Mine favoritter

Klik på et stjernesymbol i spilleområdet for at vælge favoritter.

Sociale medier

Spil på Basketball

Live højdepunkter

Højdepunkter

14:00
25-04
15:00
25-04
14:30
26-04
15:00
26-04
22:05
26-04
12:00
27-04
14:30
27-04
09:00
28-04
11:00
28-04
13:00
28-04

Spiltyper

Quick tip

torsdag - 25-04-2019

Sejrsspil

Dutch Basketball League - Men - Holland

Den Bosch - Zwolle 14:00

Liga Femenina - Spanien

Sedis Basquet - Uni Girona 14:00
Valencia - Perfumerias Avenida 15:00

LEB Silver - Spanien

Circolo - La Roda 14:00

Basketligaen - Sverige

Norrköping Dolphins - Boras Basket 14:04

Bundesliga - Tyskland

Medi Bayreuth - ALBA Berlin 14:30

BBL Championship - Storbritannien

Sheffield Sharks - Newcastle Eagles 14:30
London City Royals - Cheshire Phoenix 14:30

Top Divison 1 - Belgien

Oxaco Boechout - Basics Melsele 15:00

Liga Femenina 2 - Group A - Spanien

Baloncesto Leganes - CDB Clarinos de la Laguna 15:15

Serie A - Venezuela

Atleticos Ucv - Guerreros de Carabobo 16:00

Taca Nacional - Portugal

Salesianos/Pad.Ribeiro - FC Gaia 16:30

Liga de Basquete Feminino - Brasilien

AD Santo Andre - SESI/Araraquara 18:00

Liga Nacional - Argentina

Boca Juniors - Gimnasia de Comodoro 19:00
Ferrocarril Oeste - San Martin de Corrientes 20:00

Liga Ouro - Brasilien

ACBD Rio Claro - Blumenau 19:00
São Paulo - Pato 19:00
Londrina - Campo Mourao 19:00
Unifacisa - Cerrado Iesplan 19:00

NBA - Nordamerika

Denver Nuggets hos San Antonio Spurs (Game 6) 20:00

Baloncesto Superior Nacional - Puerto Rico

Atleticos de San German - Cariduros de Fajardo 20:00
Brujos de Guayama - Piratas de Quebradillas 20:00

Torneo Federal - Argentina

Racing Club de Avellaneda - CAyB Bell de Bell Ville 20:00
Club Independiente de Zarate - Ferrocarril Patagonico de Madryn 20:30
Club Belgrano Cultural y Deportivo de Tucuman - San Martin de Curuzu Cuatia 20:30
Club Atletico Santa Paula de Galvez - Atlético Saladas 20:30
Pedro Echague - Club Atlético Talleres de Tafí Viejo 20:30
Atletico Rosario del Tala - Nicolás Avellaneda de Santiago del Estero 20:30
Club Recreativo Los Indios de Moreno - S. y D. Presidente Derqui 20:30
Club El Tribuno de Salta - Sportivo Las Parejas 21:00
Club Sportivo 9 de Julio de Rio Tercero - Ramos Mejia 21:00
Independiente (Neuquen) - Independiente de Oliva 21:00
Perfora de Plaza Huincul - Villa Mitre de Bahia Blanca 21:00

LUB - Uruguay

Aguada - Nacional 20:15

U22 Liga de Desarrollo - Argentina

Comunicaciones Corrientes (U22) - Olimpico La Banda (U22) 20:30

Liga Mayor Metropolitana - Guatemala

URL M - Pampichi 21:00

Nivel 1 de Mendoza - Argentina

Obras Mendoza - Atletico San Martin de Mendoza B 21:00

fredag - 26-04-2019

Sejrsspil

Srikandi Cup - Women - Indonesien

Scorpio Jakarta - Flying Wheel Makassar 02:00
GMC Cirebon - Sahabat Wisma Sehati Semarang 04:30
Tanago Jakarta - Tomang Sakti Merpati Bali 07:00

NBL - New Zealand

Nelson Giants - Manawatu Jets 03:00

QBL - Women - Australien

Gold Coast Rollers - Mackay Meteorettes 04:00
North Gold Coast Seahawks - Cairns Dolphins 04:00

QBL - Men - Australien

North Gold Coast Seahawks - Cairns Marlins 06:00
Gold Coast Rollers - Mackay Meteors 06:00

B.League - Japan

Tochigi Brex - Brave Thunders 06:05
Yokohama B Corsairs - Levanga Hokkaido 06:05

SBL - Women - Australien

Lakeside Lightning - Rockingham Flames 06:30
Mandurah Magic - Perth Redbacks 06:30

SBL - Men - Australien

Mandurah Magic - Perth Redbacks 08:30
Lakeside Lightning - Rockingham Flames 08:30
Joondalup Wolves - East Perth Eagles 08:30

Meistriliiga - Estland

BC Kalev/Cramo - KK Parnu 12:00

KBSL - Tyrkiet

Fenerbahce - Galatasaray 13:00

Championnat Pro A - Frankrig

Gravelines-Dunkerque - Fos Provence Basket 14:00
Chalons-Reims - Boulazac 14:00

BLB - Belgien

Giants Antwerp - Belfius Mons-Hainaut 14:00
Telenet Oostende - Okapi Aalstar 14:30

Bundesliga - Tyskland

Brose Bamberg - Basketball Lowen Braunschweig 14:30

Euroleague - Mænd - Europa

Baskonia Vitoria (ESP) - CSKA Moskva (RUS) 14:30
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

3D Blackjack

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Cookieerklæring.

ElectraWorks Limited, som driver denne hjemmeside, er licenseret af myndighederne i Gibraltar og reguleres af Gibraltar Gambling Commissioner under Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited er blevet tildelt en „fixed-odds“-licens (RGL No. 051) og casinolicens (RGL N0. 50) til drift af online-spil.

Desuden er ElectraWorks Limited licenseret af UK Gambling Commission under Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. Denne licens anvendes til drift af fjernspil i Storbritannien (referencenummer 39011).