Ice Hockey Betting Odds

Видове залози

Бърза прогноза

сряда - 22.2.2017 г.

Резултат (1 X 2)

АХЛ - Северна Америка

Утика Кометс at Рочестър Американс 17:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Тусон Роудрънърс at Онтарио Рейн 20:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Тексас Старс at Стоктън Хийт 20:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

НХЛ - Северна Америка

Едмънтън Ойлърс at Флорида Пантерс 17:35
1 x 2 (резултат след редовното време)
Вашингтон Кепитълс at Филаделфия Флайърс 18:05
1 x 2 (резултат след редовното време)
Бостън Бруинс at Анахайм Дъкс 20:35
1 x 2 (резултат след редовното време)

четвъртък - 23.2.2017 г.

Резултат (1 X 2)

Младежка хокейна лига (МХЛ) - Русия

Ирбис Казан - Реактор Нижнекамск 3:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
МХК Криля Советов - Руския Витязи 3:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Континентална хокейна лига - плейофи - Русия

СКА Санкт-Петербург - Витяз Подолск 7:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ЦСКА Москва - Джокерит 7:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Локомотив Ярославл - Динамо Минск 7:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Динамо Москва - Торпедо НН 7:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

SM-Лига - Финландия

Есет - Джукурит 9:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Тапара - Ювяскюля 9:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХИФК - СайПа 9:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
КАЛПА - Луко 9:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ТПС - Пеликанс 9:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

1-ва Лига, плейофи - Чехия

ХК Бенатки над Йизероу - ХК Фридек Мистек 9:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

ГЕТ Лига - Норвегия

Конгсвингер - Стиернен 10:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Фриск/Аскер - Спарта Сарпсборг 10:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Волеренга - Лилехамер 10:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Лоренског - Манглеруд Стар 10:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

СХЛ - Швеция

ХК Линкьопингс - Йоребро ХК 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Бринас ИФ - БК Рьогле 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Фериестадс БК - Карлскрона ХК 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Малмо Редхоукс - Векшьо Лейкърс ХК 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Лулеа ХФ - Юргорден ИФ 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Хокейалсвенскан - Швеция

АИК АФ - ВИК Вестерос ХК 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Алпс Хокейна Лига - Австрия

ВШФ Щерцинг - ЕК Зел ам Зее 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

НХЛ - Северна Америка

Ню Йорк Рейнджърс at Торонто Мейпъл Лийфс 17:35
1 x 2 (резултат след редовното време)
Калгари Флеймс at Тампа Бей Лайтнинг 17:35
1 x 2 (резултат след редовното време)
Ню Йорк Айландърс at Монреал Канейдиънс 17:35
1 x 2 (резултат след редовното време)
Колорадо Аваланч at Нашвил Предатърс 18:05
1 x 2 (резултат след редовното време)
Аризона Койотс at Чикаго Блекхоукс 18:35
1 x 2 (резултат след редовното време)

петък - 24.2.2017 г.

Резултат (1 X 2)

Екстралига - Словакия

МХК 32 Липтовски Микулаш - Кошице 9:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК 05 Банска Бистрица - ХК Попрад 9:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Дукла Тренчин - Жилина 10:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Нове Замки - Нитра 10:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
МХК Мартин - Зволен 10:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Екстралига - Чехия

ХК Витковице Стил - ХК Били Тигри Либерец 9:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Жлин - Пирати Хомутов 9:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Верва Литвинов - ХК Шкода Пилзен 9:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Комета Бърно - ХК Оцелари Тринец 10:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Енерджи Карлови Вари - ХК Динамо Пардубице 10:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Маунтфийлд ХК - ХК Оломоуц 10:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
БК Млада Болеслав - ХК Спарта Прага 10:20
1 x 2 (резултат след редовното време)

ГХЛ 2 - Германия

Лаузитцер Фюхсе - Байреут 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ЕСВ Кауфбойрен - Старбулс Розенхайм 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Битигхайм Стилерс - Льовен Франкфурт 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Равенсбург Тауърстарс - Дрезднер Айсльовен 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Айспиратен Кримичау - EC Bad Nauheim 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Хайлбронер Фалкен - Касел Хъскис 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
СК Рисерзее - ЕХК Фрайбург 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Национал лига А - Швейцария

Лозана ХК - ХК Лугано 11:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
СК Берн - Женева Сервет ХК 11:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
Тайгърс - ЕВ Цуг 11:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
Лайънс - ХК Фрибург-Готерон 11:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
Клотен Флайърс - ХК Амбри-Пиота 11:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Биел - ХК Давос 11:45
1 x 2 (резултат след редовното време)

Националлига B - Плейоф - Швейцария

Висп - Шо де Фонд 11:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
Талон за залози
Няма избрани залози.
За да изберете залог, моля, кликнете върху съответния резултат.

3D Blackjack

Live залагания

Залагайте на живо 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата!

Залагайте на живо сега!

Ние използваме "бисквитки" и "бисквитки" на трети страни, за да подобряваме услугите си, за да анализираме и персонализираме Вашите предпочитания и за да Ви показваме реклами. Продължавайки да разглеждате сайта, Вие приемате използването на "бисквитки". Настройките можете да промените. Допълнителна информация ще намерите на страницата Политика за използване на "бисквитки".

Операторът на този уебсайт ElectraWorks Limited притежава лицензи, които са издадени от правителството на Гибралтар и се управлява от Гибралтарската комисия по хазарта (Gibraltar Gambling Commissioner) съгласно Закона за хазарта (Gambling Act 2005). Компанията ElectraWorks Limited притежава лиценз за провеждане на залагания с фиксирани коефициенти (RGL No. 051) и лиценз за казино (RGL N0. 50) за организиране на хазартни игри в интернет.