανία

Λέβεν Φρανκφούρτης - EHC Bayreuth 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dresdner Eislöwen - Kassel Huskies 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Eispiraten Crimmitschau - EC Bad Nauheim 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lausitzer Füchse - Bietigheim Steelers 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Stjernen - Ringerike 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Storhamar - Frisk/Asker 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Elite League - Ηνωμένο Βασίλειο

Cardiff Devils - Fife Flyers 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sheffield Steelers - Manchester Storm 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Αυστρία

Dornbirner Eishockey Club - EC KAC 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sapa Fehervar AV19 - Red Bull Σάλτσμπουργκ 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

3D Blackjack

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Χρησιμοποιούμε cookies και cookies τρίτων μερών για να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας, να αναλύσουμε και να εξατομικεύσουμε τις προτιμήσεις και να σας προσφέρουμε διαφημίσεις. Εάν συνεχίσετε την πλοήγηση, θεωρούμε ότι αποδέχεστε τη χρήση τους. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις και να μάθετε περισσότερες πληροφορίες στην Ενημέρωση cookies.

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005. Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.

Επίσης, η ElectraWorks Limited διαθέτει άδεια από τη βρετανική Αρχή Τυχερών Παιχνιδιών βάσει του νόμου 2014 (άδεια και διαφήμιση). Η ElectraWorks Limited έχει λάβει την άδεια αρ.000-039011-R-319371-004 για τη λειτουργία απομακρυσμένου gaming στη Βρετανία.