Ice Hockey Betting Odds

Най-интересните събития на живо

Най-интересните събития

11:00
17.7

Видове залози

Бърза прогноза

вторник - 17.7.2018 г.

Резултат (1 X 2)

Международни приятелски мачове U20 - Светът

Чехия (U20) - Швейцария (U20) 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

четвъртък - 30.8.2018 г.

Резултат (1 X 2)

Шампионска Хокейна Лига - Европа

ХК Шкода Пилзен - ХК Лугано 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Векшьо Лейкърс ХК - СК Берн 12:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК 05 Банска Бистрица - Ювяскюля 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Лайънс - Олборг Пайрътс 13:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
ЕВ Виена Кепитълс - Фрьолунда ХК 14:20
1 x 2 (резултат след редовното време)
Кардиф Девилс - Ред Бул Залцбург 14:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

петък - 31.8.2018 г.

Резултат (1 X 2)

Шампионска Хокейна Лига - Европа

Маунтфийлд ХК - Томас Сабо Айс Тайгърс 11:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ГКС Тихи - ХИФК Хелзинки 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Оцелари Тринец - Юргорден ИФ 11:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Керпет - Руан 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Неман Гродно - ХК Комета Бърно 12:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Малмо Редхоукс - TPS Turku 12:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Айсберен Берлин - ЕВ Цуг 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Сторхамар - Тапара 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ЕХК Ред Бул Мюнхен - Юност Минск 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Болцано - Скелефтея АИК 13:45
1 x 2 (резултат след редовното време)

събота - 1.9.2018 г.

Резултат (1 X 2)

Континентална хокейна лига - Русия

АК Барс (Казан) - СКА Санкт-Петербург 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

неделя - 2.9.2018 г.

Резултат (1 X 2)

Континентална хокейна лига - Русия

Динамо Москва - Салават Уфа 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Автомобилист Екатеринбург - Динамо Рига 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Локомотив Ярославл - Авангард Омск 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Металург Магнитогорск - Слован Братислава 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Трактор Челябинск - ЦСКА Москва 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Северстал Череповец - Сибир Новосибирск 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

понеделник - 3.9.2018 г.

Резултат (1 X 2)

Континентална хокейна лига - Русия

Джокерит - Ред Стар Кунлун 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Спартак Москва - Амур Хабаровск 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Торпедо НН - СКА Санкт-Петербург 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Сочи - Адмирал 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
Нефтехимик Нижнекамск - Витяз Подолск 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)
АК Барс (Казан) - Динамо Минск 6:00
1 x 2 (резултат след редовното време)

петък - 14.9.2018 г.

Резултат (1 X 2)

Ерсте Банк - EХЛ - Австрия

Сапа Фехервар АВ19 - КХЛ Медвещак Загреб 12:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
ЕХК ЛИВЕСТ Блек Уингс Линц - ЕВ Виена Кепитълс 13:15
1 x 2 (резултат след редовното време)
Ред Бул Залцбург - ХК КАС 13:15
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК ТВК Инсбрук - Дорнбирнер Айсхокей Клуб 13:15
1 x 2 (резултат след редовното време)
ЕК ФШФ - ХК Зноймо 13:15
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Бозен Сюдтирол - Грац 99ърс 13:45
1 x 2 (резултат след редовното време)

ХЛГ - Германия

Щраубинг Тайгърс - ЕРК Инголщат 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Изерлон Рустерс - Гризлис Волфсбург 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Айсберен Берлин - ЕХК Ред Бул Мюнхен 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Адлер Манхайм - Дюселдорфер ЕГ 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Кьолнер Хайе - Аугсбургер Пантер 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Крефелд Пингуин - Пингуинс Бремерхафен 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)
Швенингер Уайлд Уингс - Томас Сабо Айс Тайгърс 13:30
1 x 2 (резултат след редовното време)

петък - 21.9.2018 г.

Резултат (1 X 2)

Националната Лига - Швейцария

ХК Амбри-Пиота - ЕВ Цуг 13:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Биел - Женева Сервет ХК 13:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
Тайгърс - Раперсуил-Джона Лейкърс 13:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
Лайънс - СК Берн 13:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Лугано - ХК Давос 13:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
ХК Фрибург-Готерон - Лозана ХК 13:45
1 x 2 (резултат след редовното време)
Няма избрани залози.
За да изберете залог, моля, кликнете върху съответния резултат.
  •  

3D Blackjack

Live календар

Залагайте на живо 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата!

Залагайте на живо сега!

Ние използваме "бисквитки" и "бисквитки" на трети страни, за да подобряваме услугите си, за да анализираме и персонализираме Вашите предпочитания и за да Ви показваме реклами. Продължавайки да разглеждате сайта, Вие приемате използването на "бисквитки". Можете да промените своите настройки. Допълнителна информация ще намерите в нашата Декларация за използване на "бисквитки".

Операторът на този уебсайт ElectraWorks Limited притежава лицензи, които са издадени от правителството на Гибралтар и се управлява от Гибралтарската комисия по хазарта (Gibraltar Gambling Commissioner) съгласно Закона за хазарта (Gambling Act 2005). Компанията ElectraWorks Limited притежава лиценз за провеждане на залагания с фиксирани коефициенти (RGL No. 051) и лиценз за казино (RGL N0. 50) за организиране на хазартни игри в интернет.