Отборите на Сейнт Патрикс и Мура тази вечер се изправят един срещу друг на „Ричмънд Парк“ в двубой от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Началният час на мача е 21:45. Победителят от тази двойка може да се изправи срещу родния ЦСКА София в следващия кръг.

Домакините от Сейнт Патрикс на всяка цена ще трябва да спечелят днешния мач, защото на реванша в Словения определено ще им бъде по-трудно да го направят. Победа тази вечер определено ще им увеличи шансовете да продължат напред в турнира. Те си заслужиха правото да участват в него, след като през миналата кампания на второ място в местното първенство. За ирландския отбор е предимство това, че настоящият шампионат е в разгара си и така той поддържа своя игрови ритъм. В него „светците“ се движат на четвъртата позиция в класирането с актив от 36 точки след десет победи, шест равенства и осем загуби до момента.

За гостите от Мура също е от голямо значение да си тръгнат с успех от своя визита. Те са считани за лек фаворит в този сблъсък, като преднина преди реванша на техен терен определено ще им помогне да продължат в следващия кръг на турнира. Словенският тим вече преодоля един съперник, след като спечели и двата си мача срещу молдовския Сфинтул с по 2:1 в предишния кръг. Той си заслужи участие в Лигата на конференциите след четвъртото място в местното първенство през миналия сезон. „Черно-белите“ стартираха новата кампания в шампионата именно през изминалия уикенд, като загубиха гостуването си на Олимпия Любляна с 0:2.

От bwin дават следните коефициенти за този мач: 2.55 за победа на Сейнт Патрикс, 3.20 за равенство и 2.70 за успех на Мура.