Spil på Ishockey

Live højdepunkter

Højdepunkter

14:20
16-01
19:35
16-01
22:05
16-01
04:00
17-01
04:30
17-01
13:00
17-01
13:00
17-01
13:30
17-01
13:15
18-01
13:30
18-01

Spiltyper

Quick tip

onsdag - 16-01-2019

1X2

Swiss League - Schweiz

EHC Kloten - EHC Winterthur 13:45
1 x 2 (Ordinær tid)

U20 VM - Division 2B - Verden

Serbien (U20) - Kroatien (U20) 14:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Champions Hockey League - Europa

EC Red Bull Salzburg - EHC Red Bull Munchen 14:20
1 x 2 (Ordinær tid)

Elite League - Storbritannien

Manchester Storm - Guildford Flames 14:30
1 x 2 (Ordinær tid)

AHL - Nordamerika

Bridgeport Sound Tigers hos Charlotte Checkers 19:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Syracuse Crunch hos Utica Comets 19:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Hershey Bears hos Binghamton Devils 19:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Springfield Thunderbirds hos Lehigh Valley Phantoms 19:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Belleville Senators hos Laval Rocket 19:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Grand Rapids Griffins hos Chicago Wolves 20:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Milwaukee Admirals hos Manitoba Moose 20:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Stockton Heat hos Bakersfield Condors 21:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Texas Stars hos San Diego Gulls 22:00
1 x 2 (Ordinær tid)

NHL - Nordamerika

Colorado Avalanche hos Ottawa Senators 19:05
1 x 2 (Ordinær tid)
Boston Bruins hos Philadelphia Flyers 19:35
1 x 2 (Ordinær tid)
Buffalo Sabres hos Calgary Flames 21:35
1 x 2 (Ordinær tid)
Edmonton Oilers hos Vancouver Canucks 22:05
1 x 2 (Ordinær tid)
San Jose Sharks hos Arizona Coyotes 22:05
1 x 2 (Ordinær tid)

torsdag - 17-01-2019

1X2

Kontinental Hockey League - Rusland

Admiral - Severstal Cherepovec 04:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Amur Khabarovsk - Jokerit 04:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Red Star Kunlun - Lokomotiv Yaroslavl 06:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Sibir Novosibirsk - Spartak Moskva 07:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Barys Astana - Salavat Ufa 08:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Tractor Chelyabinsk - Torpedo NN 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Podolsk 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Avangard Omsk - HC Sochi 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
SKA St Petersburg - Dinamo Moskva 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
CSKA Moskva - Avtomobilist Ekaterinburg 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Asian Hockey League - Asien

Nikko Icebucks - HC Sakhalin 04:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Oji Eagles - Anyang Halla 04:30
1 x 2 (Ordinær tid)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusland

Tseng Tou - HC Ryazan 05:30
1 x 2 (Ordinær tid)
KRS-ORG Heilongjiang - Buran Voronezh 06:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Toros Neftekamsk - Sokol Krasnoyarsk 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Khimik Voskresensk - Rubin Tyumen 10:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Neftyanik Almetyevsk - Metallurg Novokuznetsk 10:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Zvezda Chekhov - Yugra 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Junior Hockey League (MHL) - Rusland

Omskie Yastreby - Irbis Kazan 06:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 07:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Sarmaty - Sibirskie Snaipery 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Mamonty Yugry - Sputnik Almetyevsk 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Tyumensky Legion - Reaktor Nizhnekamsk 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Liiga - Finland

Ässät - Jukurit 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HIFK - Lukko 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Ilves - Kärpät 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HPK - SaiPa 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)

GET Ligaen - Norge

Vålerenga - Sparta Sarpsborg 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Stjernen - Stavanger 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Ringerike - Manglerud Star 12:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Lillehammer - Storhamar 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)

SHL - Sverige

Linköpings HC - Orebro HK 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
HV 71 - Luleå HF 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Frölunda HC - Färjestads BK 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Skelleftea AIK - Växjö Lakers HC 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Mora IK - Rögle BK 13:00
1 x 2 (Ordinær tid)

DEL - Tyskland

Dusseldorfer EG - Straubing Tigers 13:30
1 x 2 (Ordinær tid)

fredag - 18-01-2019

1X2

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Rusland

Zauralye Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 08:30
1 x 2 (Ordinær tid)
HC Bars Kazan - Lada Togliatti 09:00
1 x 2 (Ordinær tid)
Dizel Penza - CSK VVS Samara 11:00
1 x 2 (Ordinær tid)

Extraliga - Tjekkiet

Pirati Chomutov - PSG Zlin 11:30
1 x 2 (Ordinær tid)
Der er ikke blevet valgt nogle spil.
Vælg at spil ved at klikke på det ønskede resultat.
  •  

3D Blackjack

Live kalender

Spil live nu, døgnet rundt, 7 dage om ugen!

Spil live nu!

Vi bruger cookies og tredjepart cookies til at forbedre vores service, analysere og personliggøre dine præferencer og til at vise dig reklamer. Hvis du fortsætter navigationen, accepterer du brugen af cookies. Du kan ændre indstillingerne og få yderligere oplysninger i vores Cookieerklæring.

ElectraWorks Limited, som driver denne hjemmeside, er licenseret af myndighederne i Gibraltar og reguleres af Gibraltar Gambling Commissioner under Gambling Act 2005. ElectraWorks Limited er blevet tildelt en „fixed-odds“-licens (RGL No. 051) og casinolicens (RGL N0. 50) til drift af online-spil.

Desuden er ElectraWorks Limited licenseret af UK Gambling Commission under Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014. Denne licens anvendes til drift af fjernspil i Storbritannien (referencenummer 39011).