Spil på Ishockey

Live højdepunkter

Højdepunkter

11:30
19-09
12:30
19-09
13:00
20-09
13:00
20-09
12:45
21-09
13:15
21-09
13:30
21-09
13:30
21-09
13:45
21-09
13:45
21-09

Spiltyper

Quick tip

onsdag - 19-09-2018

1X2

Junior Hockey League (MHL) - Rusland

Russkie Vitiazi - Atlanty Mytischi 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
MHK Dynamo St. Petersburg - Almaz Cherepovets 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
SKA-1946 St.Petersburg - Loko Yaroslavl 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Kapitan Stupino - Chaika Nizhny Novgorod 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
MHK Dynamo Moscow - HC Riga 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Liiga - Finland

HPK - Ässät 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Kookoo - Tappara 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
JyP - Jukurit 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
SaiPa - Ilves 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Kontinental Hockey League - Rusland

Jokerit - Metallurg Magnitogorsk 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Sochi - Avtomobilist Ekaterinburg 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Spartak Moskva - Tractor Chelyabinsk 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusland

Khimik Voskresensk - Molot-Prikamye Perm 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Zvezda Chekhov - Izhstal Izhevsk 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)

1. Liga - Tjekkiet

SK Horacka Slavia Trebic - HC RT Torax Poruba 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC AZ Havirov 2010 - HC Benatky nad Jizerou 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Stadion Litomerice - HC Frydek Mistek 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HK Jestrabi Prostejov - HC Zubr Prerov 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Kladno - HC Dukla Jihlava 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
SK Kadan - HC Slavia Praha 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga B (VHL-B) - Rusland

HC Chelny - HC Rostov 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)

1. Liga - Slovakiet

MHK Humenne - Dukla Michalovce 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HK 95 Povazska Bystrica - MHC Martin 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)

PHL - Polen

TMH Polonia Bytom - Kadra Pzhl (U23) 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Slovakiet

DVTK Jegesmedvek - Team Slovakia U20 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Alps Hockey League - Østrig

EC Kitzbuhel - HC Gherdeina 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Cup - Schweiz

EV Zug Academy - Langenthal 13:45
1 x 2 (Ordinær tid)

Elite League - Storbritannien

Belfast Giants - Nottingham Panthers 14:00
1 x 2 (Ordinær tid)

torsdag - 20-09-2018

1X2

Kontinental Hockey League - Rusland

Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 08:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Podolsk 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Severstal Cherepovec - Dinamo Minsk 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Dinamo Moskva - SKA St Petersburg 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusland

Torpedo Ust-Kamenogorsk - Toros Neftekamsk 08:35
1 x 2 (Ordinær tid)
Saryarka Karaganda - Neftyanik Almetyevsk 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Sarov - Rubin Tyumen 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Tambov - Yugra 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Buran Voronezh - Dynamo Saint-Petersburg 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Ryazan - SKA-Neva St.Petersburg 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Tjekkiet

PSG Zlin - Mountfield HK 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Liiga - Finland

TPS - Kookoo 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HIFK - HPK 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)

GET Ligaen - Norge

Stavanger - Ringerike 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Manglerud Star - Lillehammer 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Storhamar - Vålerenga 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Hviderusland

HC Gomel - Lida 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Metallurg Zhlobin - HC Neman Grodno 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Yunost Minsk - Hviderusland (U20) 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Shakhtyor Soligorsk - Dinamo-Molodechno 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)

SHL - Sverige

Färjestads BK - Skelleftea AIK 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Djurgården - Rögle BK 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Timrå IK - Växjö Lakers HC 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Linköpings HC - HV 71 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Brynäs IF - Frölunda HC 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Mora IK - Malmö Redhawks 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Luleå HF - Orebro HK 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)

fredag - 21-09-2018

1X2

Kontinental Hockey League - Rusland

Amur Khabarovsk - CSKA Moskva 05:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Admiral - Slovan Bratislava 05:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Tjekkiet

HC Energie Karlovy Vary - HC Ocelari Trinec 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Pirati Chomutov - HC Bili Tygri Liberec 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Skoda Plzen - HC Sparta Praha 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

3D Blackjack

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Cookieerklæring.

ElectraWorks Limited, som driver denne hjemmeside, er licenseret af myndighederne i Gibraltar og reguleres af Gibraltar Gambling Commissioner under Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited er blevet tildelt en „fixed-odds“-licens (RGL No. 051) og casinolicens (RGL N0. 50) til drift af online-spil.

Desuden er ElectraWorks Limited licenseret af UK Gambling Commission under Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. Denne licens anvendes til drift af fjernspil i Storbritannien (referencenummer 39011).