Spil på Basketball

Live højdepunkter

Højdepunkter

14:45
25-06
21:30
25-06
06:00
27-06
08:30
27-06
10:00
27-06
11:30
27-06
11:45
27-06
12:30
27-06
14:00
27-06
14:30
27-06

Spiltyper

Quick tip

tirsdag - 25-06-2019

Sejrsspil

VBA - Vietnam

Saigon Heat - Hochiminh City Wings 08:00

1. Division - Hong Kong

Able Hon Friends - Winling 08:40

Division 1 - Women - Hong Kong

Weibang - Seven Up 08:50

University League - Men - Georgien

Ilia State University - Kavkasia 09:30
Georgia National University SEU - Tbilisi State University 11:15

U20 internationale venskabskampe - Mænd - Verden

Bulgarien (U20) - Sverige (U20) 11:00

U19 International Friendlies – Men - Verden

Grækenland (U19) - Serbien (U19) 13:00

Division 1 - Women - Senegal

ISEG Sports - AS Fonctionnaire 13:45

Championnat Pro A - Frankrig

ASVEL Lyon-Villeurbanne - Monaco 14:45

Liga de Basquete Feminino - Brasilien

Vera Cruz Campinas - Uninassau/America 18:00
SESI/Araraquara - Sampaio Basquete 19:30
Pro-Esporte Sorocaba - LSB RJ/Sodie Doces 19:30

U22 Liga de Desarrollo - Women - Argentina

Club Atletico Velez Sarsfield (U22) - Deportivo Berazategui (U22) 18:00
Obras Basket (U22) - Club Tomas de Rocamora (U22) 18:00

Baloncesto Superior (TBS) - Den Dominikanske Republik

Bameso - Rafael Barias 19:00
Huellas del Siglo - El Millon 21:00

ABB - Argentina

Club Atletico Carlos Pellegrini de Punta Alta - Sportivo Bahiense 19:45
Club Los Andes de Punta Alta - Bahia Basket 20:00

Liga Nacional - Argentina

Instituto Atletico Central Cordoba - San Lorenzo de Almagro 20:00

La Liga Feminina - Argentina

Obras - Rocamora 20:00
CA Velez Sarsfield - Berazategui 20:00

Libobasquet - Men - Bolivia

Calero Potosi - Amistad Sucre 20:00
Carl A-Z Oruro - Pichincha Potosi 20:00
La Salle Tarija - AND 1 La Paz 20:30

Liga Mayor - El Salvador

Lobos Chalchuapa - MC El Brasil Santa Ana 21:30
Quezaltepeque Biomedical - AD Isidro Metapan 21:30

CIBACOPA Basketball League - Mexico

Halcones de Obregon - Manta Rays Peace 23:15
Rayos de Hermosillo - Giants Jalisco 23:30

torsdag - 27-06-2019

Sejrsspil

EuroBasket - Women - Europa

Sverige (K) - Montenegro (W) 06:00
Frankrig (K) - Czech Republic (W) 08:30
Hungary (W) - Slovenien 10:00
Storbritannien - Letland 11:30
Russia (W) - Belgien (K) 11:45
Turkey (W) - Italien (K) 12:30
Ukraine (W) - Spanien (K) 14:00
Hviderusland (K) - Serbien 14:30
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

3D Blackjack

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Cookieerklæring.

ElectraWorks Limited, som driver denne hjemmeside, er licenseret af myndighederne i Gibraltar og reguleres af Gibraltar Gambling Commissioner under Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited er blevet tildelt en „fixed-odds“-licens (RGL No. 051) og casinolicens (RGL N0. 50) til drift af online-spil.

Desuden er ElectraWorks Limited licenseret af UK Gambling Commission under Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. Denne licens anvendes til drift af fjernspil i Storbritannien (referencenummer 39011).