Spil på Ishockey

Live højdepunkter

Højdepunkter

19:08
18-04
20:38
18-04
22:08
18-04
11:00
19-04
12:00
19-04
12:30
19-04
13:15
19-04
13:30
19-04
04:00
20-04
04:00
20-04

Spiltyper

Quick tip

torsdag - 18-04-2019

1X2

Ontario Hockey League - Canada

Oshawa Generals hos Ottawa 67´s (Kamp 1) 19:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Guelph Storm hos Saginaw Spirit (Kamp 1) 19:05
1 x 2 (Ordinær tid)

NHL - Nordamerika

Washington Capitals hos Carolina Hurricanes (4. spil) 19:08
1 x 2 (Ordinær tid)
St. Louis Blues hos Winnipeg Jets (5. spil) 20:38
1 x 2 (Ordinær tid)
Vegas Golden Knights hos San Jose Sharks (5. spil) 22:08
1 x 2 (Ordinær tid)

AHL - Nordamerika

San Jose Barracuda hos San Diego Gulls (Kamp 2) 22:00
1 x 2 (Ordinær tid)

fredag - 19-04-2019

1X2

Extraliga - Promotion/Relegation - Tjekkiet

HC Dynamo Pardubice - KLH Chomutov 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Motor Ceske Budejovice - Rytiri Kladno 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Liiga Playoffs - Finland

Tappara - HIFK 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Euro Hockey Challenge - Europa

Østrig - Slovakiet 12:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Frankrig - Letland 14:15
1 x 2 (Ordinær tid)

Kontinental Hockey League - Playoff - Rusland

Avangard Omsk - CSKA Moskva 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Alps Hockey League - Playoffs - Østrig

HDD Olimpija Ljubljana - Pustertal 13:15
1 x 2 (Ordinær tid)

Playoff - Danmark

SønderjyskE - Rungsted Ishockey 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)

lørdag - 20-04-2019

1X2

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) Playoff - Rusland

Saryarka Karaganda - Rubin Tyumen 04:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Junior Hockey League (MHL) Playoff - Rusland

Avto Ekaterinburg - Loko Yaroslavl 04:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Liiga Playoffs - Finland

Kärpät - HPK 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)

onsdag - 01-05-2019

1X2

Euro Hockey Tour - Europa

Sverige - Rusland 10:00
1 x 2 (Ordinær tid)

torsdag - 02-05-2019

1X2

Euro Hockey Tour - Europa

Tjekkiet - Finland 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)

fredag - 10-05-2019

1X2

VM - Mænd - Verden

Finland - Canada 10:15
1 x 2 (Ordinær tid)
Rusland - Norge 10:15
1 x 2 (Ordinær tid)
USA - Slovakiet 14:15
1 x 2 (Ordinær tid)
Tjekkiet - Sverige 14:15
1 x 2 (Ordinær tid)

lørdag - 11-05-2019

1X2

VM - Mænd - Verden

Danmark - Frankrig 06:15
1 x 2 (Ordinær tid)
Schweiz - Italien 06:15
1 x 2 (Ordinær tid)
Tyskland - Storbritannien 10:15
1 x 2 (Ordinær tid)
Letland - Østrig 10:15
1 x 2 (Ordinær tid)
Slovakiet - Finland 14:15
1 x 2 (Ordinær tid)
Norge - Tjekkiet 14:15
1 x 2 (Ordinær tid)
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

3D Blackjack

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Cookieerklæring.

ElectraWorks Limited, som driver denne hjemmeside, er licenseret af myndighederne i Gibraltar og reguleres af Gibraltar Gambling Commissioner under Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited er blevet tildelt en „fixed-odds“-licens (RGL No. 051) og casinolicens (RGL N0. 50) til drift af online-spil.

Desuden er ElectraWorks Limited licenseret af UK Gambling Commission under Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. Denne licens anvendes til drift af fjernspil i Storbritannien (referencenummer 39011).