Моите фаворити

32 643 залога

Баскетбол

Най-интересните събития на живо

Най-интересните събития

20:05
18.3
20:05
18.3
20:35
18.3
22:05
18.3
22:35
18.3
13:30
19.3
15:00
19.3
15:00
19.3
15:30
19.3
16:00
19.3

Видове залози

Бърза прогноза

понеделник - 18.3.2019 г.

Залог за победител

НБА - Северна Америка

Денвър Нъгетс at Бостън Селтикс 19:35
Ню Йорк Никс at Торонто Раптърс 19:35
Голдън Стейт Уориърс at Сан Антонио Спърс 20:05
Маями Хийт at Оклахома Сити Тъндър 20:05
Ню Орлиънс Пеликанс at Далас Маверикс 20:35
Чикаго Булс at Финикс Сънс 22:05
Индиана Пейсърс at Портланд Трейл Блейзърс 22:35

Liga Argentina - Аржентина

Рокамора - КА Естудиантес 20:00

Национална професионална баскетболна лига - Мексико

Капитанес Сиудад де Мексико - Солес де Мексикали 20:00
Фуерца Регия де Монтерей - Ленадорес де Дуранго 20:00

Торнео Федерал - Аржентина

Педро Ечагуе - Клуб Атлетико Ривър Плейт 20:00

Балончесто Супериор Насионал - Пуерто-Рико

Леонес де Понсе - Вакерос де Баямон 20:00

LUB - Уругвай

Хебраика и Макаби - Бигуа 20:15
Гоес - Олимпия 20:15

Лига Национал - Аржентина

Естудиантес де Конкордия - Либертад 20:30
Ла Унион - Пенярол 21:00

Лига де Десароло (U22) - Аржентина

Депортиво Атенас (U22) - Феро Карил Оесте (U22) 20:30
Олимпико Ла Банда (U22) - Куимса (U22) 21:00

вторник - 19.3.2019 г.

Залог за победител

ЖСБЛ - Тайван

Чунгва Телеком - Тайюен 6:00

Корейска баскетболна лига - Корея (Южна)

Мобис Фоебус - Самсунг Тъндърс 6:30
Орионс - КТ Соникбум 6:30
КГК - СК Найтс 6:30
ЕТ Ленд Елефантс - Егис 6:30
Донгбу Проми - ЛГ Сейкърс 6:30

Купа на Грузия - Грузия

БК Кактус - Кутаиси 8:00
Батуми-Рсу - БК Делта Марнеули 10:00

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Италия

ASD Polisportiva Alfa (U20) - АСД Орса Баскет Барселона (U20) 11:30
АСД Баскет Джоване Песаро Роса (U20) - Джуниор БК Порто Реканати А Дил (U20) 13:30
УССА Нова Миланезе (U20) - А. Дил. Баскет Биасоно (U20) 16:00
ASD PGA (U20) - АД Виктория Палаканестро Торино (U20) 16:15

A2 - мъже - Гърция

Етникос Пирея - ГС Амарусиу 12:00

Купа - мъже - Румъния

СКМ Университатя Крайова - Атласиб Сибиу 12:00

Корислиига - Финландия

КТП-Баскет - Лапуан Корикобрат 12:30

ЖБЛ - жени - Чехия

КП Бърно - БЛК Славия Прага 12:30

Корислиига, жени - Финландия

Кувотарет - Форсан Алку 12:30
Еспоо Баскет Тим - Кац Лаппеенранта 12:30
Хивинкаан Понтева - Хелми Баскет ХБА 12:30

Евролига - мъже - Европа

Анадолу Ефес (ТУР) - ЦСКА Москва (РУС) 13:00
Фенербахче (ТУР) - Будучност ВОЛИ (Ч.ГОРА) 13:45
Олимпиакос Пирея (ГЪР) - ФК Байерн Мюнхен (ГЕР) 15:00
Ф.К. Барселона (ИСП) - КБ Гран Канария (ИСП) 16:00

Полска баскетболна лига - Полша

Анвил Влоцлавек - Легия Варшава 13:00

Националната Лига - Израел

Елицур Явне - Макаби Кирят Моцкин 13:00
Макаби Хайфа - Aпоел Кфар Саба 13:00
Апоел Рамат Ган - Елицур Ирони Нетаня 13:00
Елицур Ашкелон - Апоел Хайфа 13:30
Макаби Ход Хашарон - Апоел Галил Елион Сафед 13:30
Макаби Ирони Раанана - Апоел Афула 13:30

Балканска лига - Европа

Блокотехна Гевгелия (МАК) - БК Берое (БЪЛ) 13:30

Еврокупа - мъже - Европа

Валенсия Баскет (ИСП) - УНИКС Казан (РУС) 13:30
АЛБА Берлин (Гер) - МораБанк Андора (ИСП) 15:00

Премиър лига, жени - Исландия

Хаукар - Стярнан 15:15

Бундеслига - Германия

Мителдойчер - Гийсен 46ърс 15:30

Шампионат ББЛ - Великобритания

Лондон Лайънс - Лондон Сити Роялс 15:30

НББ - Бразилия

Сао Хосе Унимед Винак - Коринтианс 16:00

Лига де Десароло (U22) - Аржентина

Сан Лоренцо (U22) - Бока Хуниорс (U22) 19:00

сряда - 20.3.2019 г.

Залог за победител

ВТБ Лига - Европа

БК Нижни Новгород (РУС) - ВЕФ Рига (ЛАТ) 12:00

Полска баскетболна лига - Полша

Трефл Сопот - Стелмет Жиелона Гура 13:00
Кинг Вилки Морские Шчечин - ГТК Гливице 13:00
Роса Радом - АЗС Кошалин 14:00
Полски Цукиер Торун - МКС Домброва Гурнича 14:30
Арка Гдиня - Полфарма Старогард Гдански 15:15

Евролига - мъже - Европа

Дарушафака (ТУР) - Химки Московска област (РУС) 13:15
Панатинайкос Атина (ГЪР) - Баскония Витория (ИСП) 15:00
Макаби Тел Авив (ИЗР) - Жалгирис (ЛИТ) 15:05
Реал Мадрид (ИСП) - Олимпия Милано (ИТА) 16:00

четвъртък - 21.3.2019 г.

Залог за победител

Евролига - мъже - Европа

ЦСКА Москва (РУС) - Фенербахче (ТУР) 13:00

Полска баскетболна лига - Полша

КС Спойня Старгард Шчечински - ККК Кросно 13:00
Стал Остров Виелкополски - МКС Старт СА Люблин 14:00
Няма избрани залози.
За да изберете залог, моля, кликнете върху съответния резултат.
  •  

3D Blackjack

Live календар

Залагайте на живо 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата!

Залагайте на живо сега!

Ние използваме "бисквитки" и "бисквитки" на трети страни, за да подобряваме услугите си, за да анализираме и персонализираме Вашите предпочитания и за да Ви показваме реклами. Продължавайки да разглеждате сайта, Вие приемате използването на "бисквитки". Можете да промените своите настройки. Допълнителна информация ще намерите в нашата Декларация за използване на "бисквитки".

Операторът на този уебсайт ElectraWorks Limited притежава лицензи, които са издадени от правителството на Гибралтар и се управлява от Гибралтарската комисия по хазарта (Gibraltar Gambling Commissioner) съгласно Закона за хазарта (Gambling Act 2005). Компанията ElectraWorks Limited притежава лиценз за провеждане на залагания с фиксирани коефициенти (RGL No. 051) и лиценз за казино (RGL N0. 50) за организиране на хазартни игри в интернет.