Моите фаворити

69 083 залога

Ice Hockey Betting Odds

Най-интересните събития на живо

Най-интересните събития

13:00
27.9
13:00
27.9
12:00
28.9
12:00
28.9
12:30
28.9
13:15
28.9
13:30
28.9
13:30
28.9
13:45
28.9
13:45
28.9

Видове залози

Бърза прогноза

сряда - 26.9.2018 г.

Резултат (1 X 2)

Лиига - Финландия

Пеликанс - Джукурит 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХИФК - Коокоо 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
СайПа - Есет 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Тапара - Луко 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

Висша Хокейна Лига (ВХЛ) - Русия

Химик Воскресенск - Торос Нефтекамск 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Рязан - Рубин Тюмен 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Звезда Чехов - Нефтяник Алметиевск 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Буран Воронеж - Югра 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

1-ва Лига - Чехия

ХК Дукла Жихлава - СК Хорацка Славия Требиц 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Мотор Чешке Будейовице - ХК Кладно 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ВХК Всетин - ХК Фридек Мистек 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Бенатки над Йизероу - ХК Стадион Литомерице 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Славия Прага - ХК Слован Усти над Лабем 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Йестраби Простейов - СК Кадан 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Зубр Преров - ХК АЗ Хавиров 2010 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Континентална хокейна лига - Русия

Нефтехимик Нижнекамск - Амур Хабаровск 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
АК Барс (Казан) - Ред Стар Кунлун 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Торпедо НН - Адмирал 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
СКА Санкт-Петербург - Сибир Новосибирск 12:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Динамо Минск - Салават Уфа 12:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Витяз Подолск - Барис Астана 12:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

Младежка хокейна лига (МХЛ) - Русия

SKA Varyagi - ХК Рига 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

PHL - Полша

ТХ Уния Освиенцим - Кадра ПЗХЛ (U23) 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Хокейалсвенскан - Швеция

Бьоркльовен - Сьодерталйе СК 13:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Карлскрона ХК - БИК Карлскога 13:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Алмтуна АС - ХК Вита Хастен 13:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ИК Пантерн - АК Оскарсхамн 13:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Тингсрюд - ВИК Вестерос ХК 13:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Лександс - Вастервикс ИК 13:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Алпс Хокейна Лига - Австрия

ХДД Олимпия Любляна - ЕК Целер Айсбарен 13:15
1 x 2 (резултат след редовното време)
Фаса - ЕХК Брегенцервалд 14:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Лига Швейцария - Швейцария

Шо дьо Фонд - Ажоа 13:45
1 x 2 (резултат след редовното време)

Елит лига - Великобритания

Нотингам Пантерс - Кардиф Девилс 14:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Шефилд Стийлърс - Дънди Старс 14:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

четвъртък - 27.9.2018 г.

Резултат (1 X 2)

Младежка хокейна лига (МХЛ) - Русия

Спартак Москва - МХК Динамо Санкт Петербург 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
КРС Хъйлундзян - МХК Динамо Москва 7:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Толпар Уфа - Кузнецкие Медведи 8:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Руския Витязи - Амурские Тигри 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Локо Ярославл - Атланти Митишчи 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Реактор Нижнекамск - Белие Медведи 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Алмаз Череповец - Чайка Нижни Новгород 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Капитан Ступино - Тайфун Усурийск 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
МХК Криля Советов - СКА-1946 Санкт Петербург 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Висша Хокейна Лига (ВХЛ) - Русия

Зауралие Курган - Металург Новокузнецк 9:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Барс Казан - Сарярка Караганда 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Тамбов - ХК Саров 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Дизел Пенза - Торпедо Уст-Каменогорск 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
СКА-Нева Санкт Петербург - Южни Урал Орск 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Континентална хокейна лига - Русия

Автомобилист Екатеринбург - Северстал Череповец 10:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Металург Магнитогорск - Динамо Москва 10:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Трактор Челябинск - Локомотив Ярославл 10:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ЦСКА Москва - Спартак Москва 12:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Слован Братислава - Джокерит 12:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

Екстралига - Словакия

Тим Словакия U20 - Нитра 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
МХК 32 Липтовски Микулаш - ДВТК Йегешмедвек 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

Лиига - Финландия

Илвес - Керпет 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

Екстралига - Беларус

Беларус (U20) - Юност Минск 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Лида - Металург Жлобин 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Динамо-Молодечно - Шахтьор Солигорск 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Неман Гродно - ХК Гомел 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Няма избрани залози.
За да изберете залог, моля, кликнете върху съответния резултат.
  •  

3D Blackjack

Live календар

Залагайте на живо 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата!

Залагайте на живо сега!

Ние използваме "бисквитки" и "бисквитки" на трети страни, за да подобряваме услугите си, за да анализираме и персонализираме Вашите предпочитания и за да Ви показваме реклами. Продължавайки да разглеждате сайта, Вие приемате използването на "бисквитки". Можете да промените своите настройки. Допълнителна информация ще намерите в нашата Декларация за използване на "бисквитки".

Операторът на този уебсайт ElectraWorks Limited притежава лицензи, които са издадени от правителството на Гибралтар и се управлява от Гибралтарската комисия по хазарта (Gibraltar Gambling Commissioner) съгласно Закона за хазарта (Gambling Act 2005). Компанията ElectraWorks Limited притежава лиценз за провеждане на залагания с фиксирани коефициенти (RGL No. 051) и лиценз за казино (RGL N0. 50) за организиране на хазартни игри в интернет.