Mine favoritter

Klik på et stjernesymbol i spilleområdet for at vælge favoritter.

Sociale medier

Spil på Basketball

Live højdepunkter

Højdepunkter

13:00
18-04
13:00
18-04
13:45
18-04
14:00
18-04
14:30
18-04
20:05
18-04
21:05
18-04
09:45
20-04
14:30
20-04
14:30
20-04

Spiltyper

Quick tip

torsdag - 18-04-2019

Sejrsspil

Super League - Georgien

Energy Invest Rustavi - Olimpi Tbilisi 10:30

LKL League - Litauen

Siauliai - Lietkabelis 11:00
Neptunas - BC Alytaus Dzukija 11:30

National Basketball Liga - Mænd - Bulgarien

Cherno More - BC Beroe 11:00
Rilski Sportist - Spartak Pleven 11:00
Academic Plovdiv - Yambol 11:30

Superleague - 1st Division - Rusland

Kupol-Rodniki Izhevsk - MBA Moscow 11:00

A2 - Mænd - Grækenland

Iraklis - ASK Ippokratis KO 11:00

1.SKL - Women - Slovenien

Athlete Celje - Triglav Kranj 11:00

1. Liga - Women - Polen

SMS PZKosz Lomianki - Jas Fbg Zaglebie Sosnowiec 11:00

1. Division - Mænd - Finland

LoKoKo Bisons - Lahti Basketball 11:30

TB2L - Tyrkiet

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket - Boluspor 11:30
Fethiye Belediye - Haliliye Belediye 12:00

NB I. A - Ungarn

Kormend - Pecsi VSK 12:00

VTB League - Europa

Unics Kazan (RUS) - Parma Perm (RUS) 12:00

1. Liiga - Estland

KK Viimsi/Kesklinna KK - Tamsalu Los Toros/Viru Haigla 12:00

A Division - Women - Ungarn

Euroleasing Sopron - ZTE NKK 12:00

Basketligaen - Danmark

Horsens IC - Team FOG Næstved 12:45

Bundesliga - Tyskland

Fraport Skyliners - Brose Bamberg 13:00
ALBA Berlin - SC RASTA Vechta 13:00
Crailsheim Merlins - Ratiopharm Ulm 14:30

Euroleague - Mænd - Europa

CSKA Moskva (RUS) - Baskonia Vitoria (ESP) 13:00
Fenerbahce (TUR) - Zalgiris (LTU) 13:45

Buenos Aires Liga Provincial De Clubes U19 - Argentina

Regatas de San Nicolas (U19) - Union Vecinal de La Plata (U19) 13:00
Club Estudiantes de Bahia Blanca (U19) - Club Atletico Quilmes de Mar del Plata (U19) 15:00
Club de Gimnasia y Esgrima La Plata (U19) - Belgrano de San Nicolas (U19) 16:00
Club Nautico Zarate (U19) - Atenas de La Plata (U19) 16:00
Club Atletico Argentino Junior de Tres Arroyos (U19) - Club Atletico Penarol de Mar del Plata (U19) 18:00
Club Gimnasia y Esgrima de Pergamino (U19) - AC y Dep. Universal de La Plata (U19) 18:00
Kimberley de Mar del Plata (U19) - Estudiantes de Olavarria (U19) 18:30

ÖBL - Østrig

Basket Swans Gmunden - Vienna D.C. Timberwolves 13:00
UBSC Raiffeisen Graz - BSC Furstenfeld Panthers 13:00
BC Hallmann Vienna - Arkadia Traiskirchen Lions 13:00
Raiffeisen Flyers Wels - Klosterneuburg Dukes 13:00
ece Bulls Kapfenberg - Redwell Gunners Oberwart 13:00

Serie A2 - Women - Italien

San Salvatore Selargius - CUS Cagliari 13:00

Basketligaen - Sverige

Norrköping Dolphins - Boras Basket 13:04

Dutch Basketball League - Men - Holland

Zwolle - Basketball Academie Limburg 13:30
Feyenoord Basketball - Groningen 13:45
Leiden - Den Helder 14:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Italien

SS Basket Giarre ASD - ASD Polisportiva Alfa (U20) 13:30

Division A - Libanon

Champville - Riyadi Beirut 13:30

Premier League - Israel

Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 13:55

LEB Gold - Spanien

Forca Lleida - Leyma Basquet Coruna 14:00

Lega A1 - Kvinder - Italien

Reyer Venezia - Virtus Eirene (ITA) 14:00
Famila Wuber Schio - FILA San Martino di Lupari 14:30

Premier League - Island

Stjarnan - IR Reykjavik 15:15

U22 Liga de Desarrollo - Women - Argentina

Obras Basket (U22) - Club Tomas de Rocamora (U22) 17:00

NBB - Brasilien

Pinheiros Sky - Botafogo 18:30

La Liga Feminina - Argentina

Obras - Rocamora 20:00

NBA - Nordamerika

Philadelphia 76ers hos Brooklyn Nets (3. spil) 20:05
Denver Nuggets hos San Antonio Spurs (3. spil) 21:05
Golden State Warriors hos Los Angeles Clippers (3. spil) 22:35

U22 Liga de Desarrollo - Argentina

Comunicaciones Corrientes (U22) - Hispano Americano (U22) 20:30
Regatas Corrientes (U22) - Instituto Cordoba (U22) 20:30

fredag - 19-04-2019

Sejrsspil

Championnat Pro A - Frankrig

Strasbourg - Boulazac 12:30
Gravelines-Dunkerque - Le Mans 14:00
Fos Provence Basket - Chalons-Reims 14:00

Liga ABA - Europa

Buducnost VOLI - Røde Stjerne Beograd 13:00

Euroleague - Mænd - Europa

Anadolu Efes (TUR) - F.C. Barcelona (ESP) 13:15
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

3D Blackjack

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Cookieerklæring.

ElectraWorks Limited, som driver denne hjemmeside, er licenseret af myndighederne i Gibraltar og reguleres af Gibraltar Gambling Commissioner under Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited er blevet tildelt en „fixed-odds“-licens (RGL No. 051) og casinolicens (RGL N0. 50) til drift af online-spil.

Desuden er ElectraWorks Limited licenseret af UK Gambling Commission under Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. Denne licens anvendes til drift af fjernspil i Storbritannien (referencenummer 39011).