Spil på Ishockey

Live højdepunkter

Højdepunkter

22:05
14-11
22:35
14-11
13:00
15-11
13:00
15-11
11:30
16-11
11:30
16-11
13:15
16-11
13:30
16-11
13:30
16-11
11:30
17-11

Spiltyper

Quick tip

onsdag - 14-11-2018

1X2

AHL - Nordamerika

Binghamton Devils hos Syracuse Crunch 19:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Utica Comets hos Belleville Senators 19:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Charlotte Checkers hos Lehigh Valley Phantoms 19:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Manitoba Moose hos Texas Stars 20:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Milwaukee Admirals hos Iowa Wild 20:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Stockton Heat hos Colorado Eagles 21:00
1 x 2 (Ordinær tid)

NHL - Nordamerika

St. Louis Blues hos Chicago Blackhawks 20:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Washington Capitals hos Winnipeg Jets 20:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Boston Bruins hos Colorado Avalanche 22:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Anaheim Ducks hos Vegas Golden Knights 22:35
1 x 2 (Ordinær tid)

torsdag - 15-11-2018

1X2

Asian Hockey League - Asien

Nikko Icebucks - Oji Eagles 04:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusland

HC Tambov - Toros Neftekamsk 10:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Sarov - Neftyanik Almetyevsk 10:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Ryazan - Izhstal Izhevsk 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Buran Voronezh - Molot-Prikamye Perm 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Kontinental Hockey League - Rusland

Torpedo NN - Dinamo Riga 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
AK Bars Kazan - CSKA Moskva 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Neftekhimik Nizhnekamsk - Slovan Bratislava 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Slovakiet

Team Slovakia U20 - HC Kosice 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Hviderusland

Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Lida - Metallurg Zhlobin 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Neman Grodno - Shakhtyor Soligorsk 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Liiga - Finland

JyP - SaiPa 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Kärpät - Jukurit 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)

GET Ligaen - Norge

Frisk/Asker - Storhamar 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Ringerike - Stjernen 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Lillehammer - Stavanger 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Vålerenga - Manglerud Star 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

SHL - Sverige

Djurgården - Frölunda HC 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Brynäs IF - Färjestads BK 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Timra IK - Mora IK 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HV 71 - Linköpings HC 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Skelleftea AIK - Malmö Redhawks 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Orebro HK - Rögle BK 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Växjö Lakers HC - Luleå HF 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Alps Hockey League - Østrig

EC Red Bull Salzburg II - EC KAC II 13:15
1 x 2 (Ordinær tid)
Fassa - EK Zeller Eisbaren 14:00
1 x 2 (Ordinær tid)
SG Cortina - Asiago Hockey AS 14:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Milano Rossoblu - HC Gherdeina 14:30
1 x 2 (Ordinær tid)

DEL - Tyskland

Schwenninger Wild Wings - EHC Red Bull Munchen 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)

National League - Schweiz

HC Lugano - Geneve Servette HC 13:45
1 x 2 (Ordinær tid)

fredag - 16-11-2018

1X2

Junior Hockey League (MHL) - Rusland

Snezhnye Barsy - Stalnye Lisy 03:00
1 x 2 (Ordinær tid)
JHC Spartak Moscow - SKA-1946 St.Petersburg 05:00
1 x 2 (Ordinær tid)
KRS Heilongjiang - MHC Krylya Sovetov 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Omskie Yastreby - Avto Ekaterinburg 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Altay Ust-Kamenogorsk - HC Sarmaty 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Belye Medvedi - Tolpar Ufa 08:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Irbis Kazan - Mamonty Yugry 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Sputnik Almetyevsk - Sibirskie Snaipery 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Krasnaya Armiya - Chaika Nizhny Novgorod 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Ladya Togliatti - Tyumensky Legion 09:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Reaktor Nizhnekamsk - Kuznetskie Medvedi 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Loko Yaroslavl - Russkie Vitiazi 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusland

Sokol Krasnoyarsk - Metallurg Novokuznetsk 07:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Zauralye Kurgan - Khimik Voskresensk 08:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Chelmet Chelyabinsk - Zvezda Chekhov 08:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Yugra - CSK VVS Samara 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Kontinental Hockey League - Rusland

Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Barys Astana - Dinamo Moskva 08:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Salavat Ufa - Admiral 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

3D Blackjack

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Cookieerklæring.

ElectraWorks Limited, som driver denne hjemmeside, er licenseret af myndighederne i Gibraltar og reguleres af Gibraltar Gambling Commissioner under Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited er blevet tildelt en „fixed-odds“-licens (RGL No. 051) og casinolicens (RGL N0. 50) til drift af online-spil.

Desuden er ElectraWorks Limited licenseret af UK Gambling Commission under Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. Denne licens anvendes til drift af fjernspil i Storbritannien (referencenummer 39011).