Τα αγαπημένα μου

Μέσα δικτύωσης

Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Highlights

7:08 μμ
20/4
8:08 μμ
20/4
4:00 πμ
21/4
9:00 πμ
21/4
2:00 μμ
21/4
3:05 μμ
21/4
7:00 μμ
21/4
11:00 πμ
22/4
11:00 πμ
22/4
12:00 μμ
22/4

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Σάββατο - 20/4/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Ontario Hockey League - Πλέι οφ - Καναδάς

Guelph Storm @ Saginaw Spirit (2o παιχνίδι) 6:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

AHL - Πλέι οφ - Β. Αμερική

Cleveland Monsters @ Σιρακιούζ Κραντς (Game 2 - US Format) 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Charlotte Checkers @ Πρόβιντενς Μπρούινς (Game 1 - US Format) 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Χέρσι Μπέαρς @ Μπρίτζπορτ Σάουντ Τάιγκερς (Game 2 - US Format) 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Γκραντ Ράπιντς Γκρίφινς @ Σικάγο Γουλβς (Game 2 - US Format) 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Bakersfield Condors @ Colorado Eagles (Game 2 - US Format) 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Γουίνιπεγκ Τζετς @ Σεντ Λούις Μπλουζ (6o παιχνίδι) 7:08 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Καρολίνα Χάρικεϊνς @ Γουάσινγκτον Κάπιταλς (5o παιχνίδι) 8:08 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Γουέστερν Χόκεϊ Λιγκ - Πλέι οφ - Καναδάς

Edmonton Oil Kings @ Prince Albert Raiders (2o παιχνίδι) 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Spokane Chiefs @ Vancouver Giants (2o παιχνίδι) 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Κυριακή - 21/4/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Australian Ice Hockey League - Αυστραλία

Melbourne Ice - Adelaide Adrenaline 12:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sydney Bears - Canberra Brave 1:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Πλέι οφ - Ρωσία

Saryarka Karaganda - Rubin Tyumen 4:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

WHL Women - Playoff - Ρωσία

Agidel UFA - Dynamo Saint-Petersburg 4:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Φιλικά Συλλόγων - Κόσμος

Lada Togliatti - CSK VVS Samara 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

SHL - Play-off - Σουηδία

Frölunda HC - Τζουργκάρντεν 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

U18 World Championships - Κόσμος

Φινλανδία (U18) - Τσεχία (U18) 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ΗΠΑ (U18) - Ρωσία (U18) 9:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Έξτραλιγκα - Άνοδος/Υποβιβασμός - Τσεχία

Ριτίρι Κλάντνο - KLH Chomutov 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Motor Ceske Budejovice - HC Dynamo Pardubice 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Γιούρο Χόκεϊ Τσάλεντζ - Ευρώπη

Γαλλία - Λετονία 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Alps Hockey League - Πλέι οφ - Αυστρία

Pustertal - HDD Ολίμπια Λιουμπλιάνα 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Μπόστον Μπρούινς στην Τορόντο Μέιπλ Λιφς (6o παιχνίδι) 3:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σαν Χοσέ Σαρκς @ Vegas Golden Knights (6o παιχνίδι) 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Δευτέρα - 22/4/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Mestis Playoff - Φινλανδία

Keupa HT - Kettera 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Erste Bank - EHL - Πλέι οφ - Αυστρία

Vienna Capitals - EC KAC 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Πλέι οφ - Τσεχία

HC Ocelari Trinec - HC Bili Tygri Liberec 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Junior Hockey League (MHL) Playoff - Ρωσία

Loko Yaroslavl - Avto Ekaterinburg 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τρίτη - 23/4/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Liiga Πλέι οφ - Φινλανδία

HPK - Kärpät 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τετάρτη - 1/5/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Γιούρο Χόκεϊ Τουρ - Ευρώπη

Σουηδία - Ρωσία 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Πέμπτη - 2/5/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Γιούρο Χόκεϊ Τουρ - Ευρώπη

Τσεχία - Φινλανδία 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Παρασκευή - 10/5/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Άνδρες - Κόσμος

Φινλανδία - Καναδάς 10:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ρωσία - Νορβηγία 10:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ΗΠΑ - Σλοβακία 2:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Τσεχία - Σουηδία 2:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Σάββατο - 11/5/2019

Αποτέλεσμα 1 X 2

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Άνδρες - Κόσμος

Δανία - Γαλλία 6:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ελβετία - Ιταλία 6:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Γερμανία - Μεγάλη Βρετανία 10:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Λετονία - Αυστρία 10:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σλοβακία - Φινλανδία 2:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νορβηγία - Τσεχία 2:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

3D Blackjack

Ημερολόγιο Live

Live στοίχημα, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες την εβδομάδα!

Δες τις αγορές!

Χρησιμοποιούμε cookies και cookies τρίτων μερών για να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας, να αναλύσουμε και να εξατομικεύσουμε τις προτιμήσεις και να σας προσφέρουμε διαφημίσεις. Εάν συνεχίσετε την πλοήγηση, θεωρούμε ότι αποδέχεστε τη χρήση τους. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις και να μάθετε περισσότερες πληροφορίες στην Ενημέρωση cookies.

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005. Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.

Επίσης, η ElectraWorks Limited διαθέτει άδεια από τη βρετανική Αρχή Τυχερών Παιχνιδιών βάσει του νόμου 2014 (άδεια και διαφήμιση). Η ElectraWorks Limited έχει λάβει την άδεια αρ.000-039011-R-319371-004 για τη λειτουργία απομακρυσμένου gaming στη Βρετανία.