Τα αγαπημένα μου

50.114 στοιχήματα

Μέσα δικτύωσης

Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Highlights

6:00 πμ
15/12
10:00 πμ
15/12
7:05 μμ
15/12
7:05 μμ
15/12
8:00 πμ
16/12
10:30 πμ
16/12
12:00 μμ
16/12
11:00 πμ
17/12
11:00 πμ
17/12
1:45 μμ
17/12

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Σάββατο - 15/12/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Chaika Nizhny Novgorod - Russkie Vitiazi 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sputnik Almetyevsk - Irbis Kazan 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Loko Yaroslavl - MHK Dynamo St. Petersburg 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Reaktor Nizhnekamsk - Ladya Togliatti 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Almaz Cherepovets - SKA-1946 St.Petersburg 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Atlanty Mytischi - Kapitan Stupino 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Metallurg Novokuznetsk - HC Gornyak Uchaly 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Yugra - HC Tambov 6:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Toros Neftekamsk - Zvezda Chekhov 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rubin Tyumen - HC Sarov 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA-Neva St.Petersburg - Buran Voronezh 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dynamo Saint-Petersburg - HC Ryazan 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Neftyanik Almetyevsk - Khimik Voskresensk 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Λευκορωσία

Μέταλουργκ Ζλόμπιν - HC Gomel 5:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τσάλεντζ Ευρωπαϊκό Χόκεϊ επί πάγου - Ευρώπη

Λευκορωσία - Ουγγαρία 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νορβηγία - Γαλλία 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

U20 World Championships - Division 1A - Κόσμος

Αυστρία (U20) - Νορβηγία (U20) 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Γερμανία (U20) - Γαλλία (U20) 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Λευκορωσία (U20) - Λετονία (U20) 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Channel One Cup - Ευρώπη

Ρωσία - Τσεχία 7:45 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Φιλικά - Γυναικών - Κόσμος

Σουηδία - Ιαπωνία 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Mestis - Φινλανδία

Kiekko-Vantaa - Iisalmen Peli-Karhut 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
TUTO Hockey - Kettera 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
RoKi - KooVee 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Peliitat - LeKi 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

VIK Västerås HK - Vasterviks IK 9:15 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
BIK Karlskoga - MODO Hockey 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

1η Λίγκα - Τσεχία

HC Slovan Usti nad Labem - VHK Vsetin 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Kladno - HC Dukla Jihlava 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Jestrabi Prostejov - HC Zubr Prerov 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Stadion Litomerice - HC Frydek Mistek 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Καντάν - HC Slavia Praha 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SK Horacka Slavia Trebic - HC RT Torax Poruba 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC AZ Havirov 2010 - HC Benatky nad Jizerou 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Alps Hockey League - Αυστρία

VEU Feldkirch - EHC Lustenau 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
EC Kitzbuhel - EK Zeller Eisbaren 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vipiteno - HC Gherdeina 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Asiago Hockey AS - SG Cortina 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Fassa - HC Milano Rossoblu 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Metal Ligaen - Δανία

Rungsted Ishockey - Herlev Eagles 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Κάλγκαρι Φλέιμς στην Μινεσότα Γουάιλντ 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Λος Άντζελες Κινγκς στην Πίτσμπουργκ Πένγκουινς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Οτάβα Σένατορς στην Μόντρεαλ Κανάντιενς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Μπάφαλο Σέιμπερς στην Γουάσινγκτον Κάπιταλς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Elite League - Ηνωμένο Βασίλειο

Glasgow Clan - Belfast Giants 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Manchester Storm - Cardiff Devils 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sheffield Steelers - Coventry Blaze 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Milton Keynes Lightning - Dundee Stars 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Fife Flyers - Guildford Flames 2:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

AHL - Β. Αμερική

Σιρακιούζ Κραντς στην Laval Rocket 3:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Hartford Wolf Pack στην Charlotte Checkers 6:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ρότσεστερ Αμέρικανς στην Cleveland Monsters 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Χέρσι Μπέαρς στην Πρόβιντενς Μπρούινς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Τέξας Σταρς στην Rockford IceHogs 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Milwaukee Admirals στην Γκραντ Ράπιντς Γκρίφινς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Belleville Senators στην Binghamton Devils 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lehigh Valley Phantoms στην Wilkes-Barre/Scranton Penguins 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Toronto Marlies στην Manitoba Moose 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Springfield Thunderbirds στην Μπρίτζπορτ Σάουντ Τάιγκερς 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

3D Blackjack

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

Χρησιμοποιούμε cookies και cookies τρίτων μερών για να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας, να αναλύσουμε και να εξατομικεύσουμε τις προτιμήσεις και να σας προσφέρουμε διαφημίσεις. Εάν συνεχίσετε την πλοήγηση, θεωρούμε ότι αποδέχεστε τη χρήση τους. Μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις και να μάθετε περισσότερες πληροφορίες στην Ενημέρωση cookies.

Η ElectraWorks Limited, πάροχος του παρόντος ιστοτόπου, έχει αδειοδοτηθεί από την κυβέρνηση του Γιβραλτάρ και ρυθμίζεται από τον Επίτροπο Τυχερών Παιγνίων του Γιβραλτάρ σύμφωνα με τον νόμο περί τυχερών παιγνίων του 2005. Στην ElectraWorks Limited έχει χορηγηθεί μία άδεια σταθερών αποδόσεων (αρ. αδείας: RGL No. 051) και μία άδεια καζίνο (αρ. αδείας: RGL N0. 50) για τη λειτουργία απομακρυσμένων τυχερών παιγνίων.

Επίσης, η ElectraWorks Limited διαθέτει άδεια από τη βρετανική Αρχή Τυχερών Παιχνιδιών βάσει του νόμου 2014 (άδεια και διαφήμιση). Η ElectraWorks Limited έχει λάβει την άδεια αρ.000-039011-R-319371-004 για τη λειτουργία απομακρυσμένου gaming στη Βρετανία.